рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯМАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ

ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯМАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ - раздел Образование, Міністерство Освіти І Науки України Запоріз...

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Запорізький національний технічний університет

 

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ

до виконання магістерських робіт

для студентів спеціальності 8.14010301 «Туризмознавство»

всіх форм навчання

 

 


Методичні вказівки до виконання магістерських робіт для студентів спеціальності 8.14010301 «Туризмознавство» всіх форм навчання / Укл.: Т.С. Кукліна – Запоріжжя: ЗНТУ, 2013. – 50 с.

 

Укладачі: Т.С. Кукліна, доцент

 

Рецензент: В.М. Зайцева, проф.

 

Відповідальний за випуск: Т.С. Кукліна, доцент

 

 

Затверджено

на засіданні кафедри

«Міжнародного туризма»

 

Протокол № 3 від 25.10.2013

 

 


ЗМІСТ

Передмова
1. ЗАГАЛЬНІ ВІДОМОСТІ
2. ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯМАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ  
2.1. Обов’язки керівників магістерських робіт
2.2. Обов’язки студента-магістра
2.3. Обов’язки нормоконтролера
2.4. Вибір і затвердження теми магістерської роботи
3. ПОРЯДОК ВИКОНАННЯ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ
4. СТРУКТУРА МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ
4.1. Титульний аркуш пояснювальної записки
4.2. Завдання на магістерську роботу
4.3. Реферат
4.4.Перелік умовних позначень, символів, одиниць, скорочень і термінів  
4.5. Зміст
4.6. Вступ
4.7. Текстова частина
4.8. Висновки
4.9. Перелік посилань
4.10. Додатки
5. ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ
5.1. Побудова документа
5.2. Нумерація у магістерській роботі
5.3. Оформлення ілюстрацій
5.4. Оформлення таблиць
5.5. Оформлення формул
5.6. Оформлення додатків
6. РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ДО ЗАХИСТУ ТА ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАХИСТУ МАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ
Додаток А. Зразок заяви на затвердження теми магістерської роботи
Додаток Б
Додаток В
Додаток Г
Додаток Д
Додаток Ж
Додаток К
Додаток Л

 


ПЕРЕДМОВА

Мета вказівок – уніфікація відображення проведених теоретичних та експериментальних досліджень відповідно до завдання з магістерської роботи,… Оформлення магістерської роботи виконується відповідно до стандарту ВНЗ,а… Магістерська робота – кваліфікаційна робота, що призначена для об’єктивного контролю ступеня сформованості умінь…

Реферат

Реферат – це скорочений виклад змісту магістерської роботи з основними розробками та висновками. Розміщують реферат за завданням на магістерську… Реферат має містити: відомості про обсяг магістерської роботи: кількість… Інформація про магістерську роботу у рефераті подається стисло та чітко. В тексті реферату доцільно використовувати…

Вступ

 

Вступ розташовують на окремій сторінці.

Вступ являє собою найбільш відповідальну частину роботи, оскільки містить в зжатій формі всі фундаментальні положення, обґрунтуванню яких присвячена магістерська робота.

Писати вступ методологічно краще не на початку, а по закінченню дослідження, коли основна частина роботи вже повністю готова. Інакше навряд чи вдасться уникнути неточностей і повторної роботи.

Вступ починається з невеликої преамбули, де згадується суть і стан досліджуваної проблеми, її значущість в сучасних умовах, вказується на необхідність наукового дослідження. Далі вступ складається в наступному порядку:

1. Актуальність теми.

2. Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами, які автори вже розглядали цю проблему.

3. Мета та задачі дослідження.

4. Об’єкт та предмет дослідження.

5. Методи дослідження.

6. Наукова новизна отриманих результатів.

7. Практична значимість отриманих результатів.

8. Апробація результатів магістерської роботи.

9. Публікації за темою магістерської роботи.

10. Структура магістерської роботи.

Розглянемо всі пункти по порядку.

1. Актуальність дослідження містить положення і доводи, що свідчать на користь наукової і прикладної значущості виконаної роботи. Правильно сформульована актуальність теми свідчить про наукову зрілість і професіоналізм студента. Актуальність знаходиться в тісному зв’язку з вирішуваною в роботі науковою проблемою. Студенту-магістру слід показати, що до проведеного їм наукового дослідження в науці існував пролом, який необхідно було заповнити з погляду вирішення проблем науки і практики. Для обгрунтування актуальності слід також дати короткий аналіз літератури, де показати, що дана тема в даному аспекті до проведення даного дослідження не була вивчена.

2. У цій частині вступу стисло висловлюється зв’язок проведеного наукового дослідження з науковими планами і програмами учбового закладу, а також з галузевими (державними, міжнародними) планами і програмами розвитку науки.

3. Мета і завдання дослідження містять формулювання головної мети, яка полягає у вирішенні основної проблеми магістерської, що забезпечує внесення значного внеску до теорії і практики. Конкретний опис суті вирішення проблеми і внеску, що вноситься в результаті, і представляє формулювання головної мети роботи. Відповідно до основної мети слід виділити три-чотири цільові завдання в магістерській роботі, які необхідно вирішити для досягнення головної мети дослідження.

4. Опис об’єкту і предмету дослідження носить досить лаконічний характер і за об’ємом не перевищує півсторінки тексту. Об’єкт дослідження представляє область наукових досліджень, в межах якої виявлена і існує досліджувана проблема. Це система закономірностей, зв’язків, відносин, видів діяльності, в рамках якої зароджується проблема. Предмет дослідження вужчий і конкретніший; завдяки його формулюванню в магістерській із загальної системи, що представляє об’єкт дослідження, виділяється частина системи або процес, що протікає в системі, є безпосереднім предметом дослідження.

5. У методах дослідження студентом подається перелік методів, використаних в даному науковому дослідженні. Методів дослідження існує в науковій практиці достатньо багато; їх перелік (з поясненнями) займає в спеціальних посібниках і методичних вказівках об’єм до 10 сторінок і більш. Якщо є утруднення з формулюванням цієї частини введення – варто прочитати спеціальну методичну літературу.

6. Наукова новизна – особливо важлива частина вступу, на яку завжди звернуть увагу при захисті роботи. Тим часом, студентами часто даються нечіткі, розпливчаті визначення новизни, що, звичайно ж, знижує загальне враження від роботи. Зокрема, новизна іноді, по суті, підміняється актуальністю теми, її практичною або теоретичною значущістю; приводяться бездоказові твердження, що дане питання вивчається вперше (або досягнуті нові результати, дані нові формулювання) в той час, як це насправді не зовсім так.

Слід розуміти, що до ознак, що дозволяють стверджувати про наукову новизну роботи, зокрема відносяться:

– постановка нової наукової проблеми;

– введення нових наукових категорій і понять;

– розкриття нових закономірностей протікання природних і суспільних процесів;

– застосування нових методів, інструментів, апарату дослідження;

– розробка і наукове обґрунтування пропозицій про оновлення об’єктів, процесів і технологій, використовуваних в економіці і управлінні;

– розвиток нових наукових уявлень про навколишній світ, природу, суспільство.

Наукова новизна не повинна зводитися до простого перерахування встановлених фактів, ідей, закономірностей; вона повинна розкривати головну наукову концепцію автора, давати наукове пояснення суті його досліджень в якісному і кількісному аспектах. Ось деякі шаблонні фрази, які можна використовувати при формулюванні наукової новизни:

– здійснене комплексне…;

– формалізовано…;

– створена концепція, що забезпечує…;

– розроблена нова система…;

– досліджені специфічні зв’язки…;

– визначена ефективність…;

– розроблений метод, який відрізняється від…;

– доведена залежність між…;

– досліджена поведінка і показано…;

– допрацьований метод… у частині… і поширений на новий клас систем…;

– досліджений новий ефект…

Недоречним є використання поняття «вперше», адже нововведень студенти не вносять, а лише обґрунтовують та аналізують вже існуючи вислови вчених.

7. У частині плану «Практична значимість» прийнято перераховувати в яких областях прикладної діяльності, якими органами і організаціями, в якій формі використовуються і можуть бути використані результати виконаного дослідження і рекомендації, висловлені в роботі.

Для надання ваги зробленим твердженням, в додатках дуже добре помістити акти-свідоцтва про впровадження або про практичне використання результатів дослідження, про отриманий ефект (економічний, науково-технічний, соціальний).

8. Підрозділ «Апробація результатів» повинен містити зведення про практичну перевірку основних положень і результатів магістерської роботи, а також областях наукової, прикладної, учбової діяльності, в якій результати магістерської роботи знайшли застосування. Тут же вказується, де і коли докладалися результати досліджень (на яких наукових з’їздах, конференціях, симпозіумах, нарадах).

9. Обов’язково вказуються публікації студента-магістра. Вказується, в скількох журналах, статтях, збірках, матеріалах конференцій опубліковані результати наукової роботи, а також вказується загальний об’єм публікацій. Якщо у магістра є авторські свідоцтва за темою дослідження – про їх наявність також слід згадати.

10. Наприкінці вступ слід привести структуру магістерської роботи: кількість сторінок, рисунків, таблиць, перелік використаних літературних джерел.

Текстова частина вступу не повинна перевищувати 3 повних листів. Приклад вступу подано в додатку Ж.

 

Текстова частина

У магістерській роботі текстова частина складається з наступних розділів: – основна частина; – аналітична частина;

Висновки

 

У висновках підводиться підсумок виконаної роботи. В ньому наводять одержані результати роботи, рекомендації щодо використання результатів розробки, основні напрями подальшої роботи в галузі.

Ця частина роботи невелика за об’ємом (близько 2 – 4 стор.), проте вона має особливу важливість, оскільки тут в завершеній і логічно бездоганній формі повинні бути представлені на суд комісії ДЕК підсумкові результати виконаної роботи.

У висновках необхідно співвіднести отримані висновки з цілями і завданнями, поставленими у вступі. Тут повинні бути підсумовувані основні наукові і практичні результати дослідження, сформульована суть розв’язаної проблеми, наведені грамотні і чіткі пропозиції, що стосуються наукового і практичного використання отриманих результатів.

Висновки на прикінці магістерської роботи зазвичай оформляють у вигляді абзаців. При цьому кожен абзац повинен містити логічно закінчений і конкретний висновок. Окремо слід підкреслити, що цілі дослідження були досягнуті, а всі поставлені завдання – вирішені.

Слід враховувати, що висновки багато в чому відображають результативність і значущість всієї роботи. Крім того, більшість питань на попередньому і завершальному захисті можуть бути задані саме виходячи на підставі збіглого аналізу зроблених студентом висновків і рекомендацій.

 

4.9. Перелік посилань

 

Перелік посилань – елемент бібліографічного апарату, який містить бібліографічні описи використаних джерел та розміщується після висновків.

Бібліографічний опис складають безпосередньо за друкованим твором або виписують з каталогів та бібліографічних покажчиків повністю без пропусків будь-яких елементів, скорочення назв та ін. Завдяки цьому можна уникнути повторних перевірок, вставок пропущених відомостей.

Джерела треба розміщувати в алфавітному порядку прізвищ перших авторів або заголовків, але законодавчі документи потрібно розташовувати в самому початку переліку посилань.

Перелік посилань в магістерській роботі повинен налічувати не менш 50 джерел.

У перелік вносять всі використані джерела інформації: підручники, навчальні посібники, довідники, монографії, періодичні видання (журнали, газети), наукові праці відповідних організацій, стандарти, каталоги, нормативно-технічні документи, авторські свідоцтва, патенти, Інтернет-джерела та ін.

Бібліографічний опис джерел складають відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи. Зокрема, потрібну інформацію можна одержати із таких стандартів: ДСТУ 7.1-84 «Бібліографічний опис документа. Загальні вимоги й правила складання», ДСТУ 3582-97 «Інформація та документація. Скорочення слів в українській мові в бібліографічному описі. Загальні вимоги та правила», ДСТУ 7.12-93 «Библиографическая запись. Сокращение слов на русском языке. Общие требования и правила».

Приклад оформлення переліку посилань.

 

ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ

 

1. Про туризм: Закон України // Відомості ВРУ. – № 6. – 1996. – С. 45 – 68.

2. Альбеков А.У., Федько В.П., Митько О.А. Логистика комерции. – Ростов на Дону: Феникс, 2001. – 512 с.

3. Бажин И.И. Логистика: Компакт-учебник. – Харьков: Консенсус. 2003. – 239 с.

4. Бауэрсокс Д. Дж., Клосс Д. Дж. Логистика // Интегрированная цепь поставок: Пер. c англ. – М.: ЗАО «Олимп-Бизнес», 2001. – 640 с.

5. Волов А.Б., Иванов В.В. Логистические аспекты управления ресурсопотоками гостиничного предприятия // Ст. журн. «Пять звёзд», 2000. – № 6. – [Електронний ресурс] – Режим доступу до сайту: <http://www.lobanov-logist.ru/index.php?newsid=916>. [Посилання дійсне на 15.03.2013 р.]

6. Гаджинский А.М. Логистика: Учебник для студ. вузов. – М.: Дашков и К, 2004. – 431с.

7. Географічна енциклопедія України. – К.: «Українська Радянська Енциклопедія» ім. М.П. Бажана, 1990. – Т.2. – С. 393 – 394.

8. Державна служба статистики України. – [Електронний ресурс] – Режим доступу до сайту: <http://www.ukrstat.gov.ua>. [Посилання дійсне на 24.04.2013 р.].

9. Квартальнов В.А. Туризм: теория и практика: Избранные труды. В 5-ти т. – Т.4. Иностранный туризм. – М.: Финасы и статистика, 1998. – 312 с.

10. Логистика в туризме. Общие положення. – [Електронний ресурс] – Режим доступу до сайту: <http://modeling.at.ua/publ/logistika_v_turizme _obshhie_ polozhenija/2-1-0-62>.[Посилання дійсне на 15.04.2013 р.]

11. Уніфіковані технології готельних послуг: Навч. посібник / За ред. проф. В.К. Федорченка, Л.Г. Лукянової, Т.Т. Дорошенко, І.М. Мініч. – К.: Вища школа, 2001. – 237с.

12. Харічева Т.Я. Туристичний маркетинг (на прикладі туристичного комплексу Криму): Дис... канд. економ, наук: 08.06.03 / КДЕІ. – К., 1996. – 120 с.

13. Харрис Голдфри, Кац Коннет М. Стимулирование международного туризма в XXI веке / Пер. с англ. – М.: Финансы и статистика, 2000. – 240 с.

14. Янкін B.C. Соціально-економічні мотиви вибору стратегії розвитку туризму в Карпатському Регіоні // Проблеми розвитку туризму в Україні і завдання відновлення історичної пам'яті народу засобами туризму. – Тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. – К,: 1994 – Ч.1. – С. 5 – 7.

 

Додатки

 

У додатках розмішують матеріал, який доповнює текст пояснювальної записки, але має великий обсяг (таблиці більше 1,5 листа; графіки та таблиці, які виконані в альбомному форматі), або, якщо включення його до основної частини може змінити впорядковане й логічне уявлення про роботу.

Додатками можуть бути:

– графічний матеріал;

– таблиці, що доповнюють основний текст;

– розрахунки;

– оригінали фотографій;

– ілюстрації допоміжного характеру;

– та інші матеріали.

5. ПРАВИЛА ОФОРМЛЕННЯ ПОЯСНЮВАЛЬНОЇ ЗАПИСКИ

 

Побудова документа

Пояснювальна записка містить текстову частину, рисунки, таблиці які оформляють на аркушах формату А4 (210х297 мм). Пояснювальна записка до дипломної роботи подається у вигляді електронного… Верхнє та нижнє поле дорівнює 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см.

Оформлення таблиць

Цифровий матеріал, як правило, оформляють у вигляді таблиць. Таблиці застосовують для кращої наочності та зручності порівняння показників. Таблиці… Назва таблиці відокремлюється від загального тексту 3 інтервалами (пропущений… Таблиці зліва, справа, зверху і знизу обмежують лініями. Розділяти заголовки і підзаголовки боковика та граф…

Оформлення формул

При використанні формул необхідно дотримуватися певних техніко-орфографічних правил. Найбільші, а також довгі та громіздкі формули, котрі мають у… У формулах, як символи слід застосовувати позначення, встановлені відповідними… Приклад:

Форма № Н-9.02

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

ФАКУЛЬТЕТ МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ ТА УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ

КАФЕДРА МІЖНАРОДНОГО ТУРИЗМУ

 

Пояснювальна записка

до магістерської роботи

 

_____за ОКР магістр_______

(освітньо-кваліфікаційний рівень)

 

 

на тему ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ ГОТЕЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ

 

Виконав: студент V курсу, групи МТУ-118

напряму підготовки (спеціальності)

8.14010301 Туризмознавство___________

(шифр і назва напряму підготовки, спеціальності)

Голота В.Ю._____________

(прізвище та ініціали)

Керівник ___Зайцева В.М.____________

(прізвище та ініціали)

Рецензент__Морозов Д.М.____________

(прізвище та ініціали)

 

 

Запоріжжя - 2013 року


Додаток В

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Міністерства освіти і науки,

молоді та спорту України

29 березня 2012 року № 384

Форма № Н-9.02

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України 29 березня 2012 року № 384 Форма № Н-2.03  

ЗАПОРІЗЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

Інститут, факультет, відділення Міжнародного туризму та управління персоналом

Кафедра, циклова комісія_Міжнародного туризму

Освітньо-кваліфікаційний рівень___магістр

Напрям підготовки_______________________________________

(шифр і назва)

Спеціальність _______8.14010301 туризмознавство_________

(шифр і назва)

ЗАТВЕРДЖУЮ

Завідувач кафедри,

голова циклової комісії

______________Зайцева В.М.

“____” _____________20___року

З А В Д А Н Н Я

  __________________________________________________________________________ (прізвище, ім’я, по батькові)

КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

Студент _________ ______________________

( підпис ) (прізвище та ініціали)

Керівник проекту (роботи) _____________ ______________________

( підпис ) (прізвище та ініціали)


Додаток Г

 

РЕФЕРАТ

 

Магістерська робота: 120 с., 6 табл., 11 рис., 5 додатків, 50 джерел.

Об’єкт дослідження: логістика в індустрії гостинності.

Мета роботи: аналіз використання логістики індустрії гостинності.

Магістерська робота містить чотири розділи. В першому розділі розглянуто організаційну структуру логістичної системи готельного підприємства, а також визначено сутність логістичного планування, управління та логістики виробничого процесу.

В другому розділі проведено аналіз використання логістики в індустрії гостинності та виявлено недоліки в управлінні логістичними потоками.

В третьому розділі надано характеристику напрямам вдосконалення використання логістики в індустрії гостинності. Виявлена логістична концепція організації виробництва у закладах готельного та ресторанного господарства. Розроблено рекомендації що до використання логістичних систем керування матеріальними потоками.

Четвертий розділ присвячено засобам охорони праці та безпеці під час надзвичайних ситуацій.

 

 

ЛОГІСТИКА, ЛОГІСТИКА ТУРИЗМУ, ІНДУСТРІЯ ГОСТИННОСТІ, МАТЕРІАЛЬНИЙ ПОТІК, ЛОГІСТИЧНА СИСТЕМА, РЕСУРСОПОТІК, ВУЗОЛ, ПІДСИСТЕМА, ВИРОБНИЧА ЛОГІСТИКА, ЛОГІСТИЧНИЙ ЛАНЦЮГ.

 


Додаток Д

 

ЗМІСТ

 

ВСТУП
РОЗДІЛ 1. ЛОГІСТИЧНІ АСПЕКТИ УПРАВЛІННЯ ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ  
1.1. Визначення логістики в індустрії гостинності
1.2. Організаційна структура центральної логістичної системи готельного підприємства  
1.3. Логістичне планування, управління та логістика виробничого процесу  
РОЗДІЛ 2. АНАЛІЗ ВИКОРИСТАННЯ ЛОГІСТИКИ В ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ  
2.1. Особливості функціонування логістики в індустрії гостинності
2.2. Виявлення недоліків в управлінні потоками
РОЗДІЛ 3. НАПРЯМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ВИКОРИСТАННЯ ЛОГІСТИКИ В ІНДУСТРІЇ ГОСТИННОСТІ  
3.1. Логістична концепція організації виробництва у закладах готельного та ресторанного господарства  
3.2. Рекомендації щодо використання логістичних систем керування матеріальними потоками  
РОЗДІЛ 4. ОХОРОНА ПРАЦІ І БЕЗПЕКА В НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ  
4.1. Аналіз потенційних небезпек
4.2. Заходи щодо забезпечення безпеки
4.3. Заходи щодо виробничої санітарії та гігієни праці
4.4. Заходи з пожежної безпеки
4.5. Заходи з цивільної оборони
ВИСНОВКИ
ПЕРЕЛІК ПОСИЛАНЬ
ДОДАТКИ
Додаток А
Додаток Б
Додаток В
Додаток Г
Додаток Д

 


Додаток Ж

 

ВСТУП

 

Туризм є однією з провідних та динамічних галузей світової економіки. У багатьох країнах туризм відіграє значну роль у формуванні валового внутрішнього продукту, створенні додаткових робочих місць і забезпеченні зайнятості населення, активізації зовнішньоторговельного балансу.

Незважаючи на той факт, що розвиток туризму в Україні здійснюється швидкими темпами, на сьогоднішній день багато туроператорів функціонують вкрай нестабільно. Особливо це стосується кримського регіону, де туристичний бізнес має яскраво виражений сезонний характер.

Актуальність обраної теми полягає в тому, що в умовах становлення туристського ринку України важливе значення надається формуванню інтересу до туристичного продукту і відповідно, розробці нових туристичних продуктів, а також інформаційно-рекламної діяльності як засобу доведення різних відомостей про туристичний продукт до масового споживача. Враховуючи конкурентний характер туристської діяльності на ринку попиту і пропозиції, значення фактора розробки та просування туристичного продукту значно зростає.

Підприємства туристичної індустрії, що використовують ефективні методики просування турпродукту, забезпечують конкурентоспроможність своєї продукції й послуг, виходячи як із власних інтересів, так і інтересів споживачів. Для них система просування турпродукту є гарантом високої якості обслуговування й безпеки надаваних послуг. Тому необхідність у чіткій стратегії просування турпродукту - питання злободенне. Цим і визначається актуальність даного дослідження.

Різні аспекти дослідження даної теми висвітлені в наукових роботах таких вітчизняних та іноземних вчених, як: Любіцева О.О., Роглєв Х.Й., Можаєва Г.М., Богинська К.В., Шматько Л.П., Дурович А.П., Кабушкін М.І., Сергєєва Т.М., Кифяк В.Ф., Квартальнов В.А., Котлер Ф., Мейкенз Дж. та ін.

Метою роботи є дослідження можливості виробництва нового турпродукту в сучасних умовах.

Для досягнення поставленої мети в роботі вирішується кілька основних задач:

- вивчити структуру й специфіку поняття «туристичний продукт»;

- визначити сутність та особливості технології формування нового туру;

- дослідити діяльність підприємства у процесі формування нового туру, ринок в якому воно функціонує та його конкурентне середовище;

- проаналізувати діяльність підприємства в процесі вибору стратегії просування та реалізації нового турпродукту.

Об’єктом дослідження є новий турпродукт.

Предметом дослідження є процес розробки нового турпродукту й аналіз затребуваності даного продукту на туристському ринку.

В якості інформаційної бази були використані різні навчальні посібники, статті, монографії вітчизняних і зарубіжних авторів з даної тематики, а також документація підприємства.

Для вирішення поставлених завдань у роботі використано такі методи дослідження: наукового дослідження (для з’ясування того, наскільки новий турпродукт відповідає вимогам ринку і споживачів, тобто для оцінки ринкової адекватності турпродукту), порівняння (при оцінці роботи підприємства), монографічний (при вивченні стану ринкового середовища та індивідуальних особливостей споживачів), SWOT-аналізу (при кількісному обґрунтуванні параметрів стратегії розвитку туристичного підприємства), маркетингу (при проведенні маркетингового дослідження з метою визначення оцінки задоволеності споживачів якістю нового турпродукту), системний аналіз, математичний і економіко-статистичний (при визначенні рівня якості послуг, конкурентоспроможності нового турпродукту, а також його економічної ефективності).

Наукова новизна одержаних результатів полягає в розробці пропозиції нового туру та удосконаленні розвитку туристичних послуг на підприємстві. Обґрунтовано логічні моделі впливу рівня якості й конкурентоспроможності туристичних послуг на виробництво та імідж туристичного підприємства, що дозволяють прогнозувати йому свою частку на ринку турпослуг. Розроблено методичні рекомендації з калькулювання та удосконалено рекомендації з планування продажу і шляхів збільшення обсягу реалізації.

Практична цінність роботи полягає в тому, що розробки та рекомендації щодо формування стратегії діяльності можуть бути корисними і для інших туристичних фірм. Сформульовані методи та етапи виробництва та просування можуть бути затребувані в практичній діяльності підприємств індустрії туризму, а також для подальшої практичної та теоретичної розробки проблеми. Дана робота може бути використана працівниками туристичних фірм під час розробки нових туристських маршрутів до Великобританії.

Апробація результатів дослідження. Основні результати магістерської роботи були викладені і ухвалені на щорічній науково-технічній конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих вчених та аспірантів: «Тиждень науки ЗНТУ» (м. Запоріжжя, квітень 2012 року) за темою: «Джерела інформації про організацію» [48].

Структура роботи. Магістерська робота складається із вступу, чотирьох розділів, висновків, переліку посилань, додатків. Робота містить 11 рисунків і 16 таблиць. Загальний обсяг роботи − 100 сторінок друкованого тексту. Перелік посилань містить 59 найменувань.


Додаток К

ВІДГУК

на магістерську роботу студентки

Запорізького національного технічного університету

Подолян Тетяни Миколаївни

за темою «АНАЛІЗ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЯ ШЛЯХОМ РОЗРОБКИ НОВОГО ТУРПРОДУКТУ»

 

Магістерська робота виконана студенткою на актуальну тему, тому що успішний розвиток туристичної сфери певної території неможливий без належного аналізу її ресурсних можливостей. Актуальність даної проблематики в Запорізькому регіоні обумовлена недостатністю досліджень в цьому напрямку. Вивчення туристського потенціалу є важливим етапом в створенні регіонального туристичного продукту

Студенткою в роботі поставлена мета, яка підпорядковує в собі аналіз туристсько-рекреаційного потенціалу Запорізької області та його реалізацію шляхом розробки туристичного продукту. В ході дослідження було розглянуто сутність туристсько-рекреаційного потенціалу та його складові; проаналізовано туристичні (рекреаційні) ресурси Запорізької області; визначено рівень туристсько-рекреаційного потенціалу області; розроблено тур та розрахована його вартість.

Автор достатньо обґрунтував вибір предмету, об’єкту і мети дослідження. В роботі подані ґрунтовні висновки та пропозиції щодо підвищення ефективності використання туристсько-рекреаційного потенціалу Запорізького регіону.

Магістерська робота є цілісною та завершеною працею. Робота має логічно побудовану структуру та в повній мірі відповідає поставленій меті.

Магістерська робота супроводжується схемами, таблицями, графіками, розрахунками і відповідає встановленим вимогам. Автором опрацьована достатня кількість спеціальної зарубіжної і вітчизняної літератури, у т.ч. законодавча база.

Розробка теми проведена досить глибоко і кваліфіковано, має практичне значення і засвідчує високий рівень підготовки для роботи за фахом.

 

Керівник роботи

к.п.н., проф. В.М. Зайцева


Додаток Л

 

РЕЦЕНЗІЯ

на магістерську роботу студентки

Запорізького національного технічного університету

Подолян Тетяни Миколаївни

за темою «АНАЛІЗ ТУРИСТСЬКО-РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ТА ЙОГО РЕАЛІЗАЦІЯ ШЛЯХОМ РОЗРОБКИ НОВОГО ТУРПРОДУКТУ»

 

Наявність туристсько-рекреаційного потенціалу – важлива умова розвитку туризму. Туристсько-рекреаційний потенціал створює можливості для всебічного задоволення пізнавальних, оздоровчо-спортивних і духовних потреб вітчизняних та іноземних туристів. Туристські (рекреаційні) ресурси, які є складовою частиною туристичного потенціалу, виступають основою виробництва туристичного продукту.

В нових соціально-економічних умовах особливо гостро постає питання щодо максимально ефективного використання наявного туристсько-рекреаційного потенціалу територій. Аналіз та оцінка ресурсної бази місцевості дають змогу визначити шляхи раціонального використання ресурсів та збалансованого розвитку території.

У даній роботі автором здійснено аналіз та оцінювання туристичного потенціалу Запорізької області; розроблено культурно-пізнавальний тур територією Запорізької області.

Подані в роботі дослідження та теоретичні положення мають свою практичну цінність, яка полягає в тому, що новий туристичний продукт може використовуватись туристичними фірмами і здатен збільшити число відвідувань Запорізької області туристами. Надані рекомендації з підвищення ефективності використання туристичного потенціалу Запорізької області сприятимуть розвитку туристичної галузі.

Магістерська робота супроводжується таблицями, графіками, розрахунками і відповідає встановленим вимогам. Автором опрацьована достатня кількість спеціальної зарубіжної і вітчизняної літератури, у т.ч. законодавча база.

Магістерська робота Подолян Т.М. виконана згідно вимогам і заслуговує оцінки «відмінно».

 

Рецензент, к.т.н., доц. Д.М. Морозов

– Конец работы –

Используемые теги: обов, язки, осіб, організацію, виконаннямагістерської, роботи0.091

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ОБОВ’ЯЗКИ ОСІБ ЗА ОРГАНІЗАЦІЮ ТА ВИКОНАННЯМАГІСТЕРСЬКОЇ РОБОТИ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Командний рядок. Робота з файлами. Командний рядок. Робота з пакетними (bat, batch) файлами. Командний рядок. Робота з командами SET, IF GOTO. Windows XP. Створення файлу відповідей
Лабораторна робота Командний рядок Робота з файлами Лабораторна робота Командний рядок Робота з пакетними... ЗАГАЛЬНІ МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ...

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОНАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВО-ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ 1.2.1 Зміст розрахунково-графічної роботи 1.3 Порядок захисту роботи
ВСТУП... РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОНАННЯ ТА ОФОРМЛЕННЯ РОЗРАХУНКОВО ГРАФІЧНОЇ РОБОТИ... Завдання до роботи Організаційні вказівки...

До контрольної роботи Оптимізаційні методи та моделі: Методичні вказівки і завдання до контрольної роботи / Уклад
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ОПТИМІЗАЦІЙНІ МЕТОДИ ТА МОДЕЛІ...

Ціль роботи :дослідження роботи лічильників
Рис Схема дослідів...

Загальний та частковий розв’язки системи. Базисні та опорні розв’язки. Розв’язок системи методом Гаусса та Жордана –Гаусса
На сайте allrefs.net читайте: "Серед відомих методів розв’язку систем лінійних рівнянь слід відзначити метод виключення Гаусса та його модифікації"

ДИПЛОМНА РОБОТА Тема роботи Вплив відпуску з різними швидкостями нагріву на структуру і зносостійкість легованої
молоді та спорту України... НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ...

Ціль роботи: дослідити роботу логічних елементів та комбінаційних схем на їх основі
Дослід... Зібрати комбінаційну схему логічного елемента на основі ідеальних логічних елементів За допомогою логічного конвертора визначити таблицю істиності та логічний вираз для даного логічного елемента...

КУРСОВА РОБОТА з дисципліни Операційні системи ЗАВДАННЯ НА ВИКОНАННЯ КУРСОВОЇ РОБОТИ Розробка додатків з використанням різних бібліотек та технологій
Інститут інформаційно діагностичних систем... Кафедра безпеки інформаційних технологій... КУРСОВА РОБОТА ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА...

Контрольна робота Дисципліна ЗЯОБП РЕФЕРАТ Контрольна робота містить рисунків, таблиць, джерел. 1.1 Історія французької освіти
Харківський національний університет радіоелектроніки... Кафедра Штучного Інтелекту... Контрольна робота...

0.029
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам