рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Зміст роботи.

Зміст роботи. - раздел Сельское хозяйство, Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва   Подрібнювач Икм-5 Призначений Для Від...

 

Подрібнювач ИКМ-5 призначений для відокремлення каміння від коренебульбоплодів, їх миття і подрібнення на частки розміром до 10мм (для свиней) або 15 мм{ (для великої рогатої худоби). Він складається з ванни 4, гвинтової мийки 3 з диском-активатором 2, транспортера 16 для видалення каміння, горизонтально-дискової коренерізки 13 і рами 1. Робочі органи машини приводяться в дію від окремих електроприводів.. Електропривод коренерізки має дві швидкості обертання, що дозволяє регулювати ступінь подрібнення коренеплодів.

До початку роботи машини ванну 4 заповнюють водою. Коренебульбоплоди подають у ванну через завантажувальне вікно. Там вони відмиваються від землі вихровим потоком води, що створюється диском-активатором. Каміння та інші важкі предмети, що потрапляють у ванну, тонуть .у воді і опускаються на диск-активатор. Із нього відцентровою силою поступово закидаються в приймальну горловину транспортера-каменевловлювача 16 і виносяться ним за межі мийки. З ванни коренебульбоплоди захоплюються шнеком 3 і піднімаються вверх, де додатково обмиваються водою із зрошувача 15. Забруднена вода зливається патрубком у відстійник каналізації. Вимиті коренеплоди надходять до камери подрібнювача. Горизонтальними ножами верхнього диска коренеплоди розрізаються на стружку, яка надходить на середній диск і відцентровою силою відкидається до нерухомої протирізальної деки. Під дією вертикальних ножів 9 і деки відбувається подальше подрібнення корму. Подрібнений продукт через деку потрапляє на нижній диск і його лопатями видаляється з машини. Зубчасту деку 8 використовують у випадку переробки коренебульбоплодів для свиней. При цьому електродвигун переключають на 1000 об/хв. У разі подрібнення коренеплодів для великої рогатої худоби електродвигун переключають на 500 об/хв, знімають деку, а при необхідності і вертикальні ножі, що знаходяться на середньому Диску.

При переробці мерзлих коренебульбоплодів на верхньому диску встановлюють зубчасті горизонтальні ножі і частоту обертання електродвигуна -1000об/хв. Для одержання крупних фракцій знімають зубчасту деку і всі вертикальні ножі.

Машину використовують також як мийку. Для цього знімають верхній диск та зубчасту деку, на їх місце ставлять стопор нижнього диска, а електродвигун пере­ключають на 500об/хв.

При перевантаженні шнека або подрібнювача відкривають кришку 12 для запобігання виникнию поломок машини.

Конструктивно функціональна схема подрібнювача-каменевловлювача ИКМ-5:

1 – рама; 2 – диск-активатор;

3 – гвинтова мийка; 4 – ванна; 5,14 – електродвигуни;

6 – потік; 7 – вивантажувальні лопаті; 8 – дека; 9 –вертикальні ножі; 10 – горизонтальні ножі; 11 – протирізальний елемент; 12 – криш­ка; 13 –горизонтально-дискова коренерізка;

15 – зрошувач; 16 – транспортер

для видалення каміння.

 

Подрібнювач ИКС-5М призначений для миття і подрібнення коренеплодів. У складі має бункер, камневідокремлювач, гвинтову мийку, зрошувач, барабан подрібнювач, деку, водяний насос, ванну для води і два електродвигуни.

У процесі роботи коренеплоди подаються в бункер, потрапляють у воду де відбувається відмокання. Далі шнеком коренебульбоплоди транспортуються до подрібнювача, труться об стрічку і трубу шнека та між собою, обмиваючись чистою водою зрошувача.

У подрібнювачі вимиті коренеплоди потрапляють під удари шарнірно підвішених молотків, які взаємодіють з декою. Продукти подрібнення (2-60мм) викидаються по напрямному кожуху. Машина не має пристрою для широкого регулювання ступеня подрібнення, часткове регулювання можливе шляхом знімання деки.

У машині передбачено багаторазове використання води, що значно зменшує її витрати на миття коренебульбоплодів. З ванни через фільтр вода засмоктується насосом і подається в зрошувач. Після миття брудна вода надходить у ванну і перед повторним використанням частково відстоюється. У разі потреби машину можна використовувати як гвинтову мийку, при цьому барабан-подрібнювач і деку змінюють.

Агрегат ЗПК-4 призначений для миття, відокремлення каменів і плаваючих домішок, запарювання, розминання та вивантаження картоплі в кормозмішувачі і кормороздавачі на свинарських фермах, а також для силосування картоплі у запареному вигляді. Для роботи запарника необхідна наявність пароутворювача та ковшового конвеєр а ТК-3.

Агрегат має мийку 6 із завантажувальним шнеком 12, запарювальну камеру 20, паропровід, вивантажувальні, шнеки 1 і 3 з м'ялкою 2, механізм привода та шафу керування.

Перед початком роботи агрегату через верхній та нижній крани водопроводу зливають воду в мийку. Потім перекривають нижній кран і включають завантажувальний шнека конвеєр подачі картоплі. Диск-активатор завантажувального шнека приводить в рух воду в мийці.

Картопля подається на щілинний лотік 11, де крізь щілини земля та пісок відокремлюються, а картопля потрапляє на розподільний щиток 9, а з нього рівномірно в мийку, де також приводиться в рух і миється.

Каміння та інші предмети, важчі за воду, тонуть і відкидаються диском-активатором в уловлювач 7, з якого, періодично видаляються відкриванням на 3-б с кришки. Солому та інші домішки також періодично спрямовують щитїдений ексцентрично відносно її циліндра. Попередньо вимита картопля піднімається шнеком і додатково миється водою, яка надходить із зрошувача 15. Потім картопля потрапляє на розподільний пристрій 19, з якого .рівномірно заповнює запарювальну камеру 20.

Розподільний пристрій (диск, що обертається), крім рівномірного завантаження запарювальної камери, вимикає привод 16 шнека мийки при заповненні її картоплею. Це здійснюється в результаті гальмування диска 19 і спрацьовування кулачкової муфти 17.

Спеціальним колектором 21 в камеру подається пара. Конденсат, що утворюється при запарюванні картоплі, стікає у нижню частину кожуха вивантажувального шнека і через-отвір зливається в каналізацію. Після 10-20хв за

5-7хв і звільняють мийку від залишків картоплі, потім процес запарювання картоплі продовжують. Закінчення запарювання характеризується виходом пари із зливного отвору конденсату. При цьому припиняють подачу пари і роблять витримку 5-10хв, щоб залишки пари перетворились у конденсат, який зливається у каналізацію.

Запарена картопля шнеком подається на ножі м'ялки 2, розминається ними і далі шнеком вивантажується безпосередньо в змішувач або проміжні транспортні засоби.

Технічне обслуговування запарника ЗПК-4 включає, що змінні, а також періодичні заходи.

При щозмінному ТО виконують такі операції. Перед роботою перевіряють натяг клинопасових і ланцюгової передач, надійність різьбових кріплень і болтових з'єднань. Перевіряють і при необхідності регулюють систему автоматичного виключення електродвигуна мийки. Після роботи очищають машину від залишків кормів, пилу та бруду. Виявлені несправності усувають.

Технічне обслуговування ТО-1 (через кожні 100 год роботи) починають з операцій ЩТО, Крім того, змащують всі підшипники і приводні ланцюги, перевіряють рівень масла в редукторі і при необхідності доливають його до верхньої мітки,, очищають від пилу і бруду електродвигун-та пульт керування, перевіряють їх кріплення та приєднання Контурів заземлення, а також надійність контактів. Розбирають, зачищають і змащують технічним вазеліном окислені контакти.

Конструктивно-функціональна схема запарювального агрегату ЗПК-4:

1, 3 – вивантажувальні шнеки; 2 – м'ялка; 4 – отвір для конденсату; 5 – збиральний щиток; 6 – мийка; 7 – каменевловлювач; 8 – диск-активатор; 9 – розподільний щиток; 10 – конвеєр;

11 – щілинний лотік; 12 – завантажувальний шнек;

13, 14 – нижній та верхній крани; 15 – зрошувач; 16 – привод шнека мийки; 17 – кулачкова муфта; 18 – кінцевий вимикач;

19 – диск; 20 – запарювальна камера; 21 – колектор паропроводу.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва

Миколаївський державний аграрний університет... Кафедра механізації та електрифікації СГВ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Зміст роботи.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Технічна характеристика агрегата ЗПК-4
  показники ИКМ-5 ИКС-5М Продуктивність, т/год Частота обертання

Зміст роботи.
Подрібнювач грубих кормів ИГК-ЗОБ призначений для подрібнювання соломи, сіна та інших грубих кормів у розсипному стані вологістю до 25 %. Виготовляється у двох модифікаціях ­ з при

Технічна характеристика машин
Показники ИГК-30Б “Волгар-5” ИКС-3А Тип робочого органа Дисковий, штифтовий Барабанний, ножов

Зміст роботи.
Кормодробарка КДУ-2 “Українка” призначена для подрібнення всіх видів зерна, качанів зеленої маси, силосу і коренеплодів. Складається з завантажувального бункера, ро

Технічна характеристика дробарок
Показники КДУ-2 ДМК-5 Продуктивність, т/год   зерно 3,5

З. Зміст роботи.
  Для приймання, нагромадження і дозованої подачі кор­мових компонентів на збірний або завантажувальний транспортери використовують бункери-живильники або бункери-дозатори.

Технічна характеристика бункерів-живильників та бункерів-дозаторів стеблових коренів
показники КТУ-10 ПСМ-Ф-50 ПМЗ-1.5 Подача, т/год   зеленої маси 7

З. Зміст роботи
  Змішувач кормів одновальний СКО-Ф-6 (СКО-Ф-3) має два виконання для використання у комплекті обладнання кормоцехів та як самостійної машини. Складає

Технічна характеристика змішувачів
Показники С-2 С-7 С-12 СКО-Ф-6 Місткість, т/год 2,5

Зміст роботи.
Агрегат для приготування кормосумішок АПК-10А призначений для одночасного подрібнення і змішування силосу, коренебульбоплодів, сінажу, грубих та концентрованих кормів (остан

Технічна характеристика АПК-10А
Показники АПК-10А Продуктивність, т/год до 15 Частота обертання барабана, об/хв.

Технічна характеристика ПЗ-3А
Показники ПЗ-3А Продуктивність, т/год 3-5 Потужність, кВт 36,5 Робочий

Зміст роботи.
Фуражир начіпний ФН-1,4використовується для відокремлення від скирти грубих кормів, їх подрібнювання і навантажування у транспортні засоби. Агрегатують із тракторами МТЗ-80/

Технічна характеристика навантажувачів
Показники ФН-1,4 ПСК-5А Продуктивність, т/год     Силосі –

КОРМОРОЗДАВАЧІ
1. Мета роботи: вивчити призначення, будову, процес роботи, технологічні регулювання КТУ-10А, РСП-10, КУТ-3А, РСП-10, КУТ-3А, 2. Обладнання: мобільний роз

Технісна характеристика
Показники КТУ-10 РСП-10 Продуктивність, м³-год 72-480 до 120 Вантажопідйомніс

Технічна характеристика роздавача КУТ-3А
Паказники КУТ-3А Продуктивність, т/год Об’єм бункера, м³ Робоча

Технічна характеристика роздавача РВК-Ф-74
Паказники РВК-Ф-74 Продуктивність, т/год Фронт годівлі, м 74,4 Рівномі

РММ-Ф-6
1 – рама; 2 – поперечний транспортер; 3 – ходова частина; 4 – повздовжній транспортер; 5 – кузов;

Зміст роботи.
Для прибирання гною на тваринницьких фермах і комплексах застосовують скребкові транспортери колового та зворотно-поступального руху, скреперні установки, начіпні пристрої, гідравлічні та пневматич

Технічна характеристика ТСН-160А
Показники ТСН-160А Кількість тварин, гол. 100-110 Подача, т/год 4,5 Мас

Технічна характеристика УТН-10
Показники УТН-10 Продуктивність, т/год 7,4 Потужність, КВт Відстань тр

Зміст роботи.
У господарствах України зараз використовуються такі доїльні апарати: тритактний ДА-ЗМ «Волга», двотактні ДА-2 «Майга» та «Импульс-66», двотактний Д-Ф-50 -із су­міщеним пульсеколектором . Д

Технічна характеристика доїльних апаратів
Марка Установка Вакуумметричний тиск, кПа Частота пульсацій, хв-1 АДУ-1 АДМ-8, УДТ-8, УДСЕ-8А, ДАС-2Б

Зміст роботи.
Доїльні агрегати АД-100А, ДАС-2Б призначені для доїння корів у стійлах корівників. Вони комплектуються магістральним вакуум-проводом ї кранами для підключення доїльних апара

Технічна характеристика доїльних установок
Показники АД-100 ДАС-2Б АДМ-8 УДА-8А УДА-16А Обслуговує голів

Контрольні питання
1.Основні елементи доїльних установок, їх призначення. 2.Якими доїльними апаратами комплектують доїльні установки? 3.Чим відрізн

КОТЛИ ПАРОУТВОРЮВАЧІ
1. Мета роботи: вивчити загальну будову, роботу та правила експлуатації котлів пароутворювачів. 2. Обладнання: котли пароутворювачі Д-721А, КВ-300МТ.

Технічна характеристика пароутворювачів
Показники Д-900 Д-721А КВ-300МТ Продуктивність, кг/год

ХОЛОДИЛЬНІ УСТАНОВКИ
1. Мета роботи: вивчити будову, процес роботи, правила експлуатації холодильних установок. 2. Обладнання:МХУ-8Ц. 3. Зміст роботи

Технічна характеристика МХУ-8Ц
Показники МХУ-8Ц Холодопродуктивність, МДж/год Кількість холодоагенту, кг

АГРЕГАТИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ВІТАМІННОГО БОРОШНА
1. Мета роботи: вивчити роботу, принцип дії та правила експлуатації агрегатіїв для приготування вітамінного борошна. 2. Обладнання: агрегат АМВ – 0,65.

Технічна характеристика
Показники АВМ-0,65 АВМ-1,5 Продуктивність, т/год 0,68 1,7 Потужність, кВт

Можливі варіанти виставлення оцінок
Загальна оцінка за семестр Кількість балів за семестр Кількість балів за іспит Загальна кількість балів 5 (відмінно)

Семестрових балів і балів за іспит.
Загальна оцінка за семестр Кількість балів за семестр Кількість балів за іспит Загальна кількість балів

Література
1. Кукта Г.М. Машини и оборудование для приготовления кормов.– М. Агропромиздат. 1987 2. Кукта Г.М. , Колесник А.П., Кукта С.Г. механизация и автоматизація животноводства. – К. Вища школа.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги