рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Кидають три однакові монети. Знайти ймовірність випадання тільки двох гербів

Кидають три однакові монети. Знайти ймовірність випадання тільки двох гербів - раздел Математика, Завдання з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики 2. Куб, Всі Грані Якого Пофарбовані, Розпилено На 125 Кубиків Однакового Розм...

2. Куб, всі грані якого пофарбовані, розпилено на 125 кубиків однакового розміру, які потім старанно змішані. Знайти ймовірність того, що навмання вийнятий кубик буде мати пофарбованих граней: а) три; б) дві; в) одну.

3. В урні 8 білих та 6 чорних куль. З урни виймають відразу 3 кулі. Знайти ймовірність того, що дві з них будуть білі, а одна – чорна.

11. 1. Зі старанно змішаного повного набору 28 карт доміно навмання взято карту. Яка ймовірність того, що другу навмання взяту карту можна приставити до першої, якщо перша карта:

а) дубль; б) не дубль.

2. З 10 хлопчиків і 8 дівчаток треба виділити для участі в туристичному поході 5 осіб. Обчислити ймовірність того, що будуть виділені 2 хлопчики і 3 дівчинки.

3. В урні 8 білих та 6 чорних куль. З урни виймають відразу 3 кулі. Знайти ймовірність того, що всі три кулі будуть чорні.

12. 1. На автобусній зупинці провадиться посадка в автобуси № 3, 5, 7, 8, 10, які проходять однаково часто. Людині, яка жде автобуса, можна їхати автобусами №3 і №7. Знайти ймовірність того, що перший автобус, що підійде до зупинки, буде потрібного номера.

2. Бібліотека складається з десяти різних книг, причому п'ять книг коштують по 4 грн. кожна, три книги - по 1 грн. і дві книги - по 3 гри. Знайти ймовірність того, що взяті навмання дві книги коштують разом 5 грн.

3. У лотереї розігруються 1000 квитків, серед них один виграш на 50 грн., 5 виграшів по 20 грн., 20 виграшів по 10 грн. і 50 виграшів по 5 грн. Дехто купляє один квиток. Знайти ймовірність:

а) виграти не менше 10 грн.; б) будь-якого виграшу.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Завдання з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики

Індивідуальне семестрове завдання.. з курсу Теорії ймовірностей та математичної статистики для студентів очної форми навчання..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Кидають три однакові монети. Знайти ймовірність випадання тільки двох гербів

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Завдання №1
1.В ящику 20 деталей, серед яких 15 стандартних. Навмання беруть 4 деталі. Яка імовірність, що 3 з них стандартні? 2.В коробці 7 кульок, серед них 4 білі.

Задумано двозначне число. Яка ймовірність того, що сума цифр цього числа дорівнює 6?
2. У партії зі 100 деталей 5 бракованих. Визначити ймовірність того, що серед вибраних навмання 10 деталей 2 виявляться браковані. 3. Кидають одночасно два гральні кубики. Знайти ймовірніс

Завдання №5
Дискретна випадкова величина задана рядом розподілу. Знайти функцію розподілу і побудувати її графік. Знайти математичне сподівання і дисперсію випадкової величини.  

Завдання №6
Випадкова величина задана функцією розподілу . Знайти: а) щільність розпод

Завдання 7
Відоме математичне сподівання і дисперсія випадкової величини

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги