рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Питання до теми 5. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ БІОЛОГІЧНИХ ІНЦИДЕНТАХ.

Питання до теми 5. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ БІОЛОГІЧНИХ ІНЦИДЕНТАХ. - раздел Образование, Цивільний захист 1. Дайте Коротку Характеристику Біологічним Агентам (Навести Визначення, Види...

1. Дайте коротку характеристику біологічним агентам (навести визначення, види та класифікацію біологічних агентів, а також описати можливі способи застосування).

2. Опишіть основні способи та засоби захисту від біологічних агентів в осередках зараження.

3. Визначте імовірну глибину поширення зараженого повітря у випадку розповсюдження терористами аерозолю із спорами сибірки, а також імовірну ширину зони поширення зараженого повітря та площу. Знайдіть, яка довжина та площа зони І та ІІ. Розрахуйте також приблизні санітарні та безповоротні втрати серед населення у цих зонах за наступних умов: тип атаки А, випадок а; швидкість вітру 3 м/с; час застосування літо, 07.00; середню густину населення на заражених територіях прийняти 100 чол/км²; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж.

4. Визначте імовірну глибину поширення зараженого повітря у випадку розповсюдження терористами аерозолю із холерними віріонами, а також імовірну ширину зони поширення зараженого повітря та площу. Знайдіть, яка довжина та площа зони І та ІІ. Розрахуйте також приблизні санітарні та безповоротні втрати серед населення у цих зонах за наступних умов: тип атаки А, випадок в; швидкість вітру 1 м/с; час застосування літо, 08.00; довжина лінії зараження – 10 км; середню густину населення на заражених територіях прийняти 150 чол/км²; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж.

5. Визначте імовірну глибину поширення зараженого повітря у випадку розповсюдження терористами аерозолю із вірусом пситакозу, а також імовірну ширину зони поширення зараженого повітря та площу. Знайдіть, яка довжина та площа зони І та ІІ. Розрахуйте також приблизні санітарні та безповоротні втрати серед населення у цих зонах за наступних умов: тип атаки В, випадок а; швидкість вітру 2 м/с; час застосування літо, 06.00; середню густину населення на заражених територіях прийняти 250 чол/км²; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж.

6. Визначте імовірну глибину поширення зараженого повітря у випадку розповсюдження бойових дій аерозолю із вірусом жовтої лихоманки, а також імовірну ширину зони поширення зараженого повітря та площу. Знайдіть, яка довжина та площа зони І та ІІ. Розрахуйте також приблизні санітарні та безповоротні втрати серед населення у цих зонах за наступних умов: тип атаки А, випадок а; швидкість вітру 4 м/с; час застосування літо, 15.00; середню густину населення на заражених територіях прийняти 200 чол/км²; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж.

7. Визначте імовірну глибину поширення зараженого повітря у випадку розповсюдження терористами аерозолю із чумою, а також імовірну ширину зони поширення зараженого повітря та площу. Знайдіть, яка довжина та площа зони І та ІІ. Розрахуйте також приблизні санітарні та безповоротні втрати серед населення у цих зонах за наступних умов: тип атаки А, випадок в; швидкість вітру 2,5 м/с; час застосування літо, 16.00; довжина лінії зараження – 5 км; середню густину населення на заражених територіях прийняти 150 чол/км²; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж.

8. Визначте імовірну глибину поширення зараженого повітря у випадку розповсюдження бойових дій аерозолю із бруцельозом, а також імовірну ширину зони поширення зараженого повітря та площу. Знайдіть, яка довжина та площа зони І та ІІ. Розрахуйте також приблизні санітарні та безповоротні втрати серед населення у цих зонах за наступних умов: тип атаки А, випадок а; швидкість вітру 1,5 м/с; час застосування літо, 18.00; середню густину населення на заражених територіях прийняти 175 чол/км²; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж.

9. Визначте первинні та вторинні імовірні санітарні та безповоротні втрати серед населення у 1,5 млн. місті при проведенні терористичного акту на станції метро із застосуванням біологічних агентів, за наступних умов: збудник – натуральна віспа; імовірність зараження людей на станції прийняти, як для зони І, впродовж робочого часу метро; середній потік людей на станції 220 тис. чол./добу; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж. Під час вторинного розповсюдження інфекції у місті коеф. неспец. захисту прийняти для незадовільної сан.-епід. підготовки населення.

10. Визначте первинні та вторинні імовірні санітарні та безповоротні втрати серед населення у 2,5 млн. місті при проведенні терористичного акту на станції метро із застосуванням біологічних агентів, за наступних умов: збудник – натуральна віспа; імовірність зараження людей на станції прийняти, як для зони І; під час зараження на станції знаходилось 200 чол.; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж. Під час вторинного розповсюдження інфекції у місті коеф. неспец. захисту прийняти для незадовільної сан.-епід. підготовки населення.

11. Визначте первинні та вторинні імовірні санітарні та безповоротні втрати серед населення у 1,5 млн. місті при проведенні терористичного акту у міському житловому районі із застосуванням біологічних агентів, за наступних умов: збудник – холера; імовірність зараження людей прийняти, як для зони І; під час зараження на території району знаходилось 12 000 чол.; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж. Під час вторинного розповсюдження інфекції у місті коеф. неспец. захисту прийняти для незадовільної сан.-епід. підготовки населення.

12. Визначте первинні та вторинні імовірні санітарні та безповоротні втрати серед населення у 1,0 млн. місті при проведенні терористичного акту під час проведення концерту в центрі міста із застосуванням біологічних агентів, за наступних умов: збудник – бруцельоз; імовірність зараження людей прийняти, як для зони І; під час зараження на території проведення концерту знаходилось 10 000 чол.; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж. Під час вторинного розповсюдження інфекції у місті коеф. неспец. захисту прийняти для незадовільної сан.-епід. підготовки населення.

13. Визначте первинні та вторинні імовірні санітарні та безповоротні втрати серед населення у 0,75 млн. місті при проведенні терористичного акту у торгівельно-розважальному центрі із застосуванням біологічних агентів, за наступних умов: збудник – сибірка; імовірність зараження людей прийняти, як для зони І; під час зараження на території ТРЦ знаходилось 15 000 чол.; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж. Під час вторинного розповсюдження інфекції у місті коеф. неспец. захисту прийняти для незадовільної сан.-епід. підготовки населення.

14. Визначте первинні та вторинні імовірні санітарні та безповоротні втрати серед населення у 1,25 млн. місті при проведенні терористичного акту у торгівельному центрі із застосуванням біологічних агентів, за наступних умов: збудник – вірус пситакозу; імовірність зараження людей прийняти, як для зони І; під час зараження на території ТЦ знаходилось 20 000 чол.; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж. Під час вторинного розповсюдження інфекції у місті коеф. неспец. захисту прийняти для незадовільної сан.-епід. підготовки населення.

15. Визначте первинні та вторинні імовірні санітарні та безповоротні втрати серед населення у 0,5 млн. місті при аварії на заводі по виробництву вакцин та сироваток з викидом у повітря збудників дифтерії, за наступних умов: імовірність зараження людей прийняти, як для зони І; під час зараження на території заводу знаходилось 1 000 чол.; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж. Під час вторинного розповсюдження інфекції у місті коеф. неспец. захисту прийняти для незадовільної сан.-епід. підготовки населення.

16. Визначте імовірну глибину поширення зараженого повітря у випадку розповсюдження терористами аерозолю із спорами сибірки, а також імовірну ширину зони поширення зараженого повітря та площу. Знайдіть, яка довжина та площа зони І та ІІ. Розрахуйте також приблизні санітарні та безповоротні втрати серед населення у цих зонах за наступних умов: тип атаки А, випадок а; швидкість вітру 6 м/с; час застосування літо, 12.00; середню густину населення на заражених територіях прийняти 250 чол/км²; екстреної профілактики не проводилось; лікування теж.

 


– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Цивільний захист

Національний фармацевтичний Університет... В П Черних О І Зайцев В І Вельма М М Бойко Цивільний захист За...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Питання до теми 5. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ БІОЛОГІЧНИХ ІНЦИДЕНТАХ.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Цивільний захист
Навчальний посібник   За загальною редакцією начальника ЦО НФаУ чл.-кор. НАНУ, проф. Черних В.П.     Харків 2013  

УМОВНІ СКОРОЧЕННЯ
АЕС – атомна електростанція; АІ – аптечка індивідуальна; АТС – автоматична телефонна станція; БА – біологічний агент; ВВЕР – водо-водяний енергетичний реактор;

Визначення термінів
Цивільний захист — це загальнодержавна система організаційних, інженерно-технічних, санітарно-гігієнічних, протиепідемічних та інших заходів, які здійснюються підприємствами і установами та

Завдання цивільного захисту
Основними завданнями цивільного захисту є: · збирання та аналітичне опрацювання інформації про надзвичайні ситуації; · розвиток національної економіки у напрямках, які виключають

КЛАСИФІКАЦІЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ.
Класифікація надзвичайних ситуацій (НС) на території України здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15 липня 1998 р. № 1099 «Про порядок класифікації надзвичайних ситуа

Укриття у захисних спорудах
1. Для забезпечення укриття населення в містах, селах, селищах створюється фонд захисних споруд шляхом: · комплексного освоєння підземного простору населених пунктів для взаємопогодженого

Здійснення заходів з евакуації населення
1. В умовах недостатнього забезпечення захисними спорудами в населених пунктах, де розташовані об’єкти підвищеної небезпеки, а також в особливий період основним способом захисту населення є його ев

Інженерний захист території
З метою створення умов безпечного проживання населення на території з підвищеним техногенним навантаженням та ризиком виникнення надзвичайних ситуацій здійснюються заходи інженерного захисту терито

Медичний захист населення та забезпечення епідемічного благополуччя в районах надзвичайних ситуацій
Для запобігання або зменшення ступеня ураження населення, своєчасного надання допомоги постраждалим та їх лікування, забезпечення епідемічного благополуччя в районах надзвичайних ситуацій здійснюют

Радіаційний і хімічний захист
1. Радіаційний і хімічний захист включає виявлення вогнищ радіаційного та хімічного забруднення та проведення його оцінки, організацію і здійснення дозиметричного і хімічного контролю, розроблення

Питання до теми 1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ. КЛАСИФІКАЦІЯ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ. ОСНОВНІ ЗАХОДИ У СФЕРІ ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ.
1. Дайте визначення термінам «Цивільний захист», «Сили і засоби цивільного захисту» та приведіть основні завдання ЦЗ. 2. Назвіть мету ЦЗ, дайте визначення термінам «Зона можливого ураження

Тема 2. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ СТИХІЙНИХ ЛИХАХ.
Учбова мета:ознайомитися зі станом природних надзвичайних ситуацій в Україні, знати загальні характеристики основних видів природних надзвичайних ситуацій, вміти прогнозувати в

Коротка характеристика найбільш небезпечних атмосферних НС
Найчастіше в Україні повторюються НС викликані екстремальною температурою (сильні спеки та морози, суховії, заморозки, посухи, ожеледі), та НС викликані сильним р

Коротка характеристика найбільш небезпечних біосферних НС
До небезпечних біосферних НС відносяться поява екзотичної або особливо небезпечної інфекційної хвороби, природні епідемії, епізоотії, епіфітотії та активізація осередків інфекційних захво

Методика оцінки можливих санітарних та безповоротних втрат населення в епідемічному осередку та вогнищах ураження БА.
Під санітарними втратими розуміють число хворих людей в епідемічному вогнищі внаслідок поширення інфекції на етапі епідеміологічного процесу. Для розрахунку приблизних безповоротних втрат

Коротка характеристика найбільш небезпечних гідросферних НС
До гідросферних надзвічайних ситуацій, які можуть бути в Україні, належать: повені, маловоддя, підйоми та спади рівня Чорного та Азовського морів. Повені – це тимчасове затоплення з

Коротка характеристика найбільш небезпечних літосферних НС
До небезпечних літосферних НС, які можуть бути на території України відносяться: землетруси, зсуви, обвали, природні пожежі, селі тощо. Землетрус – це підземні

Питання до теми 2. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ СТИХІЙНИХ ЛИХАХ.
1. Наведіть визначення терміну «стихійне лихо» і дайте загальну характеристику стану, щодо стихійних лих, які виникають на території України. 2. Охарактеризуйте найбільш розповсюджені атмо

Тема 3. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ РАДІАЦІЙНИХ ІНЦИДЕНТАХ.
Учбова мета:ознайомитися зі станом радіаційної небезпеки в Україні, знати загальні характеристики основних видів радіаційних інцидентів, вміти прогнозувати втрати серед населен

Ядерний удар з використанням ядерної або термоядерної зброї масового ураження.
Даний тип радіаційного інциденту на території України маловірогідний, оскільки Україна з 1992 р. прийняла без’ядерний статус. Однак це не дає повної гарантії ядерної безпеки для країни, та її грома

Розрахунок радіаційних втрат серед населення
Можливі санітарні та безповоротні втрати населення у вогнищах ураження радіоактивними опадами можна визначити за формулою:

Аварії з викидом радіоактивних речовин
З усіх можливих аварій на радіаційно небезпечних об’єктах найбільш масштабними є аварії на атомних електростанціях з викидом радіоактивних речовин у навколишнє середовище. Також потенційною небезпе

Питання до теми 3. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ РАДІАЦІЙНИХ ІНЦИДЕНТАХ.
1. Дайте коротку характеристику об’єктам, які мають справу з радіоактивними елементами і несуть потенціальну загрозу людям та назвіть основні види радіаційних інцидентів. 2. Дайте характер

Тема 4. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ ХІМІЧНИХ ІНЦИДЕНТАХ.
Учбова мета:ознайомитися зі станом хімічної небезпеки в Україні, знати загальні характеристики основних видів хімічних інцидентів, вміти прогнозувати втрати серед населення під

Розрахунок зони хімічного зараження.
Варіант 1. За розрахункову глибину зараження приймається менша із гранично можливої глибини переносу повітряних мас та повної глибини

Порядок нанесення зон зараження на топографічні мапи та схеми.
Зона можливого зараження хмарою СДОР на мапі (схемі) обмежена колом, напівколом або сектором, які мають кут φ та радіус r (що дорівнює розрахунковій глибині зараження Гр

Методика оцінки можливих втрат населення у вогнищах ураження СДОР.
Можливі втрати населення у вогнищах ураження СДОР можна визначити за формулою: де N – можлива кількість ураженого

Характеристика вогнищ ураження при застосуванні хімічної зброї.
Хімічна зброя – це один із видів зброї масового ураження принцип дії якої заснован на токсичності деяких бойових отруйних речовин (ОР) та токсинів. Хімічна зброя має з

Питання до теми 4. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ ХІМІЧНИХ ІНЦИДЕНТАХ.
1. Дайте коротку характеристику стану хімічної небезпеки населенню України (назвіть джерела хімічної небезпеки, можливі причини виникнення хімічних інцидентів, класифікацію хім. інцидентів, способи

Тема 5. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ БІОЛОГІЧНИХ ІНЦИДЕНТАХ.
Учбова мета:ознайомитися зі станом біологічних інцидентів в Україні, знати загальні характеристики основних видів біологічних інцидентів, вміти прогнозувати втрати серед населе

Способи застосування біологічних агентів
До найбільш поширених способів застосування біологічних агентів відносяться: 1) розпилювання аерозолей біосуспензій (у вигляді бомб, мін, ракет, розпилення із самольотів тощо). Це найбільш

Основні способи та засоби захисту від біологічних агентів.
В осередках біологічного зараження для запобігання поширенню інфекційних захворювань вводиться екстренна профілактика, обсервація чи каран

Методика розрахунку імовірної чисельності зараженого населення
У вогнищах ураження БА імовірна чисельність зараженого населення може бути визначена за формулою: де NЗН

Тема 6. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ ПОЖЕЖОВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ІНЦИДЕНТАХ.
Учбова мета:ознайомитися зі станом пожежовибухонебезпеки в Україні, знати загальні характеристики основних видів пожежовибухонебезпечних інцидентів, вміти прогнозувати втрати с

Питання до теми 6. ХАРАКТЕРИСТИКА ВОГНИЩ УРАЖЕННЯ ПРИ ПОЖЕЖОВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИХ ІНЦИДЕНТАХ.
1. Наведіть коротку характеристику пожежовибухонебезпечним інцидентам на території України. Дайте визначення поняттям пожежа та вибух. Розрахуйте надлишковий тиск ударної хвилі при наземному вибуху

Характеристика, класифікація та облік медичного майна.
Лікувально-профілактичні заклади і створені на їх базі формування для роботи в умовах НС використовують різноманітне майно. Кількість його визначена нормами постачання, які встановлюються нормативн

Розрахунок потреби медичного майна.
Потреба в медичному й іншому майні для роботи закладів охорони здоров’я і формувань ЕМД визначається планами медичного постачання з урахуванням можливої кількості санітарних втрат, кількості утворе

Додаток 1.
  Таблиця 1 Середньодобовий розподіл міського населення за часом й місцем його знаходження Протягом доби, години Місце

Додаток 2.
  Таблиця 1 Фізико-хімічні і токсичні властивості деяких СДОР та ОР   № п/п СДОР/ ОР Мо

Додаток 3.
Таблиця 1 Основні характеристики деяких БА Найменування БА Можливі шляхи зараження Доза зараження (при інгаляції), кіль

Додаток 4.
Таблиця 1 Схема спеціальної екстреної профілактики (при визначеному збуднику) Захворювання Препарат* Разова доза, г

Додаток 5.
Таблиця 1 Ступені руйнування будівель та споруд від потужного вітру № п/п Типи будівель та споруд Швидкість вітру, м

Додаток 6.
Таблиця 1 Приблизні значення контагіозного індексу та коефіцієнтів неспецифічного, специфічного захисту і екстренної профілактики. Вид збудника

Додаток 7.
Таблиця 1 Характеристика втрат населення по зонах затоплення у відсотках від чисельності населення Зона затоплення Загальні втрати

Додаток 8.
Таблиця 1 Залежність ступеня ураження будівель та споруд від інтенсивності землетрусу Будівля або споруда Інтенсивність землетрусу з

СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Акимов В.А., Владимиров В.А., Измалков В.И. Катастрофы и безопасность. МЧС России. – М.: Деловой экспресс, 2006. – 392 с. 2. Атаманюк В. Г., Ширшев Л. Г., Акимов Н. И..Гражданская оборо

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги