рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Зміст роботи.

Зміст роботи. - раздел Сельское хозяйство, Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва Кормодробарка Кду-2 “Українка” Призначена Для Подрібн...

Кормодробарка КДУ-2 “Українка” призначена для подрібнення всіх видів зерна, качанів зеленої маси, силосу і коренеплодів.

Складається з завантажувального бункера, ротора, решіт, ножового барабана, горизонтального та похилого транспортерів живильного механізму, циклона, шлюзового затвору і вентилятора.

Різальний апарат складається з ножового барабана, на якому закріплено три криволінійні ножі, і протирізальної пластини.

Ротор дробарки складається з несучих дисків, встановлених на валу на спеціальній шпонці і розділених втулками. Крізь отвори дисків проходять пальці, на яких шарнірно підвішено молотки. У камері подрібнення встановлено змінне решето і дека. Привод дробарки здійснюється від електродвигуна потужністю 30 кВт.

При подрібненні зернових та інших сипких кормів транспортери-живильники і та ножовий барабан відключаються. Подачу зерна в камеру подрібнювання із завантажувального бункера регулюють заслінкою. Для одержання необхідної крупності продукту перед пуском дробарки, встановлюють відповідне змінне решето. Під горловиною бункера перед камерою подрібнювання є магнітний сепаратор, який затримує металеві домішки. У робочій камері зерно подрібнюється молотками і разом з потоком повітря крізь отвори решета продукти подрібнювання виносяться в зарешітний простір, а звідти відсмоктуються вентилятором і подаються в циклон. У циклоні частинки подрібненого корму під дією відцентрової сили притискаються до стінок, за рахунок, сил тертя втрачають швидкість, відокремлюються від потоку повітря, опускаються вниз і ротором шлюзового затвору розвантажуються в мішки. Повітря зворотним трубопроводом повертаються в робочу камеру дробарки.

При подрібненні кукурудзяних качанів, сіна та інших стеблових чи кускових кормів вмикають транспортерний живильник і ножовий барабан. Горловину зернового бункера закривають заслінкою. Транспортери подають ущільнюючий корм до ножового барабану, попередньо подроблені ножами частки корму надходять до молоткової камери, подрібнюються, просіваються крізь решето і вентилятором подаються в циклон. Зазор між лезом ножа і протирізальної пластини регулюють болтами. При подрібненні вологих кормів дробарка працює прямоточно. Транспортером корм подається до ножового барабана, попередньо подрібнюється і надходить до молоткової камери, де додатково подрібнюється і розвантажується через вставну горловину і боковий люк у кришці камери. До початку роботи виймають решето, встановлюють розвантажувальну горловину і відкривають люк у кришці дробильної камери. Всмоктувальний патрубок вентилятора знімають.

Після подрібнення соковитих кормів робочу камеру очищають від залишків корму і промивають водою, подаючи її через спеціальний колектор (у лівій кришці камери) при включеному роторі. Магнітні сепаратори знімають, очищають і сушать. Для забезпечення якісного подрібнювання кормів і зниження витрат енергії молотки дробарки періодично переставляють на нові робочі грані, або замінюють. Схему розміщення молотків і рівноваги ротора треба дотримуватись.

Дробарка ДКМ-5 призначена для подрібнення зерна і грубих кормів в технологічних лініях кормоцехів або зерноскладів.

Вона має корпус, в якому розміщена камера подрібнення з молотковим ротором, живильник грубих кормів, зерновий бункер, пиловідокремлювач, шнеки та електрообладнання. Живильник грубих кормів складається з приймального лотка, нерухомого і рухомого конічних шнеків. Для завантаження зернового бункера є завантажувальний шнек.

Камера подрібнювача виготовлена у вигляді сталевого корпуса, всередині якого встановлюється молотковий ротор. Внутрішня поверхня камери має деки, положення яких відносно молоткового ротора (1.5-2мм) регулюють ексцентриковим механізмом.

Над камерою розташований бункер з горловиною для подачі зерна. У середині бункера на його бокових стінках змонтовані датчики нижнього та верхнього рівнів, а на похилій стінці магнітний сепаратор для вловлювання з зернового потоку металевих предметів.

Дозована подача зернового матеріалу із бункера в дробильну камеру здійснюється щілиною горловиною, поперечний переріз якої можна регулювати вручну або в автоматичному режимі.

У шафі керування встановлено індикатор для контролю роботи дробарки. Він підтримує номінальний режим завантаження і роботи, припиняє подачу при аварійних перевантаженнях. Регулятор також забезпечує включення подачі зерна або живильника грубих кормів у разі зниження навантаження до номінального рівня. Механізм привода заслінки бункера включає сирену при припинені подачі зерна в бункер.

Зерно завантажувальним шнеком подається у зерновий бункер, а з нього тонким шаром просипається у щілину між заслінкою та похилою стінкою бункера, очищуючись магнітним сепаратором від випадкових металевих домішок і потрапляє в камеру подрібнення.

Під дією молотків ротора, що обертається, зерно подрібнюється. Продукти подрібнення просівають через решето в зарешітний простір потрапляють у горизонтальний шнек. Він подає подрібнений продукт у похилий розвантажувальний шнек, а останній в транспортні засоби.

Потік повітря із зарешетного простору спрямовується в пиловідокремлювач і далі в навколишнє середовище.

У разі роботи дробарки на грубих кормах, з камери подрібнення видаляють кришку з декою і перекривають заслінку подачі зерна. Грубі корми подають в лотік живильника і витками шнека спрямовуються до камери подрібнення. Продукти подрібнення просіваються крізь решето в зарешетний простір, звідки шнеком дробарки, а потім похилим шнеком розвантажується.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва

Миколаївський державний аграрний університет... Кафедра механізації та електрифікації СГВ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Зміст роботи.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Зміст роботи.
  Подрібнювач ИКМ-5 призначений для відокремлення каміння від коренебульбоплодів, їх миття і подрібнення на частки розміром до 10мм (для свиней) або 15 мм{ (дл

Технічна характеристика агрегата ЗПК-4
  показники ИКМ-5 ИКС-5М Продуктивність, т/год Частота обертання

Зміст роботи.
Подрібнювач грубих кормів ИГК-ЗОБ призначений для подрібнювання соломи, сіна та інших грубих кормів у розсипному стані вологістю до 25 %. Виготовляється у двох модифікаціях ­ з при

Технічна характеристика машин
Показники ИГК-30Б “Волгар-5” ИКС-3А Тип робочого органа Дисковий, штифтовий Барабанний, ножов

Технічна характеристика дробарок
Показники КДУ-2 ДМК-5 Продуктивність, т/год   зерно 3,5

З. Зміст роботи.
  Для приймання, нагромадження і дозованої подачі кор­мових компонентів на збірний або завантажувальний транспортери використовують бункери-живильники або бункери-дозатори.

Технічна характеристика бункерів-живильників та бункерів-дозаторів стеблових коренів
показники КТУ-10 ПСМ-Ф-50 ПМЗ-1.5 Подача, т/год   зеленої маси 7

З. Зміст роботи
  Змішувач кормів одновальний СКО-Ф-6 (СКО-Ф-3) має два виконання для використання у комплекті обладнання кормоцехів та як самостійної машини. Складає

Технічна характеристика змішувачів
Показники С-2 С-7 С-12 СКО-Ф-6 Місткість, т/год 2,5

Зміст роботи.
Агрегат для приготування кормосумішок АПК-10А призначений для одночасного подрібнення і змішування силосу, коренебульбоплодів, сінажу, грубих та концентрованих кормів (остан

Технічна характеристика АПК-10А
Показники АПК-10А Продуктивність, т/год до 15 Частота обертання барабана, об/хв.

Технічна характеристика ПЗ-3А
Показники ПЗ-3А Продуктивність, т/год 3-5 Потужність, кВт 36,5 Робочий

Зміст роботи.
Фуражир начіпний ФН-1,4використовується для відокремлення від скирти грубих кормів, їх подрібнювання і навантажування у транспортні засоби. Агрегатують із тракторами МТЗ-80/

Технічна характеристика навантажувачів
Показники ФН-1,4 ПСК-5А Продуктивність, т/год     Силосі –

КОРМОРОЗДАВАЧІ
1. Мета роботи: вивчити призначення, будову, процес роботи, технологічні регулювання КТУ-10А, РСП-10, КУТ-3А, РСП-10, КУТ-3А, 2. Обладнання: мобільний роз

Технісна характеристика
Показники КТУ-10 РСП-10 Продуктивність, м³-год 72-480 до 120 Вантажопідйомніс

Технічна характеристика роздавача КУТ-3А
Паказники КУТ-3А Продуктивність, т/год Об’єм бункера, м³ Робоча

Технічна характеристика роздавача РВК-Ф-74
Паказники РВК-Ф-74 Продуктивність, т/год Фронт годівлі, м 74,4 Рівномі

РММ-Ф-6
1 – рама; 2 – поперечний транспортер; 3 – ходова частина; 4 – повздовжній транспортер; 5 – кузов;

Зміст роботи.
Для прибирання гною на тваринницьких фермах і комплексах застосовують скребкові транспортери колового та зворотно-поступального руху, скреперні установки, начіпні пристрої, гідравлічні та пневматич

Технічна характеристика ТСН-160А
Показники ТСН-160А Кількість тварин, гол. 100-110 Подача, т/год 4,5 Мас

Технічна характеристика УТН-10
Показники УТН-10 Продуктивність, т/год 7,4 Потужність, КВт Відстань тр

Зміст роботи.
У господарствах України зараз використовуються такі доїльні апарати: тритактний ДА-ЗМ «Волга», двотактні ДА-2 «Майга» та «Импульс-66», двотактний Д-Ф-50 -із су­міщеним пульсеколектором . Д

Технічна характеристика доїльних апаратів
Марка Установка Вакуумметричний тиск, кПа Частота пульсацій, хв-1 АДУ-1 АДМ-8, УДТ-8, УДСЕ-8А, ДАС-2Б

Зміст роботи.
Доїльні агрегати АД-100А, ДАС-2Б призначені для доїння корів у стійлах корівників. Вони комплектуються магістральним вакуум-проводом ї кранами для підключення доїльних апара

Технічна характеристика доїльних установок
Показники АД-100 ДАС-2Б АДМ-8 УДА-8А УДА-16А Обслуговує голів

Контрольні питання
1.Основні елементи доїльних установок, їх призначення. 2.Якими доїльними апаратами комплектують доїльні установки? 3.Чим відрізн

КОТЛИ ПАРОУТВОРЮВАЧІ
1. Мета роботи: вивчити загальну будову, роботу та правила експлуатації котлів пароутворювачів. 2. Обладнання: котли пароутворювачі Д-721А, КВ-300МТ.

Технічна характеристика пароутворювачів
Показники Д-900 Д-721А КВ-300МТ Продуктивність, кг/год

ХОЛОДИЛЬНІ УСТАНОВКИ
1. Мета роботи: вивчити будову, процес роботи, правила експлуатації холодильних установок. 2. Обладнання:МХУ-8Ц. 3. Зміст роботи

Технічна характеристика МХУ-8Ц
Показники МХУ-8Ц Холодопродуктивність, МДж/год Кількість холодоагенту, кг

АГРЕГАТИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ВІТАМІННОГО БОРОШНА
1. Мета роботи: вивчити роботу, принцип дії та правила експлуатації агрегатіїв для приготування вітамінного борошна. 2. Обладнання: агрегат АМВ – 0,65.

Технічна характеристика
Показники АВМ-0,65 АВМ-1,5 Продуктивність, т/год 0,68 1,7 Потужність, кВт

Можливі варіанти виставлення оцінок
Загальна оцінка за семестр Кількість балів за семестр Кількість балів за іспит Загальна кількість балів 5 (відмінно)

Семестрових балів і балів за іспит.
Загальна оцінка за семестр Кількість балів за семестр Кількість балів за іспит Загальна кількість балів

Література
1. Кукта Г.М. Машини и оборудование для приготовления кормов.– М. Агропромиздат. 1987 2. Кукта Г.М. , Колесник А.П., Кукта С.Г. механизация и автоматизація животноводства. – К. Вища школа.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги