рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Створення та Редагування графічних файлів. редактор Paint

Створення та Редагування графічних файлів. редактор Paint - раздел Информатика, Комп’ютерні інформаційні технології Мета: Отримати Відомості І Навички Роботи З Основними Елементами Вікна Редакт...

Мета: Отримати відомості і навички роботи з основними елементами вікна редактора Paint для Windows (горизонтальне меню, панель інструментів). Навчитися основним операціям з графічними файлами та отримати навички побудови малюнка.

Теоретичні відомості

Графічний редактор Paint входить до складу стандартних програм Windows і призначений для створення і обробки малюнків растрової графіки. Для запуску редактора слід відкрити головне меню Пуск і виконати команди Программы/Стандартные/Графический редактор Paint. Після запуску на екрані з’являється вікно редактора, яке містить ряд типових елементів для вікон програм-додатків Windows (Рис.2.1). Рядок заголовку містить назву програми Paint, ім’я графічного файла (за замовчуванням файл має ім’я - Безимени) та стандартні кнопки управління вікном.

Палітра кольорів включає 28 зафарбованих квадратів (Рис. 2.1). З цих кольорів користувач може вибрати колір лінії, якою виконуються побудови (лівою кнопкою миші), і колір фону (правою кнопкою миші). Ліворуч від палітри розміщується індикатор кольорів, який складається з двох квадратів (на передньому плані – колір лінії, на задньому - фон). Для вибору кольору лінії слід встановити курсор миші на потрібний колір палітри і натиснути ліву кнопку миші, щоб змінити колір фону треба використовувати праву кнопку миші. Палітра залежить від типу файлу і атрибутів файлу.

Панель форми інструмента.Змінює своє наповнення в залежності від вибраного інструмента.

 

Рис. 2.1 Вікно редактора Paint

Панель інструментів. Включає ряд кнопок, за допомогою яких можна вибрати необхідний інструмент, побудувати типові елементи малюнка, виділити певний фрагмент. При фіксації курсору миші на кнопці під нею з’являється її назва, а в рядку стану - коротка довідка про призначення кнопки. Розглянемо призначення основних інструментів малювання.

FОлівець (Карандаш) призначено для малювання "від руки", після вибору інструменту курсор миші набирає форму олівця. Для малювання слід натиснути кнопку миші, при натисненні лівої кнопки - малювання відбувається основним кольором, якщо натиснути праву - кольором фону.

FПензель (Кисть) призначено для малювання довільних фігур. Після вибору інструмента під панеллю з’являється вікно, у якому можна вибрати форму пензля. Для малювання слід встановити курсор у точку початку малювання і при затиснутій кнопці миші перемістити до кінцевої точки.

FРозпилювач (Распылитель) призначено для створення плавних тонових зображень.

FГумка (Ластик) призначена для стирання частини малюнка. Після активізації під панеллю інструментів відкривається вікно, у якому можна вибрати розміри гумки.

Якщо після вибору вищеназваних інструментів малювати при затисненій клавіші [Shift], курсор буде переміщуватися тільки за горизонталлю або вертикаллю.

FВалик (Заливка) призначено для заповнення обмежених областей малюнка основним кольором або кольором фону. Для заповнення слід перемістити курсор у будь-яку точку замкненої області і натиснути ліву (заповнення основним кольором) або праву (заповнення кольором фону) кнопку миші.

FЛінія (Линия) - побудова прямих ліній. Товщину ліній можна змінювати (вікно під панеллю інструментів). Для побудови лінії слід встановити курсор у початкову точку лінії і при затиснутій лівій або правій кнопці миші перемістити курсор у кінцеву точку. Якщо при переміщенні курсору утримується затиснутою клавіша [Shift], то кут нахилу лінії буде кратний 45°.

FКрива лінія (Кривая линия) призначено для малювання дуг. Для побудови кривої слід намалювати пряму лінію, встановити курсор миші у вершину дуги, натиснути ліву або праву кнопку і переміщенням курсору змінити кривизну.

FПрямокутник (Прямоугольник) призначено для побудови прямокутників. Курсор слід встановити у точку, яка буде вершиною прямокутника і при затиснутій лівій або правій кнопці перемістити в протилежну вершину, ці точки визначають діагональ прямокутника. Відпускання кнопки миші фіксує побудову. Якщо при переміщенні курсору утримується затиснутою клавіша [Shift], то будуватиметься квадрат.

FОкруглений прямокутник (Округленный прямоугольник) призначено для побудови прямокутника з округленими кутами. Побудова здійснюється аналогічно інструменту прямокутник.

FЕліпс (Эллипс) призначено для побудови еліпсів. Для побудови курсор слід встановити у точку, яка буде центром еліпса і при затиснутій лівій або правій кнопці переміщати курсор. На екрані зображується контур еліпса. Відпускання кнопки миші фіксує побудову еліпса. Якщо при переміщенні курсора утримувати затиснутою клавішу [Shift], то будується коло.

FМногокутник (Многоугольник) призначено для побудови многокутників. Для побудови многокутника слід перемістити курсор миші за контуром многокутника, натискуючи ліву або праву кнопку миші в кожній з вершин. В останній вершині слід натиснути кнопку двічі. Якщо при переміщенні курсору утримується затисненою клавіша [Shift], то многокутник міститиме кути тільки 90° і 45°.

FІнструмент Надпис (Надпись) дозволяє робити надписи до малюнка. Після активізації цього інструменту на екран виводиться Панель атрибутов текста, де можна встановити шрифт, його розмір та стиль написання. Якщо панель не з’явилась на екрані, її можна викликати за допомогою пункту горизонтального меню Вид. В області малюнка слід виділити прямокутну область, де буде вводитися текст. Текстовий курсор (вертикальна мерехтлива риска) переміщується за допомогою клавіш переміщення курсору, для редагування тексту використовуються клавіші [BackSpace], [Delete]. Тобто, у рамках цієї прямокутної області використовуються можливості текстового редактора.

На панелі інструментів є два інструменти, які дозволяють виділяти фрагменти малюнка для подальшого його редагування.

FВыделение. Інструмент призначений для виділення або вирізання прямокутного фрагмента малюнка. За принципом побудови прямокутника виділяється необхідний фрагмент. Далі його можна переміщувати, вилучати, змінювати колір, розмір, вносити до буферу обміну.

FВыделение произвольной области. На відміну від попереднього цей інструмент дозволяє виділяти довільну область. Після активізації цього інструмента слід встановити курсор у будь-яку точку, що лежить на контурі області, і при затисненій лівій кнопці описати курсором замкнений контур, відпустити кнопку миші. Виділена область оточується пунктирним прямокутником. Для зняття виділення слід встановити курсор за межі виділеної області і клацнути по лівій кнопці миші.

FВибір кольору (Выбор цвета). Цей інструмент встановлює колір для малювання. Його використовують в тих випадках, коли на малюнку є потрібний колір для подальшого малювання, а на палітрі його немає, або складно знайти. Алгоритм застосування:

¾ взяти інструмент Вибір кольору (курсор миші змінить свою форму);

¾ навести в малюнку на колір, яким потрібно малювати і клікнути лівою кнопкою миші (колір лінії зміниться на обраний);

¾ вибрати будь-який інструмент малювання, він буде малювати обраним кольором.

Горизонтальне меню. Відкрити пункт меню можна за допомогою миші, встановивши курсор на потрібному пункті меню і натиснути ліву кнопку миші. В назві пункту меню або підменю є підкреслена літера. Це дає можливість одразу вибрати пункт меню або підменю, натиснувши комбінацію клавіш [Alt+підкреслена літера підменю]. В підменю потрібний пункт може бути вибраний або за допомогою миші (встановити мишу на потрібний пункт меню і натиснути ліву кнопку), або за допомогою клавіатури (клавішами вертикального переміщення курсору вибрати потрібний пункт і натиснути [Enter]). Деякі пункти підменю праворуч від назви пункту містять позначення комбінації клавіш. За допомогою цих комбінацій можна вибрати відповідний пункт підменю. Назви деяких пунктів підменю мають сірий колір. Це означає, що такі пункти в даний момент недоступні.

FФайл - робота з графічними файлами:

FСоздать - створення нового файлу (на екрані з’являється чистий аркуш для побудови малюнка). Якщо перед вибором цієї команди у вікні малювання редагувався малюнок, то Paint запропонує зберегти його.

FОткрыть.. - відкриття вже існуючого файлу для внесення змін або друкування. Після вибору команди на екрані відкривається вікно діалогу, яке містить список файлів, що зберігаються в поточній папці. За допомогою списку, що розкривається, у віконці Папка, можна змінити папку і дисковод для відкриття інших файлів. Поле Тип файла визначає, які типи файлів виводяться в списку в основному полі вікна. Файли, що створені в редакторі Paint, мають розширення *.bmp. Для зміни типу файлу треба відкрити список і вказати інший тип. Для відкриття файлу слід виділити його у списку файлів (у основній частині вікна) або ввести ім’я файлу в полі Имя файла і натиснути кнопку Открыть. Якщо файл, що відкривається, містить малюнок, розміри якого перевищують поточні розміри області малювання, то Paint запропонує розширити поточні розміри області малювання до розмірів малюнка.

FСохранить - збереження файлу.

Після вибору команди на екрані відкривається вікно діалогу, в якому можна вказати ім’я і тип файлу, ім’я папки, в якій буде збережено файл. Якщо тип файлу не вказано, то за замовчуванням встановлюється *.bmp.

FСохранить как... - збереження файлу під новим іменем, або у новій папці і для зміни палітри існуючого графічного файлу (наприклад, можна кольоровий малюнок записати як чорно/білий). Палітра кольорів змінюється в полі Тип файла.

FПечать - друкування малюнка. При виконанні цієї команди відкривається вікно діалогу, в якому можна вказати тип принтера (Принтер/Имя), діапазон друкованих сторінок (можна друкувати окремі сторінки), кількість копій. Прапорець Печать в файл дозволяє направити друк у файл, який можна надрукувати поза середовищем програми Paint.

FПравка – робота з буфером обміну, відмінити-повторити дії.

FВид - управління зображенням деяких елементів вікна. Це меню має команди-перемикачі, у стані ввімкнено, тобто елемент присутній на екрані, команди-перемикачі позначаються галочкою. Команда Вид\Набор инструментов керує виведенням на екран панелі інструментів, команда Вид\Палитра - палітри, а команда Вид\Строка состояния - рядка стану. Панель інструментів і палітру можна перемістити в будь-яке місце екрана типовим для середовища Windows способом.

FРисунок - зміна малюнка (встановлення розмірів, поворотів, нахилів).

FПараметры - завантаження, зміна і збереження палітри кольорів.

F? - виклик довідкової інформації.

Редагування виділеного фрагмента. Перед редагуванням фрагмент малюнка треба обов’язково виділити. Команди редагування будуть діяти тільки на виділений фрагмент.

FПереміщення. Слід встановити курсор на будь-яку точку всередині фрагменту, курсор змінить свій вигляд на , і при затисненій лівій кнопці миші перемістити фрагмент у потрібне місце.

FОчищення. Для очищення виділеного фрагменту слід натиснути клавішу [Delete] або вибрати команду Правка/Очистить выделение. Після цього виділений фрагмент зафарбовується кольором фону.

FКопіювання. Копіювання здійснюється стандартним способом через буфер обміну. Після виділення фрагменту малюнка слід активізувати команду Правка/Копировать, фрагмент поміститься у буфер обміну. Після команди Правка/Вырезать фрагмент малюнка поміщується у буфер обміну, але при виконанні цієї команди відбувається вилучення фрагменту. Вставка фрагменту з буфера обміну здійснюється командою Правка/Вставить. Фрагмент вставляється у лівий верхній кут малюнка, за допомогою миші його можна перемістити у будь-яке місце малюнка.

Копіювання фрагменту можна здійснювати за допомогою миші. Ця операція аналогічна переміщенню, тільки при буксуванні фрагмента малюнка слід утримувати затисненою клавішу [Ctrl].

В деяких випадках в документи потрібно вставляти фрагменти копій екрану. Такі копії можна зробити кнопкою PrintScreen на клавіатурі або комбінацією Alt+PrintScreen (копія активного вікна). Потім в редакторі виконати команду Вставить і редагувати малюнок.

FЗміна розмірів. Після виділення фрагменту на пунктирній рамці, яка обмежує фрагмент, з’являються маркери розміру. Слід встановити курсор миші на маркер (курсор набере вигляду ↔ або ↕) і пересувати курсор при затисненій лівій кнопці миші. Фрагмент малюнка буде збільшувати або зменшувати свій розмір.

Зміна кольорів палітри. Кольори палітри можна змінити. Для цього потрібно на будь-якому кольорі палітри виконати подвійний клік мишею (Рис.2.2). також, для зміни будь-якого кольору палітри після його вибору (звичайним способом за допомогою миші), слід вибрати команду Параметры/Изменить палитру. На екрані з’явиться вікно діалогу, де слід натиснути кнопку Определить цвет.

У полі Базовая палитра цього вікна міститься 48 основних кольорів, які можна включати до палітри вікна Paint. Поле Дополнительные цвета містить 16 квадратів, в які можна записувати колір, створюваний користувачем.

При виборі одного з кольорів у базовій палітрі або у полі додаткових кольорів вибраний колір оточується пунктирною рамкою, параметри цього кольору відображаються в полях HLS (відтінок, контраст, яскравість) та RGB (червоний, зелений, синій). Користувач може змінити значення будь-якого з цих параметрів. Визначати колір можна за допомогою матриці кольорів, де кожна точка зафарбована відповідним кольором. Користувач підбирає потрібний колір за допомогою переміщення повзунків. Після визначення параметрів кольору слід натиснути кнопку Добавить в набор. Нову палітру зберігають за допомогою команди Параметры/Сохранить палитру.

Команда Рисунок/Обратить цвета замінює всі кольори в малюнку на протилежні, наприклад, білий – на чорний, жовтий – на синій.

Рис. 2.2 Вибір кольору

FПредварительный просмотр - попередній перегляд малюнка у тому вигляді як він буде надрукований. Після вибору команди на екрані відкривається вікно попереднього перегляду, в якому у відповідному масштабі зображено поточний малюнок. Під рядком заголовку вікна міститься панель інструментів, яка включає кнопку друкування (Печать), кнопки гортання малюнка, який розміщується на декількох сторінках (Следущая, Предыдущая), кнопку виведення на екран одразу двох сторінок малюнка (Две страницы), кнопки зміни масштабу зображення сторінки (Крупнее, Мельче) та кнопку закриття вікна перегляду (Закрыть).

FМакет страницы - встановлення параметрів сторінок. Після вибору команди на екрані відкривається вікно діалогу (Рис.2.3), в якому можна встановити необхідні розміри аркушів (список Размер), розміри відступів від краю аркуша до малюнка - поля (лічильники: Левое, Правое, Верхнее, Нижнее) та встановити вертикальну (Книжная) або горизонтальну (Альбомная) орієнтацію сторінки. Поля сторінок за замовчуванням вказуються в дюймах (дюйм=2,54см).

FКоманда Рисунок/Атрибуты відкриває вікно діалогу, де у полі Единицы можна встановити вимірювання в сантиметрах (Рис.2.3).

Рис. 2.3 Атрибути та макет малюнка

Редагування малюнка. Команди редагування малюнка діють на весь малюнок, вони дозволяють змінити масштаб, нахилити малюнок, очистити область малювання.

FЗміна масштабу. Після активізації команди Вид/Масштаб відкривається меню, яке містить команди:

Вид/Масштаб/Крупный – на екрані з’являється збільшене зображення малюнка. В цьому режимі можна визвати сітку, яка розділяє окремі пікселі зображення, що дає змогу малювати на рівні пікселів.

Вид/Масштаб/Обычный – повернення до звичайних розмірів.

Вид/Масштаб/Другой або Вид/Масштаб/Выбрать – у вікні діалогу можна вказати один із доступних масштабів (Рис.2.4). Аналогічно працює інструмент Масштаб на панелі інструментів.

Рис. 2.4 Вікно масштабу

FОчищення. Очищення області малювання здійснюється командою Рисунок/Очистить.

FВідображення. Команда Рисунок/Отразить/Повернуть викликає на екран вікно діалогу, де можна вибрати одну із доступних операцій: дзеркально відобразити малюнок, повернути малюнок на 90º, 180º або 270º (Рис.2.5).

Рис. 2.5 Вікно відображення та повороту

Зміна розміру фрагменту. Змінити розмір виділеного фрагменту або малюнка, нахилити малюнок на вказане число градусів можна за допомогою команди Рисунок/Растянуть/Наклонить. Після активізації команди на екрані з’являється вікно діалогу, де треба ввімкнути необхідний перемикач, який задає певну дію.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Комп’ютерні інформаційні технології

МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ... ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ФАКУЛЬТЕТ ФІЗИКИ МАТЕМАТИКИ ТА ІНФОРМАТИКИ КАФЕДРА ІНФОРМАТИКИ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Створення та Редагування графічних файлів. редактор Paint

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Упражнения
  12.1. Этапы реализации процесса. Дайте определение (по памяти) следующим этапам реализации процесса: идея его создания, предварительная оценка, разработка окончател

Упражнения
  12.1. Этапы реализации процесса. Дайте определение (по памяти) следующим этапам реализации процесса: идея его создания, предварительная оценка, разработка окончател

ЗАВДАННЯ
1. Розкрити папку Мой компьютер, перейти до вмісту диску d:. 2. За допомогою меню Вид установити панель інструментів. 3. За допомогою панелі інструментів пере

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
1. Які функції виконують кнопки, розташовані на панелі інструментів? 2. Якщо панель інструментів відсутня у вікні, як її встановити? 3. Розповісти про призначення та функціональні

Завдання
1. Створіть простий дитячий кросворд, де питання подані в вигляді малюнків.   Для створення малюнка викорис

Контрольні питання
1. Які основні елементи містить вікно редактора Paint? 2. Які команди основного меню впливають на вигляд вікна редактора Paint? 3. Яка різниця у використанні команд збереження фай

Створення текстових документів. Редактор ms word
Мета: відпрацювати навички вводу, редагування, форматування та видалення тексту, створення та збереження текстових файлів. ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ Текстовий процесор Microsoft Word в

Створення документа.
1 спосіб. У папці створити документ типу . Цей документ відкривається редактором Word. 2 спосіб. З головного меню (Пуск) виб

ЗАВДАННЯ
1. Запустіть програму Microsoft Word. 2. Огляньте панелі інструментів: попереключайте мишею кожну з вкладок (Главная, Вставка, Розметка страницы, Ссылки, Рас

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
1. Як створити документ Microsoft Word? 2. Які параметри встановлюються для сторінки? 3. Назвіть комбінації клавіш для переміщення курсору текстом. 4. Які способи виділен

Створення таблиці.
1. Встановити курсор в новий рядок. 2. На вкладці Вставка вибрати пункт Таблица. Відкриється меню, в якому можна одразу вибрати кількість рядків і стовпців у таблиці, або в к

ЗАВДАННЯ
1. Відкрити файл «Херсонська область». 2. У тексті пункту Населення переписати данні про населення області у вигляді таблиці:

Робота з багатосторінковими документами
Мета: відпрацювати навички створення багатосторінкового документа, навчитися створювати зміст, працювати зі стилями. ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ Створення багатосторінкового документа сп

ЗАВДАННЯ
1. Відкрити файл «Херсонська область». 2. В першому рядку після слів «Херсонська область» поставити курсор і вставити примітку: «Текст взято з http://uk.wikipedia.org/wiki» 3. Вго

СТВОРЕННЯ СЕРІЙНИХ ДОКУМЕНТІВ в ms word
Мета: навчитися створювати серійні документи, відпрацювати навички створення та редагування серійних документів у Microsoft Word. ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ Текстовий процесор Microsoft

Створення серійного листа.
1. Набрати і відформатувати текст листа, спільний для всіх листів (без імен, адрес). 2. Виконати команду Рассылки-Начать слияние-Пошаговый Мастер Слияния. 3. На панелі В

ЗАВДАННЯ
1. У новому файлі зробіть запрошення на збори для серійної розсилки. · Напишіть текст поздоровлення, яке буде починатися із слова «Шановний !» (після знаку оклику писати текст з нового ряд

Створення електронних таблиць ms excel
Мета: відпрацювати навички вводу, редагування та видалення тексту, форматування тексту, комірок. ТЕОРЕТИЧНІ ВІДОМОСТІ Табличний процесор Microsoft Excel використовується у тих вип

Видалення рядків/стовпців
1. Виділити потрібний рядок/стовпець (або декілька рядків/стовпців). 2. В контекстному меню вибрати команду Удалить ячейки. 3. З’явиться діалогове вікно у якому потрібно ви

ЗАВДАННЯ
1. Оформити звіт про товарообіг за поточний день за зразком. 2. За допомогою команди Формат/Ячейки/Выравнивание розвернути текст у деяких заголовках на 90º (дивіться зразок).

Технологія роботи з функціями в ms excel
Мета: Отримати навички роботи з функціями за допомогою майстра функцій. Робота з діапазоном комірок. Використання у формулах імен комірок. Копіювання інформації, формул.   Те

ЗАВДАННЯ
Оформіть табель обліку відпрацьованого часу за зразком (Рис.7.6). 1. Заповнити таблицю за наступними правилами: ¾ у робочі дні проставити кількість відпрацьованих годин (на

Створення вкладених функцій. Фільтрація даних в ms excel
Мета: Познайомитися з загальними правилами редагування таблиць. Отримати навички роботи з логічною функцією ЕСЛИ та з функцією ВПР за допомогою майстра функцій. Використання складних функцій. Навчи

ЗАВДАННЯ
1. Відкрити новий файл. 2. Оформити Довідник посад, що містить оклади. Лист назвати Оклади. 3. Для використання

Робота з діаграмами в ms excel
Мета: отримати навички побудови діаграм, редагування діаграм, зміни їх властивостей. Теоретичні відомості Табличні дані легше сприймаються, якщо вони мають графічну інтерпретацію

Ріст населення
  1970р. 1980р. 1990р. 2000р. Приріст населення Європа 738 412

Зведені таблиці в MS Excel
Мета: ознайомитися з інструментом створення зведених таблиць, набути навички зміни (редагування) зведених таблиць, розглянути особливості створення і застосування таблиць, визначити можливість заст

Завдання
Скопіюйте на робочий лист наступну таблицю.   Код Організація Дата Товар Одиниці вим.

Хід роботи
1. Викликати майстра зведених таблиць Данные – Сводная Таблица. У діалого­вому вікні виставити наступні параметри: Створити нову таблицю на основі списку або бази даних; Вид створюваного звіту – зв

Самостійне завдання
1) Побудувати зведену таблицю сум по товарам і по організаціям.   2) Побудувати зведену таблицю по товарам

Проектування бази даних. створення таблиць та форм в Ms Access
Мета: поняття бази даних. Проектування бази даних. Знайомство з системою управління базами даних Microsoft Access. Познайомитися з технологією створення таблиць та зв’язку між даними різних таблиць

ЗАВДАННЯ
1. Створити нову базу даних. 2. Створити структуру таблиці Банк_Інтеграл за наступною схемою: Назва поля Тип даних Властивості

Технологія створення запитів та звітів в Ms Access
Мета: познайомитися з технологією створення запитів та звітів. Отримати навички зміни макету звіту, модифікації запитів відповідно до потреб користувача. Теоретичні відомості

ЗАВДАННЯ
1. Відкрити створену раніше базу даних. 2. Побудувати запит 1 на основі таблиці Банк_Інтеграл в який включити поля Відділення банку, Вкладник та Сума вкладу. Переглянути результати запиту.

Технологія створення багатотабличної бази в Ms Access
Мета: вдосконалити знання про бази даних. Вміти проектувати багатотабличні бази даних. Познайомитися з технологією створення таблиць та зв’язку між даними різних таблиць. Ознайомитися з технологією

ЗАВДАННЯ
1. Створити нову базу даних. 2. Створити структуру таблиць за наступною схемою:  

Створення презентацій пакетом Microsoft Power Point
Мета: вивчити роботу з майстром автозмісту, вікном презентації, шаблонами дизайну, вміти створювати нову презентацію на основі шаблону, використовувати панель приміток, зразки в PowerPoint, вміти п

Структура
- Кількість слайдів адекватно змісту і тривалості виступу (для 5-хвилинного виступу рекомендується використовувати не більш ніж 10 слайдів) - На першому і на останньому слайдах представлен

Дизайн і налаштування
- оформлення слайдів відповідає темі, аудиторії і меті виступу, не перешкоджає сприйняттю змісту виступу, - для усіх слайдів презентації по можливості використовується один і той же шаблон

Додавання нового слайда.
Перший спосіб: контекстне меню на панелі слайдів - Новый слайд. Другий спосіб: на панелі інструментів Главная – Новый слайд. Третій спосіб: на панелі Струк

ЗАВДАННЯ
1. Запустити програму створення презентації. 2. Створіть нову презентацію. На екрані буде відображено перший слайд, який має два поля з написами Заголовок слайда і Подзаголовок с

Робота з таблицями
Вставте в презентацію новий слайд, вибравши макет Заголовок і Объект. Введіть в поле заголовку слайда текст Єгипет у датах В області об’єкта

Створення написів
Додайте новий слайд із розміткою Только Заголовок. Введіть заголовок: Єгипетські боги Відформатуйте заголовок наступним чином: шрифт - Аrial, розмір шрифту -

Робота з малюнками
Виберіть слайд, який має назву Фараони. Виконайте команду Вставка-Рисунок. Якщо в колекції немає картинок, то скористайтеся файлами з папки Єгипет. Вставте картинки, як

Фон слайду
У меню Дизайн-Темы виберіть один з варіантів оформлення слайдів (наприклад Трек)). За допомогою кнопки Цвета меню Дизайн змініть кольорову палітру

Гіперпосилання та кнопки керування слайдами
Вставте в презентацію новий слайд, вибравши для нього розмітку Заголовок і Объект. Введіть текст заголовку Поховання фараона У слайд вставте малюнок 1_1.jpg з

Анімація
Для слайду Єгипет в датах додати ефект переходу на вкладці Анімація (наприклад вертикальна панорама). Встановити швидкість переходу – середня. Натиснути кнопку застосування параметрів для всі

Створення схем та моделей пакетом Ms Visio
Мета: навчитися будувати схеми, плани, карти, маршрути пакетом MsVisio. Теоретичні відомості Програма Microsoft Visio призначена для створення та редагування схем, карт, графіків

ЗАВДАННЯ
1. Запустити програму Microsoft Visio. 2. Створити блок-схему: a) Вибрати в програмі інструментарій створення бл

Інтернет-технології. електронна пошта
Мета: Отримати загальні відомості і навички роботи в мережі. Навчитися шукати інформацію в мережі, користуватися поштовою скринькою, брати участь у форумах, соціальних мережах, користуватися програ

ЗАВДАННЯ
1. Відкрити будь-який встановлений на комп’ютері браузер. 2. Перейти на сайт onlandia.org.ua 3. В правій панелі сайту вибрати пункт «Для дітей 7-10 років». Ознайомитися з Історіям

КОНТРОЛЬНІ ПИТАННЯ
1. Що таке глобальна мережа, локальна мережа? 2. Пояснити поняття сервера і клієнта (робочої станції). 3. Як шукати інформацію в Інтернеті? 4. Розказати про адресацію в м

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги