рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Закон України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”, його суть, значення і основні положення.

Закон України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”, його суть, значення і основні положення. - раздел Экономика, ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ 3.1. Суть І Значення Закону Значення Першого Закону Ук...

3.1. Суть і значення Закону

Значення першого Закону України “Про бухгалтерський облік” і фінансову звітність в Україні” від 16.07.99 р. №996 для здійснення обліку і звітності дуже велике. Дія Закону розповсюджується на всіх юридичних осіб, створених згідно законодавству України, незалежно від їх організаційно-правових форм і форм власності, а також на представництва іноземних суб'єктів господарської діяльності, які зобов'язані вести бухгалтерський облік і представляти звітність відповідно до законодавства.

Суть Закону полягає в тому, що їм закріплений перехід України на систему бухгалтерського обліку і звітності, засновану на міжнародних стандартах фінансової звітності, тобто на нові національні Положення (стандарти) бухгалтерського обліку і звітності.

Закон набув чинності з 1.01.2000 р. У нім чітко визначено положення головного бухгалтера і міру його відповідальності. Величезне значення має те, що вперше законодавчо захищений головний бухгалтер, оскільки в ст. 8 відмічено, що відповідальність за організацію бухгалтерського обліку і забезпечення фіксації фактів здійснення всіх господарських операцій в первинних документах, збереження оброблених документів, регістрів і звітності протягом встановлених термінів, але не менше 3-х років, покладена на власника (керівника) або уповноважений орган (посадова особа), яке здійснює керівництво підприємством згідно законодавству і статутним документам.

Головний бухгалтер повинен забезпечити дотримання на підприємстві встановлених методологічних основ бухгалтерського обліку, складання і подання у встановлені терміни фінансової звітності, здійснювати контроль за відображенням на рахунках бухгалтерського обліку всіх господарських операцій, брати участь в оформленні матеріалів щодо недостач і крадіжок, здійснювати перевірку стану бухгалтерського обліку у філіях, представництвах, відділеннях.

3.2. Мета ведення бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

Метою ведення бухгалтерського обліку і складання бухгалтерської звітності є надання користувачам для ухвалення рішення повної, правдивої і неупередженої інформації про фінансове положення, результати діяльності і руху грошових коштів підприємства.

Бухгалтерський облік є обов'язковим видом обліку, який ведеться підприємством. Згідно ст.1 Закону бухгалтерський облік процес виявлення, вимірювання, реєстрації, накопичення, узагальнення, збереження і передачі інформації про діяльність підприємства зовнішнім і внутрішнім користувачам для ухвалення рішень.

Фінансова, податкова, статистична і інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, грунтуються на даних бухгалтерського обліку (ст. 3 Закону).

 

3.3. Державне регулювання бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

Державне регулювання бухгалтерського обліку і фінансової звітності в Україні здійснюється з метою:

– створення єдиних правил ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності, які є обов'язковими для всіх підприємств і гарантують і захищають інтереси користувачів;

– удосконалення бухгалтерського обліку і фінансової звітності.

Регулювання питань методології бухгалтерського обліку і фінансової звітності здійснюється МФУ, яке затверджує національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку, План рахунків бухгалтерського обліку і Інструкцію щодо його застосування, обсяг, форми і порядок складання річної (квартальної) фінансової звітності, порядок ведення облікових регістрів різними підприємствами, інші нормативно-правові акти щодо ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності.

При МФУ діє як дорадчий орган Методологічна рада з бухгалтерського обліку з метою:

– організації розробки і розгляду проектів НП(С)БО, інших нормативно-правових актів з ведення бухгалтерського обліку і складання фінансової звітності;

– удосконалення організаційних форм і методів бухгалтерського обліку в Україні;

– методологічного забезпечення впровадження сучасної технології збору, обробки обліково-економічної інформації.

Проте п.5 ст.6 Закону представлено право міністерствам і іншим центральним органам виконавчої влади в межах своєї компетенції, відповідно до галузевих особливостей, розробляти на базі НП(С)БО методологічні галузеві рекомендації щодо їх застосування, тобто по суті відновлений галузевий принцип ведення бухгалтерського обліку, а отже, встановлено галузеве керівництво з питання ведення бухгалтерського обліку.

Законом передбачена можливість відсутності ведення бухгалтерського обліку, представлення звітності для окремих суб'єктів господарської діяльності.

Пунктом 2 встановлено, що суб'єкти підприємницької діяльності, які відповідно до законодавства звільнені від обов'язкового обліку доходів і витрат, не ведуть бухгалтерського обліку і не представляють фінансової звітності.

 

3.4. Порядок організації і ведення бухгалтерського обліку.

Організація обліку включає такі поняття:

– хто веде облік (чисельність, структура облікового апарату, його підлеглість, розміщення);

– як ведеться облік (за допомогою яких рахунків, документів, форм обліку, яка техніка ведення обліку);

– у які терміни здійснюється збір, обробка, узагальнення і представлення інформації.

Чисельність облікового апарату залежить від обсягу і специфіки діяльності підприємства, кількості матеріально-відповідальних осіб, рівня автоматизації обліку і інших чинників.

 

Законом передбачений наступний порядок організації і ведення бухгалтерського обліку (р. III, ст.8):

1) безперервне ведення бухгалтерського обліку з дня організації підприємства до дня його ліквідації;

2) самостійний вибір підприємством форми організації обліку:

– утримання бухгалтерської одиниці (служби на чолі з головним бухгалтером) на підприємстві;

– використання для ведення обліку фахівця-підприємця, що здійснює діяльність без створення юридичної особи;

– ведення обліку централізованою бухгалтерією або аудиторською фірмою;

– самостійне ведення обліку і складання звітності безпосередньо власником;*

3) самостійний вибір підприємством облікової політики, а саме, методів, принципів і процедур, що будуть використовуватися для складання фінансової звітності;

4) самостійний вибір підприємством форми бухгалтерського обліку;

5) самостійна розробка підприємством системи і форм внутрішньогосподарчого (управлінського) обліку, звітності і контролю;

6) самостійне затвердження правил документообігу, технології обробки інформації, додаткової системи рахунків і регістрів аналітичного обліку.

Підприємство також може виділяти на окремий баланс відокремлені представництва, філії та інші підрозділи.

Керівник підприємства зобов'язаний створити необхідні умови для правильного ведення бухгалтерського обліку, забезпечити неухильне виконання всіма підрозділами, службами і працівниками, причетними до бухгалтерського обліку, правомірних вимог бухгалтера щодо дотримання порядку оформлення і надання для обліку первинних документів.

Відповідальність за бухгалтерський облік господарських операцій, пов'язаних з ліквідацією підприємства, включаючи оцінку майна і зобов'язань підприємства і складання ліквідаційного балансу і фінансової звітності, покладається на ліквідаційну комісію, яка створюється відповідно до законодавства (п. 8 ст.8 Закону).

 

3.5. Технологія ведення бухгалтерського обліку

Законом передбачена певна технологія ведення бухгалтерського обліку, а саме:

1) підставою для здійснення обліку є первинні документи, що складаються на паперових або машинних носіях з дотриманням обов'язкових реквізитів:

– назва документа (форми);

– дата складання і місце;

– назва підприємства, від імені якого складається документ;

– зміст і обсяг господарської операції, одиниці вимірювання господарської операції;

– посади осіб, відповідальних за здійснення господарської операції і правильність її оформлення;

– особистий підпис або інші дані, що дають можливість ідентифікувати особу, що брала участь в здійсненні господарської операції; (кожна господарська операція, подія супроводжується складанням документа: нарахування заробітної плати – нарядами, табелями, актами та ін.; розкрадання або псування – актом відповідної комісії; нарахування амортизації (зносу), відсотки за користування кредитами банку – бухгалтерською довідкою і т.д.);

2) систематизація даних первинних документів на рахунках і в регістрах бухгалтерського обліку здійснюється методом подвійного запису, причому операції в іноземній валюті відображуються як у валюті розрахунків, так і у валюті платежів;

3) дані аналітичного обліку повинні бути тотожні даним синтетичного бухгалтерського обліку станом на 1-е число місяця;

4) регістри бухгалтерського обліку повинні відображати назву, період складання, підписи і дані про осіб, що склали і підписали їх;

5) господарські операції повинні бути відображені в регістрах бухгалтерського обліку в тому звітному періоді, коли вони були здійснені;

6) при складанні і зберіганні первинних документів і регістрів бухгалтерського обліку на машинних носіях інформації обов'язковим є виготовлення копій на паперових носіях інформації на вимогу інших учасників господарських операцій, правоохоронних і інших органів;

7) відповідальність за своєчасність складання і достовірність даних в первинних документах і регістрах бухгалтерського обліку несуть особи, що склали і підписали їх.

Законом визначена необхідність проведення інвентаризації активів і зобов'язань для забезпечення достовірності даних бухгалтерського обліку і фінансової звітності, причому саме під час інвентаризації документально підтверджуються наявність, стан і оцінка активів і зобов'язань підприємства.

 

.3.6. Порядок складання і представлення бухгалтерської звітності.

Законом встановлений наступний порядок складання і представлення фінансової звітності:

– обов'язкове складання фінансової звітності на основі даних бухгалтерського обліку;

– підписання фінансової звітності керівником і головним бухгалтером;

– склад фінансової звітності.

Закон визначає обсяг річної фінансової звітності для суб'єктів підприємницької діяльності в складі:

– “Балансу” (ф.1).

– “Звіту про фінансові результати” (ф. №2).

– “Звіту про рух грошових коштів” (ф. №3).

– “Звіту про рух власного капіталу” (ф. №4).

Приміток (додатків) до річного звіту.

Скорочена за кількістю показників фінансова звітність суб'єктів малого підприємництва і представництв іноземних суб'єктів господарської діяльності складається з Балансу і Звіту про фінансовий стан.

Материнські підприємства повинні складати по дочірнім підприємствам консолідовану фінансову звітність, складання якої врегульоване П(С) БО 20 “Консолідована фінансова звітність”.

Квартальна звітність складається наростаючим підсумком з початку звітного року у складі Балансу і Звіту про фінансові результати.

Баланс підприємства складається станом на кінець останнього дня кварталу (року).

Звітним періодом є календарний рік. Першим звітним періодом може бути період, менший за 12 місяців, але не більший за 15 місяців (з дня реєстрації до 31 грудня), а при ліквідації підприємства – з початку звітного року до дати ухвалення рішення про ліквідацію.

Підприємства зобов'язані надавати фінансову звітність органам управління, трудовим колективам на їх вимогу, засновникам (власникам) і іншим користувачам (органам виконавчої влади). Термін надання фінансовій звітності встановлюється КМУ Фінансова звітність не є комерційною таємницею.

Терміни надання фінансовій звітності:

а) Баланс – до 25 числа місяця наступного за звітним періодом (кварталом);

б) річний Баланс – до 20 лютого наступного за звітним роком;

в) для оцінки якості управління, ухвалення рішень і для потреб аналізу – на останній день кожного місяця.

Примітки до фінансових звітів:

Складається до кожного звіту з метою його деталізації. Відповідальність за зміст фінансової звітності несуть особи, що його підписали, – керівник і головний бухгалтер.

Річна фінансова звітність підлягає обов'язковій аудиторській перевірці не пізніше 1.06. наступного за звітним року і не пізніше, ніж 1.07. повинна бути опублікована у вигляді брошур (стосується суб'єктів, перерахованих ст.14 п.3 Закону).

 

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛІКУ

Міністерство освіти і науки України... Харківський національний університет... Імені В Н Каразіна...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Закон України “Про бухгалтерський облік і фінансову звітність в Україні”, його суть, значення і основні положення.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Загальне поняття про облік і його роль в системі управління підприємством.
Для нормального функціонування будь-якої ринкової економіки необхідно, щоб учасники, ухвалюючи рішення мали правдиву і об'єктивну інформацію про майно, фінансовий стан, результати роботи (прибутки,

Реформування бухгалтерського обліку і фінансової звітності в Україні.
Перехід України на ринкові умови господарювання, що передбачають різні форми власності на об'єкти господарювання (приватну, колективну, державну, муніципальну) вимагає, щоб система обліку забезпечу

Основні функції та принципи бухгалтерського обліку.
  Основними функціями бухгалтерського обліку є: - здійснення безперервного, суцільного, взаємопов’язаного й документованого спостереження за економічними процесами та

Основні функції та принципи бухгалтерського обліку.
  Основними функціями бухгалтерського обліку є: - здійснення безперервного, суцільного, взаємопов’язаного й документованого спостереження за економічними процесами та

Метод бухгалтерського обліку.
Метод бухгалтерського обліку – це система прийомів, яка забезпечує загальне, безперервне, взаємозв'язане і об'єктивне віддзеркалення (в узагальненому вигляді в грошовому вимірю

Облікова політика підприємства.
  Облікова політика – сукупність принципів, методів і процедур, що використовуються підприємством для складання і представлення фінансової звітності. При

Таблиця 1
Основні складові і положення облікової політики Основні складові облікової політики (джерела інформації) Можливі варіанти обліков

Поняття про бухгалтерський баланс, його значення і використання в управлінні.
Для оперативного управління підприємством необхідні відомості про ресурси, що є у нього. Тобто необхідно знати якими засобами володіє підприємство на певну дату і з яких джерел ці засоби поступають

Структура балансу
Баланс Актив Пасив 1. Необоротні активи 2. Оборотні активи 3. Витрати майбутніх періодів 1. В

Зміни в балансі під впливом господарських операцій.
Кожна операція, яка відображується на рахунках, вносить певні зміни до балансу. Господарські операції за ознакою їх впливу на баланс ділять на 4 типи. Щоб з'ясувати характер змін

Рахунки бухгалтерського обліку, їх призначення і побудова.
Баланс відображає стан засобів підприємства і їх джерел тільки на певну дату (кінець місяця, кварталу, року), але протягом року (періоду) постійно здійснюються господарські операції і відбуваються

Подвійний запис, його суть і значення.
Як ми переконалися на прикладах 4 типів господарських операцій, розглянутих в попередньому питанні, будь-яка господарська операція спричиняє за собою подвійну і рівновелику зміну засобів і джерел.

С.п. 300 с.п. 70700 1) 12 000
1) 12 000     2) Акцептовано (прийнято до оплати) рахунок постачальника за отримані матеріали – 5 000 грн. В процесі здійснення цієї о

Таблиця 5
Оборотна відомість за аналітичними рахунками № назва анлітичного рахунку Залишок початковий Обороти Зал

Класифікація рахунків, її значення
Класифікація рахунків – це науково обгрунтоване угрупування рахунків за економічними ознаками. Вона необхідна для вивчення особливостей різних рахунків для розуміння того, як і

План рахунків бухгалтерського обліку.
Для єдності змісту економічної інформації про активи, зобов'язання і капітал, а також для правильної і чіткої побудови і організації бухгалтерського обліку необхідні систематизований перелік і конк

Поняття про документи, їх значення, класифікація та реквізити.
Бухгалтерський облік активів, зобов'язань і господарських операцій здійснюється способом подвійного запису відповідно до Плану рахунків бух галтерського обліку. Підставою для запису в облі

Інвентаризація як вид первинного спостереження та один з елементів бухгалтерського обліку.
Інвентаризація –це складання опису майна підприємства на основі періодич ної перевірки наявності цінностей, що знаходяться на балансі підприємства, їх збереження та правильност

Інвентаризація запасів
При інвентаризації запасів встановлюється фактична наявність сировини, палива, купівельних напівфабрикатів, тари, запасних частин, МБП, готової продукції, товарів за кожним окремим найменуванням, з

Типова кореспонденція рахунків з обліку інвентаризації запасів
№ Зміст господарської операції Кореспонденція рахунків Дт Кт   Надлишк

Інвентаризація основних засобів
При інвентаризації основних засобів перевіряється наявність інвентаризаційних карток, описів та інших регістрів аналітичного обліку, технічних паспортів, іншої технічної документації, документів на

Кореспонденція рахунків з обліку інвентаризації основних засобів
№ Зміст господарської операції Кореспонденція рахунків Дт Кт I II Не

Інвентаризація коштів та грошових документів.
Наявність коштів, цінних паперів, грошових документів ( сплачених санаторно-туристичних путівок, почтових марок та ін.) і бланків суворої відповідальності встановлюється інвентаризацією та оформлює

Облікові регістри, їх класифікація і значення в бухгалтерському обліку.
Всі відомості про господарські операції, що відображені в первинних документах, групуються за економічним змістом і реєструються в облікових регістрах. Це другий етап облікового процесу, який назив

Методи знаходження і виправлення помилок.
При заповненні облікових регістрів можуть бути зроблені помилки: локальні - допущені тільки в одному регістрі (наприклад, неправильна дата), і транзитні - коли помилка допущена в одно

Форми бухгалтерського обліку, що використовуються в Україні.
Для обліку і реєстрації господарських операцій підприємства застосовують різноманітні за формою, змістом і способом віддзеркалення облікові регістри, склад яких залежить від прийнятої на підприємст

Журнал – Головна книга
Короткий зміст Підсумко ва сума Інші рахунки ДТ КТ

Журнал – Головна книга
Короткий зміст Підсумко ва сума Інші рахунки ДТ КТ

По рахунку 30 “Каса”.
№ запи су Дата звіту касира З кредиту рах. 30 “Каса” в дебет рахунків   Всього   31“Рахунк

Запаси як об’єкт обліку процесу постачання, поняття, визнання і методи оцінки.
Запаси- це активи, які: - містяться для подальшого продажу в умовах звичайної господарської діяльності ( товари- рах.28); - знаходяться в процесі виробництва з метою їх по

Формування первинної вартості запасів
Шляхи надходження запасів Порядок формування первинної вартості запасів Придбання Первинною вартістю запасів, що придбані

Оцінка запасів при їх вибутті.
Придбані запаси в міру необхідності витрачаються на виробництво продукції (робіт, послуг), або на сторону для переробки або реалізації як зайві. В умовах ринкової економіки ціни на матеріа

Оцінка запасів при їх вибутті
Вид оцінки У яких випадках застосовується   Ідентифікована собівартість Запаси, які відпускаються, і послуг

Документальне оформлення і облік оприбутковування і вибуття запасів.
Основними документами при оприбутковуванні запасів є товарно- транспортні накладні, прибуткові ордери, накладні, приймальні акти та інші. Відпустка покупцеві матеріалів оформляєт

Бухгалтерські проводки процесу постачання виробничих запасів
№ Зміст господарських операцій Д-т К-т 1. Оприбутковані виробничі запаси від постачальника: -

Основні бухгалтерські проводки зі списання виробничих запасів.
№ Зміст господарських операцій Д-т К-т 1. Відпущені зі складу запаси ( для підприємств, що вико

Методика визначення фактичної собівартості запасів при їх надходженні і витрачанні з урахуванням суми ТЗВ.
  Відповідно плану рахунків для обліку виробничих запасів і визначення історичної (фактичною) собівартості їх придбання призначений активний інвентарний рах.20 «Виробничі запаси». За

Приклад 1.
Підприємство придбали три види матеріалів у одного постачальника: Товар А- на суму 6000 грн.( в т.ч. ПДВ); Товар Б – на суму 4200 грн.( в т.ч. ПДВ); Товар В – на суму 360

Приклад 2.
Дани показники з обліку руху запасів ( табл.12) .Определить суму ТЗР, що доводиться на вибулі протягом місяця запаси і їх фактичну собівартість. Таблиця 12

Загальна класифікація витрат
Всі витрати підприємства класифікуються і враховуються за видами діяльності. Всю діяльність підприємства ділять на звичайну і надзвичайну. Звичайна діяльність

Побудова процесу виробництва в системі рахунків бухобліку.
Для обліку витрат використовуються рахунки класу 8 « Витрати за елементами», рахунки класу 9 «Витрати діяльності» і окремі рахунки класу 2 ( рах.23 «Виробництво», рах. 25 « Напівфабрикати», рах.24

Облік прямих витрат на виробництво продукції.
До прямих витрат відносять витрати, які пов'язані з виробництвом конкретного виду продукції, і тому можуть безпосередньо бути віднесені на її собівартість. У складі прямих витрат

Непрямі витрати, їх склад, облік та способи розподідення
Непрямі витрати – це витрати, які не можуть бути безпосередньо віднесені на конкретний об'єкт обліку. Вони пов'язані з управлінням і обслуговуванням виробництва декількох видів продукції (ро

Основні бухгалтерські проводки з обліку ЗВВ
Зміст господарських операцій Дт Кт 1. Списання запасів на витрати з обслуговування виробництва

Приклад 3.
Припустимо на підприємстві базою розподілу ЗВВ є обсяг виробництва. Нормальна виробнича потужність ( ВП ) підприємства за звичайних умов роботи складає 1000 од. готової продукції впродовж

Основні бухгалтерські проводки з обліку адміністративних витрат
Зміст господарських операцій Дт Кт 1. Нарахована зарплата адміністрації

Основні бухгалтерські проводки по обліку витрат на збут
Зміст господарських операцій Дт Кт Сума 1.Відображені витрати на тарні матеріали 2.Сплачені маркетингові п

Облік надзвичайних витрат і порядок їх списання
Для обліку витрат, які виникають внаслідок надзвичайних подій ( землетрус, повінь, смерч, пожежа, техногенна аварія), призначений активний рах. 99 „ Надзвичайні витрати”, а для надзвичайних доходов

Облік процесу реалізації готової продукції
Готовою вважається продукція, яка пройшла всі стадії технологічного процесу, повністю укомплектована, відповідає стандартам або ТУ, прийнята технічним контролем і здана на склад або відвантажена по

Відображення в обліку процесу реалізації
Питання для самоперевірки: 1.За яких умов запаси визначаються активом? 2. На яких рахунках обліковуються опреації процесу постачання?

Склад фінансової звітності
Склад фінансової звітності Зміст Баланс Наявність економічних ресурсів та зобов’язань, які контролюються підприємством на

Групи елементів фінансових звітів та їх визначення
Назва звіту Групи елементів звітів Визначення Баланс Активи Ресурси, контрольовані підприємство

Загальна характеристика форм фінансової звітності відповідно до П(С)БО.
  П(С)БО-2 “Баланс” містить вимоги до форми і змісту балансу. Структуру балансу приведено у повну відповідність з його рівнями, які використовуються у мі

Загальна характеристика форм фінансової звітності відповідно до П(С)БО.
  П(С)БО-2 “Баланс” містить вимоги до форми і змісту балансу. Структуру балансу приведено у повну відповідність з його рівнями, які використовуються у мі

Журнал реєстрації господарських операцій за березень 2010г.
№ п\п Дата Підстава(документ) і зміст операції Сума грн Бухгалтерська проводка  

Схеми синтетичних рахунків
    Счет № Наименование счета       Сумма

Схеми синтетичних рахунків
  Счет № Наименование счета       Сумма

Баланс на 31.03.20 --р
Актив Сума, грн. Пасив Сума грн.        

Результат від реалізації готової продукції
Реалізовано готової продукції, грн   Чистий дохід від реалізації готової продукції (1-2) Фінансовий результат від реалізації готової про

Книги аналітичних рахунків
Рахунок 201 “Фарби” _______________________ ________________________________________ (Найменування аналітичного рахунку) Одиниця вимірювання ____________

Додаток 4
Форма №1 „ Баланс” Актив Код рядка Підстава для заповнення (рахунки і субрахунки за новим Планом рахунків)

Додаток 5
  К О Д И        

І. ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ
  Стаття Код рядка За звітний період За попередній період    

II. ЕЛЕМЕНТИ ОПЕРАЦІЙНИХ ВИТРАТ
    Стаття Код рядка За звітний період За попередній період  

Ш. РОЗРАХУНОК ПОКАЗНИКІВ ПРИБУТКОВОСТІ АКЦІЙ
    Стаття Код рядка За звітний період За попередній період  

Додаток 6
      КОДИ   Дата (рік, місяць, число)      

Звіт про власний капітал
Тис. грн. Стаття код Статутний капітал Пайовий капітал Додатковий вкладений капітал Інший додатко

Теоретичні основи бухгалтерського обліку
    Навчально- методичний посібник для студентів економічних спеціальностей     Друкується в авторській редакції К

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги