рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Організація польового водозабезпечення військ

Організація польового водозабезпечення військ - раздел Образование, Основи організації та ведення військового господарства   6.3.1. Загальна Відповідальність За Забезпечення Водою Для Го...

 

6.3.1. Загальна відповідальність за забезпечення водою для господарських, питних і технічних потреб, а також для миття особового складу і прання білизни покладається на командира військової частини (з'єднання).

 

6.3.2. Водозабезпечення військ включає розвідку джерел води, її добування, очищення, збереження, розподіл, підвезення (доставку) і видачу підрозділам (частинам) у необхідній кількості, а також контроль якості води.

 

6.3.3. Розвідка джерел води здійснюється інженерною службою разом з медичною службою та службою РХБ захисту.

Добування, очищення води, облаштування пунктів водозабезпечення з використанням бурових установок, водоочисних та опріснювальних станцій, обладнання водорозбірних пунктів, забезпечення військових частин та підрозділів засобами добування і очищення води, а також табельними резервуарами для її збереження і транспортування покладається на інженерну службу.

 

6.3.4. Охорона пунктів водозабезпечення і водорозбірних пунктів, підтримання їх у справному стані забезпечується силами військової частини і підрозділів, які ними користуються.

 

6.3.5. Оцінка санітарно-епідемічного стану районів розміщення пунктів водозабезпечення і водорозбірних пунктів, медичний контроль за якістю води, яка видається на господарські, питні потреби, і забезпечення підрозділів (військової частини) індивідуальними засобами знезараження води покладається на начальника медичної служби військової частини (з'єднання).

 

6.3.6. Дезинфекція місцевості у районах пунктів водозабезпечення здійснюється службою РХБ захисту військової частини (з'єднання).

 

6.3.7. Організація своєчасного підвезення води на господарські, питні потреби з пунктів водозабезпечення у підрозділи та на водорозбірні пункти організовується заступником командира військової частини (з'єднання) з тилу.

 

6.3.8. Для окремо дислокованих підрозділів з охорони УВП, особливо важливих об'єктів і військових містечок, у яких відсутні водоводи або якість води не відповідає встановленим вимогам, обладнуються артезіанські свердловини або установки для очищення та обробки води силами та засобами об'єктів, що охороняються.

 

7. Створення військового господарства при формуванні та ліквідація його при розформуванні військової частини (з'єднання)

 

7.1. Створення військового господарства при формуванні військової частини (з'єднання)

 

7.1.1. Формування військової частини (з'єднання) здійснюється на підставі наказу Міністра внутрішніх справ України, в якому зазначається:

на яку військову частину (з¢єднання) покладається формування;

строки формування;

порядок укомплектування особовим складом, озброєнням, військовою технікою та іншими матеріальними засобами;

порядок виділення земельних ділянок, казармено-житлового фонду та квартирного майна.

 

7.1.2. Військовим частинам (з¢єднанням), які формуються заново, для розміщення особового складу, озброєння, бойової та іншої техніки і матеріальних засобів виділяються казармено-житловий фонд і земельні ділянки, необхідні для організації розміщення у стаціонарних умовах та навчальних центрів, стрільбищ, автомобільних доріг, складів, казарм, парків для інших потреб.

Відведення земельних ділянок здійснюється відповідно до законодавства України. Відведені земельні ділянки мають використовуватись за прямим призначенням.

 

7.1.3. При відведенні земельної ділянки для військового містечка враховується не тільки необхідність розташування будівель та споруд, але й забезпечення бойової підготовки.

 

7.1.4. Відведення приміщень для розміщення особового складу військових частин (з'єднань), що заново формуються, здійснюється за рішенням командуючого внутрішніми військами МВС України, виходячи із штатної чисельності, встановленої дислокації і діючих норм розквартирування.

 

7.1.5. Потреба в складських площах для зберігання майна визначається на підставі встановлених норм утримання запасів поточного постачання, недоторканих запасів, зберігання окремих видів матеріальних засобів.

 

7.1.6. Приміщення для лазень, пралень та хлібопекарень відводяться і обладнуються у тих випадках, коли немає можливості забезпечити потребу в них за рахунок лазень, пралень і хлібопекарень, які знаходяться у віданні місцевих органів влади чи інших відомств.

 

7.1.7. Командирові військової частини (з¢єднання) забороняється змінювати призначення зайнятих будівель (приміщень), виконувати перебудову та перепланування, перенесення чи розбирання існуючих та зведення нових споруд без дозволу вищого командира (начальника) та адміністрації об'єктів, що охороняються внутрішніми військами, або міністерств і відомств, яким належать ці споруди.

 

7.1.8. Приймання казармено-житлового фонду, комунальних споруд та земельних ділянок, відведених для військових частин (з'єднань), здійснюється представниками військової частини (з'єднання) за актами та описами з відображенням в них технічного стану будівель, споруд, територій та загорожі. З цією метою наказом (рішенням) відповідних органів влади, яким належить цей фонд, і наказом командира військової частини (з'єднання) призначається комісія.

Одночасно з прийманням казармено-житлового фонду проводиться приймання за описом технічної документації (генерального плану військового містечка, проектів на всі будівлі та споруди, паспортів на обладнання тощо), а при прийманні в постійне користування з поставленням на облік (баланс) військової частини (з'єднання) передається і документація про відведення земельної ділянки.

 

7.1.9. Заново сформована військова частина (з¢єднання) на час формування забезпечується матеріальними засобами і коштами за рахунок частини (з¢єднання), яка її формує.

На начальників служб військової частини (з¢єднання), яка формує цю частину (з'єднання), покладається відповідальність за забезпечення заново сформованої частини (з¢єднання) керівними документами, книгами, бланками обліку та звітності.

 

7.1.10. На самостійне забезпечення матеріальними засобами та коштами заново сформована військова частина (з'єднання) переходить після закінчення формування її служб. Зарахування на забезпечення здійснюється ГУВВ МВС України на підставі наказу командуючого внутрішніми військами МВС України про закінчення формування і донесень військової частини (з'єднання), що формувалась, про отримані під час формування матеріальні засоби та кошти.

 

7.1.11. Для отримання необхідних матеріальних засобів сформована військова частина (з'єднання) прикріплюється через ГУВВ МВС України до баз матеріально-технічного забезпечення ГУВ та МТЗ МВС України, а на торговельно-побутове забезпечення - до найближчого військторгу.

 

7.1.12. Офіцери, які прибули у військову частину (з¢єднання), що формується, для проходження служби на посадах заступників командирів та начальників служб, зобов¢язані, перш за все, ознайомитися з наказом і загальним планом формування, а також вивчити штатний склад і організацію матеріального, технічного, медичного та інших видів забезпечення своєї військової частини (з¢єднання). Після цього вони розробляють плани своєї роботи на час формування військової частин (з¢єднання).

У планах, крім загальних питань, передбачається комплектування служб та підрозділів тилу молодшими спеціалістами; проведення занять із спеціальної підготовки з особовим складом служб; уточнення потреб у матеріальних засобах і пунктах розташування військових складів, баз постачальників; організація підвезення матеріальних засобів і водопостачання; розподіл і обладнання приміщень казармено-житлового фонду, комунальних споруд і підготовка їх до експлуатації; організація харчування, лазне-прального обслуговування і медичного обстеження особового складу, що прибуває, забезпечення його речовим майном; розконсервація, а також приймання та обслуговування техніки, що прибуває; видача підрозділам матеріальних засобів, організація їх обліку і зберігання; заведення справ та документів обліку в службах; інструктажі командирів і старшин підрозділів про порядок забезпечення особового складу та інші необхідні заходи.

 

7.2. Ліквідація військового господарства при розформуванні військової частини (з'єднання)

 

7.2.1. Військова частина (з¢єднання) розформовується на підставі наказу Міністра внутрішніх справ України, у якому визначається:

строк розформування та правонаступник;

час закриття поточного і бюджетного рахунків та закінчення ревізування військової частини (з¢єднання);

порядок передачі особового складу, озброєння, техніки та інших матеріальних засобів військової частини (з¢єднання);

порядок передачі казармено-житлового фонду, комунальних споруд, земельних ділянок та квартирного майна;

порядок здавання справ і документів, що підлягають зберіганню, та порядок знищення справ і документів на місці;

термін, порядок звільнення та працевлаштування працівників відповідно до законодавства України;

порядок знищення печаток і штампів;

строки подання акта ліквідаційної комісії.

 

7.2.2. Розформування військової частини (з¢єднання) і ліквідація військового господарства покладаються на командира військової частини (з¢єднання). Командир військової частини (з¢єднання) і його заступник з тилу залишаються у військовій частині (з¢єднанні) до завершення її розформування і організовують охорону звільнених будинків та споруд військових містечок з усім обладнанням і квартирним майном до передачі їх іншій військовій частині (з¢єднанню) або відповідним організаціям (відомствам). Начальники служб залишаються у військовій частині (з¢єднанні) до завершення повної передачі матеріальних цінностей правонаступнику та ліквідації своїх служб.

 

7.2.3. До розформування військова частина (з'єднання) зобов'язана закінчити всі розрахунки з організаціями, установами і підприємствами по поставках та послугах.

 

7.2.4. Для контролю за дотриманням встановленого порядку розформування і точним виконанням наказу, а також для надання допомоги командирові військової частини (з¢єднання) при ліквідації військового господарства наказом вищого командира (начальника) призначається ліквідаційна комісія.

Ліквідаційна комісія у своїй діяльності підзвітна посадовій особі, яка призначила її, і у своїй роботі керується законодавством України. Розформування військової частини (з¢єднання) і ліквідація військового господарства здійснюється згідно з планом, який розробляється ліквідаційною комісією разом з командиром військової частини (з¢єднання) та затверджується вищим командиром (начальником), що призначив цю комісію.

 

7.2.5. Виходячи з обсягу і змісту роботи, ліквідаційна комісія зобов¢язана:

перевірити дійсну наявність і якісний стан матеріальних засобів у військовій частині (з¢єднанні);

скласти відомість наявності й якісного стану матеріальних засобів, у якій вказати облікову кількість і фактичну наявність по кожній службі окремо та вивести недостачі і надлишки;

перевірити стан розрахунків з постачальниками і стан претензійних справ;

перевірити правильність відшкодування сум за книгою обліку недостач;

проконтролювати правильність забезпечення матеріальними засобами, коштами й атестатами підрозділів, команд та окремих військовослужбовців, які вибувають зі складу військової частини (з'єднання);

перевірити правильність складання заключних звітів в усіх службах.

Перевірка законності використання військових перевізних документів має бути проведена фінансовим управлінням ГУВВ МВС України, а у виняткових випадках - ліквідаційною комісією із складанням акту.

 

7.2.6. Матеріальні засоби, які залишились після забезпечення особового складу та підрозділів, здаються на військові склади або передаються іншим військовим частинам (з'єднанням) за вказівкою органу забезпечення або вищого командира (начальника) у встановленому порядку.

 

7.2.7. Кожна служба військової частини (з¢єднання), яка розформовується, зобов¢язана за всі матеріальні засоби, які за нею значаться, подати заключний звіт відповідному командирові.

 

7.2.8. Заключний звіт має відображати:

наявність матеріальних засобів на перше число звітного періоду;

витрати матеріальних засобів (з початку звітного періоду по день розформування), підтверджені виправдними необхідними документами;

прибуток матеріальних засобів (з початку звітного періоду по день розформування), підтверджений довідками, виданими постачальним органом;

відомості про наявність матеріальних засобів на день розформування.

 

7.2.9. До заключного звіту по кожній службі додаються:

витяг із книги обліку недостач стосовно незавершених справ;

копії атестатів на майно, відправлене з військової частини (з'єднання) з особовим складом та підрозділами;

довідка про взаєморозрахунки з постачальниками з відміткою про проведення звіряння;

перелік незавершених претензійних справ з доданням копій претензійного матеріалу;

не використані повністю або частково бланки документів суворого обліку (книжки атестатів, чекові вимоги та інші);

пояснювальна записка, яка характеризує стан матеріальних засобів служби, обліку і звітності, зі служби військової частини (з¢єднання), що розформовується;

витяг із акта ліквідаційної комісії, що безпосередньо стосується кожної окремої служби;

книга обліку матеріальних засобів і військової техніки.

Витяги з книги обліку недостач стосовно незавершених справ подаються вищому командирові (начальнику).

 

7.2.10. Заключний звіт по кожній службі окремо підписується головою ліквідаційної комісії, усіма її членами, начальником служби і надсилається через командира військової частини (з¢єднання) до Головного управління внутрішніх військ МВС України або начальникові служби з¢єднання (якщо військова частина матеріальні засоби отримала через склади з¢єднання).

 

7.2.11. Вищий командир (начальник) зобов¢язаний у триденний термін після отримання заключного звіту розглянути і за відсутності претензій прийняти його та видати довідку військовій частині (з¢єднанню) про прийняття звіту.

У разі наявності недостач, надлишків або псування матеріальних засобів командир військової частини (з¢єднання) призначає службове розслідування і винні притягуються до відповідальності у встановленому порядку.

 

7.2.12. У тих випадках, коли військова частина (з'єднання) завершує своє існування у зв'язку з переформуванням в іншу військову частину (з¢єднання), передача матеріальних засобів проводиться відповідно до правил передачі, встановлених для військових частин (з'єднань), які підлягають розформуванню, але без складання заключних звітів по службах. Передача у такому разі оформляється актом, у якому дається характеристика стану обліку і звітності по кожній службі окремо і вказується відповідність дійсної наявності матеріальних засобів даним обліку. Акт надсилається до Головного управління внутрішніх військ МВС України.

 

7.2.13. Після здавання заключного звіту й отримання довідки від ГУВВ МВС України (вищого командира) про передачу матеріальних засобів начальники служб військової частини (з¢єднання) належним чином упорядковують порядок справи по службах і готують їх до здавання в архів або на знищення.

 

7.2.14. Всю документацію військової частини (з¢єднання), яка підлягає розформуванню, необхідно зберігати в архіві, куди вона здається у встановленому порядку. Первинні виправдні документи на приймання та видачу матеріальних засобів і коштів за останні 3 роки, які підлягають здаванню в архів, передаються на зберігання у відповідні служби правонаступника. Інші документи знищуються шляхом спалення із складанням акта.

Штампи, сургучні та мастикові печатки після зняття відбитків і складання акта знищуються у встановленому порядку в присутності ліквідаційної комісії.

 

7.2.15. Ліквідаційна комісія після закінчення розформування військової частини (з¢єднання) складає за встановленою формою ліквідаційний акт.

У ліквідаційному акті окремими розділами зазначається: куди і в якому складі (кількості) передано особовий склад (солдати, сержанти, старшини, військовослужбовці, які проходять службу за контрактом, прапорщики, офіцери, працівники ); куди, в якій кількості та в якому стані передані озброєння, бойова техніка, майно та інші матеріальні засоби, а також казармено-житловий фонд, комунальні споруди, земельні ділянки, квартирне майно і обладнання, секретне діловодство, документи обліку.

До акта додаються довідки військової частини (з'єднання) по кожній службі, а також окремі акти на передані або знищені в установленому порядку майно і документи.

Крім того, до ліквідаційного акта додаються: довідка про здавання невикористаних бланків і копій військових перевізних документів, строк зберігання яких не закінчився, а також звіт і акт останньої перевірки військових перевізних документів.

 

7.2.16. Ліквідаційний акт складається в одному примірнику, затверджується вищим командиром (начальником) і подається по команді, а потім здається до архіву.

 

8. Порядок приймання та здавання справ і посад особами, що відають військовим господарством

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Основи організації та ведення військового господарства

Наказ МВС України... р... ПОЛОЖЕННЯ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Організація польового водозабезпечення військ

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Загальні положення
  3.1.1. Посадові особи військової частини і з’єднання, які здійснюють організацію та ведення військового господарства, несуть відповідальність за військове господарство та виконують

Заступник командира військової частини (окремого батальйону) з озброєння (інженерно-авіаційної служби) – начальник технічної частини
  3.2.5. Заступник командира військової частини (окремого батальйону) з озброєння (інженерно-авіаційної служби) – начальник технічної частини виконує свої обов’язки відповідно до стат

Начальник продовольчої служби військової частини
  3.2.6. Начальник продовольчої служби військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з тилу і є прямим начальником особового складу продовольчої служб

Начальник речової служби військової частини
  3.2.7. Начальник речової служби військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з тилу і є прямим начальником особового складу речової служби частини.

Начальник квартирно - експлуатаційної служби військової частини
  3.2.8. Начальник квартирно-експлуатаційної служби військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з тилу і є прямим начальником особового складу кварт

Начальник служби пожежної безпеки військової частини
  3.2.9. Начальник служби пожежної безпеки військової частини (якщо ця посада не передбачена штатним розписом, то наказом командира військової частини ці обов’язки покладаються на одн

Начальник автомобільної служби військової частини
  3.2.11. Начальник автомобільної служби військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з озброєння і є прямим начальником особового складу автомобільн

Начальник служби ракетно-артилерійського озброєння військової частини
  3.2.15. Начальник служби ракетно-артилерійського озброєння військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з озброєння і є прямим начальником особовог

Начальник медичної служби військової частини
  3.2.17. Начальник медичної служби військової частини підпорядковується командирові військової частини і є прямим начальником особового складу медичної служби частини. Він відповідає

Помічник командира військової частини з фінансово-економічної роботи - начальник фінансової служби
  3.2.20. Помічник командира військової частини з фінансово-економічної роботи - начальник фінансової службипідпорядковується командирові військової частини. Він відповідає за фінансо

Начальник клубу військової частини
  3.2.21. Начальник клубу військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з виховної роботи. Він відповідає за збереження, облік, експлуатацію та своєча

Командир роти (взводу) матеріально-технічного забезпечення військової частини
  3.2.22. Командир роти (взводу) матеріально-технічного забезпечення військової частини виконує свої обов’язки відповідно до статей 111,112 (119, 120) Статуту внутрішньої служби Зброй

Начальник медичного пункту військової частини
  3.2.23. Начальник медичного пункту військової частини відповідає за своєчасне проведення лікувально-профілактичних та протиепідемічних заходів у частині, забезпечення медичного пунк

Начальник аптеки медичного пункту військової частини
  3.2.24. Начальник аптеки медичного пункту військової частини відповідає за одержання, зберігання, облік і забезпечення медичного пункту та підрозділів частини медичним майном.

Начальник їдальні військової частини
  3.2.25. Начальник їдальні військової частини відповідає за своєчасне та доброякісне приготування їжі, зберігання та повноту доведення до особового складу встановлених норм продуктів

Старший інструктор (старший кухар) їдальні військової частини
  3.2.26. Старший інструктор (старший кухар) їдальні військової частини відповідає за своєчасне та доброякісне приготування їжі та її рівномірне видавання особовому складу, повноту до

Начальник майстерні військової частини
  3.2.27. Начальник майстерні військової частини відповідає за своєчасне виконання ремонту озброєння, бойової та іншої техніки, обладнання і майна частини, за правильне використання і

Начальник складу військової частини
  3.2.28. Начальник складу військової частини відповідає за приймання та видачу, правильне зберігання, якісний стан, повну наявність і своєчасний облік матеріальних засобів, за підтри

Діловод (старший писар, писар) служби військової частини
  3.2.30. Діловод (старший писар, писар) служби військової частини відповідає за стан обліку матеріальних засобів по службі (службах) та особового складу, що стоїть на забезпеченні, з

Фельдшер батальйону
  3.3.4. Фельдшер батальйону відповідає за проведення лікувально-профілактичних і протиепідемічних заходів та здійснення контролю за виконанням санітарно-гігієнічних вимог у підрозділ

Обов`язки посадових осіб авіаційної частини
  Примітка.Якщо у складі військової частини є авіаційні підрозділи, то обов'язки їх посадових осіб щодо ведення військового господарства розробляються відповідно до о

Начальник штабу авіаційної частини
  3.4.2. Начальник штабу авіаційної частини відповідає за організацію виконання вказівок командира авіаційної частини з питань ведення військового господарства та виконує свої обов'яз

Технічної служби авіаційної частини
    3.4.6. Заступник командира авіаційної частини з авіаційно-технічної частини - начальник авіаційно-технічної служби авіаційної частини відповідає за забезпечення част

Начальник служби авіаційного озброєння та боєприпасів авіаційної частини
  3.4.7. Начальник служби авіаційного озброєння та боєприпасів авіаційної частини виконує свої обов'язки відповідно до обов`язків начальника служби артилерійського озброєння частини,

Начальник автомобільної та електрогазової служби - інженер з електрогазової техніки авіаційної частини
  3.4.8. Начальник автомобільної та електрогазової служби - інженер з електрогазової техніки авіаційної частини відповідає за утримання у справному стані, раціональне використання та

Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби - інженер з електрогазової техніки
  3.4.9. Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби - інженер з електрогазової техніки керує обліком, експлуатацією та ремонтом електрогазової техніки і відповідає за

Начальник медичного пункту авіаційної частини
  3.4.11. Начальник медичного пункту авіаційної частини відповідає за службу та виконує свої обов`язки відповідно до обов`язків начальника медичного пункту військової частини, викладе

Начальник служби пального та мастильних матеріалів авіаційної частини
  3.4.12. Начальник служби пального та мастильних матеріалів авіаційної частини відповідає за службу та виконує свої обов`язки відповідно до обов`язків начальника служби пального та м

Начальник речової служби авіаційної частини
  3.4.14. Начальник речової служби авіаційної частини відповідає за службу та виконує свої обов'язки відповідно до обов'язків начальника речової служби військової частини, викладених

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Загальні положення
  4.1.1. Уся господарська діяльність військової частини (з'єднання) має своєчасно та чітко плануватися. Планування господарської діяльності - основа управління військовим гос

Річний план контрольно-ревізійної роботи з’єднання
  4.6.1. Річний план контрольно-ревізійної роботи з'єднання розробляється відповідно до вимог пунктів 10.2.30. - 10.2.33. цього Положення і затверджується командиром з'єднання.

Плани забезпечення окремих заходів
військової частини (з'єднання)   4.13.1. У військовій частині (з`єднанні) розробляються також плани забезпечення окремих службово-бойових завдань, етапів бой

Плани забезпечення окремих заходів
військової частини (з'єднання)   4.13.1. У військовій частині (з`єднанні) розробляються також плани забезпечення окремих службово-бойових завдань, етапів бой

Організація перевезення матеріальних засобів
  5.3.1. Перевезення матеріальних засобів з баз матеріально-технічного забезпечення МВС України та баз постачальників на склади військових частин (з`єднань) залежно від відстані, екон

Склади (бази ) МВС України та передавання їх іншим
військовим частинам (з’єднанням)   5.5.1. Військові частини (з’єднання) за розпорядженням командуючого внутрішніми військами або його заступників можуть здав

Розрахунки по них
  5.6.1. Господарські взаємовідносини військової частини (з’єднання) з підприємствами, незалежно від їх форми власності, та фізичними особами щодо поставок та послуг оформляються дого

Заготівля матеріальних засобів з місцевих ресурсів
  5.7.1. Військова частина (з’єднання) здійснює самостійні заготівлі тих матеріальних засобів, які не видаються натурою у порядку централізованого постачання, або заготівля яких в окр

Природного середовища
  5.11.1. Командир з'єднання, військової частини (начальник підприємства) несе відповідальність за виконання природоохоронного законодавства України на території з'єднання, військової

Природного середовища
  5.11.1. Командир з'єднання, військової частини (начальник підприємства) несе відповідальність за виконання природоохоронного законодавства України на території з'єднання, військової

Природного середовища
  5.11.1. Командир з'єднання, військової частини (начальник підприємства) несе відповідальність за виконання природоохоронного законодавства України на території з'єднання, військової

Організація та ведення підсобного господарства
військової частини (з'єднання)   5.14.1. Підсобне господарство військової частини (з'єднання) призначене для одержання сільськогосподарської продукції за рахунок утримання та

Завдання та організація ротного господарства
5.21.1. Ротне господарство[2] є складовою частиною військового господарства та його кінцевою ланкою. Воно призначене для забезпечення службово-бойової діяльності, бойової та гуманітарної підготовки

Організація зберігання озброєння, військової техніки, транспорту та майна роти
  5.21.24. У роті зберігаються тільки справні озброєння, бойова техніка, транспорт та майно у кількості, передбаченій табелями та нормами забезпечення. Всі несправні та зайві зброя, т

Загальні положення
  8.1.1. З метою підвищення відповідальності за керівництво військовим господарством і забезпечення збереження державної власності всі посадові особи при призначеннях і переведеннях з

Приймання та здавання справ і посади командиром підрозділу
  8.3.1. Командир підрозділу здійснює приймання і здавання справ та посади на підставі наказу командира військової частини (з'єднання) в присутності комісії.  

Приймання та здавання справ і посади начальниками майстерні, хлібозаводу (хлібопекарні), їдальні та відповідними їм посадовими особами
  8.5.1. Той, хто приймає справи і посаду начальника майстерні, хлібозаводу (хлібопекарні), їдальні, лазні, пральні, у присутності внутрішньої перевірної комісії і того, хто здає спра

Приймання та здавання справ і посади старшиною підрозділу
  8.7.1. Той, хто приймає справи і посаду старшини підрозділу, у присутності внутрішньої перевірної комісії і того, хто здає справи і посаду, зобов¢язаний: ознайомитися

Завдання контролю
  10.1.1. З метою успішного здійснення господарської діяльності військових частин (з¢єднань) має систематично проводитися контроль за своєчасним та всебічним їх забезпеченням і з

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги