рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Адміністративні стягнення передбачені за порушення Правил Дорожнього Руху

Адміністративні стягнення передбачені за порушення Правил Дорожнього Руху - Конспект, раздел Транспорт, Автомобілі та автомобільне господарство Статті Купап Види Адміністративних П...

Статті КУпАП Види адміністративних порушень Розмір штрафу або інші стягнення
Стаття 80. Випуск в експлуатацію транспортних засобів, у яких вміст забруднюючих речовин у відпрацьованих газах перевищує установлені нормативи, - штраф на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності від 1360 до 1700 грн.
Стаття 81. Експлуатація автомототранспортних та інших пересувних засобів з перевищенням нормативів вмісту забруднюючих речовин у відпрацьованих газах, - штраф від 510 до 850 грн.
Стаття 121. Керування транспортними засобами, що мають технічні несправності (гальмової системи, рульового управління, тягово-зчіпного пристрою, зовнішніх світлових приладів (темної пори доби) чи з іншими технічними несправностями, переобладнаними з порушенням або такими, що своєчасно не пройшли державного технічного огляду, - штраф від 340 до 425 грн.
  Керування водіями транспортними засобами, які використовуються для надання послуг з перевезення пасажирів, що мають несправності, - штраф від 680 до 850 грн.
  Повторне протягом року вчинення порушень, - позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 3 до 6 місяців або адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб.
  Порушення правил користування ременями безпеки або мотошоломами - штраф від 51 до 85 грн.
  Керування транспортними засобами, не зареєстрованими або не перереєстрованими в установленому порядку, без номерного знака або з номерним знаком, що не належить цьому засобу, а також без талону про проходження державного технічного огляду чи з талоном, що не належить цьому засобу, - штраф від 170 до 255 грн.
  Повторне протягом року вчинення порушень, передбачених частиною п'ятою цієї статті, - штраф від 255 до 510 грн. або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.
Стаття 121-1. Експлуатація водіями транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах, знищені або підроблені, - штраф від 255 до 340 грн.
Стаття 121-2. Перевезення у режимі маршрутних таксі, пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу, - штраф від 170 до 255 грн.
  Порушення у режимі маршрутних таксі, правил зупинки під час здійснення посадки (висадки) пасажирів - штраф від 255 до 340 грн.
  Перевезення пасажирів на автобусному маршруті протяжністю понад 500 км одним водієм, - штраф від 170 до 255 грн.
Стаття 122. Перевищення швидкості руху більш як на 20 кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків, правил зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, ненадання переваги у русі пішоходам на пішохідних переходах, а також порушення заборони рухатись тротуарами чи пішохідними доріжками, - штраф від 255 до 340 грн.
  Порушення правил проїзду перехресть, зупинок транспортних засобів загального користування, проїзд на заборонний сигнал світлофора або жест регулювальника, порушення правил обгону, користування під час руху засобами зв`язку, не обладнаними пристроями, що дозволяє вести перемови без допомоги рук, - штраф від 425 до 510 грн.
  Перевищення швидкості руху більш як на 50 кілометрів на годину, ненадання переваги в русі транспортним засобам, що рухаються з увімкненими спеціальними світловими або звуковими сигнальними пристроями, а так само порушення правил зупинки, стоянки, що створюють перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, - штраф від 510 до 680 грн. або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин.
  Порушення, що спричинили створення аварійної обстановки, - штраф від 680 до 850 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до 1 року.
Стаття 122-2. Невиконання вимог працівника міліції про зупинку транспортного засобу, - штраф від 153 до 187 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 3 до 6 місяців.
Стаття 122-4. Залишення місця дорожньо-транспортної пригоди, до якої вони причетні, - штраф від 255 до 306 грн. або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.
Стаття 122-5. Порушення порядку встановлення і використання на транспортних засобах спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв - штраф від 850 до 1020 грн. з конфіскацією спеціальних світлових або звукових сигнальних пристроїв або без такої.
Стаття 123. В'їзд водіїв на залізничний переїзд на заборонений сигнал, - штраф від 340 до 425 грн.
  Інші порушення правил проїзду залізничних переїздів, - штраф від 255 до 340 грн.
  Порушення, що спричинили створення аварійної обстановки, - штраф від 340 до 680 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 1 до 2 років, або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.
Стаття 124. Порушення, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, - штраф від 340 до 425 грн. або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 6 місяців до 1 року.
Стаття 124-1. Ненадання транспортних засобів працівникам міліції та медичним працівникам, - штраф від 68 до 136 грн.
Стаття 126. Керування без посвідчення водія, реєстраційних та інших документів, а так само без поліса (договору) обов'язкового страхування, - штраф від 425 до 850 грн.
  Керування транспортним засобом особою, яка не має права керування, - штраф від 510 до 595 грн.
  Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування, - штраф від 510 до 850 грн.
Стаття 127. Порушення правил дорожнього руху пішоходами, - попередження або штраф від 51 до 85 грн.
  Порушення правил дорожнього руху особами, що керують велосипедами, гужовим транспортом і погоничами тварин штраф від 85 до 136 грн.
  Ті самі порушення у стані сп'яніння, - штраф від 136 до 170 грн.
  Порушення, що спричинили створення аварійної обстановки, - штраф від 170 до 255 грн. або громадські роботи на строк від 20 до 40 годин.
Стаття 127-1. Неналежне проведення перевірки технічного стану транспортного засобу та видача відповідного документа про його технічну справність - штраф на особу, відповідальну за видачу документа про технічну справність транспортного засобу, від 1530 до 1700 грн.
  Видача талону про проходження державного технічного огляду без документа, що підтверджує технічну справність транспортного засобу, - штраф на посадових осіб від 1530 до 1700 грн.
Стаття 128. Випуск на лінію технічно несправних транспортних засобів, переобладнаних, не зареєстрованих, таких, що не пройшли державного технічного огляду або без поліса обов'язкового страхування чи без ліцензійної картки на транспортний засіб, - штраф на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності від 680 до 850 грн.
  Повторне протягом року вчинення порушень, передбачених цією статтею, - штраф на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності від 850 до 1360 грн.
Стаття 128-1. Порушення або невиконання правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, під час виготовлення та ремонту транспортних засобів, а також під час будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів і дорожніх споруд - штрафу від 1700 до 2040 грн.
  Порушення, що спричинили пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, - штраф від 2550 до 3060 грн.
Стаття 129. Допуск до керування транспортними засобами водіїв, які перебувають у стані сп'яніння, або таких, що не пройшли у встановлений строк медичного огляду, - штраф на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності від 425 до 850 грн.
  Допуск до керування транспортним засобом особи, яка не має права на керування транспортним засобом, - штраф на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності від 340 до 680 грн.
Стаття 130. Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження огляду на стан сп'яніння, - штраф від 2550 до 3400 грн. або позбавлення права керування на строк від 1 до 2 років, або громадські роботи на строк від 40 до 50 годин, або адміністративний арешт на строк від 7 до 10 діб.
  Повторне протягом року вчинення порушень, - позбавлення права керування на строк від 2 до 3 років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або громадські роботи на строк від 50 до 60 годин, або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.
  Дії, вчинені двічі протягом року, - позбавлення права керування на строк 10 років з оплатним вилученням транспортного засобу і на інших осіб - оплатне вилучення транспортного засобу.
  Вживання водієм після дорожньо-транспортної пригоди за його участю алкоголю, наркотиків, а також лікарських препаратів, виготовлених на їх основі (крім тих, що входять до складу аптечки або призначені медичним працівником) до проведення медогляду, чи до прийняття рішення про звільнення від проведення такого огляду, - позбавлення права керування транспортними засобами на строк від 2 до 3 років або адміністративний арешт на строк від 10 до 15 діб.
Стаття 132-1. Порушення правил перевезення небезпечних вантажів, правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів, - штраф на водіїв від 510 до 680 грн., на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності - від 680 до 850 грн.
Стаття 133-1. Здійснення регулярних перевезень пасажирів на постійних маршрутах без укладення договору або без паспорта маршруту, - штраф на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності від 340 до 425 грн.
  Порушення правил перевезення організованих груп дітей або туристів - штраф на водіїв від 595 до 680 грн., на посадових осіб, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності - від 680 до 850 грн.
  Відхилення від визначеного маршруту руху автобуса або маршрутного таксомотора, незаїзд на автостанцію (автовокзал), - штраф на водіїв від 34 до 85 грн.
  Порушення встановленого режиму праці і відпочинку водіїв - штраф на водіїв від 680 до 765 грн. і на посадових осіб, громадян - суб`єктів господарської діяльності - від 1020 до 1190 грн.
  Зберігання транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі, поза встановленими місцями їх стоянки, - штраф від 680 до 850 грн.
  Перевезення пасажирів чи вантажів водієм, що не пройшов щозмінного передрейсового медичного огляду, або без проведення передрейсового контролю технічного стану транспортних засобів - штраф від 510 до 680 грн.
Стаття 139. Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів, створення перешкод для дорожнього руху, в тому числі забруднення дорожнього покриття, - штраф на громадян від 340 до 510 грн. або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, і штраф на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності - від 510 до 680 грн. або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин.
  Порушення, що спричинили пошкодження транспортних засобів, вантажів чи іншого майна, - штраф на громадян від 510 до 680 грн. або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин і штраф на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності - від 680 до 850 грн. або громадські роботи на строк від 40 до 60 годин.
Стаття 140. Порушення правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху при утриманні автомобільних доріг і вулиць, залізничних переїздів, інших дорожніх споруд, - штраф на посадових осіб від 1020 до 1360 грн.
  Порушення порядку погодження з Державною автомобільною інспекцією: встановлення рекламоносіїв, технічних засобів організації дорожнього руху, проведення будь-яких робіт на автомобільних дорогах, вулицях, залізничних переїздах;- штраф на громадян від 340 до 425 грн. і на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності - від 510 до 680 грн.
  Порушення обладнання на автомобільних дорогах, вулицях, залізничних переїздах місць: провадження робіт, залишення дорожніх машин, будівельних матеріалів, конструкцій тощо, а так само не усунення після закінчення робіт перешкод, - штраф на громадян від 510 до 680 грн. і на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської - діяльності від 680 до 850 грн.
  Порушення, що спричинили створення аварійної обстановки або пошкодження транспортних засобів, вантажів, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна, - штраф на громадян від 680 до 850 грн. і накладення штрафу на посадових осіб, громадян - суб'єктів господарської діяльності від 850 до 1020 грн. або адміністративний арешт на строк від 5 до 10 діб.
Стаття 188-28. Невиконання законних вимог (приписів) посадових осіб Державтоінспекції МВС України щодо усунення порушень правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху, - штраф від 255 до 340 грн.

Примітка: до порушників Правил дорожнього руху застосовуються адміністративні санкції у вигляді позбавлення прав керування транспортними засобами, адміністративний арешт, громадські роботи та оплатне вилучення транспортного засобу – виключно за рішенням судді.

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Автомобілі та автомобільне господарство

Конспект лекцій з навчальної дисципліни. Кафедра Автомобілі та автомобільне господарство.. Конспект лекцій з навчальної дисципліни..

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Адміністративні стягнення передбачені за порушення Правил Дорожнього Руху

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Відповідальність за порушення законодавства про дорожній рух
Юридичні та фізичні особи, винні в порушенні законодавства про дорожній рух, відповідних правил, нормативів і стандартів, несуть відповідальність згідно з законодавством України, а саме статей 80,

Досвід забезпечення безпеки дорожнього руху в різних країнах
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, щорічно жертвами дорожньо-транспортних подій (далі - ДТП) у всьому світі стають 1,2 млн. чоловік, а близько 50 млн. отримують поранення або залиш

Основні положення щодо допуску до керування транспортними засобами
Кожний громадянин, який досяг визначеного Законом віку, не має медичних протипоказань та пройшов повний курс навчання за відповідними програмами, може в установленому порядку отримати право на керу

Основні положення щодо допуску до керування транспортними засобами
Кожний громадянин, який досяг визначеного Законом віку, не має медичних протипоказань та пройшов повний курс навчання за відповідними програмами, може в установленому порядку отримати право на керу

Допуск транспортних засобів до участі у дорожньому русі
  До участі у дорожньому русі допускаються транспортні засоби, конструкція і технічний стан яких відповідають вимогам діючих в Україні правил, нормативів і стандартів, що мають сертиф

Основні вимоги щодо переобладнання транспортних засобів
Переобладнання транспортних засобів, тобто зміна типу або марки (моделі), призначення чи параметрів конструкції транспортних засобів, що перебувають в експлуатації, шляхом установки кабіни, кузова

Реєстрація та облік транспортних засобів
  Державна реєстрація транспортного засобу полягає у здійсненні комплексу заходів, пов'язаних із перевіркою документів, які є підставою для здійснення реєстрації, звіркою і, за необхі

Інструктажі для водіїв
На підприємствах, які експлуатують автомобільний транспорт, установлюються наступні інструктажі з безпеки дорожнього руху: - вступний; - первинний; - цільовий; -

Пропаганда безпеки
Пропаганда безпеки є важливим інструментом формування правильного сприймання як самих питань безпеки руху автотранспорту і попередження ДТП, так і доведення інформації в цій сфері до виконавців. За

Посадова інструкція фахівця з безпеки руху
Інженер з безпеки руху повинен знати: - будову, призначення та конструктивні особливості автомобіля; - правила технічної експлуатації рухомого складу автомобільного транспорту;

Функціонування кабінету (класу) безпеки дорожнього руху
Служба безпеки дорожнього руху для виконання покладених на неї функцій забезпечується спеціальним автомобілем. Підприємство, установа, організація виділяє приміщення для кабінету (класу) з безпеки

Перелік нормативних документів , що регламентують вимоги до режиму праці і відпочинку водіїв, побутових умов
  Конвенція про тривалість робочого часу і періодів відпочинку на дорожньому транспорті МОП N 67, прийнята 8 червня 1939 року, вступила в силу 18 березня 1995 року. Положення

Питань, які потребують висвітлення під час проведення
"Дня безпеки руху" Наявність і функціонування служб безпеки руху. Наявність в положеннях про структурні підрозділи та посадових інструкціях конкретних о

Поняття дорожньо-транспортної пригоди
Загальне поняття дорожньо-транспортної пригоди визначено у п.1.10 Правил дорожнього руху (ПДР): це подія, що сталася під час руху транспортного засобу, внаслідок якої загинули або поранені

Види ДТП
Важливою характеристикою, що відображає механізм скоєння ДТП, є його вид. Залежно від категорії учасників дорожнього руху та способу скоєння, на підставі наказу МВС Укр

ДТП з тяжкими наслідками та резонансні
Такими пригодами відповідно до додатку 1 до наказу МВС України від 04.10.2003 № 1155 “Перелік резонансних злочинів та інших надзвичайних подій, інформація про які подається до МВС України, головних

Облік дорожньо-транспортних пригод
Підприємства та Перевізники ведуть облік усіх ДТП за участю транспортних засобів, власниками яких вони є, незалежно від місця скоєння пригоди, її наслідків і вини водія у журналі за відповідною фор

Службове розслідування: призначення, мета та сутність
Дорожньо-транспортні пригоди за участю дорожніх транспортних засобів автотранспортного підприємства в усіх випадках (незалежно від вини водія) призводять до нанесення державі в особі автотранспортн

Першочергові завдання при оформленні дорожньо-транспортної пригоди
При здійсненні дорожньо-транспортної пригоди інспектор Державної автомобільної інспекції чи посадові особи автотранспортного підприємства на місці останньої повинні: 1) вжити заходів по на

Заходи щодо запобігання ДТП та фактів порушення вимог з безпеки дорожнього руху
ДТП за участю транспорту Підприємств, в яких ніхто не загинув, а кількість травмованих не перевищує двох чоловік в тижневий строк після закінчення службового розслідування розглядаються на позачерг

Розміщення рекламоносіїв на автомобільних дорогах
Розміщення рекламоносіїв у межах смуги відведення автомобільних доріг здійснюється відповідно до вимог законів та інших нормативно-правових актів за погодженням з органами державного управління авт

Основні вимоги щодо будівництва, реконструкції і ремонту автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів
Усі роботи по будівництву, реконструкції і ремонту автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів повинні здійснюватись згідно з проектами та вимогами правил, нормативів і стандартів України

Обмеження або заборона дорожнього руху при виконанні робіт на автомобільних дорогах, вулицях та залізничних переїздах
При виконанні робіт в смузі відведення автомобільної дороги, вулиці та залізничного переїзду, якщо це загрожує безпечному чи безперебійному руху транспорту і пішоходів, організації, що відповідають

Організація дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях та залізничних переїздах
Організація дорожнього руху на автомобільних дорогах, вулицях та залізничних переїздах здійснюється із застосуванням технічних засобів та автоматизованих систем керування дорожнім рухом відповідно

Правила перевезення пасажирів
Правила перевезення пасажирів регламентуються ПДР (розділ 21). Дозволяється перевозити пасажирів у транспортному засобі обладнаному місцями для сидіння в кількості, що передбачена технічною характе

Вимоги до перевезення дітей
Відповідно до ПДР перевезення автобусом (мікроавтобусом) організованої групи дітей здійснюється за умови обов'язкового проведення інструктажу з дітьми та супровідниками щодо правил безпечної поведі

Правила дорожнього перевезення небезпечних вантажів
  2.03.2000 року Україна вступила до Європейської Угоди про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів” (ДОПНВ), що привело до зміни деяких нормативних документів. Для того щ

Загальні вимоги при перевезенні небезпечних вантажів
Згідно до Європейської Угоди “Про міжнародне дорожнє перевезення небезпечних вантажів” (ДОПНВ) до керування транспортними засобами, на яких перевозяться небезпечні вантажі, допускаються водії, що м

Вимоги до екіпажу транспортного засобу, що здійснює перевезення небезпечних вантажів
Згідно до наказу МВС України від 26.07.2004 № 822 водії транспортних засобів зобов'язані виконувати вимоги Правил дорожнього руху, цих Правил та виконувати всі умови, зазначені в дозволі на дорожнє

Заходи безпеки і дії водіїв при виникненні інцидентів під час перевезення небезпечних вантажів
При виникненні дорожньо-транспортних випадків із транспортними засобами, що перевозять небезпечні вантажі, можливі витік, розливи, присипання небезпечних речовин, які сприяють виникненню пожежі, ви

Документи при здійснені перевезення небезпечного вантажу
При здійснені перевезення небезпечного вантажу повинні бути документи: - у водія юридичної особи або фізичної особи-підприємця, що здійснює вантажні перевезення на договірних умовах:

Перевезення великогабаритних та великовагових вантажів
  Перевезення великогабаритних та великовагових вантажів на автотранспорті регламентується постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2001 року № 30 «Про проїзд великогабаритних

До інформаційних таблиць небезпечного вантажу та знаків небезпеки, що розміщуються на транспортних засобах, цистернах та контейнерах
  Довжина інформаційних таблиць дорівнює 400 мм, а ширина — 300мм. Вони повинні мати чорне облямування завширшки 15 мм. Якщо площа поверхні або конструкція транспортного засобу не доз

До інформаційних таблиць небезпечного вантажу та знаків небезпеки, що розміщуються на транспортних засобах, цистернах та контейнерах
  Довжина інформаційних таблиць дорівнює 400 мм, а ширина — 300мм. Вони повинні мати чорне облямування завширшки 15 мм. Якщо площа поверхні або конструкція транспортного засобу не доз

До інформаційних таблиць небезпечного вантажу та знаків небезпеки, що розміщуються на транспортних засобах, цистернах та контейнерах
  Довжина інформаційних таблиць дорівнює 400 мм, а ширина — 300мм. Вони повинні мати чорне облямування завширшки 15 мм. Якщо площа поверхні або конструкція транспортного засобу не доз

Організація подання медичної допомоги потерпілим у дорожньо-транспортних пригодах
Для забезпечення подання допомоги потерпілим внаслідок дорожньо-транспортних пригод місцеві органи охорони здоров'я за погодженням з підрозділами Державтоінспекції Міністерства внутрішніх справ Укр

Страхування водіїв, пасажирів, транспортних засобів
  Страхування водіїв, ДТЗ та пасажирів проводиться на підставі Закону України "Про страхування" із змінами, внесеними Законами України від 12 липня 2001 року N 2664-III та N

Страхування наземного транспорту
Наземний транспорт, як об'єкт підвищеної небезпеки, несе ризик довкіллю, і особливо життю та здоров'ю людей, а водночас сам досить часто і легко стає об'єктом ушкодження. Питання підвищення надійно

Страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів
Страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів є одним із найбільш масових видів страхування, який у більшості країн світу є за формою обов'язковим видом страхування. Здійсне

Інші види страхування
Знаходячись за кермом, водій вимушений кожні 4 секунди приймати рішення. Це означає, що він постійно знаходиться в екстремальній ситуації. У 2006 році в Україні сталося 46,5 тисяч ДТП з потерпілими

Інші види страхування
Знаходячись за кермом, водій вимушений кожні 4 секунди приймати рішення. Це означає, що він постійно знаходиться в екстремальній ситуації. У 2006 році в Україні сталося 46,5 тисяч ДТП з потерпілими

Нормативних документів щодо страхування водіїв, пасажирів, транспортних засобів
Закон України "Про страхування" (витяг ст. 6 п. 18, 24). Постанова Верховної Ради України від 07.03.96 N 85/96-ВР. Закон України "Про загальнообов'язкове державне соціальне

Вимоги до перевізників щодо забезпечення належного технічного стану ДТЗ
Технічний стан та обладнання ДТЗ, що здійснюють перевезення пасажирів та вантажів (в т.ч. небезпечних, великовагових та великогабаритних), повинні відповідати вимогам Закону України "Про дорож

Законодавче забезпечення щодо організації ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів на підприємстві
Законодавче забезпечення щодо організації ремонту та технічного обслуговування транспортних засобів на підприємстві здійснюється на підставі законів України «Про транспорт» , «Про дорожній рух», «П

Графік перевірки технічного стану КТЗ
Перевізник щокварталу складає графік перевірки технічного стану КТЗ, форму якого наведено в додатку 2 до цього Порядку. Цей графік узгоджують з датами виконання операцій технічного обслуговування і

Документування результатів перевірки технічного стану КТЗ перевізником
Перевізник веде облік операцій перевірки технічного стану КТЗ у журналах, які складають та зберігають на паперових та/або електронних носіях. Журнал реєстрації операцій перевірки технічног

Механік контрольно-пропускного пункту
Завдання та обов'язки. Здійснює контроль за технічним станом автотранспортних засобів під час їхнього виїзду на лінію та повернення на підприємство (місце стоянки), особливо за станом складових оди

Відповідальність за технічний стан транспортних засобів на підприємстві. Підстави для заборони експлуатації транспортних засобів
  Відповідно до статті 12 Закону України «Про дорожній рух» посадові особи, які відповідають за експлуатацію і технічний стан транспортних засобів, зобов'язані: забезпечувати

Тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від дев’яноста до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Об’єктом цих правопорушень є безпека дорожнього руху та встановлений порядок проведення державного технічного огляду транспортних засобів. Відповідно до статті 35 Зако

Підстави для заборони експлуатації транспортних засобів
Забороняється експлуатація незареєстрованих (неперереєстрованих) транспортних засобів, ідентифікаційні номери складових частин яких не відповідають записам у реєстраційних документах, знищені чи пі

Сертифікація
Відповідно до статті 31 Закону України «Про дорожній рух» транспортні засоби, їх складові частини і комплектуючі вироби, що ввозяться на територію України, підлягають перевірці на відповідність дію

Конструктивна безпека автомобіля: активна, пасивна, післяаварійна, экологічна
Прийняття рішення — це вибір дій відповідно до дорожньої обстановки та вимог безпеки руху. Залежно від цього водій приймає рішення про об'їзд перешкоди, обгін, збільшення або зменшення швидкості ру

Документів, що встановлюють вимоги до дорожньо-транспортних засобів
  Закон України "Про автомобільний транспорт". Постанова Верховної Ради України від 05.04.2001 N 2344-III. Закон України "Про приєднання України до Угоди про п

Література
Основна: 1. Безпека дорожнього руху. Автомобільні дороги, вулиці та залізничні переїзди. Вимоги до експлуатаційного стану : ДСТУ 3587-97.- [Чинний від 1997-01-01]. / К.: Д

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги