рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ІІ відділення

ІІ відділення - раздел Философия, Програми З української мови і читання Для допоміжної школи /165 Годин, 5 Годин На Тиждень/ Добукварний Період З0 Годин...

/165 годин, 5 годин на тиждень/

ДОБУКВАРНИЙ ПЕРІОД

З0 годин

 

Значення уміння писати для життя учнів і дорослих.

1. Знайомство учнів з учителем, класом, один з одним, з вихователями, з учнями і учителями інших класів. Знайомство зі школою. Режим дня у школі, дотримання його.

Культура мовлення. Уміння висловити прохання, побажання, звернутися до дорослих із запитанням, проханням, уміння висловити власне бажання /я хочу сказати.../.

2. Формування умінь навчальної діяльності /протягом року/.

Уміння правильно сідати за парту, вставати з-за парти на уроці та під час перерви, уміння правильно сидіти за партою. Формування умінь уважно слухати вказівки і пояснення учителя. Правила поведінки у класі; сидіти тихо, не порушуючи дисципліну, підносити руку при потребі щось сказати, попросити дозволу.

Культура мовлення. Український народний етикет: правила ввічливості .

Формування структурних компонентів самостійної навчальної діяльності: уміння організовувати своє робоче місце, правильно підбирати посібники і матеріали для роботи, уміння аналізувати зразок виконання завдання, порівнювати свою роботу зі зразком.

3. Розвиток сенсорної сфери.

Розвиток слухового сприймання, мовного слуху.

Уміння правильно вимовляти голосні і приголосні звуки. Тренування у вимові звуків р,д,л,ц,ц',ш,ч,с,щ,г,ґ. Правильна вимова у повільному і прискореному темпі швидкомовок зі звуками, вимову яких необхідно за­своїти: л,л',р,г,с,ш,д. Розпізнавання у мовному потоці звуків, складів, слів після трьох-чотирьох прослуховувань. Уміння правильно повторити за учителем звук чи ряд звуків.

Поділ простих за структурою слів на склади, виділення зі слів голосних а,о,у /а-у, о-са, у-ра/. Звукобуквений аналіз складів. Виділення першого /голосного/ звука у слові.

Розвиток зорового сприймання.

Уміння розрізняти предмети за формою, розміром, кольором. Розрізнення основних кольорів /білий, чорний, червоний, синій, жовтий, зелений/. Формування умінь показувати і називати предмети у певній послідовності /зліва направо, справа наліво, знизу вверх, у горизонтальному положенні/. Складання за зразком найпростіших комбінацій з паперових смужок, паличок, деталей конструктора: лава, конверт, драбинка.

4. Розвиток усного мовлення.

Практичне ознайомлення з реченням. Виділення речення з усного мовлення. Встановлення меж речення. Поділ речення із двох-трьох слів на слова. Формування умінь складати речення з одного-двох слів за опорними словами, предметними і сюжетними малюнками. Уміння проговорювати за учителем склади, слова з двох-шести звуків, правильно вимовляти їх.

Культура мовлення. Дотримання правильного наголосу під час вимови слів.

5. Спеціальна підготовка до письма.

Формування умінь правильно сидіти за партою під час письма. Ознайомлення з призначенням крейди, олівця, фломастера, ручки. Уміння правильно тримати в руці олівець, фломастер, крейду, ручку.

Уміння правильно розміщувати зошит на парті, орієнтуватися на сторінці альбому; уміння знаходити основний рядок і додаткові лінії у сітці зошита для письма.

Розвиток окоміру, координація кисті руки і пальців: робота з пластиліном, мозаїкою, папером. Складання паперу по прямих лініях, розрізання його по цих лініях. Складання за зразком фігурок з тонких паличок, паперових смужок, деталей конструктора.

Малювання крейдою на дошці. Малювання олівцем на папері прямих ліній у різних напрямках /вертикально, горизонтально, похило/. Формування умінь переходити з одного напрямку на інший. Малювання прямих ліній і нескладних предметів з них: лава, віконна рама, фігури за формою букв. Обведення олівцем на папері геометричних фігур /трикутник, квадрат, круг/, заштриховування їх з дотриманням меж під час заштриховування прямими лініями.

Проведення олівцем, ручкою, фломастером прямих ліній: вертикальні, горизонтальні, похилі /вправо, вліво/. Уміння одночасно контролювати графічні дії і дотримуватися гігієни письма. Формування умінь раціональних рухів під час письма у рядку зошита.

Проведення прямих, ламаних, хвилястих, петельних ліній перервним рухом руки. Письмо ліній, подібних до елементів букв /пряма довга - коротка лінії з різними інтервалами, похила лінія, пряма лінія у поєднанні з похилою, прямі лінії з верхнім, нижнім заокругленням, прямі лінії з заокругленням вгорі і внизу, прямі лінії з верхньою і нижньою петлями/ овал, правий і лівий півовали.

 

 

БУКВАРНИЙ ПЕРІОД

133 години

Звуки мовлення у зіставленні з немовними звуками. Провідна роль письма серед інших засобів передачі інформації /звукові сигнали, жестова мова, умовні знаки і т.д./. Уявлення про те, що слова складаються із звуків, які на письмі позначаються буквами. Співвідношення звука і букви. Уміння позначати сприйняті на слух звуки буквами.

 

Звуки і букви І етапу /16 год./

Читання і письмо букв І етапу: а,у,м,о,с,х. Письмо рядкових і великих літер. Уміння зіставляти графічну форму друкованих і рукописних рядкових і великих букв, уміння записувати рукописними буквами /рядковими і великими/ друковані літери. Ознайомлення з голосними і приголосними звуками і буквами. Уміння зливати звуки для утворення складів різної структури /прямих відкритих, закритих/, читання їх. Письмо на дошці і в зошитах вивчених букв, складів з ними; складання складів, слів з розрізної азбуки, запис їх на дощі та в зошити після попереднього звукобуквеного аналізу.

Тема з розвитку мовлення: "Моє рідне місто, село".

Культура мовлення. Уміння правильно повторити за учителем звук чи ряд звуків. Дотримання правил вимови вивчених звуків, слів з ними. Уміння правильно вимовляти почуті з голосу учителя склади, слова.

Звуки і букви ІІ етапу /27 год./

Читання і письмо букв ІІ етапу: и,ш,р,п,н,л,к. Практичне розрізнення голосних і приголосних звуків мови. Місце звука у складі /на початку, в кінці/. Послідовний ряд звуків слова. Уміння зливати звуки для утворення складів різної структури /обернених і прямих відкритих/ з вивчених звуків і букв. Запис проаналізованих складів. Складання з розрізної азбуки двоскладових слів /склади відкриті/, читання їх. Запис на слух з голосу учителя проаналізованих слів. Формування умінь списувати з дошки по складах з проговорюванням прочитані та проаналізовані слова, речення з одного-двох слів.

Тема з розвитку мовлення: "Школа, клас, де я навчаюся".

Культура мовлення. Правильна вимова вивчених звуків, складів та слів з ними.

Звуки і букви ІІІ етапу /54 год./

Читання і письмо букв ІІІ етапу: е,т,б,і,д,г,ґ,в,х,з,й, м'якого знаку, сполучень йо, ьо. Письмо рядкових і великих літер. Уміння зливати звуки для утворення складів різної структури: відкритих, закритих, читання їх.

Практичне розрізнення складу - слова. Робота з розрізною азбукою. Складання з букв розрізної азбуки під керівництвом учителя та з його допомогою відкритих і закритих складів із двох звуків, запис їх на дощі та в зошити. Звукобуквений аналіз складів, слів. Списування складів з таблиці з попереднім їх проговорюванням. Графічна модель складу. Списування з букваря, з дошки слів з проговорюванням їх. Розрізнення /практично/ слова і речення. Ознаки речення на письмі: велика літера на початку першого слова, крапка - в кінці речення. Графічна модель слова, речення. Складання з букв розрізної азбуки речень із двох слів, запис їх після попереднього звукобуквеного аналізу на дошці та в зошити. Уміння розрізняти одно-двоскладові слова. Розгляд малюнків /семантизуюча ілюстративність/, сюжетних малюнків, на яких зображено предмети, назви яких відносяться до однієї тематичної групи: "клас", "спальня", "посуд". Запис їх назв на дошці та в зошити після аналізу з учителем та складання з букв розрізної азбуки. Запис на слух з голосу учителя проаналізованих складів.

Аудіювання /слухання - розуміння/. Говоріння.

Уміння слухати й розуміти те, що говорить учитель: його запитання, прохання; уміння уважно вислухати учителя, сказати хто? що? зображено на малюнку, що робить? Уміння повторити за учителем слово так, щоб було чути склад під наголосом.

Тема з розвитку мовлення: "Дитячі народні ігри. Моя улюблена гра".

Культура мовлення. Дотримання правильного наголосу під час вимови слів. Уміння порівнювати голосні і приголосні звуки за вимовою, дотримуватися правильної їх вимови, уміння розрізняти у вимові глухі і дзвінкі звуки, сполучення йо-ьо.

Формування умінь самостійної навчальної діяльності. Уміння аналізувати склади, слова; уміння синтезувати звуки, букви у склади, слова.

Звуки і букви ІV етапу /36 год./

Читання і письмо букв ІV етапу: я,ю,є,ї,ч,ц,щ,ф. Письмо малих рядкових і великих літер. Складання з розрізної азбуки складів, слів з буквами ІV етапу, читання їх і запис на дошці та в зошити. Розрізнення складу і слова, слова і речення. Графічна модель складу, слова, речення. Правильна вимова йотованих. Формування умінь писати їх на слух. Аналіз складів, слів з йотованими, запис їх після аналізу. Складання, читання і запис з допомогою учителя речення з двох слів за поданим сюжетним малюнком після аналізу речення. Порівняння вимови букв а-я, у-ю, є-є, і-ї, складання з ними слів. Запис слів на дошці та в зошити з допомогою учителя. Читання складів з йотованими з таблиці, складання слів з ними. Аналіз складених слів, запис їх з допомогою учителя на дощі та в зошити. Запис під диктовку учителя складів з а-я, у-ю. е-е, і-ї. Поділ слів на склади під керівництвом учителя. Розгляд предметних і сюжетних малюнків, на яких зображено предмети, назви яких відносяться до однієї тематичної групи: "сім'я", "тварини", "птахи." Запис їх назв на дошці та в зошити після аналізу з учителем.

Тема з розвитку мовлення: "Україна - наша Батьківщина."

Культура мовлення. Уміння правильно вимовляти слова з йотованими. Уміння розрізняти і правильно називати й записувати слова з голосними і йотованими.

Формування умінь самостійної навчальної діяльності. Уміння аналізувати слова з йотованими і голосними. Уміння доброзичливо оцінити роботу товариша.

Узагальнюючі уроки /2 год./

Правопис /протягом року/

Уміння зберігати правильну форму, висоту, ширину букв; уміння правильно поєднувати букви на письмі /способи поєднання - верхнє, середнє, нижнє/.

Культура оформлення письмових робіт: не виходити за обмежувальні лінії; не наводити по кілька разів одну й ту ж букву; під час виправлення описки чи помилки не закреслювати по кілька разів неправильно написане.

Слова, вимову і значення яких учні повинні засвоїти:

Україна, Батьківщина, Київ, місто, село, столиця, вересень, чверть, канікули, урок, перерва, буквар, учень, учитель, вихователь, математика, багато, мало, вулиця, середнє, верхнє, нижнє, школяр, дні тижня, пори року,назви місяців.

На кінець року учні повинні:

знати: вивчені звуки і букви, правила культури мовлення;

уміти: розрізняти звуки і букви, правильно читати і писати букви; розрізняти звуки на слух, аналізувати склади, слова за звукобуквеним складом; складати склади і слова з букв розрізної азбуки, читати їх і списувати з друкованого й рукописного текстів склади, слова; правильно писати великі літери; списувати речення з одного-двох слів після попереднього їх аналізу і прочитування; дотримуватися гігієнічних правил письма; орієнтуватися на сторінці зошита; користуватися розрізною азбукою; дотримуватися мовленнєвого етикету.

 


2 клас

І відділення

/І34 години, 4 години на тиждень/

Повторення /4 год./

Звуки і букви. Розрізнення голосних і приголосних звуків і букв. Речення. Велика буква на початку речення, крапка в кінці речення. Складання речень із двох-трьох слів.

Звуки і букви /28 год./

Звуки слова /20 год./ Позначення звуків буквами. Повторення за учителем слів, що складаються з 3-5 звуків. Розрізнення голосних і приголосних звуків і букв. Голосні звуки: а,о,у,и,е,і. Букви, що позначають голосні звуки: а,о,у,и,е,і. Спостереження за роботою мовленнєвого апарату під час вимови голосних звуків.

Розрізнення голосних и-і, і-ї, а-я, у-ю, е-є. Запис слів з ними. Уміння правильно вимовляти йотовані. Списування речень зі словами з йотованими буквами. Відпрацювання правильної вимови слів з йотованими.

Розрізнення на слух і на письмі подібних приголосних звуків і букв: б-п, д-т, з-с, в-ф, ж-ш, г-х, ґ-к, буквосполучень дж-дз.

Культура мовлення. Відпрацювання правильної вимови слів з подібними приголосними, з дж, дз; правильна вимова дзвінких приголосних у кінці складу, слова.

Склад /5 год./ Аналіз слів за звукобуквеним складом. Поділ слова на склади. Перенос слів по складах. Формування умінь вимовити слово і протяжно прочитати його по складах. Уміння правильно сприймати на слух склади, слова; уміння виділяти зайві склади у слові. Уміння правильно вимовляти і читати /дотримуючись зразка учителя/ склади з дзвінкими - глухими, твердими-м'якими приголосними звуками.

Наголос /3 год./ Формування умінь вимовляти і читати слово так, щоб було чітко чути наголошений звук. Уміння правильно вимовляти слова, у яких допускаються помилки в наголосі: читання, запитання, будеш.

Культура мовлення. Правильна вимова наголошених і ненаголошених голосних у словах. Український мовленнєвий етикет: звертання до старших, до батьків.

Значення слова /16 год./

Формування уявлень про те, що слово служить для назви предмета, дії, ознаки, якості. Уміння називати зображені предмети відповідними словами, записувати їх на дошці та в зошити. Тематичні групи слів. Уміння розподіляти слова по тематичних групах за ознаками /колір, розмір, форма/. Уміння співвідносити ряди прослуханих слів з малюнком, на якому зображено один з названих предметів, складання рядів слів за змістовою ознакою /видовою чи родовою/: одяг, квіти, гриби; читання їх, запис.

Тема з розвитку мовлення: "Мої друзі – однокласники".

Культура мовлення. Слова ввічливості, що вживаються під час зустрічі, прощання. Український мовленнєвий етикет: звертання до старших. Уміння правильно сприймати на слух слова, словосполучення, відтворити їх вслух.

Формування умінь самостійної навчальної діяльності. Уміння сприйняти, зрозуміти і усвідомити прослухану інформацію щодо виконання того чи того завдання. Уміння виконувати мисленнєві дії: аналіз, синтез, порівняння.

Слово /36 год./

Формування уявлень про частини мови /без вживання термінології/, про поділ слів на групи залежно від того, на яке питання вони відповідають.

Слова, що відповідають на питання хто? що? /іменники/. Уміння поставити до слова одне з цих питань /слова з конкретним значенням/. Слова, що означають назви предметів - іменники. Розрізнення слів за питаннями хто? що? Групування їх за приналежністю до певної групи. Зміна слів, що відповідають на питання хто? що? за числами /один - багато/. Велика буква в іменах, по батькові, прізвищах людей.

Велика буква у кличках тварин.

Тема з розвитку мовлення: "Члени моєї родини".

Культура мовлення. Уміння звертатися до співрозмовника, зокрема до учителя. Вживання на письмі великої букви в іменах, прізвищах, по батькові людей. Вживання на письмі великої букви у кличках тварин.

Формування умінь самостійної навчальної діяльності. Уміння класифікувати предмети.

Слова, що відповідають на питання що робить? що роблять? /дієслова/. Формування умінь поставити питання до таких слів у реченні. Формування умінь складати групи слів цієї категорії з певним лексичним значенням /без вживання термінології/: хто як голос подає? хто як пересувається? Розрізнення предметів за їх діями: читає хто?, мекає хто?, літак летить, а корабель ... . Уміння зв'язати між собою слова, що відповідають на питання хто? що? - що робить? що робив? Зміна дієслів за зразком: учень пише - учні пишуть.

Аудіювання.

Уміння слухати, розуміти співрозмовника. Уміння правильно сприймати на слух слова, словосполучення. Уміння сприймати на слух, розрізняти і запам'ятовувати зміст невеличких за будовою текстів /лічилка, швидкомовка, загадка, вірш з абетки/.

Говоріння.

Читання напам'ять невеликих віршів, швидкомовок. Діалогування. Уміння відтворювати за ролями діалоги з прослуханих казок: "Колобок", "Курочка ряба".

Тема з розвитку мовлення: "Мій режим дня".

Культура мовлення. Слова ввічливості, що вживаються під час зустрічі і прощання. Дотримання правильної інтонації під час читання напам'ять швидкомовок, повторення діалогів з прослуханих казок.

Формування умінь самостійної навчальної діяльності. Уміння проаналізувати зразок праці, виконувати роботу за зразком.

Апостроф у словах /6 год./ Слова з апострофом перед я,ю,є,ї.

Культура мовлення. Уміння правильно вимовляти і записувати слова з апострофом.

Речення /22 год./

Практичне розрізнення групи окремих слів і речення. Поділ зв'язного висловлювання на речення. Уміння фіксувати початок і кінець речення. Встановлення меж речення на слух і за графічними ознаками: велика буква в першому слові, крапка в кінці речення. Поняття про речення /практично/: складається зі слів, виражає закінчену думку. Розрізнення словосполучення і речення. Уміння виділяти на слух з тексту окремі речення. Визначення кількості слів у реченні, їх послідовності. Графічна модель речення. Складання речень за графічними моделями. Списування речень з друкованого і рукописного текстів. Поширення речень за питаннями, поданими учителем /слова подано у правильній граматичній формі/. Розуміння змісту речення. Уміння помічати різницю у змісті подібних речень, які різняться одним-двома словами. Формування умінь будувати речення за опорними словами /іменниками і дієсловами з уживанням прийменників/. Уміння узгоджувати і пов'язувати між собою слова в реченні /дотримання лексичної і граматичної сполучуваності слів/ - без вживання термінології. Написання простих за структурою речень під диктовку учителя після попереднього їх аналізу.

Речення розповідні, питальні. Уміння ставити крапку і знак питання в кінці речення під час його списування, писати перше слово в реченні з великої букви. Побудова під керівництвом учителя розповідних і питальних речень за зразком, поданим початком з опорою на графічну модель і малюнок.

Тема з розвитку мовлення: "Свійські і дикі тварини".

Культура мовлення. Дотримання правильної інтонації у розповідних і питальних реченнях.

Формування умінь самостійної навчальної діяльності. Уміння зрозуміти і запам'ятати після двох-трьох прослуховувань інструкцію, що стосується виконання навчальних дій. Уміння оцінювати результат власної діяльності /практично/.

Текст /20 год./

Загальне уявлення про зв'язне висловлювання в усній і писемній формах - текст. Практичне розрізнення групи окремих речень і тексту. Складання двох-трьох речень за змістом серії сюжетних малюнків, пов'язування речень між собою. Запис на дошці і в зошитах складеного зв'язного висловлювання.

Розрізнення змісту тексту і заголовку тексту /практично/. Відповідність заголовку змісту тексту. Уміння добирати заголовок до сюжетного малюнка, до невеличкого тексту /твір-мініатюра/, серії малюнків.

Складання і запис підписів під серією малюнків /назв малюнків/, які становлять план розповіді. Усна розповідь за цим планом; зв'язність розповіді. Малюнковий план. Уміння переказувати прослуханий або прочитаний текст за поданим малюнковим планом, за запитаннями, що відповідають кількості речень тексту. Складання двох-трьох пов'язаних міх собою за змістом речень, запис їх.

Поняття про абзац.

Аудіювання.

Уміння сприймати на слух, розрізняти і запам'ятовувати зміст невеличких за будовою і нескладних текстів /лічилка, швидкомовка, загадка/.

Говоріння.

Читання напам'ять невеликих віршів, швидкомовок. Уміння правильно дихати, коли говориш, розповідаєш вірш, швидкомовку. Переказ невеликого прослуханого тексту з опорою на подані словосполучення, ілюстрацію, серію малюнків, запитання учителя.

Уміння правильно вимовляти /дотримуючись зразка учителя/ дзвінкі-глухі, тверді-м'які приголосні звуки. Уміння правильно вимовляти приголосні звуки в кінці складу, слова. Уміння відтворювати за ролями діалоги з ігор "Кіт і мишка", "Подоляночка".

Тема з розвитку мовлення: "Традиційна повага до старших в Україні, турбота про молодших".

Культура мовлення. Складання з допомогою учителя адресованих батькам записок, що містять інформацію, прохання. Використання у них слів ввічливості.

Формування умінь самостійної навчальної діяльності. Уміння оцінювати результат власної діяльності та діяльності товаришів /практично/.

Повторення вивченого протягом року /2 год./

На кінець року учні повинні:

знати: голосні і приголосні звуки і букви, слова складаються із складів; правила переносу слів; правила вживання великої букви в іменах, по батькові, прізвищах людей, кличках тварин; слово служить для назви предмета, дії;

уміти: розрізняти голосні і приголосні звуки, подібні приголосні, буквовосполучення дж-дз, сполучення йо-ьо; фіксувати початок і кінець речення на слух і на письмі; ділити слова на склади; розрізняти групу речень і текст; повторювати зразок даного учителем зв'язного висловлювання /загадка, швидкомовка, віршик, лічилка/; називати зображені предмети відповідними словами; складати ряди слів за певною змістовою ознакою /видовою чи родовою/; списувати по складах з друкованого і рукописного текстів, диктуючи слова; встановлювати межі речення на слух і за графічними ознаками; писати під диктовку учителя слова, речення після попереднього їх аналізу; узгоджувати і пов'язувати між собою слова в реченні; дотримуватися слів ввічливості, культури спілкування; розуміти після двох-трьох прослуховувань інструкцію, що стосується виконання навчальних дій.

 


2 клас

ІІ відділення

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Програми З української мови і читання Для допоміжної школи

Кравець Ніна Павлівна...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ІІ відділення

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Пояснювальна записка
Одним з основних предметів, що вивчається у допоміжній школі, є українська мова. Українська мова - це державна мова України, основний засіб спілкування її народу. Як навчальний предмет, вона викону

ПРОГРАМИ З УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ
Підготовчий клас Підготовка до оволодіння письмом І - ІІ відділення /135 год.; 4 год. на тиждень/ І чверть /32 год./ І. Збагачення сенсорн

І семестр
/64 години, 4 години на тиждень/ БУКВАРНИЙ ПЕРІОД Повторення /4 год./ Звуки і букви. Розрізнення голосних і приголосних звуків і букв, голосних і йотованих. Складання і з

І відділення
/134 годин, 4 години на тиждень/ ДОБУКВАРНИЙ ПЕРІОД 16 годин І. Знайомство учнів з учителем, вихователями, класом, один з одним, з учнями інших класів. Знайомство зі школ

БУКВАРНИЙ ПЕРІОД
102 години КОЛО ЧИТАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК Послідовне вивчення звуків і букв. Практичне ознайомлення з голосними і приголосними звуками і буквами. Оволодіння осн

ПІСЛЯБУКВАРНИЙ ПЕРІОД 15 год.
Читання текстів з букваря, дитячої літератури, дитячої періодики. Формування умінь відрізняти назву тексту від його змісту. Уміння знаходити перший абзац у змісті тексту. Формування умінь чітко, пл

ДОБУКВАРНИЙ ПЕРІОД
(22 години) 1. Знайомство учнів з класом, учителем, вихователями, один з одним. Розповіді учителя на теми: "Ім'я, по-батькові учителя", "Імена і прізвища учнів класу",

БУКВАРНИЙ ПЕРІОД
(110 годин) КОЛО ЧИТАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК Послідовне вивчення звуків і букв. Оволодіння основними складовими структурами. Звуки і букви української абетки. Скл

IІ семестр
(85 годин, 5 годин на тиждень) УСІМ НАМ ЛЮБА ЗИМОНЬКА-ЗИМА (28 год.) Вірші, оповідання, казки, загадки, приказки, швидкомовки про зиму. Зимові звичаї та обряди українців.

І - ІІ відділення
/134 години, 4 години на тиждень/ КОЛО ЧИТАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК ОСІНЬ ПРИЙШЛА - ДО ШКОЛИ ПОРА! /14 год./ Твори про відповідальне ставлення до

І - ІІ відділення
/102 години, 3 години на тиждень/ КОЛО ЧИТАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК У СВІТЛУ ВЕРЕСНЕВУ РАНЬ МИ ПОСПІШАЄМО ДО ШКОЛИ НАБРАТИСЬ МУДРОСТІ І ЗНАНЬ /16 год./

І - ІІ відділення
/102 години, 3 години на тиждень/ КОЛО ЧИТАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК Вступ /І год./ Художнє відтворення життя засобами літератури.  

І - ІІ відділення
/68 годин, 2 години на тиждень/ КОЛО ЧИТАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК Вступ /І год./ Література в системі інших мистецтв. Художня й наукова література.

І - ІІ відділення
/36 годин, І година на тиждень/ КОЛО ЧИТАННЯ ТА ФОРМУВАННЯ ЗНАНЬ, УМІНЬ І НАВИЧОК Вступ /І год./. Українська література як художнє відображення життя народу з давнього ча

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги