рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Зміст роботи.

Зміст роботи. - раздел Сельское хозяйство, Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва Агрегат Для Приготування Кормосумішок Апк-10А Признач...

Агрегат для приготування кормосумішок АПК-10А призначений для одночасного подрібнення і змішування силосу, коренебульбоплодів, сінажу, грубих та концентрованих кормів (останні подають попередньо подрібненими) з включенням різних розчинів-добавок..

До складу агрегату входять шнекова мийка, подрібнювач-змішувач , стрічковий транспортер , вивантажувальний стрічковий транспортер , відцентровий та фекальний насоси.

Шнекова мийка коренебульбоплодів має приймальний бункер та похилий циліндричний кожух з розміщеним у ньому шнеком. Зверху та з боків кожуха е три розбризкувачі води, а в нижній його частині – три ряди отворів для виходу забрудненої води у змивний лотік.

Шнек мийки приводиться в дію від мотор-редуктора через ланцюгові передачі і черв'ячний редуктор. Підбором зірочки змінюють швидкість обертання шнека від 0,7 до 5,7 хв.

Подрібнювач-змішувач являє собою барабан, що знаходиться в циліндричному кожусі. Барабан складається з вала, на якому встановлено по десять дисків круглої та трикутної форми. На шести осях між круглими дисками жорстоко встановлені ножі, а між трикутними дисками шарнірно підвішені молотки.

У зоні завантаження на барабані є дві лопаті для очищення від корму передньої (торцевої) стінки кожуха, а в зоні розвантаження на кронштейнах закріплено три лопаті, які забезпечують видалення кормової сумішки з подрібнювача-змішувача.

У кожусі подрібнювача є чотири вікна. Че­рез перше з них у робочу камеру стрічковим транспорте­ром завантажуються стеблові корми. Друге – коренебуль­боплоди. Третє вікно — це розвантажувальна горловина. У четвертому вікні встановлена дека з двома пластинами, що взаємодіють з кормом при його обробці.

Привод подрібнювача-змішувача складається з електро-двигуна, відцентрової муфти і клинопасової передачі. Перед початком роботи заповнюють приймальний бун­кер водою, коренебульбоплоди порціями приблизно по 0,5 т завантажують до приймаль­ної камери (бункера). Тут вони відмокають і попередньо очищаються, а потім шнеком транспортуються вверх і обминаються струменями чистої води, що надходить з розбризкувача. Помиті коренебульбоплоди шнеком подаються в зону подрібнювача-змішувача, де подрібнюються молот­ками на частинки розміром 10 – 15 мм.

Стеблові корми (грубі, силос чи сінаж) з бункера жи­вильника надходять на стрічковий транспортер і завантажуються у подрібнювач-змішувач в зону ножів, потім у другій зоні розщеплюються молотками вздовж волокон і змішуються з коренебульбоплодами, концентратами та поживними речовинами.

Концентровані корми та поживні речовини готують окремо. Готова суміш лопатями-кидалками із камери подрібнювача-змішувача подається на розвантажувальний скребковий конвеєр, а ним у транспортні засоби.

Ступінь подрібнення стеблових кормів регулюють, крім зміни кількості ножів на барабані, також зміною зазору між кінцями ножів і декою (за допомогою прокладок).

Агрегат для плющення вологого зерна ПЗ-ЗАпризначений для приготування пластівців з фуражного зерна.

Агрегат складається із завантажувального конвеєра, магнітного сепаратора, пропарювача, плющилки, тічки, перехідника, системи вентиляції, розвантажувального конвеєра і шафи керування.

Завантажувальний конвеєр шнекового типу забезпечує подачу зерна з приймальної ями чи бурта в магнітний сепаратор. У нижній частині кожуха конвеєра є горловина, що прикривається заслінкою, за допомогою якої регулюють продуктивність як самого конвеєра, так і агрегату в цілому. Шнек приводиться в дію від електродвигуна через клинопасову передачу.

Пропарювач зерна має корпус із запобіжним клапаном, датчиком рівня і оглядовим вікном, горизонтальний і вертикальний шнеки, дозатор, а також вентиляційний патрубок. У вертикальному шнеку встановлене сопло для подачі пари. Тиск пари (0,06-0,07 мПа) контролюють за манометром. Температуру пари (в межах 105 – 130°С) контролюють за допомогою термометра.

Дозатор складається з корпуса з кришкою, ротора, за­слінки і мотор-редуктора

Рівень заповнення пропарювача зерном регулюють за допомогою заслінки і тягарця на її осі, що знаходяться в датчику рівня

Плющила має два вальці, встановлені на загальній рамі. Один з них можна переміщувати і фіксувати гвинтовим механізмом, регулюючи зазор між вальцями.

Очищене зерно потрапляє пропарювач змішане з парою вертикальним шнеком, рухаючи вниз до дозатора зерно прогрівається і зволожується до 28% протягом 10-15 хв. потрапивши у плющилку і пройшовши між вальцями зерно перетворюється на пластівці якими вивантажується розвантажувальним конвеєром. Пластівці зберігають всі корисні властивості зерна і краще засвоюється тваринами.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Процеси, машини та обладнання агропромислового виробництва

Миколаївський державний аграрний університет.. кафедра механізації та електрифікації сгв..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Зміст роботи.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Зміст роботи.
  Подрібнювач ИКМ-5 призначений для відокремлення каміння від коренебульбоплодів, їх миття і подрібнення на частки розміром до 10мм (для свиней) або 15 мм{ (дл

Технічна характеристика агрегата ЗПК-4
  показники ИКМ-5 ИКС-5М Продуктивність, т/год Частота обертання

Зміст роботи.
Подрібнювач грубих кормів ИГК-ЗОБ призначений для подрібнювання соломи, сіна та інших грубих кормів у розсипному стані вологістю до 25 %. Виготовляється у двох модифікаціях ­ з при

Технічна характеристика машин
Показники ИГК-30Б “Волгар-5” ИКС-3А Тип робочого органа Дисковий, штифтовий Барабанний, ножов

Зміст роботи.
Кормодробарка КДУ-2 “Українка” призначена для подрібнення всіх видів зерна, качанів зеленої маси, силосу і коренеплодів. Складається з завантажувального бункера, ро

Технічна характеристика дробарок
Показники КДУ-2 ДМК-5 Продуктивність, т/год   зерно 3,5

З. Зміст роботи.
  Для приймання, нагромадження і дозованої подачі кор­мових компонентів на збірний або завантажувальний транспортери використовують бункери-живильники або бункери-дозатори.

Технічна характеристика бункерів-живильників та бункерів-дозаторів стеблових коренів
показники КТУ-10 ПСМ-Ф-50 ПМЗ-1.5 Подача, т/год   зеленої маси 7

З. Зміст роботи
  Змішувач кормів одновальний СКО-Ф-6 (СКО-Ф-3) має два виконання для використання у комплекті обладнання кормоцехів та як самостійної машини. Складає

Технічна характеристика змішувачів
Показники С-2 С-7 С-12 СКО-Ф-6 Місткість, т/год 2,5

Технічна характеристика АПК-10А
Показники АПК-10А Продуктивність, т/год до 15 Частота обертання барабана, об/хв.

Технічна характеристика ПЗ-3А
Показники ПЗ-3А Продуктивність, т/год 3-5 Потужність, кВт 36,5 Робочий

Зміст роботи.
Фуражир начіпний ФН-1,4використовується для відокремлення від скирти грубих кормів, їх подрібнювання і навантажування у транспортні засоби. Агрегатують із тракторами МТЗ-80/

Технічна характеристика навантажувачів
Показники ФН-1,4 ПСК-5А Продуктивність, т/год     Силосі –

КОРМОРОЗДАВАЧІ
1. Мета роботи: вивчити призначення, будову, процес роботи, технологічні регулювання КТУ-10А, РСП-10, КУТ-3А, РСП-10, КУТ-3А, 2. Обладнання: мобільний роз

Технісна характеристика
Показники КТУ-10 РСП-10 Продуктивність, м³-год 72-480 до 120 Вантажопідйомніс

Технічна характеристика роздавача КУТ-3А
Паказники КУТ-3А Продуктивність, т/год Об’єм бункера, м³ Робоча

Технічна характеристика роздавача РВК-Ф-74
Паказники РВК-Ф-74 Продуктивність, т/год Фронт годівлі, м 74,4 Рівномі

РММ-Ф-6
1 – рама; 2 – поперечний транспортер; 3 – ходова частина; 4 – повздовжній транспортер; 5 – кузов;

Зміст роботи.
Для прибирання гною на тваринницьких фермах і комплексах застосовують скребкові транспортери колового та зворотно-поступального руху, скреперні установки, начіпні пристрої, гідравлічні та пневматич

Технічна характеристика ТСН-160А
Показники ТСН-160А Кількість тварин, гол. 100-110 Подача, т/год 4,5 Мас

Технічна характеристика УТН-10
Показники УТН-10 Продуктивність, т/год 7,4 Потужність, КВт Відстань тр

Зміст роботи.
У господарствах України зараз використовуються такі доїльні апарати: тритактний ДА-ЗМ «Волга», двотактні ДА-2 «Майга» та «Импульс-66», двотактний Д-Ф-50 -із су­міщеним пульсеколектором . Д

Технічна характеристика доїльних апаратів
Марка Установка Вакуумметричний тиск, кПа Частота пульсацій, хв-1 АДУ-1 АДМ-8, УДТ-8, УДСЕ-8А, ДАС-2Б

Зміст роботи.
Доїльні агрегати АД-100А, ДАС-2Б призначені для доїння корів у стійлах корівників. Вони комплектуються магістральним вакуум-проводом ї кранами для підключення доїльних апара

Технічна характеристика доїльних установок
Показники АД-100 ДАС-2Б АДМ-8 УДА-8А УДА-16А Обслуговує голів

Контрольні питання
1.Основні елементи доїльних установок, їх призначення. 2.Якими доїльними апаратами комплектують доїльні установки? 3.Чим відрізн

КОТЛИ ПАРОУТВОРЮВАЧІ
1. Мета роботи: вивчити загальну будову, роботу та правила експлуатації котлів пароутворювачів. 2. Обладнання: котли пароутворювачі Д-721А, КВ-300МТ.

Технічна характеристика пароутворювачів
Показники Д-900 Д-721А КВ-300МТ Продуктивність, кг/год

ХОЛОДИЛЬНІ УСТАНОВКИ
1. Мета роботи: вивчити будову, процес роботи, правила експлуатації холодильних установок. 2. Обладнання:МХУ-8Ц. 3. Зміст роботи

Технічна характеристика МХУ-8Ц
Показники МХУ-8Ц Холодопродуктивність, МДж/год Кількість холодоагенту, кг

АГРЕГАТИ ДЛЯ ПРИГОТУВАННЯ ВІТАМІННОГО БОРОШНА
1. Мета роботи: вивчити роботу, принцип дії та правила експлуатації агрегатіїв для приготування вітамінного борошна. 2. Обладнання: агрегат АМВ – 0,65.

Технічна характеристика
Показники АВМ-0,65 АВМ-1,5 Продуктивність, т/год 0,68 1,7 Потужність, кВт

Можливі варіанти виставлення оцінок
Загальна оцінка за семестр Кількість балів за семестр Кількість балів за іспит Загальна кількість балів 5 (відмінно)

Семестрових балів і балів за іспит.
Загальна оцінка за семестр Кількість балів за семестр Кількість балів за іспит Загальна кількість балів

Література
1. Кукта Г.М. Машини и оборудование для приготовления кормов.– М. Агропромиздат. 1987 2. Кукта Г.М. , Колесник А.П., Кукта С.Г. механизация и автоматизація животноводства. – К. Вища школа.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги