рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ЗАЛЕЖНІСТЬ ГУСТИНИ ПРЕСОВОК ВІД ТИСКУ ПРЕСУВАННЯ. ОСНОВНІ ТЕОРІЇ ПРЕСУВАННЯ

ЗАЛЕЖНІСТЬ ГУСТИНИ ПРЕСОВОК ВІД ТИСКУ ПРЕСУВАННЯ. ОСНОВНІ ТЕОРІЇ ПРЕСУВАННЯ - раздел Образование, Основи отримання порошкових Визначення Залежності Щільності Пресовки Від Тиску Пресування Має Практичне З...

Визначення залежності щільності пресовки від тиску пресування має практичне значення. Знаючи цю залежність, можна розрахувати тиск, необхідний для одержання заданої щільності та інших властивостей пресовки. Крім того, оптимальний тиск необхідно знати при розрахунку і конструюванні прес-форм для пресування конкретного виробу та для вибору відповідного пресу.

Існує декілька теорій пресування та достатня кількість рівнянь, що описують процес пресування тих чи інших матеріалів. Більшість з них отримано емпіричним шляхом – обробкою експериментальних даних. Такі рівняння з достатньою точністю описують процеси пресування лише тих порошків і за тих умов, для яких були отримані дані. Теоретичних рівнянь, виведених на основі фізичних явищ, що супроводжують процес ущільнення, значно менше. У зв’язку з тим, що вплив цих явищ на процес пресування складний та багатогранний, область використання теоретично одержаних рівнянь залежить від точності прийнятих вихідних передумов.

Всі відомі рівняння пресування умовно можна поділити на три групи – імперичні, напівімперичні та рівняння, які максимально враховують вплив різноманітних явищ на процес ущільнення.

Для опису процесу пресування можна використати рівняння М. Ю. Бальшина, які були отримані на основі спрощеної моделі ущільнення порошкового тіла.

Перше рівняння Бальшина має вигляд:

, (1.1)

де L – константа (фактор пресування), яка може бути визначена з рисунку як тангенс кута нахилу прямої до осі абсцис; - відносний об’єм ; С - константа, яка дорівнює Pmax і може бути визначена графічно (рис. 1.3). Pmax це тиск, при якому досягається стовідсоткова щільність пресовки (). У першому наближенні Pmax дорівнює критичній напрузі, або твердості по Мейеру: Рmax==.

 

Графічно це рівняння може бути представлено залежністю, яка показана на рисунку 1.3 .

Рисунок 1.3 – Графічна залежність від згідно першого

рівняння М. Ю. Бальшина

 

Більш високою точністю при описі процесу пресування в широкому інтервалі тисків відрізняється імперичне рівняння, запропоноване Н. Ф. Куніним і Б. Д. Юрченко. Це рівняння було отримано математичною обробкою великої кількості експериментальних даних при ущільненні пластичних і крихких порошків. Вони пропонують задаватися коефіцієнтом пресування

,

де – збільшення щільності пресовки із збільшенням тиску пресування на величину .

 

Автори отримали рівняння пресування:

,

де - умовна гранична щільність, г/см3; К0 – початковий коефіцієнт пресування, г/(кг.см); - коефіцієнт втрати здатності до стискання, см2/кг.

Умовна гранична щільність дорівнює тій щільності , яка досягається при нескінченно великому тиску. Не дивлячись на те, що визначається екстраполяцією, вона достатньою мірою відображає властивості матеріалу, що пресується.

При розрахунках процесу пресування необхідно знати значення постійних і . Один з шляхів їх визначення - складання системи трьох рівнянь з трьома невідомими. Для цього за експериментальними даними визначають щільність пресовок при трьох тисках. Рішення цих рівнянь дає шукані величини. Для визначення постійних рівняння також можна використовувати графічний спосіб. Для цього на основі експериментальних даних будують графік у координатах (рис.1.6) і з нього визначають коефіцієнт втрати здатності до стискання:

.

Знаючи і Р визначають величину і будують графічну залежість в координатах (рис.1.7).

Рисунок 1.7 - До визначення постійних. Залежність щільності від величини

Якщо тиск і густина у випробуваннях відповідають області пластичного пресування, то всі крапки знаходитимуться на одній прямій. Продовження цієї прямої до перетину з віссю ординат дає значення.

Тангенс кута нахилу прямої до осі абсцис рівний відношенню . Знаючи , знаходимо К0.Точність визначення констант підвищується із збільшенням кількості випробувань.

Розглянуте рівняння Н. Ф. Куніна і Б. Д. Юрченко описує з достатнім ступенем точності процес пресування тільки тих порошків, для яких воно було виведене, що є істотним недоліком.

 

Більш універсальні рівняння, які отримані з використанням моделей порошкових тіл, які більш точно описують їхній стан у різні періоди пресування. Такі моделі можуть бути розроблені при використанні для опису стану порошкових тіл методів статистичної механіки.

До таких рівнянь відносяться рівняння Г. М. Ждановича. Оскільки пресування – складний процес пружно-пластичної деформації великої кількості частинок, при якому відносне розташування часток і картина їхньої пружної взаємодії безперервно змінюються, вивід рівняння пресування Г.М, Жданович обгрунтовує не на деформації одинарного шару, а на поводженні такої частини об’єму порошкового тіла, що характеризує й зберігає всі фізичні властивості даного тіла, що перебуває під тиском.

Процес пресування порошкового тіла розглядається як процес пружно-пластичного деформування деякого умовно суцільного тіла, що в процесі деформації зміцнюється й змінює свої розміри. Г. М. Жданович, вважаючи що матеріал у зоні контакту часток перебуває в напруженому стані близькому до граничного, і використовуючи умови гранично напруженого стану, теоретично визначає значення контактного тиску, а потім з урахуванням контактного тертя застосовує метод інтерполяційного спрощення й одержує рівняння, що описують процес пресування у широкому інтервалі тисків.

Виходячи з рішення контактної задачі на підставі уявлень про деформаційний механізм ущільнення порошкового тіла він отримує рівняння:

або відносно

,

де Р – тиск пресування; Рк – тиск витікання матеріалу при видавлюванні; – відносна щільність; – початкова відносна щільність; – відносний об’єм; – початковий відносний об’єм; n – показник пресування, який для багатьох матеріалів середньої пластичності може дорівнювати 4.

По Г. М. Ждановичу можливий також інший підхід до рішення задачі про оптимальний тиск пресування. Оскільки пресування – складний процес пружно-пластичної деформації великого числа частинок, при якому і відносне розташування частинок, і картина їх взаємодії безперервно змінюються, вивід рівняння може бути обгрунтований виходячи не з деформації одиночного шару частинок, а з поведінки такої частини об'єму порошкового тіла, що складається з частинок з середнім розміром , яка характеризує і зберігає всі фізичні властивості даного тіла, що знаходиться під тиском. Оскільки розмір виробу у більшості випадків більше 30, то можна застосувати гіпотезу суцільності.

У цьому випадку вивід рівняння пресування Г. М. Жданович базує на наступному:

1. Процес пресування порошкового тіла розглядається як процес пружно-пластичної деформації деякого умовного суцільного тіла, яке в процесі деформації зміцнюється і змінює свої розміри.

2. Частинка порошку, виділена з пресовки, що знаходиться під середнім тиском пресування () у даному перетині пресовки , перебуває в рівновазі під дією системи сил, прикладених в місцях контакту.

3. Зміну щільності та розмірів пресовки враховує фактор суцільності :

, (102)

де - початкова щільність пре совки; - щільність компактного матеріалу; - початкова висота брикета; - поточна висота брикета.

4. Процес деформації пористого брикета супроводжується зміцненням, яке пов'язане із збільшенням щільності і зростанням контактної поверхні, наклепом частинок, і, отже, із збільшенням опору деформації. Весь цей процес називається процесом сумарного приведеного, або ефективного зміцнення пресовки. Як критерій такого зміцнення може слугувати модуль зміцнення :

,

де - коефіцієнт пропорційності, що враховує фізичні властивості матеріалу порошку; - модуль пружності матеріалу порошку; - показник зміцнення.

5. Внутрішні напруження в пресовці прямопропорційні модулю зміцнення пресовки і її відносної деформації:

,

де .

Враховуючи викладене вище Г. М. Жданович отримує рівняння:

.

Аналіз рівнянь Г. М. Ждановича показує, що вони справедливі у всьому інтервалі тисків, але з допущенням про відсутність тертя об стінки прес-форми.

Для того щоб скористатися ними в практиці з урахуванням сил тертя об стінки прес-форми, необхідно знати закономірність зміни середнього тиску пресування по висоті пресовки. Аналіз напруженого стану елемента об’єму, що ущільнюється, дає можливість установити цю закономірність:

де Р0 - загальне необхідне зусилля з урахуванням сил тертя об стінки прес-форми; hк- висота пресовки в компактному (беспористому) стані.

 

З урахуванням цієї закономірності рівняння приймає вигляд:

або відносно h

.

У цих рівняннях

,

де - коефіцієнт бічного тиску відповідно на зовнішню і внутрішню бічну поверхню пре совки (додатокпропадає у разі відсутності останньої); - довжина параметрів або контурів відповідно зовнішньої і внутрішньої бічних поверхонь пресування; - коефіцієнт зовнішнього тертя пресування об стінки прес-форми; - номінальна площа перетину пресування. Величина , проте, якщо одна з величин , то і .

Для завершального використання рівняння необхідно експериментально визначити значення п та Pк .

Показник п, як було вказано вище, при пресуванні багатьох порошків та їх сумішей (Fе, С, Ni, Си, Sn), незначно відрізняється від 4. Величина Pк визначається експериментальним шляхом у кожному конкретному випадку шляхом пресування дослідних зразків з використанням малогабаритної прес- форми.

При цьому враховується, що

при h = hк

До розряду нових напрямів в теорії пресування слід віднести теорії, засновані на континуальних уявленнях, відповідно до яких порошок і пористі тіла розглядаються як суцільні середовища. При цьому вони не описують деформацію окремих частинок і характер взаємодії між ними, оскільки в рамках континуальних уявлень при ущільненні порошкових тіл розв'язується та ж задача, що і при обробці металів тиском.

Так, по М. Б. Штерну порошкові насипки і пресовки можуть бути віднесені до суцільних середовищ. При цьому пористе тіло розглядається як таке, що складається з окремих елементів, які за розмірами істотно менші даного об'єму, але значно більші середнього розміру частинок порошку. Ці елементи називаються представницькими. Кожний з таких елементів в порошковому тілі характеризується пористістю:

,

де - щільність представницького елементу і матеріалу частинок порошку відповідно.

Відповідно до гіпотези суцільності представницькі елементи передбачаються настільки малими, що повністю заповнюють даний об'єм і ототожнюються з точками відповідного суцільного середовища. При цьому такі властивості як щільність, напруження, деформації, швидкості деформації і інші характеристики, які визначаються методами механіки суцільного середовища, приймаються усередненими по вказаних елементах.

При встановленні закономірностей ущільнення пористих тіл може бути вибрана модель пластично ущільнюваного матеріалу з гладкою поверхнею навантаження з використанням гіпотези Бельтрамі. Згідно якої матеріал переходить в пластичний стан лише після того, як робота пружної деформації досягне певного значення. Під дією прикладених ззовні навантажень між дотичними елементами порошкового тіла відбувається силова взаємодія, внаслідок чого в кожному з них виникає напружено-деформований стан.

Для даної моделі порошкових тіл під пластичною деформацією може матися на увазі також процес переміщення частинок щодо один одного, тоді як вони взагалі не деформуються.

Теорія пластичності середовищ, що стискаються, також дозволяє визначити щільність кожного елементу у будь-який момент деформації. Крім того, методами даної теорії допускається також визначення залишкової деформації твердої фази, усередненої усередині елементу.

Викладені основи теорії деформації порошкових тіл М. Б. Штерн використовує для встановлення залежності між щільністю і тиском при ущільненні порошкових тіл.

У зв'язку з тим, що в практиці порошкової металургії найпоширенішим методом обробки тиском порошкових тіл є ущільнення в жорстких циліндрових матрицях, як схема ущільнення порошкового тіла може бути розглянута схема, зображена на рисунку 1.9.

Рисунок 1.9 – Схема ущільнення порошкового тіла по М. Б. Штерну

 

Зв'язок між тиском пресування і щільністю пресовки у цьому випадку має такий вигляд: ,

де К – коефіцієнт, який для пористих тіл дорівнює , а для порошків визначається експериментально.

Тиск пресування з урахуванням зовнішнього тертя, розраховують за додатковим чинником, залежним від схеми пресування, геометрії виробу і коефіцієнта зовнішнього тертя. Так, для випадку одностороннього пресування рівняння з урахуванням сил, необхідних для подолання зовнішнього тертя, приймає вигляд

,

де - коефіцієнт зовнішнього тертя; - бічний тиск.

Для випадку двостороннього пресування

Бічний тиск, що входить в рівняння (1.1) і (1.2), М. Б. Штерн визначає як: .

 

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Основи отримання порошкових

Національний технічний університет України... Київський політехнічний інститут... Основи отримання порошкових та композиційних матеріалів...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ЗАЛЕЖНІСТЬ ГУСТИНИ ПРЕСОВОК ВІД ТИСКУ ПРЕСУВАННЯ. ОСНОВНІ ТЕОРІЇ ПРЕСУВАННЯ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Хімічні властивості
  Характеристикою хімічного складу порошків є вміст основного компонента в однокомпонентних порошках та вміст основного компонента і легувальних елементів у порошку сплавів. Залежно в

Фізичні властивості
До фізичних властивостей порошків, перш за все, відносяться: середній розмір частинок і розподіл їх по крупності, форма частинок, щільність порошку (пікнометрична щільність), мікротвердість, питома

Методи визначення розміру частинок
Метод Розмір вимірюваних частинок, мкм Інтегральні методи Сепараційні методи Ситовий аналіз: стандартні сита

Технологічні властивості
  Насипна щільність. Під насипною щільністю розуміють масу вільно насипаного порошку в одиниці об’єму. Насипна щільність визначає початковий об’єм, який засипають у м

Визначення фізичних властивостей
  Для визначення гранулометричного складу грубих і середніх порошків застосовують ситовий аналіз, який полягає в тому, що визначену кількість порошку у наважці

Визначення технологічних властивостей
Насипна маса є об'ємною характеристикою і представляє собою масу одиниці об'єму вільно насипаного порошку. Для визначення насипної щільності використовують волюмоме

ОТРИМАННЯ ПОРОШКІВ МЕТАЛІВ ТА СПЛАВІВ МЕХАНІЧНИМ ПОДРІБНЕННЯ
Механічні методи отримання порошків – це такі методи, у процесі виконання яких майже не відбувається зміни складу матеріалу. Механічні методи можна застосовувати як самостійну опера

Вплив рідин та ПАР на процес подрібнення матеріалів
  Відомо, що наявність рідин та ПАР на поверхні твердих тіл і те, що між ними немає взаємодії, може значно знижувати межу пружності матеріалів, їх твердість та міцність і тим самим по

Дослідження процесу отримання порошків металів та сплавів механічним подрібненням
Дослідження процесів отримання порошків металів та сплавів механічним подрібненням можна проводити з використанням кульових, вібраційних або планетарних млинів. Перед вико

Порядок виконання роботи
  Для вивчення впливу часу і маси куль на процес розмелу у три барабани завантажують однакову кількість (за вказівкою викладача) чавунної стружки чи залізного порошку з розміром части

ОДЕРЖАННЯ ПОРОШКІВ МЕТАЛІВ ТА СПЛАВІВ ВІДНОВЛЕННЯМ ЇХ ОКСИДІВ ТА СОЛЕЙ
  При виробництві металевих порошків широко застосовуються методи відновлення їх оксидів та солей воднем, вуглецем або іншими більш активними металами. У загальному виді реак

Основи процесу
Одержання порошкових матеріалів з певною щільністю, міцністю та іншими заданими властивостями відбувається шляхом зближення та об'єднання окремих структурних елементів (частинок, волокон, гранул, в

ПРАКТИКА ПРЕСУВАННЯ
  У практиці пресування, залежно від форми і габаритних розмірів виробів, що виготовляються, вимог, що пред'являються до властивостей порошкових виробів, і інших чинників, застосовуют

Експериментальна частина
Мета роботи: Дослідити вплив тиску пресування на ступінь ущільнення порошків металів, сплавів, багатокомпонентних шихт. Визначити прийнятність існуючих рівнянь пресування для опису процесу

Обговорення результатів
Провести опис отриманих результатів та їх аналіз. Пояснити характер отриманих залежностей ущільнення порошків з погляду впливу на них властивостей порошків та процесів, що відбуваються при

Контрольні запитання
1. Вказати переваги й недоліки існуючих рівнянь пресування. 2. Як визначити сталі в рівнянні М. Ю. Бальшина ? 3. Як визначити сталі в рівнянні Н. Ф. Куніна і Б. Д. Юрченка ?

Порядок виконання роботи
Робота проводиться з 3-4 видами порошків ( за вказівкою викладача). Спресувати чотири зразки кожного із зазначених порошків при різних тисках (за вказівкою викладача). Для цього визначити

Основи процесу
Спікання − основна операція в технології порошкової металургії, у наслідок якої вироби набувають остаточні властивості. У процесі спікання збільшується міцність контактів між частинками, які

Вплив різних факторів на процес спікання
Найбільш діючі контрольовані фактори, які впливають на процес спікання це температура і час спікання. Графічне зображення зміни щільності або усадки залежно від температури має вигляд,

СПІКАННЯ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ МАТЕРІАЛІВ У ТВЕРДІЙ ФАЗІ
У практиці порошкової металургії часто застосовуються матеріали, що виготовляють із суміші декількох вихідних компонентів. Практично можна використати будь-яку композицію незалежно від того, розчин

Розчинних один в одному
У процесі спікання багатокомпонентних систем утворення сплавів відбувається дифузійно, тому важливого значення набувають швидкість і повнота проходження взаємної дифузії (гетеродифузії). Від повнот

Спікання систем з обмеженою розчинністю
При спіканні систем з обмеженою розчинністю, наприклад W-Ni, W-Си, усадка виробів при ізотермічному спіканні найчастіше змінюється монотонно. Однак у цьому випадку залежно від співвідношення

Спікання систем з компонентів, не розчинних один в одному
Часто в практиці порошкової металургії необхідно одержувати вироби з композицій матеріалів, які не розчинні один в одному. У цьому випадку термодинамічною умовою спікання /припікання часто

Основи процесу
В практиці порошкової металургії дуже часто при спіканні багатокомпонентних систем процес спікання відбувається у присутності рідкої фази, яка з'являється у тому випадку, коли температура плавлення

У присутності рідкої фази
Як було відзначено, у процесі рідкофазного спікання беруть участь всі описані механізми. Однак залежно від розчинності компонентів, ступеня змочування й кількості рідини може превалювати той або ін

Порядок виконання роботи
Студенти виконують один або кілька варіантів (за вказівкою викладача). Варіант 1. Дослідження впливу тиску пресування. Пресують три-чотири зразки з порошку міді, заліза аб

Обробка результатів
1. Коротко описати теорію процесу спікання. 2. Описати порядок виконання роботи. 3. Отримані результати занести в таблицю 1.1 (всі необхідні розрахунки привести у звіті).

Контрольні питання
1. Що є рушійною силою спікання? 2. За якими механізмами відбувається процес спікання? 3. Які кінетичні залежності мають місце при спіканні за механізмом в’язкої течії і об’ємної

ПОРОШКОВІ КОНСТРУКЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
  Розвиток порошкової металургії дозволяє виготовляти велику частину деталей конструкційного призначення з порошкових матеріалів. Призначення порошкових конструкційних матеріалів поля

КЛАСИФІКАЦІЯ ПОРОШКОВИХ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
Порошкові конструкційні матеріали класифікують залежно від умов їх експлуатації і ступеня навантаження. За умовами експлуатації порошкові конструкційні матеріали розділяють на дві групи: 1

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ КОНСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
Технологічні процеси виготовлення порошкових конструкційних матеріалів визначаються ступенем навантаженості деталей: чим вона вища, тим складніше технологічний процес виготовлення деталі. Так, мало

ОСОБЛИВОСТІ ТЕРМІЧНОГО ОБРОБЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ КОСТРУКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
Для підвищення експлуатаційних властивостей порошкових конструкційних деталей використовуються практично всі відомі методи термічної і хіміко-термічної обробки, що застосовуються для звичайних стал

ПОРОШКОВІ АНТИФРИКЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ
  До антифрикційних матеріалів відносяться матеріали, що працюють у вузлах тертя – ковзання. Вони можуть застосовуватися в машинах і механізмах загального призначення, які широко вико

КЛАСИФІКАЦІЯ ПОРОШКОВИХ АНТИФРИКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
Антифрикційні порошкові матеріали, що використовуються для виготовлення деталей вузлів тертя (підшипники ковзання, втулки, поршневі кільця, торцеві ущільнення, шайби, підп'ятники, вкладиші тощо), м

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ АНТИФРИКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
Технологія виготовлення більшості порошкових антифрикційних виробів включає наступні основні операції: приготування шихти, пресування, спікання, іноді просочення машинним маслом і калібрування. У р

ОСОБЛИВОСТІ ТЕРМІЧНОГО ОБРОБЛЕННЯ ПОРОШКОВИХ АНТИФРИКЦІЙНИХ МАТЕРІАЛІВ
Порошкові антифрикційні вироби можуть піддаватися додатковій обробці: термічній, хіміко-термічній, просоченню мастилами, калібруванню, обробці різанням [1]. Термічній обробці, як правило,

КЛАСИФІКАЦІЯ СПЕЧЕНИХ ТВЕРДИХ СПЛАВІВ
Сучасні тверді сплави досить численні і налічують більше 100 різних марок. Проте, не дивлячись на цю різноманітність, всі тверді сплави можна розділити на певні групи і види, що характеризуються ко

ТЕХНОЛОГІЯ ВИГОТОВЛЕННЯ ТВЕРДИХ СПЛАВІВ
Властивості твердих сплавів значною мірою залежать від технології виготовлення, яка є ідентичною для більшості твердих сплавів, відрізняючись наявністю чи відсутністю деяких технологічних операцій

ОСОБЛИВОСТІ ТЕРМІЧНОГО ОБРОБЛЕННЯ СПЕЧЕНИХ ТВЕРДИХ СПЛАВІВ
Багатокомпонентний склад твердих сплавів обумовлює складність проведення будь якого термічного оброблення. Термічний вплив на твердий сплав суттєво змінює морфологію, структуру і склад як карбідів

Зважування
Метод гідростатичного зважування використовується для визначення об'єму тіл неправильної форми з метою встановлення його щільності. При цьому приймається до уваги відомий закон про те, що на тіло,

Список рекомендованої літератури
1. Порошковая металлургия и напыленные покрытия: Учебник для вузов /Под ред. А.Е. Митина. - М,: Металлургия, 1987. - 792 с 2. Кипарисов С. С., Либенсон Г. А. Порошковая металлургия.

ОДЕРЖАННЯ ТА ВИВЧЕННЯ ВЛАСТИВОСТЕЙ КОНСТРУКЦІЙНИХ СПЕЧЕНИХ МАТЕРІАЛІВ
Одним із поширених типів спечених виробів є конструкційні матеріали деталей машинта механізмів, які умовно можна розділити на двігрупи: І- матеріали,які замінюють звичайні вуглецевіта лего

Порядок виконання роботи
Залежно від поставленого завдання дослідження проводиться відпал порошку заліза, або одержання залізо-мідних і мідно-залізних порошків сплавів із оксидів відповідних металів. Тривалість операції і

Обробка результатів
У роботі необхідно навести і обговорити мікроструктуру одержаного матеріалу, а також побудувати та пояснити графіки залежності густини, лінійної і об’ємної усадки від складу матеріалу, темпера­тури

Загальні положення
  До антифрикційних матеріалів, перш за все, відносяться підшипники ковзання. Основними критеріями оцінки якості підшипників є антифрикційні характеристики (допустимі навантаження, ча

Порядок виконання роботи
Із порошків заданого складу готують шихту. Для підвищення якості змішування додають бензин чи машинне масло в кількості 1...2% від маси шихти. Для підвищення текучості шихти при пресуванні тонкості

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги