рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Покупець

Покупець - раздел Образование, Г.М. Гаряева, О.Л. Муренко, С.В.Головін М.п. ________________________ М.п. ________________________ &nb...

М.П. ________________________
М.П. ________________________

 

ДОГОВІР ОРЕНДИ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ
м. ______________ "___"____________ ____ року

 

_______
(назва підприємства, організації, установи)
(надалі іменується "Орендодавець") в особі ___
_____________,
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
що діє на підставі ___________,
з одного боку,

та
__________
(назва підприємства, організації, установи)
(надалі іменується "Орендар") в особі ________
_____________,
(посада, прізвище, ім'я, по батькові)
що діє на підставі ___________,
з другого боку,
уклали цей Договір оренди транспортних засобів (надалі іменується "Договір") про таке.

1. Предмет Договору
1.1. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Орендодавець зобов'язується передати Орендареві в строкове платне користування ____ одиниць автомобілів марки ____________з державними реєстраційними номерами______, а Орендар зобов'язується прийняти названі автомобілі та використовувати їх виключно з метою___________ _____________, а також сплачувати Орендодавцеві орендну плату.
1.2. Технічний стан, ознаки, інші характеристики автомобілів, які передаються в оренду, їх комплектність відображені в Додатку N 1 до цього Договору.
2. Права та обов'язки Сторін
2.1. Орендодавець бере на себе наступні обов'язки:
- в строк ___ днів після набуття чинності цим Договором передати в орендне користування Орендарю визначені цим Договором автомобілі в належному технічному стані, який забезпечує їх нормальну експ¬луатацію. Передача транспортних засобів здійснюється за приймально-передавальним актом, який підписується представниками Орендодавця і Орендаря (Додаток N 2 до цього Договору);
- за свій рахунок застрахувати автомобілі, що передаються в оренду.
2.2. Орендодавець має право:
- раз на ___ міс. здійснювати контроль за технічним станом та цільовим використанням переданих в оренду автомобілів і вимагати від Орендаря негайного усунення допущених порушень;
- вимагати збільшення орендної плати при умові зміни вартості послуг і тарифів;
- відчужувати передані в оренду автомобілі за умови збереження положень цього Договору (із відповідними корективами), чинних і для нового власника автомобілів.
2.3. Орендар бере на себе наступні обов'язки:
- використовувати автомобілі на умовах цього Договору та у відповідності до мети, визначеної у п. 1.1 цього Договору;
- своєчасно і в повному розмірі вносити орендну плату;
- підтримувати автомобілі в технічно справному стані, за свій рахунок проводити їх ремонт та нести затрати на їх експлуатацію;
- після закінчення строку дії цього Договору або після його дострокового розірвання не пізніше ___ днів повернути транспортні засоби Орендодавцю в технічно справному стані по приймально-передаваль¬ному акту, який підписується представниками Сторін.
2.4. Орендар має право:
- без згоди Орендодавця укладати від свого імені договори перевезення, а також інші договори відповідно до призначення транспортних засобів;
- ставити питання про зменшення орендної плати Орендодавцем при зменшенні тарифів і послуг, які відбулися після укладення цього Договору;
- переважної купівлі автомобілів, що орендуються за цим Договором, при їх відчуженні Орендодавцем третім особам.
- здавати автомобіль у суборенду лише за письмовою згодою Орендодавця.
3. Орендна плата
3.1. Розмір орендної плати за цим Договором становить _____________ грн. на ____________.
3.2. Орендар сплачує орендну плату шляхом перерахування відповідної суми коштів на поточний рахунок Орендодавця в такий строк:__.
3.3. Розмір, форма, періодичність та спосіб внесення орендної плати за цим Договором можуть бути змінені за взаємною згодою Сторін, яка оформлюється додатковою угодою Сторін.

4. Відповідальність Сторін
4.1. У випадку порушення своїх зобов'язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність, визначену цим Договором та чинним в Україні законодавством. Порушенням зобов'язання є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання.
4.2. Сторони не несуть відповідальності за порушення своїх зобов'язань за цим Договором, якщо воно сталося не з їх вини. Сторона вважається невинуватою, якщо вона доведе, що вжила всіх залежних від неї заходів для належного виконання зобов'язання.
4.3. У разі виходу з ладу автомобілів, які орендуються за цим Договором, внаслідок порушення правил їх експлуатації чи інших навмисних дій Орендаря останній відшкодовує Орендодавцю заподіяну цими діями шкоду в повному обсязі або ж за згодою Орендодавця проводить за свої кошти відновлювальний ремонт.
4.4. За прострочення у внесенні Орендодавцю орендної плати Орендар за кожний день прострочення відповідного платежу спла¬чує Орендодавцю пеню у розмірі ________________.
4.5. За прострочення передачі Орендарю автомобілів, які орендуються за цим Договором, Орендодавець сплачує Орендарю пеню у розмірі ___ % від річного розміру орендної плати за кожний день прострочення платежу.
4.6. За прострочення повернення Орендодавцеві автомобілів, які орендуються за цим Договором, Орендар сплачує Орендодавцеві пеню у розмірі ___ % від річного розміру орендної плати за кожний день прострочення платежу.
4.7. Сплата або несплата штрафних санкцій за цим Договором не звільняє Сторони від виконання взятих на себе за цим Договором зобов'язань.

5. Вирішення спорів
5.1. Усі спори, що пов'язані із цим Договором, його укладанням або такі, що виникають в процесі виконання умов цього Договору, вирішуються шляхом переговорів між представниками Сторін. Якщо спір неможливо вирішити шляхом переговорів, він вирішується в судовому порядку за встановленою підвідомчістю та підсудністю такого спору у порядку, визначеному відповідним чинним в Україні законодавством.

6. Строк дії Договору та інші умови
6.1. Цей Договір набуває чинності з моменту його підписання і діє до "___" ___________ 200_ року.
6.2. Після підписання цього Договору всі попередні переговори за ним, листування, попередні угоди та протоколи про наміри з питань, що так чи інакше стосуються цього Договору, втрачають юридичну силу.
6.3. Зміни в цей Договір можуть бути внесені за взаємною згодою Сторін, що оформляється додатковою угодою до цього Договору.
6.4. Зміни та доповнення, додаткові угоди та додатки до цього Договору є його невід'ємною частиною і мають юридичну силу у разі, якщо вони викладені у письмовій формі та підписані уповноваженими на те представниками Сторін.
6.5. Усі правовідносини, що виникають у зв'язку з виконанням умов цього Договору і не врегульовані ним, регламентуються нормами чинного в Україні законодавства.
6.6. Цей Договір складений українською мовою, на __ сторінках у _______ примірниках, кожний з яких має однакову юридичну силу.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН

ОРЕНДОДАВЕЦЬ ОРЕНДАР

___________ /__________/
М. П.
___________ /__________/
М. П.

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 9 липня 2002 р. N 944


Типовий договір
обов'язкового страхування відповідальності
власників собак за шкоду, яка може бути
заподіяна третім особам


Місце і дата укладення договору " ___ " ___________ 200__ р.

Страховик _____________,
(повне найменування, прізвище, ім'я, по батькові
__________
керівника, його повноваження,
__________
серія і номер ліцензії та термін її дії)

з однієї сторони, та страхувальник ___
(прізвище, ім'я, по батькові,
__________
адреса, дата народження, паспортні дані - для фізичної особи;
__________
повне найменування, прізвище, ім'я, по батькові керівника,
__________
його повноваження - для юридичної особи)
_________,

з другої сторони, уклали цей договір про таке :

1. Предмет договору

1.1. Страховик страхує цивільну відповідальність страхувальника - власника собаки породи __ за шкоду,
яка може бути заподіяна третім особам, згідно з Порядком і правилами проведення обов'язкового страхування відповідальності власників собак за шкоду, яка може бути заподіяна третім особам, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 9 липня 2002 р. N 944 (далі - Порядок і правила).

1.2. Об'єктом обов'язкового страхування є майнові інтереси, що не суперечать законодавству, пов'язані з відшкодуванням страхувальником шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та/або майну третіх осіб внаслідок агресивної та/або непередбачуваної дії собаки.

1.3. Страховим випадком є подія, в результаті якої настає цивільно-правова відповідальність страхувальника щодо
відшкодування ним шкоди, заподіяної третій особі та/або її майну внаслідок агресивної та/або непередбачуваної дії собаки. Сукупність претензій та позовів, пред'явлених третіми особами щодо відшкодування шкоди, спричиненої однією подією, вважаються одним страховим випадком.

1.4. Страхова сума за шкоду, заподіяну життю та здоров'ю потерпілої фізичної особи становить 11 000 (одинадцять тисяч) гривень. Страхова сума за шкоду, заподіяну майну третіх осіб, становить 30 000 (тридцять тисяч) гривень.

Договором страхування передбачається франшиза – частка збитків, яка не відшкодовується страховиком. Розмір франшизи становить три неоподатковуваних мінімуми доходів громадян (____ гривень) на страховий випадок.

1.5. Страховий платіж за цим договором визначається виходячи з розміру одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян для фізичних осіб та двох неоподатковуваних мінімумів для юридичних осіб.

1.6. Страховий платіж у розмірі ___________ гривень повинен бути перерахований на розрахунковий рахунок страховика (або внесений готівкою в його касу) протягом _____ днів з дати укладення цього договору.

2. Права та обов'язки сторін

2.1. Страхувальник зобов'язується:

сплатити страховий платіж у термін, передбачений пунктом 1.6 цього договору;

повідомляти страховика про всі інші діючі договори страхування щодо об'єкта страхування;

утримувати собак відповідно до зооветеринарних вимог;

надавати представнику страховика можливість огляду утримання собак до укладення договору страхування, у період його дії та після настання страхового випадку;

вживати заходів до запобігання та зменшення збитків, завданих внаслідок настання страхового випадку;

повідомляти у триденний термін страховика про настання страхового випадку;

подавати письмову заяву на виплату страхового відшкодування протягом трьох робочих днів з дня визначення розміру збитку;

надавати страховику документи, що підтверджують настання страхового випадку та розмір збитку (довідку органу МВС, травмопункту, служби ветеринарної медицини, органу пожежного нагляду тощо).

2.2. Страховик зобов'язується:

ознайомити страхувальника з Порядком і правилами;

вживати заходів до оформлення протягом двох робочих днів після настання страхового випадку необхідних документів для своєчасної виплати страхового відшкодування;

здійснити виплату страхового відшкодування у випадках, передбачених Порядком і правилами;

тримати в таємниці відомості про страхувальника та його
майновий стан, за винятком випадків, передбачених законодавством.

2.3. Страхувальник має право:

отримувати страхове відшкодування згідно з цим договором та Порядком і правилами;

отримувати дублікат договору обов'язкового страхування у разі його втрати;

обирати страховика;

оскаржувати відмову страховика у виплаті страхового відшкодування в судовому порядку.

2.4. Страховик має право:

перевіряти достовірність відомостей про об'єкт страхування, поданих страхувальником;

з'ясовувати самостійно та із залученням експертів причини та обставини страхового випадку, розмір збитків та інші обставини, які впливають на визначення підстав для страхового відшкодування та його розміру;

збільшувати страховий платіж у 2 рази, якщо за попередній період були зафіксовані страхові випадки;

відмовляти у виплаті страхового відшкодування у разі невиконання страхувальником умов цього договору та Порядку і правил, повідомляти про це рішення страхувальника в письмовій формі з обгрунтуванням причин відмови.

3. Порядок виплати страхового відшкодування

3.1. Для отримання страхового відшкодування страхувальник подає страховику документи:

заяву про виплату страхового відшкодування у зв'язку з настанням страхового випадку;

договір обов'язкового страхування;

акт про розслідування страхового випадку (в разі проведення розслідування);

витяг з рішення суду про стягнення із страхувальника збитків у розмірі заподіяної шкоди ( у разі розгляду матеріалів у суді);

документи, які засвідчують задоволення претензії третьої особи;

копію листка непрацездатності потерпілої фізичної особи чи довідки медичного закладу про тимчасовий розлад здоров'я у дитини, засвідчену в установленому порядку;

копію рішення медико-соціальної експертної комісії про встановлення інвалідності потерпілій фізичній особі, засвідчену в установленому порядку;

копію свідоцтва про смерть потерпілої фізичної особи, засвідчену в установленому порядку.

3.2. На підставі отриманих документів страховик або уповноважена ним особа у триденний термін складає страховий акт у формі, що визначається страховиком, який є підставою для виплати страхового відшкодування.

3.3. Прямий збиток, що відшкодовується страховиком,
визначається у розмірі загального збитку, який зафіксований у страховому акті, що складається страховиком або уповноваженою ним особою.

3.4. Розмір страхового відшкодування обчислюється шляхом множення прямого збитку на відсоток страхового покриття і віднімання від цього добутку франшизи.

3.5. Рішення про виплату страхового відшкодування або про відмову у виплаті страховик повинен прийняти протягом 10 днів з дати отримання всіх необхідних документів. У разі прийняття рішення про відмову у виплаті страхового відшкодування страховик у триденний термін з дати його прийняття повідомляє заявника в письмовій формі з обгрунтуванням причин відмови.

3.6. Виплата страхового відшкодування здійснюється протягом 15 робочих днів з моменту прийняття рішення про виплату страхового відшкодування.

3.7. За несвоєчасну виплату страхового відшкодування страховик сплачує страхувальнику пеню в розмірі 0,1 відсотка суми страхового відшкодування за кожний день прострочення.

3.8. Страхове відшкодування не виплачується у разі:

навмисних дій страхувальника або особи, на користь якої укладено договір страхування, спрямованих на настання страхового випадку. Зазначена норма не поширюється на дії, пов'язані з виконанням ними громадянського чи службового обов'язку, в стані необхідної оборони (без перевищення її меж) або захисту майна, життя, здоров'я, честі, гідності та ділової репутації. Кваліфікація дій страхувальника або особи, на користь якої укладено договір страхування, встановлюється відповідно до законодавства;

вчинення страхувальником умисного злочину, що призвів до страхового випадку;

подання страхувальником свідомо неправдивих відомостей про об'єкт страхування або про факт настання страхового випадку;

несвоєчасного повідомлення страхувальником про настання страхового випадку без поважних на це причин або створення страховику перешкод у визначенні обставин, характеру та розміру збитків;

коли страховий випадок настав через невідповідність засобів захисту собаки чи недотримання правил його безпеки;

коли страховий випадок був спровокований протиправними діями третьої особи, визнаними такими в установленому порядку;

пошкодження або знищення антикварних речей, виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння, предметів релігійного культу, колекцій картин, рукописів, грошових знаків, цінних паперів, документів, що підтверджують право на інтелектуальну власність, внаслідок агресивної та/або
непередбачуваної дії собаки;

заподіяння моральної шкоди внаслідок агресивної та/або непередбачуваної дії собаки;

коли агресивна та/або непередбачувана дія собаки була пов'язана з ліквідацією масових безпорядків і порушень громадського порядку, військовими конфліктами, стихійним лихом, вибухом боєприпасів;

коли собаці заподіяна шкода іншим собакою під час участі у собачих боях.

3.9. Відмова страховика у виплаті страхового відшкодування може бути оскаржена страхувальником у судовому порядку.

4. Термін дії договору

4.1. Договір страхування набирає чинності з дня надходження страхового платежу на рахунок страховика відповідно до пункту 1.6 цього договору.

4.2. Договір страхування втрачає чинність у разі:

а) закінчення терміну його дії;

б) виконання страховиком зобов'язань перед страхувальником у повному обсязі;

в) загибелі (або примусового вилучення) собаки внаслідок подій, не передбачених умовами страхування;

г) ліквідації страхувальника за винятком випадків, передбачених законодавством;

д) ліквідації страховика у порядку, встановленому законодавством;

е) прийняття судового рішення про визнання договору страхування недійсним.

4.3. Спори, що виникають між сторонами, вирішуються шляхом переговорів, у разі недосягнення згоди - в порядку, передбаченому законодавством.

4.4. Договір складається у двох примірниках, кожен з яких має однакову юридичну силу і зберігається в обох сторін.

4.5. Інші правовідносини сторін за договором страхування регламентуються законодавством.

5. Адреси сторін

Страховик Страхувальник
________ ______________
________ ______________
________ ______________
(підпис керівника) (підпис фізичної особи або
МП керівника юридичної особи,
скріплений печаткою)

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Г.М. Гаряева, О.Л. Муренко, С.В.Головін

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ... До друку дозволяю...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Покупець

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ПРАВОЗНАВСТВО
  НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНИЙ ПОСІБНИК для студентів денної форми навчання технічних спеціальностей   Затверджено редакційно-видавничою радо

Невиконання цих завдань тягне за собою незадовільну оцінку!!!
У навчально-методичних матеріалах подана рекомендована література, яка для зручності поділена на 4 групи: документи і нормативно-правові акти, першоджерела, основні підручники і посібники та джерел

Поняття права, його властивості, соціальна сутність і призначення. Об’єктивне та суб’єктивне право.
Право — це загальнообов'язкова формально виражена система ре­гулювання суспільних відносин, встановлена і забезпечена державою, обумовлена рівнем розвитку суспільства. Питання про соціальн

Основні ознаки та властивості права, обумовлені його взаємодією з державою
Другу специфічну групу ознак об'єктивного права становлять властивості, що характеризують його взаємодію та органічний зв'язок з державою. Право як різновид соціальних норм на відміну від інших

Основні ознаки та властивості права, обумовлені його взаємодією з державою
Другу специфічну групу ознак об'єктивного права становлять властивості, що характеризують його взаємодію та органічний зв'язок з державою. Право як різновид соціальних норм на відміну від інших

Загальноправові та міжгалузеві принципи
Перш ніж аналізувати ознаки загальноправових та міжгалузевих принципів, слід звернутися до визначення принципів права. Скакун О.Ф. визначає, що принципи права — це об'єктивно властиві праву відправ

Принципи права. Норми права
1. Розчиняються в безлічі норм, пронизують усю правову матерію, виводяться із її суті 2. З'являються як загальнообов'язкові формально-визначені правила поведінки, пронизані принципами прав

Норми права: поняття та ознаки, склад.
Норма права — це загальнообов'язкове, формально-визначе­не правило поведінки (зразок, масштаб, еталон), встановлене або санкціоноване державою як регулятор суспільних відносин, яке офіційно закріпл

Правова система (поняття, структура).
Держава має свою національну правову систему. Історично склалося так, що у кожній країні діють свої правові звичаї, традиції, законодавство, юрисдикційні органи, сформувалися особливості правового

Систематизація нормативно-правових актів, їх призначення, форми (способи) кодифікація, інкорпорація та консолідація.
Термін "законодавство" вживають у значеннях з різним обсягом охоплюваних ним нормативно-правових актів — у вузькому (буквальному) та у широкому розумінні. В першому випадку терміном "

Тема 2. Цивільне право України – галузь права
  1. Предмет та метод цивільного права. Цивільні правовідносини, загальна характеристика. 2. Фізична особа як суб’єкт цивільного права. 3. Юридична особа: поняття, о

Поняття правочину. Умови дійсності правочину. Класифікація правочинів.
Цивільні права та обов’язки виникають в учасників правовідносин на підставі юридичних фактів — дій або подій. Найпоширенішим юридичним фактом, який породжує цивільні права та обов’язки, змінює чи п

Недійсність правочину та правові наслідки визнання правочину недійсним.
Правочин може бути визнаний недійсним лише з підстав, передбачених законом, який визначає наслідки, що виникають у результаті вчинення недійсних правочинів. Закон вбачає юри­дичні й майнові наслідк

Цивільно-правовий договір, його ознаки та види.
Одним із основних та найбільш розгалужених інститутів зобов'язального права є договірне право, під яким слід розуміти сукупність цивільно-правових норм, які регулюють суспільні відносини шляхом дос

Загальна структура цивільно-правового договору.
Зміст цивільно-правового договору та його тлумаченняЗміст цивільно-правового договору визначається з урахуванням його правової природи, а саме: місця договору у структурі цивільног

Укладення цивільно-правового договору
Укладення договору (ч.1 ст. 638 ЦК України). Договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору. Проблема «неукладеного»

Тема 4. Сімейні правовідносини
1. Поняття шлюбу. Порядок укладання та припинення шлюбу. 2. Рівність прав та обов’язків подружжя. 3. Позбавлення батьківських прав. 4. Опіка і піклування.

Тема 5. Трудові правовідносини
1. Загальна характеристика трудових правовідносин. Суб'єкти трудового права. 2. Поняття і значення трудового договору. 3. Поняття і види робочого часу і робочого дня. 4.

Тема 6. Основи адміністративного права України
  1. Загальна характеристика адміністративних правовідносин. 2. Поняття адміністративних правопорушень та їх види. 3. Види адміністративних стягнень. 4. Пор

Кримінальна відповідальність і її підстави. Поняття кримінальної відповідальності
Кримінальна відповідальність - це один з видів юридичної відповідальності. Вона є відповідальністю ретроспективною, тобто відповідною реакцією держави на вчинене в минулому порушення права. її можн

Поняття складу злочину. Ознаки складу злочину. Поняття кваліфікації злочинів
Законодавець виділяє з усієї сукупності ознак протиправної поведінки лише ті, які ха­рактеризують той чи інший злочин, найбільш значущі, типові, що однаково притаманні всім злочинам даного виду (ус

Стадії злочину
Стадії вчинення злочину - це певні етапи його здійснення, які істотно різняться між собою ступенем реалізації злочинно­го наміру, характером діяння (дії або бездіяльності) та момен­том закінчення.

Добровільна відмова від вчинення злочину. Особливість кримінальної відповідальності при добровільній відмові від вчинення злочину
Добровільною відмовою вважається остаточне припинення особою за своєю волею готування до злочину або замаху на зло­чин, якщо при цьому вона усвідомлювала можливість доведен­ня злочину до кінця (ч.

Кримінальне покарання. Поняття і ознака. Система кримінальних покарань
Кримінальне покарання є необхідним засобом охорони дер­жави, суспільства і безпеки особи від злочинів. У боротьбі зі зло­чинністю кримінальне покарання має кілька функцій: воно є фор

Варіант №1
1. Визначте злочин проти власності, який полягає в таємному викраденні чужого майна: а) розбій; б) крадіжка; в) грабіж; г) шахрайство. 2. Визначте вид п

Варіант №2
1. Кредитором у зобов’язанні є: а) особа, яка уклала кредитний договір; б) особа, яка має право вимагати від боржника виконання встановлених дій; в) банківська установа,

Варіант №3
1. Визначте одну з умов, необхідних для укладання шлюбу: а) взаємна згода майбутнього подружжя; б) згода батьків молодих; в) достатній матеріальний рівень; г) на

Варіант №4
1. Визначте підстави призначення пенсій з інвалідності внаслідок професійного захворювання в період роботи: а) залежно від стажу роботи; б) незалежно від стажу роботи; в)

Варіант №5
1. Визначте, який орган вирішує колективні трудові спори: а) комісія з примирення; б) третейський суд; в) загальний суд; г) комісія з трудових спорів. 2

Варіант №6
1. Яке покарання слід застосувати до неповнолітнього (17 років) за те, що той брутально повівся на вулиці, на зауваження громадян і працівників міліції не реагував: а) адміністративний аре

Варіант №7
1. Визначте захід примусу, що застосовується від імені держави за вироком суду до особи, визнаної винною у вчиненні злочину, і полягає в обмеженні прав і свобод з осудженого: а) звільнення

Варіант №8
1. До якого виду відповідальності може бути притягнуто громадянина А. віком 18 років, який не з'явився до військового комісаріату: а) до кримінальної відповідальності; б) до адмін

Варіант № 1
1. Яка з перелічених ознак не є властивістю права?: а) системність; б) нормативність; в) загальнообов’язковість; г) гарантованість; д) регулятивність.

Варіант № 2
1. Яка з ознак норми права названа не вірно: а) формальна визначеність; б) забезпеченість; в) важливість; г) дія у часі, просторі, за колом осіб; д) заг

Варіант № 3
1. Яке поняття розкриває таке визначення: „частина норми права, яка визначає обставини, за настання яких можна чи необхідно здійснювати правило поведінки”: а) диспозиція; б) гіпот

Варіант № 4
1. У відповідях під якими літерами правильно названі види форм (джерел) права: а) правовий прецедент; б) мораль; в) майнова угода; г) нормативно-правовий акт;

Варіант № 5
1. У відповідях під якими літерами правильно вказані види правотворчості за способом формування юридичних норм: а) систематизація; б) встановленість юридичних норм; в) по

Варіант № 6
1. Дефініцію якого поняття наведено: „письмовий документ компетентного органу держави, що містить формально обов’язкове правило поведінки загального характеру”: а) нормативний договір;

Варіант № 7
1. Чи всі характерні риси нормативно-правового акту є правильними: а) має владний характер; б) закріплює права і обов’язки; в) серед інших методів забезпечується силою пр

Варіант № 8
1. Чи правильно здійснено класифікацію законів за значенням і місцем у системі законодавства: а) конституційні; б) надзвичайні; в) органічні; г) звичайні;

Варіант № 9
1. У відповідях під якими номерами правильно вказані види підзаконних нормативно-правових актів України: а) закон; б) указ Президента України; в) постанови Верховної Ради

Варіант № 10
1. Вкажіть основні форми систематизації законодавства: а) концентрація; б) корпоратизація; в) кодифікація; г) консолідація; д) інкорпорація. 2.

Варіант № 11
1. У відповідях під якими номерами правильно вказані види кодифікації за обсягом: а) міжгалузева; б) офіційна; в) спеціальна; г) галузева; д) загальна.

Варіант № 12
1. У відповідях під якими номерами правильно вказані види кодифікації за формою виразу: а) протест; б) статут; в) кодекс; г) ухвала; д) рішення;

Варіант № 13
1. У відповідях під якими номерами правильно вказані види інкорпорації залежно від юридичного значення: а) галузева; б) хронологічна; в) предметна; г) офіційна;

Варіант № 14
1. Визначіть, до яких галузей права відносяться норми, що регулюють: а) порядок проведення весілля; б) техніку безпеки на підприємстві; в) порядок вступу до профспілки;

Варіант № 15
1. У відповідях під якими номерами правильно вказані види підзаконних нормативно-правових актів України: а) закон; б) указ; в) указ Президента України; г) постан

Варіант № 16
1. Визначте, з якого моменту підприємство вважається створеним і набуває права юридичної особи: а) з моменту початку виробничої діяльності; б) з моменту офіційної презентації;

Варіант № 17
1. Визначте, який рівень цивільної дієздатності мають особи віком до 14 років: а) неповна; б) часткова; в) обмежена; г) повна. 2. Місце укладення догово

Варіант № 18
1. Визначте юридичний критерій неосудності: а) хронічна душевна хвороба; б) тимчасовий розлад психіки; в) недоумство; г) нездатність особи керувати своїми діями.

Варіант № 19
1. Визначте, хто може розпоряджатися власністю особи віком до 14 років від її імені та в її інтересах: а) дядько; б) тітка; в) батько; г) сестра. 2. Дог

Варіант № 20
1. Визначте, які відносини належать до особистих немайнових: а) авторство музичного твору; б) честь і гідність; в) літературна публікація; г) позитивна ділова ре

Предмет та метод цивільного права. Цивільні правовідносини, загальна характеристика.
Згідно з Цивільним кодексом України Стаття 1. Відносини, що регулюються цивільним законодавством1. Цивільним законодавством регулюються особисті немайнові та майнові відносин

Фізична особа, як суб’єкт цивільного права.
Стаття 24. Поняття фізичної особи1. Людина як учасник цивільних відносин вважається фізичною особою. Стаття 25. Цивільна правоздатність фізич

Юридична особа: поняття ознаки види.
Стаття 80. Поняття юридичної особи 1. Юридичною особою є організація, створена і зареєстрована у встановленому законом порядку. Юридична особа наділяється цивільною правоздатністю і д

Об’єкти цивільних правовідносин.
Стаття 177. Види об'єктів цивільних прав1. Об'єктами цивільних прав є речі, у тому числі гроші та цінні папери, інше майно, майнові права, результати робіт, послуги,

Стаття 203. Загальні вимоги, додержання яких є необхідним для чинності правочину.
1. Зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також моральним засадам суспільства. 2. Особа, яка вчиняє правочин, повинна мати необхідний обс

Стаття 207. Вимоги до письмової форми правочину
1. Правочин вважається таким, що вчинений у письмовій формі, якщо його зміст зафіксований в одному або кількох документах, у листах, телеграмах, якими обмінялися сторони. Правочин вважається таким,

Стаття 208. Правочини, які належить вчиняти у письмовій формі
1. У письмовій формі належить вчиняти: 1) правочини між юридичними особами; 2) правочини між фізичною та юридичною особою, крім правочинів, передбачених частиною першою статті 206

Стаття 209. Нотаріальне посвідчення правочину
1. Правочин, який вчинений у письмовій формі, підлягає нотаріальному посвідченню лише у випадках, встановлених законом або домовленістю сторін. Договір про закупівлю, який укладається відповідно до

Стаття 202. Поняття та види правочинів
Правочини можуть бути односторонніми та дво- чи багатосторонніми (договори). Стаття 202. Одностороннім правочином є дія однієї сторони, яка може бути представлена однією а

Стаття 212. Правочини, щодо яких правові наслідки
пов'язуються з настанням певної обставини. 1. Особи, які вчиняють правочин, мають право обумовити настання або зміну прав та обов'язків обставиною, щодо якої невідомо, настане вона чи ні (

Стаття 215. Недійсність правочину
1. Підставою недійсності правочину є недодержання в момент вчинення правочину стороною (сторонами) вимог, які встановлені частинами першою - третьою, п'ятою та шостою статті 203 Цивільного Кодексу

Стаття 216. Правові наслідки недійсності правочину
1. Недійсний правочин не створює юридичних наслідків, крім тих, що пов'язані з його недійсністю. У разі недійсності правочину кожна із сторін зобов'язана повернути другій стороні у натурі все, що в

Стаття 626. Поняття та види договору
1. Договором є домовленість двох або більше сторін, спрямована на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов'язків. 2. Договір є одностороннім, якщо одна сторона бере на себ

Стаття 633. Публічний договір
1. Публічним є договір, в якому одна сторона - підприємець взяла на себе обов'язок здійснювати продаж товарів, виконання робіт або надання послуг кожному, хто до неї звернеться (роздрібна торгівля,

Стаття 634. Договір приєднання
1. Договором приєднання є договір, умови якого встановлені однією із сторін у формулярах або інших стандартних формах, який може бути укладений лише шляхом приєднання другої сторони до запропонован

Стаття 635. Попередній договір
1. Попереднім є договір, сторони якого зобов'язуються протягом певного строку (у певний термін) укласти договір в майбутньому (основний договір) на умовах, встановлених попереднім договором. Законо

Стаття 636. Договір на користь третьої особи
1. Договором на користь третьої особи є договір, в якому боржник зобов'язаний виконати свій обов'язок на користь третьої особи, яка встановлена або не встановлена у договорі. 2. Виконання

Стаття 632. Ціна
1. Ціна в договорі встановлюється за домовленістю сторін. У випадках, встановлених законом, застосовуються ціни (тарифи, ставки тощо), які встановлюються або регулюються уповноваженими органами дер

Поняття шлюбу. Порядок укладання та припинення шлюбу.
Стаття 21. Поняття шлюбу1. Шлюбом є сімейний союз жінки та чоловіка, зареєстрований у органі державної реєстрації актів цивільного стану. 2. Проживання однією сім'єю

Рівність прав, та обов’язки подружжя.
Стаття 7. Загальні засади регулювання сімейних відносин 6. Жінка та чоловік мають рівні права і обов'язки у сімейних відносинах, шлюбі та сім'ї. Стаття 31

Стаття 57. Майно, що є особистою приватною власністю дружини, чоловіка
1. Особистою приватною власністю дружини, чоловіка є: 1) майно, набуте нею, ним до шлюбу; 2) майно, набуте нею, ним за час шлюбу, але на підставі договору дарування або в порядку

Позбавлення батьківських прав.
Стаття 164. Підстави позбавлення батьківських прав 1. Мати, батько можуть бути позбавлені судом батьківських прав, якщо вона, він: 1) не забрали дитину з пологового б

Опіка та піклування.
Стаття 243. Діти, над якими встановлюється опіка, піклування 1. Опіка, піклування встановлюється над дітьми-сиротами і дітьми, позбавленими батьківського піклування.

Загальна характеристика трудових правовідносин. Суб’єкти трудового права.
Стаття 1. Завдання Кодексу законів про працю УкраїниКодекс законів про працю України регулює трудові відносини всіх працівників, сприяючи зростанню продуктивності праці, поліпшенню як

Поняття і значення трудового договору.
Стаття 21. Трудовий договірТрудовий договір є угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник

Поняття і види робочого часу і робочого дня.
Робочий час Стаття 50. Норма тривалості робочого часуНормальна тривалість робочого часу працівників не може перевищувати 40 годин на тиждень. Підприємства і організації при укладенні

Правове регулювання часу відпочинку.
Стаття 66. Перерва для відпочинку і харчуванняПрацівникам надається перерва для відпочинку і харчування тривалістю не більше двох годин. Перерва не включається в робочий час. Перерва

Загальна характеристика адміністративних правовідносин
Адміністративні правовідносини характеризуються юридичною нерівністю учасників. Види адміністративних правовідносин (можуть виникнути між): 1) вищестоячими і нижчестоячими органам

Поняття адміністративних правопорушень та їх види
Стаття 9. Поняття адміністративного правопорушенняАдміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає

Види адміністративних стягнень
Стаття 23. Мета адміністративного стягненняАдміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в д

Порядок притягнення до адміністративної відповідальності
Стаття 5. Повноваження місцевих рад щодо прийняття рішень, за порушення яких передбачається адміністративна відповідальністьСільські, селищні, міські, обласні ради мають право приймат

Поняття, ознаки та класифікація злочинів
Стаття 11. Поняття злочину1. Злочином є передбачене Кримінальним Кодексом суспільно небезпечне винне діяння (дія або бездіяльність), вчинене суб'єктом злочину. 2. Не є злочином дія аб

Стадії вчинення злочину
Стаття 13. Закінчений та незакінчений злочини1. Закінченим злочином визнається діяння, яке містить усі ознаки складу злочину, передбаченого відповідною статтею Особливої частини Кримі

Мета і види кримінального покарання
Стаття 50. Поняття покарання та його мета1. Покарання є заходом примусу, що застосовується від імені держави за вироком суду до особи, визнаної винною у вчиненні злочину, і полягає в

Види злочинів. Відповідальність за окремі злочини.
У Кримінальному кодексі України приведено наступні види злочинів: Злочини проти основ національної безпеки україни (ст. 109-114) Злочини проти життя та здоров'я особи (ст. 1

Стаття 36. Необхідна оборона
1. Необхідною обороною визнаються дії, вчинені з метою захисту охоронюваних законом прав та інтересів особи, яка захищається, або іншої особи, а також суспільних інтересів та інтересів держави від

Стаття 37. Уявна оборона
1. Уявною обороною визнаються дії, пов'язані із заподіянням шкоди за таких обставин, коли реального суспільно небезпечного посягання не було, і особа, неправильно оцінюючи дії потерпілого, лише пом

Стаття 38. Затримання особи, що вчинила злочин
1. Не визнаються злочинними дії потерпілого та інших осіб безпосередньо після вчинення посягання, спрямовані на затримання особи, яка вчинила злочин, і доставлення її відповідним органам влади, якщ

Стаття 39. Крайня необхідність
1. Не є злочином заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам у стані крайньої необхідності, тобто для усунення небезпеки, що безпосередньо загрожує особі чи охоронюваним законом правам цієї людини

Стаття 40. Фізичний або психічний примус
1. Не є злочином дія або бездіяльність особи, яка заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, вчинена під безпосереднім впливом фізичного примусу, внаслідок якого особа не могла керувати своїми вч

Стаття 41. Виконання наказу або розпорядження
1. Дія або бездіяльність особи, що заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, визнається правомірною, якщо вона була вчинена з метою виконання законного наказу або розпорядження. 2. Нака

Стаття 41. Виконання наказу або розпорядження
1. Дія або бездіяльність особи, що заподіяла шкоду правоохоронюваним інтересам, визнається правомірною, якщо вона була вчинена з метою виконання законного наказу або розпорядження. 2. Нака

Стаття 43. Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації
1. Не є злочином вимушене заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам особою, яка відповідно до закону виконувала спеціальне завдання, беручи участь в організованій групі чи злочинній організації

Стаття 43. Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації
1. Не є злочином вимушене заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам особою, яка відповідно до закону виконувала спеціальне завдання, беручи участь в організованій групі чи злочинній організації

Стаття 43. Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації
1. Не є злочином вимушене заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам особою, яка відповідно до закону виконувала спеціальне завдання, беручи участь в організованій групі чи злочинній організації

Стаття 43. Виконання спеціального завдання з попередження чи розкриття злочинної діяльності організованої групи чи злочинної організації
1. Не є злочином вимушене заподіяння шкоди правоохоронюваним інтересам особою, яка відповідно до закону виконувала спеціальне завдання, беручи участь в організованій групі чи злочинній організації

Стаття 67. Обставини, які обтяжують покарання
1. При призначенні покарання обставинами, які його обтяжують, визнаються: 1) вчинення злочину особою повторно та рецидив злочинів; 2) вчинення злочину групою осіб за попередньою з

ДОДАТОК 2
ДОГОВІР БАНКІВСЬКОГО ВКЛАДУ (ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ)   м. _______________ ___________________________________________________ "___" ___________

ДОГОВІР ДАРУВАННЯ
Київ "____" ____________ 200___р. Сторони: Дарувальник___________________________________________________________________________

Предмет договору.
1.1. Дарувальник зобов’язується безоплатно передати Обдаровуваному майно у власність, склад якого, а також порядок та умови передачі визначаються цим Договором. 1.2. Предметом дарування з

Права та обов’язки сторін.
3.1. Обов'язки Дарувальника: 3.1.1. Передати Обдаровуваному предмет дарування в порядку та на умовах визначених в цьому Договорі. 3.1.2. Повідомити Обдаровуваного про всі відомі йому недо

Відповідальність сторін.
4.1. У випадку порушення своїх зобов’язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність визначену цим Договором та чинним законодавством. Порушенням зобов'язання є його невиконання або

Строк дії Договору та інші умови.
5.1. Договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами і діє до___ моменту повного виконання Сторонами своїх зобов'язань за цим Договором. 5.2. Умови даного Договору можуть бут

Місцезнаходження та реквізити Сторін
Дарувальник Назва__________________________________________ Юридична адреса________________________________ Код ЄДРПОУ ______________________________ Св-во п

ДОГОВІР ЗБЕРІГАННЯ
м. _____________ "___" _ 200_ р. _______ (назва підприємства, організації, установи) (надалі іменується "Поклажодавець") в особі __ ____________, (посад

ДОГОВІР КОНТРАКТАЦІЇ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ ПРОДУКЦІЇ
м.______________ “___” _____________ 200__ р. Цей Договір контрактації сільськогосподарської продукції (надалі - “Договір”) укладено між __________________________________________

Обов’язки КОНТРАКТАНТА щодо подання допомоги в організації виробництва сільськогосподарської продукції
3.1. КОНТРАКТАНТ надає ВИРОБНИКУ наступні матеріальні ресурси (послуги), які ВИРОБНИК зобов‘язується використовувати при виробництві Товару: - насіння в кількості ______________ за ціною _

ВИМОГИ ДО ТАРИ ТА УПАКОВКИ
6.1. Товар повинен бути затарений і спакований ВИРОБНИКОМ таким чином, щоб виключити псування та або знищення його на період поставки до прийняття товару КОНТРАКТАНТOM. 6.2. Товар повинен

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
8.1. За порушення умов Даного Договору винна сторона відшкодовує спричинені цим збитки, у тому числі неотриманий прибуток, в порядку, передбаченому чинним законодавством. 8.2. За простроче

ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ
10.1. Усі спори між сторонами, з яких не було досягнуто згоди, розв'язуються у відповідності до законодавства України у судовому порядку. 10.2. Умови Договору можуть бути змінені за взаємн

ЮРИДИЧНІ АДРЕСИ ТА БАНКІВСЬКІ РЕКВІЗИТИ СТОРІН
ВИРОБНИК ___________________________________ ___________________________________ Адреса: ___________________________________ Рах.№ _

Відомості про товар.
2.1. Найменування_______________________________________. 2.2. Кількість товару. 2.2.1. Одиниця виміру кількості товару _________________. 2.2.2. Загальна кількість товар

Ціна та умови оплати.
  4.1. Ціна за одиницю товару______________________. 4.2. Загальна ціна товару, що продається за цим Договором _______________________, у тому числі ПДВ. 4.3. Попере

Права та обов’язки сторін.
5.1. Обов’язки Продавця: 5.1.1. Передати Покупцеві товар, визначений цим Договором. 5.1.2. Попередити Покупця про всі права третіх осіб на товар, що продається. 5.1.3. Зб

Строк дії Договору та інші положення.
  7.1. Договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами. 7.2. Умови даного Договору можуть бути змінені за взаємною згодою Сторін з обов’язковим складанням письмо

Місцезнаходження та реквізити Сторін
Продавець Покупець Назва_____________________________________________________   Юридична адреса______________________________

ДОГОВІР ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ
м._ "___"_199__ р. _____________, яке в подальшому іменується (повна назва підприємства) "ЛІЗИНГОДАВЕЦЬ", в особі _________, який діє на підставі Статуту, з о

Здійснювати контроль за станом Приміщення та Майна шляхом візуального обстеження зі складанням акта обстеження.
7. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ОРЕНДАРЯ 7.1. Орендар зобов'язується: - використовувати приміщення‚ що орендується‚ виключно у від

Не здійснювати без письмової згоди Орендодавця перебудову та перепланування приміщення‚ що орендується.
- забезпечити Орендодавцю доступ на об'єкт оренди з метою перевірки його стану і відповідності напряму використання за цільовим призначенням, визначеному цим Договором;

ДОГОВІР ПІДРЯДУ НА БУДІВНИЦТВО
м. _____________ "___" ______________ ____ року _________ (назва підприємства, організації, установи) (надалі іменується "Замовник") в особі _________

ДОГОВІР ПОЗИКИ
  м.___________ "___"_______________р.   Прізвище, ім'я, по батькові ____________________________________

ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГ
  м.______________ ______________р.     _______________________, (надалі іменується "Замовник") в особі _______________________

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. В порядку та на умовах, визначних цим Договором, Виконавець зобов'язується за завданням Замовника протягом визначеного в Договорі строку надавати за плату наступні послуги (надалі іменуються &

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. В порядку та на умовах, визначних цим Договором, Виконавець зобов'язується за завданням Замовника протягом визначеного в Договорі строку надавати за плату наступні послуги (надалі іменуються &

ОПЛАТА ПОСЛУГ І ПОРЯДОК ЇХ ПРИЙМАННЯ
3.1. За надання передбачених Договором послуг Замовник виплачує Виконавцю ________ грн. протягом ________________ шляхом __________________. 3.2. Здавання послуг Виконавцем та приймання їх

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ
4.1. У випадку порушення Договору Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та (або) чинним законодавством України. 4.1.1. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне

ДІЯ ДОГОВОРУ
6.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та скріплення печатками Сторін. 6.2. Строк цього Договору починає свій перебіг у момент, визнач

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
7.1. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, у тому числі пов'язані із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов

ДОГОВІР ПРО СПІЛЬНУ ДІЯЛЬНІСТЬ
“____” ____________ 200___р. Сторони: Сторона-1 __________________________________________________________________ (повне найменування юридичної

Предмет договору
1.1. Сторони домовилися про організацію спільної діяльності в cфері__________ для досягнення наступних господарських і комерційних цілей: 1.1.1. ___; 1.1.2. ___; 1.1.3. ___.

Предмет договору
1.1. Сторони домовилися про організацію спільної діяльності в cфері__________ для досягнення наступних господарських і комерційних цілей: 1.1.1. ___; 1.1.2. ___; 1.1.3. ___.

Ведення спільних речей
5.1. Ведення спільних речей за даною угодою здійснюється за взаємною угодою Сторонам, які приймаються на зібраннях представників Сторін або шляхом письмового опитування або факсом. 5.2. Керівн

Внески Сторін
6.1. Внесок Сторони-1: 6.1.1. Грошові кошти: _______________________________; 6.1.2. Майно: ______________________________________; 6.1.3. Трудова участь: ___________________________

Розподіл результатів спільної діяльності
8.1. Продукція, що являється результатом спільної діяльності, буде реалізуватися в наступному порядку: _________________________. 8.2. Всі доходи, отримувані за даною угодою внаслідок спільної

Припинення Договору і вирішення суперечок
11.1. Сторони усвідомлюють, що їх спільна діяльність здійснюється в складних умовах нестабільного ринку, що підвищує ступінь ризику їх бізнесу. У зв'язку з цим Сторони залишають за собою право на д

Нші умови
12.1. Умови цього Договору можуть бути змінені по взаємній згоді з обов'язковим складанням письмового документа. 12.2. Жодна із Сторін не має права передавати свої права за даною угодою третій

ДОГОВІР ФРАНЧАЙЗИНГУ
м. __________ "___"___________ 200_ року __________________ (назва підприємства, організації, установи) (надалі іменується "Правоволоділець") в особі __________

ДОГОВІР ТРАНСПОРТНОГО ЕКСПЕДИРУВАННЯ
  м. ________________ "___" ______________ 20__ р. ___________________________________________________________________________(вказати найменування сторони та необх

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Експедитор бере на себе зобов'язання за плату і за рахунок Клієнта виконати послуги, пов'язані з перевезенням вантажу Клієнта, визначеного в д

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
1.1. В порядку та на умовах, визначених цим Договором, Експедитор бере на себе зобов'язання за плату і за рахунок Клієнта виконати послуги, пов'язані з перевезенням вантажу Клієнта, визначеного в д

ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ЗА ПОРУШЕННЯ ДОГОВОРУ
4.1. У випадку порушення Договору, Сторона несе відповідальність, визначену цим Договором та (або) чинним законодавством України. 4.1.1. Порушенням Договору є його невиконання або неналежне ви

ДІЯ ДОГОВОРУ
6.1. Цей Договір вважається укладеним і набирає чинності з моменту його підписання Сторонами та його скріплення печатками Сторін. 6.2. Строк цього Договору починає свій перебіг у момент, визнач

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ
7.1. Усі правовідносини, що виникають з цього Договору або пов'язані із ним, у тому числі пов'язані із дійсністю, укладенням, виконанням, зміною та припиненням цього Договору, тлумаченням його умов

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ І РЕКВІЗИТИ СТОРІН
ЕКСПЕДИТОР ______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ ______________________________ За

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ ШЛЮБУ
До _________________________________________ (назва органу реєстрації актів ___________________________________________ цивільного стану

ЗАЯВА про реєстрацію шлюбу
  ВІН ВОНА 1. Прізвище     2. Власне ім'я  

Предмет договору
  1.1. Замовник зобов'язується надавати для перевезення вантажі, а Перевізник приймати їх обсягом _______ тис. т та_______тис. ткм за номенклатурою і по кварталах, обумовлених цим дог

Умови перевезень
  2.1. Перевезення вантажів, включаючи й автомобілями, робота яких оплачується за автом.-годину, виконуються Перевізником лише на підставі заявок, що подає Замовник за формою відповід

Порядок розрахунків
  3.1. Розмір плати за перевезення вантажів та інші операції й послуги, пов'язані з перевезенням, і строки розрахунків визначаються сторонами угодою довільної форми, що є невід'ємною

Відповідальність сторін
  4.1. Перевізник і Замовник у випадку невиконання або неналежного виконання зобов'язань по цьому договору несуть взаємну матеріальну відповідальність у межах, передбачених чинним зак

Термін дії цього договору та юридичні адреси сторін
  5.1. Термін дії цього договору встановлюється з ________________________________ по _______________________________ 5.2. Юридичні адреси сторін: Перевізни

Предмет договору, строк дії, загальні вимоги та визначення
1.2. Предметом даного Строкового трудового договору (далі - "Договір") є трудові відносини в межах визначених цим Договором посадових обов'язків між Працівником і Підприємством, які з бок

ТИПОВИЙ ЗРАЗОК ШЛЮБНОГО ДОГОВОРУ ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР
м. ____________ "__"_______ 200__ р. Громадянин ___________________ (громадянство) _________________________________________ з однієї сторони та (прізвище, ім’я, по б

Про державну реєстрацію розірвання шлюбу
Просимо (прошу) зареєструвати розірвання шлюбу на підставі рішення суду ________________________________ (назва суду та дата ухвалення рішення) Про себе повідомляємо(ю):

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРО РОЗІРВАННЯ ШЛЮБУ ПОДРУЖЖЯ, ЯКЕ НЕ МАЄ ДІТЕЙ
До _____________________________ (назва відділу державної реєстрації актів ________________________________ цивільного стану) від _____________________________ (прізвища,

Про розірвання шлюбу подружжя, яке не має дітей
Ми, що нижче підписалися, за взаємною згодою просимо розірвати шлюб у встановленому законодавством порядку. Спільних дітей не маємо. Про себе повідомляємо(ю):

ЗРАЗОК ЗАЯВИ ПРО ЗМІНУ ІМЕНІ
До ________________________________________ (назва відділу державної реєстрації актів цивільного стану) від ________________________________________ (прізвище, власне ім’я, по б

Структура норм права
· гипотезу - указание на условия, при наличии которых норма должна осуществляться; · диспозицию - определение самого правила поведения (юрид

Порядок и условиязаключения брака
ü **Брак заключается в государственных органах, регистрирующих акты гражданского состояния. ü **Права и обязанности супругов порождает лишь брак, заключенный в государственных ор

Нормативні акти.
Нормативні акти (зі змінами і доповненнями на 1.09.2008) 1. Конституція України // Відомості Верховної Ради України. – 1996. – № 30. – Ст. 141. 2. Цивільний кодек

Технічних спеціальностей
  Роботу до друку рекомендував О.М. Поступний     Редактор О.І. Шпільова     Комп’ютерна верстка О.В.Софоклов

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги