рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Організація зберігання озброєння, військової техніки, транспорту та майна роти

Організація зберігання озброєння, військової техніки, транспорту та майна роти - раздел Образование, Основи організації та ведення військового господарства   5.21.24. У Роті Зберігаються Тільки Справні Озброєння, Бойова...

 

5.21.24. У роті зберігаються тільки справні озброєння, бойова техніка, транспорт та майно у кількості, передбаченій табелями та нормами забезпечення. Всі несправні та зайві зброя, техніка, транспорт та інше майно здаються на склад військової частини (з'єднання).

 

5.21.25. Військова техніка, озброєння, транспорт та майно роти залежно від їх виду та призначення зберігаються у закритих або відкритих парках (під навісом), на складі роти, в шафах або ящиках.

 

5.21.26. Порядок зберігання озброєння та боєприпасів, засобів РХБ захисту у роті визначається відповідними настановами щодо їх зберігання.

Засоби зв¢язку, інженерне майно зберігаються у кімнаті для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців на полицях або підставках. Зберігання озброєння, засобів РХБ захисту та засобів зв`язку на землі (підлозі), навіть тимчасово, забороняється.

 

5.21.27. Речове майно, крім спецодягу, що не знаходиться у користуванні, зберігається у кімнаті для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців. На полицях акуратно складається окремо по групах: білизна, постільні речі, спорядження, теплі речі тощо. Нові предмети зберігаються окремо від предметів, які були у користуванні. Місце зберігання підмінного фонду обмундирування та взуття визначається написом "Підмінний фонд". Кожухи в літній період складаються на полиці хутром назовні з вивернутими рукавами, а шапки-вушанки - в ящики або на полиці. На хутряні (з натурального хутра) та повстяні речі кладеться антиміль.

Спецодяг зберігається в шафах, обладнаних за місцем роботи особового складу.

 

5.21.28. У військовослужбовців строкової служби постійно має знаходитися тільки один комплект обмундирування, який використовується. Інше обмундирування, яке не знаходиться у використанні, зберігається у кімнаті для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців на вішалках, при цьому куртки польові (крім підмінного фонду ) мають бути з чистими підшитими комірцями, а краватки - приколоті до комірця сорочки. Кашкети та черевики розміщуються в гніздах на полицях.

 

5.21.29. Для забезпечення порядку і зручності зберігання одягу та особистих речей у кімнаті для зберігання майна роти за кожним військовослужбовцем строкової служби закріплюється місце, яке позначається порядковим номером іменного списку роти. Майно розміщується по взводах, над вішалками ставляться їх номери. Зберігати обмундирування у згорнутому стані на полицях або у речових мішках заборонено.

 

5.21.30. Обмундирування видається (приймається) із кімнати для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців старшиною роти. Видача (приймання) обмундирування проводиться згідно зі списком його закріплення.

Приймати на зберігання в кімнату для зберігання майна роти предмети обмундирування, які не закріплені за даним військовослужбовцем, забороняється. У разі самостійної заміни військовослужбовцем обмундирування старшина роти вживає заходів щодо їх повернення та доповідає командирові роти. При здаванні обмундирування (майна) у кімнату для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців воно лагодиться солдатами та сержантами, відчищається від бруду та пилу, прасується, всі речі з кишень вилучаються. Взуття має бути вичищене та трохи змащене взуттєвим кремом.

 

5.21.31. Усі власні речі військовослужбовців (у тому числі фотоапарати та радіоприймачі) зберігаються в кімнаті для зберігання майна роти та особистих речей військовослужбовців. На прийняті речі складається опис у двох примірниках встановленої форми. Перший з них зберігається у старшини роти, другий з підписом про приймання - у власника майна. Видача власних речей військовослужбовців проводиться під розписку.

 

5.21.32. Предмети обмундирування, які знаходяться у повсякденному носінні, зберігаються на вішалках, місця їх зберігання закріплюються за військовослужбовцями і позначаються ярликами з зазначенням прізвища військовослужбовця.

 

5.21.33. Постовий одяг (кожухи, валянки, плащі брезентові, чоботи гумові) видає в користування кожному військовослужбовцю (приймає) старшина підрозділу, ротний писар або особа, яка призначена командиром підрозділу, під розписку в книзі обліку речового майна, що видається у тимчасове користування.

 

5.21.34. Під час розміщення солдатів та сержантів у казармах в їхніх речових мішках постійно знаходяться: казанок, кухоль, ложка, фляга, одна пара натільної білизни і онуч, комплект фурнітури, нитки з голкою, туалетне приладдя, індивідуальний перев'язочний пакет. При зборі особового складу по тривозі або виході на навчання в речовий мішок додатково складаються сухий пайок на одну добу, плащ-намет, шолом сталевий, рушник, пара запасних онуч, туалетні речі, речі для догляду за обмундируванням і взуттям, пара натільної білизни.

 

5.21.35. Повсякденне обмундирування, взуття і ремінь поясний, які знімаються на ніч, складаються на стілець у такій послідовності: ремінь поясний, обмундирування. Чоботи ставляться в ногах біля стільця, а онучі розвішуються на перекладках стільця.

Лижі зберігаються в окремій коморі, обладнаній спеціальними ставницями. Зберігання їх у спальному приміщенні забороняється.

 

5.21.36. Збереження майна досягається шляхом його правильного припасування, закріплення кожного предмета за військовослужбовцем з метою попередження знеосібки в користуванні, постійного і ретельного догляду за ним (чищення, змащення, сушіння), бережливого носіння (експлуатації), проведення своєчасного ремонту, періодичних оглядів майна, що знаходиться у користуванні, постійного контролю посадовими особами за його наявністю, зберіганням, закріпленням і експлуатацією.

Стан зберігання обмундирування, його закріплення за військовослужбовцями строкової служби перевіряються на ранкових оглядах та стройових оглядах з'єднань, військових частин і підрозділів.

5.21.37. Звільнення з розташування з'єднання, військової частини (окремо дислокованого підрозділу) військовослужбовців строкової служби в незакріпленому за ними обмундируванні забороняється.

 

5.21.38. При звільненні військовослужбовців строкової служби в запас або відрядженні їх із військової частини (підрозділу) перевіряється їх забезпеченість речовим майном, його якісний стан і належність його військовослужбовцям (відповідність тавр на предметах обмундирування строкам його видачі та часу призову особового складу на службу).

Самовільна заміна (обмін) речового майна військовослужбовцями забороняється. По кожному такому випадку проводиться розслідування і винні притягуються до відповідальності.

Предмети речового майна, які знаходяться у військовослужбовців строкової служби у користуванні і не належать їм (тобто самовільно замінені), повертаються власникам, а замість них видаються предмети, що були в користуванні і придатні для носіння.

 

5.21.39. У спальних приміщеннях постелі мають бути однаково застелені. Краї нижнього простирадла заправляють під матрац. Верхнє простирадло, складене удвоє удовжки, настиляється на нижнє. Ковдра застиляється з підгортанням під матрац країв з трьох боків.

Для уникнення пошкодження матраца на металеву сітку ліжка настиляється простілка з тканини, яка по кутках і з боків прив'язується до сітки.

Ковдри мають бути одного кольору. На одному з кутків, у ногах, настрочується трикутник з білої тканини, на який наноситься тавро: місяць, рік видачі, умовний номер військової частини (з'єднання). З обох боків ковдра підгортається і прострочується. Ця робота виконується у майстерні частини. Подушка підбивається та кладеться з розправленими кутками. Всі подушки мають бути одного розміру. Рушники для обличчя, складені удвоє удовжки, вішаються на спинку ліжка в головах, а рушники для ніг - на нижню перекладку ліжка в ногах і підгортаються під матрац.

Тапочки зберігаються під ліжком у ногах, а приліжковий килимок (скручений) вдень зберігається під ліжком на спеціально виготовлених металевих гачках, прикріплених до сітки ліжка у ногах. Занавіски на вікнах у спальному приміщенні закріплюються на карнизі і мають бути одного кольору, довжиною 40-50 см.

 

5.21.40. Поточний ремонт обмундирування (зашивання швів, що розпоролися, пришивання гудзиків, гапликів, петель, пряжок, вішалок, заміну погонів тощо) виконують солдати та сержанти. Дрібний ремонт взуття (набивання та заміна металевих косяків, прибивання підошов, зашивання швів, накладання латок на протерті місця, набивання рубчиків на зношені місця підметок та підбор) виконується в майстерні військової частини (з'єднання) або самими військовослужбовцями сторокової служби.

 

5.21.41. Середній і капітальний ремонт речового майна проводиться, як правило речовою майстернею військової частини (з'єднання), а у разі неможливості - в міських майстернях побутового обслуговування.

Речове майно, яке потребує хімічної чистки, здається підрозділом на склад військової частини (з'єднання): теплі речі - у період, коли їх носіння не викликане необхідністю, а предмети обмундирування - у міру забруднення.

 

Примітка. Вимоги, викладені в розділі "Ротне господарство" з питань розміщення військовослужбовців, обладнання і утримання приміщень, забезпечення особового складу речовим майном, організації збереження, видачі і зберігання матеріальних цінностей роти, розповсюджуються і на окремо дислоковані підрозділи військової частини (з'єднання).

 

 

6. Особливості організації та ведення військового господарства у військових частинах (з’єднаннях) під час перебування в навчальних центрах, на польових виходах і навчаннях (заняттях)

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Основи організації та ведення військового господарства

Наказ МВС України... р... ПОЛОЖЕННЯ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Організація зберігання озброєння, військової техніки, транспорту та майна роти

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Загальні положення
  3.1.1. Посадові особи військової частини і з’єднання, які здійснюють організацію та ведення військового господарства, несуть відповідальність за військове господарство та виконують

Заступник командира військової частини (окремого батальйону) з озброєння (інженерно-авіаційної служби) – начальник технічної частини
  3.2.5. Заступник командира військової частини (окремого батальйону) з озброєння (інженерно-авіаційної служби) – начальник технічної частини виконує свої обов’язки відповідно до стат

Начальник продовольчої служби військової частини
  3.2.6. Начальник продовольчої служби військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з тилу і є прямим начальником особового складу продовольчої служб

Начальник речової служби військової частини
  3.2.7. Начальник речової служби військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з тилу і є прямим начальником особового складу речової служби частини.

Начальник квартирно - експлуатаційної служби військової частини
  3.2.8. Начальник квартирно-експлуатаційної служби військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з тилу і є прямим начальником особового складу кварт

Начальник служби пожежної безпеки військової частини
  3.2.9. Начальник служби пожежної безпеки військової частини (якщо ця посада не передбачена штатним розписом, то наказом командира військової частини ці обов’язки покладаються на одн

Начальник автомобільної служби військової частини
  3.2.11. Начальник автомобільної служби військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з озброєння і є прямим начальником особового складу автомобільн

Начальник служби ракетно-артилерійського озброєння військової частини
  3.2.15. Начальник служби ракетно-артилерійського озброєння військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з озброєння і є прямим начальником особовог

Начальник медичної служби військової частини
  3.2.17. Начальник медичної служби військової частини підпорядковується командирові військової частини і є прямим начальником особового складу медичної служби частини. Він відповідає

Помічник командира військової частини з фінансово-економічної роботи - начальник фінансової служби
  3.2.20. Помічник командира військової частини з фінансово-економічної роботи - начальник фінансової службипідпорядковується командирові військової частини. Він відповідає за фінансо

Начальник клубу військової частини
  3.2.21. Начальник клубу військової частини підпорядковується заступникові командира військової частини з виховної роботи. Він відповідає за збереження, облік, експлуатацію та своєча

Командир роти (взводу) матеріально-технічного забезпечення військової частини
  3.2.22. Командир роти (взводу) матеріально-технічного забезпечення військової частини виконує свої обов’язки відповідно до статей 111,112 (119, 120) Статуту внутрішньої служби Зброй

Начальник медичного пункту військової частини
  3.2.23. Начальник медичного пункту військової частини відповідає за своєчасне проведення лікувально-профілактичних та протиепідемічних заходів у частині, забезпечення медичного пунк

Начальник аптеки медичного пункту військової частини
  3.2.24. Начальник аптеки медичного пункту військової частини відповідає за одержання, зберігання, облік і забезпечення медичного пункту та підрозділів частини медичним майном.

Начальник їдальні військової частини
  3.2.25. Начальник їдальні військової частини відповідає за своєчасне та доброякісне приготування їжі, зберігання та повноту доведення до особового складу встановлених норм продуктів

Старший інструктор (старший кухар) їдальні військової частини
  3.2.26. Старший інструктор (старший кухар) їдальні військової частини відповідає за своєчасне та доброякісне приготування їжі та її рівномірне видавання особовому складу, повноту до

Начальник майстерні військової частини
  3.2.27. Начальник майстерні військової частини відповідає за своєчасне виконання ремонту озброєння, бойової та іншої техніки, обладнання і майна частини, за правильне використання і

Начальник складу військової частини
  3.2.28. Начальник складу військової частини відповідає за приймання та видачу, правильне зберігання, якісний стан, повну наявність і своєчасний облік матеріальних засобів, за підтри

Діловод (старший писар, писар) служби військової частини
  3.2.30. Діловод (старший писар, писар) служби військової частини відповідає за стан обліку матеріальних засобів по службі (службах) та особового складу, що стоїть на забезпеченні, з

Фельдшер батальйону
  3.3.4. Фельдшер батальйону відповідає за проведення лікувально-профілактичних і протиепідемічних заходів та здійснення контролю за виконанням санітарно-гігієнічних вимог у підрозділ

Обов`язки посадових осіб авіаційної частини
  Примітка.Якщо у складі військової частини є авіаційні підрозділи, то обов'язки їх посадових осіб щодо ведення військового господарства розробляються відповідно до о

Начальник штабу авіаційної частини
  3.4.2. Начальник штабу авіаційної частини відповідає за організацію виконання вказівок командира авіаційної частини з питань ведення військового господарства та виконує свої обов'яз

Технічної служби авіаційної частини
    3.4.6. Заступник командира авіаційної частини з авіаційно-технічної частини - начальник авіаційно-технічної служби авіаційної частини відповідає за забезпечення част

Начальник служби авіаційного озброєння та боєприпасів авіаційної частини
  3.4.7. Начальник служби авіаційного озброєння та боєприпасів авіаційної частини виконує свої обов'язки відповідно до обов`язків начальника служби артилерійського озброєння частини,

Начальник автомобільної та електрогазової служби - інженер з електрогазової техніки авіаційної частини
  3.4.8. Начальник автомобільної та електрогазової служби - інженер з електрогазової техніки авіаційної частини відповідає за утримання у справному стані, раціональне використання та

Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби - інженер з електрогазової техніки
  3.4.9. Помічник начальника автомобільної та електрогазової служби - інженер з електрогазової техніки керує обліком, експлуатацією та ремонтом електрогазової техніки і відповідає за

Начальник медичного пункту авіаційної частини
  3.4.11. Начальник медичного пункту авіаційної частини відповідає за службу та виконує свої обов`язки відповідно до обов`язків начальника медичного пункту військової частини, викладе

Начальник служби пального та мастильних матеріалів авіаційної частини
  3.4.12. Начальник служби пального та мастильних матеріалів авіаційної частини відповідає за службу та виконує свої обов`язки відповідно до обов`язків начальника служби пального та м

Начальник речової служби авіаційної частини
  3.4.14. Начальник речової служби авіаційної частини відповідає за службу та виконує свої обов'язки відповідно до обов'язків начальника речової служби військової частини, викладених

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому
  3.4.16. Командир аеродромно-експлуатаційного підрозділу - комендант аеродрому відповідає за утримання, ремонт і підготовку аеродромів до польотів та виконує свої обов'язки відповідн

Загальні положення
  4.1.1. Уся господарська діяльність військової частини (з'єднання) має своєчасно та чітко плануватися. Планування господарської діяльності - основа управління військовим гос

Річний план контрольно-ревізійної роботи з’єднання
  4.6.1. Річний план контрольно-ревізійної роботи з'єднання розробляється відповідно до вимог пунктів 10.2.30. - 10.2.33. цього Положення і затверджується командиром з'єднання.

Плани забезпечення окремих заходів
військової частини (з'єднання)   4.13.1. У військовій частині (з`єднанні) розробляються також плани забезпечення окремих службово-бойових завдань, етапів бой

Плани забезпечення окремих заходів
військової частини (з'єднання)   4.13.1. У військовій частині (з`єднанні) розробляються також плани забезпечення окремих службово-бойових завдань, етапів бой

Організація перевезення матеріальних засобів
  5.3.1. Перевезення матеріальних засобів з баз матеріально-технічного забезпечення МВС України та баз постачальників на склади військових частин (з`єднань) залежно від відстані, екон

Склади (бази ) МВС України та передавання їх іншим
військовим частинам (з’єднанням)   5.5.1. Військові частини (з’єднання) за розпорядженням командуючого внутрішніми військами або його заступників можуть здав

Розрахунки по них
  5.6.1. Господарські взаємовідносини військової частини (з’єднання) з підприємствами, незалежно від їх форми власності, та фізичними особами щодо поставок та послуг оформляються дого

Заготівля матеріальних засобів з місцевих ресурсів
  5.7.1. Військова частина (з’єднання) здійснює самостійні заготівлі тих матеріальних засобів, які не видаються натурою у порядку централізованого постачання, або заготівля яких в окр

Природного середовища
  5.11.1. Командир з'єднання, військової частини (начальник підприємства) несе відповідальність за виконання природоохоронного законодавства України на території з'єднання, військової

Природного середовища
  5.11.1. Командир з'єднання, військової частини (начальник підприємства) несе відповідальність за виконання природоохоронного законодавства України на території з'єднання, військової

Природного середовища
  5.11.1. Командир з'єднання, військової частини (начальник підприємства) несе відповідальність за виконання природоохоронного законодавства України на території з'єднання, військової

Організація та ведення підсобного господарства
військової частини (з'єднання)   5.14.1. Підсобне господарство військової частини (з'єднання) призначене для одержання сільськогосподарської продукції за рахунок утримання та

Завдання та організація ротного господарства
5.21.1. Ротне господарство[2] є складовою частиною військового господарства та його кінцевою ланкою. Воно призначене для забезпечення службово-бойової діяльності, бойової та гуманітарної підготовки

Організація польового водозабезпечення військ
  6.3.1. Загальна відповідальність за забезпечення водою для господарських, питних і технічних потреб, а також для миття особового складу і прання білизни покладається на командира ві

Загальні положення
  8.1.1. З метою підвищення відповідальності за керівництво військовим господарством і забезпечення збереження державної власності всі посадові особи при призначеннях і переведеннях з

Приймання та здавання справ і посади командиром підрозділу
  8.3.1. Командир підрозділу здійснює приймання і здавання справ та посади на підставі наказу командира військової частини (з'єднання) в присутності комісії.  

Приймання та здавання справ і посади начальниками майстерні, хлібозаводу (хлібопекарні), їдальні та відповідними їм посадовими особами
  8.5.1. Той, хто приймає справи і посаду начальника майстерні, хлібозаводу (хлібопекарні), їдальні, лазні, пральні, у присутності внутрішньої перевірної комісії і того, хто здає спра

Приймання та здавання справ і посади старшиною підрозділу
  8.7.1. Той, хто приймає справи і посаду старшини підрозділу, у присутності внутрішньої перевірної комісії і того, хто здає справи і посаду, зобов¢язаний: ознайомитися

Завдання контролю
  10.1.1. З метою успішного здійснення господарської діяльності військових частин (з¢єднань) має систематично проводитися контроль за своєчасним та всебічним їх забезпеченням і з

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги