рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Впр. 11 с. 100

Впр. 11 с. 100 - раздел Медицина, Стоматологічного факультету з підготовки і роботи на практичному занятті з іноземної мови Гострий Різцевий Край – Sharp Incisal Edge. 8. Завдання Для Самопідг...

Гострий різцевий край – sharp incisal edge.

8. Завдання для самопідготовки з метою кращого засвоєння навчального матеріалу

- виконати вправу 14 стор. 101;

- вивчити новий лексичний матеріал (впр. 1 стор. 97; 9 стор. 99).

9.Література.

9.2 Основна: підручник Бережкової С.П. “Essential English for the Students of Dentistry”

9.1 Додаткова: словники.

 

Зав.кафедрою іноземних мов, латинської мови

та основ медичної термінології доц. Л.М.Кім

 


 

Методичні вказівки для студентів

стоматологічного факультету з підготовки і роботи

на практичному занятті з іноземної мови

1. Тема: урок 13.

2. Мета заняття:

- ознайомити студентів з побудовою і перекладом граматичної конструкції

з Past Participle ;

- ввести студентам нові лексичні одиниці з нової теми і закріпити їх, використання їх, при читанні та перекладі наукових текстів зі стоматології.

3. Виконати впр. 2,3,4 (с.103);

- прочитайте і перекладіть текст: впр. 5 (с. 103 – 104)

- перекладіть словосполучення: впр. 6 (с. 104) – підручник приклади, таблиці знаходяться в підручнику на с.332 §27

- опитування лексики проводиться згідно лексичних карток.

4. Питання, що підлягають вивченню:

- ознайомлення з граматичною конструкцією: Past Participle

- введення і закріплення нових лексичних одиниць (с.102 – 103 впр. 1)

- читання і переклад текстів із стоматології: 103 (5)

5. Порядок проведення практичного заняття:

- організаційна частина;

- перевірка первинного рівня знань;

- інструктаж викладача;

- самостійна робота студентів;

- перевірка самостійної роботи;

- підведення підсумків, оцінка діяльності студентів;

- завдання для самостійної роботи.

Студент повинен прослухати пояснення матеріалу, закріпити його шляхом виконання вправ по підручнику

а) с.107 (16)

б) с.105 (8) с.332 §27

в) с. 104 (7), с. 105 (10 – 12),с.107 (17),с.106 (14), с. 106 – 107 (15) – прочитати і перекласти текст

6. При вивченні теми студент повинен: уміти розпізнавати і перекладати речення з Past Participle ,вивчити нові лексичні одиниці і уміти вживати їх при читанні та перекладі наукових текстів зі стоматології.

7. Перевірте, чи вірно ви зрозуміли граматичний матеріал:

Past Participle

to divide+ed=divided – розділений

to take – taken 3 форма дієслова = взятий

to give – given 3 форма дієслова = поданий

The delivered lecture was very interesting

Прочитана лекція була дуже цікава

The lecture delivered by Prof. Smirnov yesterday was very interesting

Лекція прочитана проф. Смірновим вчора була дуже цікава

8. Завдання для самоперевірки:

1) лексика с. 107 (1-3)

2) впр. с. 105 (9п.13п.),с.108 (4-6),с.108 (7-9)

3) прочитат. І перекласти текст с. 109 – 110 (10) – підручник

словники

 

 

Зав.кафедрою іноземних мов, латинської мови

та основ медичної термінології доц. Л.М.Кім

 


 

Методичні вказівки для студентів

стоматологічного факультету з підготовки і роботи

на практичному занятті з іноземної мови

 

1. Тема: Урок 14

2. Мета заняття: ознайомити студентів з побудовою і перекладом Present Participle, ввести студентам нові лексичні одиниці з нової теми і закріпити їх вживання при читанні та перекладі наукових текстів зі стоматології.

3. Виконайте впр.105 (9,13) 108 (4,5,6,7,8,9); прочитайте і перекладіть текст с.109-110 (10) – підручник. Приклади, таблиці знаходяться в підручнику на с.331 §26. Опитування лексики на с.107 (1-3) проводиться згідно лексичних карток

4. Питання, що підлягають вивченню:

- ознайомлення з граматичною конструкцією: Present Participle (с.331 §26 – підручник)

- введення і закріплення нових лексичних одиниць (с.107 1-3)

- читання і переклад текстів зі стоматології с.109 (10)

5. Порядок проведення практичного заняття:

- організаційна структура;

- перевірка первинного рівня знань;

- інструктаж викладача;

- самостійна робота студентів;

- перевірка самостійної роботи;

- підведення підсумків, оцінка діяльності студентів;

- завдання для самостійної роботи.

Студент повинен прослухати пояснення матеріалу, закріпити його шляхом виконання вправ по підручнику:

а) с.111 (17)

б) с.331 §26, с.109 (8)

в) с.110 (11) с.111 (15) с.111 (16) с.110-111 (13п,14п.)

г) прочитати і перекласти текст с.110 (12)

6. При вивченні теми студент повинен уміти розпізнавати і перекладати речення з Present Participle , вивчити нові лексичні одиниці і уміти вживати їх при читанні та перекладі наукових медичних текстів зі стоматології.

7. Перевірка, чи вірно ви зрозуміли граматичний матеріал:

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Стоматологічного факультету з підготовки і роботи на практичному занятті з іноземної мови

Методичні вказівки для студентів І ІІ курсів Стоматологічного факультету з підготовки і роботи на практичному... Present Participle Правильно будувати речення використовуючи матеріал при... Тести самоконтролю знань і умінь яких набуватиме студент під час вивчення теми...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Впр. 11 с. 100

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Стоматологічного факультету з підготовки і роботи на практичному занятті з іноземної мови
  Методичні вказівки для студентів стоматологічного факультету з підготовки і роботи на практичному занятті з іноземної мови 1. Тема: Урок 1. 2. Ме

Зав.кафедрою іноземних мов, латинської мови
та основ медичної термінології доц. Л.М.Кім     Методичні вказівки для студентів стоматологічного факультету з підготовки і роботи на пра

Людина, яка оглядає хворого – наш лікар.
8. Завдання для самоперевірки: 1) лексика с. 112 (1,2,3) 2) впр. с.113 (5п,6 ус) 3) прочитати і перекласти текст с.112-113 (4) – підручник; словники  

Infinitive
ед. To study well at the institute is our duty Добре вчитися в інституті – наш обов’язок I entered the Medical Institute to studyand become a doctor – Я вступив до м

Sequence of Tensis
еg. She said (that) he lived in Kyiv - Bона сказала, що він живе в Києві. She said (that) he had lived in Kyiv - Вона сказала, що він жи

Perfect Passive
to have been + 3 форми дієслова Eg. The book has been written - Книжка була написана; The letter had been written when I came in -Лист був написаний, к

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги