рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

РІВНІ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ ПОЛІТИКИ В КРАЇНАХ ОЕСР

РІВНІ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ ПОЛІТИКИ В КРАЇНАХ ОЕСР - раздел Образование, Бюджетно-податкова політика Конституційний Рівень Управлінський Рі...

Конституційний рівень Управлінський рівень Спеціалізований рівень
Більшість конституцій має положення щодо управління фінансовою діяльністю за трьома напрямами: 1) вимоги про те, щоб всі державні кошти про­ходили через спеціальні рахунки і витрачалися тільки на підставі повноважень, передба­чених законом; 2) визначення фінансових відносин між загальнодержавним рівнем управління і субнаціональними рівнями; 3) положення, пов’язані з відповідними повноваженнями законодавчої та виконавчої гілок влади стосовно держав­них фінансів 1) Закон про управління бюджетно-фінансо­вою діяльністю, що мо­же набути форми окремого закону (наприклад, Закон про державний бюджет, аудит) або кіль­кох загальних законів, що охоплюють певні на­прями 2) Закон про річний бю­джет ухвалюється на підставі конституції або закону про управління бюджетно-фінансовою діяльністю з метою отримання санкції на витрачання державних коштів для виконання програм уряду, так званих щорічних асигнувань 1) Спеціальні закони, що забезпечують спеціальні, або постійні, асигнування для задоволен­ня різних потреб, тобто закони, що санкціонують виплати по лінії соціального забезпечен­ня, державні позики, об­слуговування боргу 2) Для бюджетів багатьох країн ОЕСР притаманна також висока частка (до 70—80 %) щорічних витрат, санкціонованих на підставі інших, відмінних від за­кону про бюджет на по­точний рік, законодавчих актів

Слід розглядати бюджетне законодавство розвинутих ринкових країн ОЕСР як адміністративний засіб у системі макроекономічного регулювання.

У практиці ринкових країн застосовуються різні підходи щодо використання регулюючої ролі бюджетного законодавства.

 

 

Рис. 27. Основні підходи до використання регулюючої
ролі бюджетного законодавства

 

Особливої уваги при вивченні теми заслуговує проблема безпосередньої реалізації бюджетно-податкової політики в розвинутих ринкових країнах, в межах якої необхідно виокремити декілька питань:

· бюджетно-податкова політика у 2-й половині ХХ століття: етапи та особливості;

· сучасна бюджетно-податкова політика європейських країн: загальні риси та специфіка;

· сучасна бюджетно-податкова політика США;

· сучасна бюджетно-податкова політика Японії;

· сучасна бюджетно-податкова політика в трансформаційній економіці постсоціалістичних країн.

За останні півстоліття розвинуті ринкові країни пережили два переломних періоди, в процесі яких істотно змінились модель господарювання, характер економічної політики, масштаби та методи державного втручання в економіку. Насамперед йдеться про повоєнний період (1946—1950 рр.), коли відбувся широкомас-
штабний перехід до мирної економіки. Саме в цей період сформувалась змішана система господарювання з великим сектором державних фінансів, які відігравали головну роль у кон’юнктур­ній, структурній і соціальній політиці, що будувалась на кейнсіанських рецептах. Бюджетно-податкова політика, що реалізувалась у цей період, характеризувалась активним субсидіюванням розвитку національних економік, оскільки вже у перші післявоєнні роки уряди цих держав володіли неабиякими фінансовими ресурсами завдяки перерозподільчій системі, що була створена в той період. Значна частка цих ресурсів була використана для субсидіювання пріоритетних галузей господарства (паливної, енергетики, суднобудування, металургії), а також спрямована в інфраструктуру — житлове і дорожне будівництво, комунальне господарство. Держава фінансувала в цей період від 30 до 40 % валових інвестицій.

Значні бюджетні витрати вимагали відповідних податкових надходжень. Доходи були ще низькими, а від дефіцитного фінансування, що породжує інфляцію, уряди, як правило, утримались. Тому податкова політика була жорстка, відрізнялась широким діапазоном прогресивності прибуткового податку. Крім того, при високому рівні податку на прибуток існували різні стимулюючі пільги, що сприяли накопиченню капіталу в пріоритетних галузях. Таким чином, цей період є періодом бюджетної активності держав.

Наступний 20-річний етап — до початку 70-х років — для індустріально розвинутих країн став періодом економічного зростання. Бюджетно-податкова політика держави була підпорядкована головній меті — створити «трансфертну державу», державу добробуту з високим рівнем соціальних витрат. Доходи та витрати держави широко використовувались для проведення кейнсіанського антикризового регулювання.

Подальший переломний період — друга половина 70-х років, що характеризується нафтовою кризою та виникненням стагфляції. Ця ситуація спричинила кризу попередньої моделі розвитку, банкрутство кейнсіанських методів управління економікою. Змінились цільова спрямованість і методи макроекономічної політики, в тому числі бюджетно-податкового регулювання. Крім того, неможливо вже було не враховувати постійно зростаючу інтернаціоналізацію економіки, підсилення взаємовпливу та взаємозалежності країн у рамках світового господарства. Бюджетно-податкова політика на цьому етапі із знаряддя стабілізації та економічного зростання перетворилась на джерело гальмування,
головний фактор інфляції. «Трансфертна держава» вийшла за оптимальні межі: 1) державні бюджети були гігантськими; 2) перерозподіл національного продукту на користь держави досягав великих розмірів: питома вага державних витрат у ВВП в Японії становила 27 %, ФРН — 49, Франції — 43, Великобританії — 47, США — 35 %; 3) при цьому понад 50 % державних витрат складали допомоги та субсидії, пов’язані із соціальним страхуванням і забезпеченням; 4) високі податки не вирішували проблеми, тому з’явились та стали зростати бюджетні дефіцити, які набули стійкого структурного характеру. Тож, виникла необхідність у радикаль­них змінах у бюджетно-податковій політиці.

Бюджетно-податкова політика у 70—80-ті роки у розвинутих ринкових країнах здійснювалась у рамках нового курсу економіч­ної політики взагалі, що змінився в зв’язку з переходом влади від сил реформістських, що застосовували принципи кейнсіанства, до консервативних, монетаристів, пріоритетами яких були грошово-кредитне регулювання та зміцнення ринкових засад. Кожна держава у цей період мала національні особливості проведення економічної політики, в тому числі її складової — бюджетно-податкової. Узагальнюючи викладене, можна дійти висновків, що нові орієнтири бюджетно-податкового регулювання принесли свої результати. У 80-ті роки темпи зростання витрат уповільнились. Питома вага державних витрат у ВВП дещо стабілізувалась. Відбулось також скорочення бюджетних дефіцитів, а головне — зміна джерел їх фінансування завдяки монетарним заходам, отже, істотно скоротились темпи інфляції. Крім того, скорочення податкового тиску стимулювало інвестування. Були створені умови для розвитку дрібного і середнього підприємництва. За рахунок привати­зації скоротився державний сектор економіки країн і створились можливості структурної перебудови та стимулювання НТП. Такі зміни відбулися на базі нової моделі змішаної економіки, в якій було покладено край екстенсивному розширенню державного втручання, тобто бюджетно-податкова політика використовувалась у поєднанні з монетарними засобами регулювання.

У 90-ті роки ХХ століття основним чинником, що зумовив
певні зміни в бюджетно-податковому регулюванні в розвинутих ринкових країнах, стало прискорення інтеграційних процесів в Європі, створення ЄВС (Європейської валютної системи), ЄЦБ (Європейського Центрального Банку) та ін. Слід зазначити, що в країнах Європи, з одного боку, відбувається поширення загальних принципів проведення бюджетно-податкової політики, насамперед щодо бюджетного дефіциту та державного боргу, а з іншого — у бюджетних і податкових системах, що формувалися протягом тривалого часу відповідно до національних особливостей і традицій, продовжують зберігатися істотні відмінності у структурі державних видатків, рівні бюджетних доходів, темпах діючих податків і способах їх стягнення.

Студентам також треба звернути увагу на загальні особливості функціонування податкового механізму розвинутих зарубіжних країн, податкові системи яких мають індивідуальний характер, що визначається рівнем розвитку країни, місцем її в міжнародному розподілі праці, ступенем розвинутості ринкової інфраструктури, роллю держави у вирішенні економічних і соціальних проблем, історичними і культурними традиціями, менталітетом народу, рівнем правової культури тощо.

У доходах бюджету всіх рівнів розвинутих держав переважають податки, які досягають у доходах центральних бюджетів 80—90 %, а в США понад 95 %. У бюджетах членів федерації та місцевих органів влади питома вага податків перевищує 50 %.

Конституція або спеціальне законодавство закріплює певні податки за відповідним бюджетом:

 

Державні податки:
ü прибутковий податок ü корпоративний податок ü мито ü універсальний акциз (ПДВ)

 

Податкова структура бюджетів членів федерації відрізняється великою різноманітністю в різних країнах. У бюджетах штатів США вирішальне значення мають непрямі податки (податок з продажів, акцизи), у ФРН головним податком у бюджетах земель є відрахування від прибуткового податку, податку на додану вартість і податку на прибуток. Доходи місцевих бюджетів формуються головним чином за рахунок майнових податків: земельного, промислового, подомового. В цілому податки членів федера­ції та місцевих органів влади вважаються місцевими.

Рис. 28. Види податків

Сучасний податковий механізм розвинутих держав включає прямі та непрямі податки. Особливе місце в ньому займають внески до фонду соціального страхування, що використовуються за цільовим призначенням.

Прибутковий податок — один з найважливіших прямих особистих податків, що стягується з доходів фізичних осіб. Об’єктом оподаткування є дохід від різних джерел. У зарубіжній податковій практиці історично склались дві форми побудови прибуткового податку.

 

 

Рис. 29. Форми побудови прибуткового податку

 

Слід зазначити, що глобальна форма оподаткування прибуткового податку дістала найбільшого поширення. Прибутковим податком обкладається чистий дохід фізичної особи, тобто валовий дохід, зменшений на суму дозволених за законом вирахувань і податкових пільг. До них належать неоподатковуваний мінімум, сімейні знижки, знижки на дітей, внески до фонду соціального страхування тощо. Ставки прибуткового податку протягом тривалого часу були прогресивні та побудовані за складною прогресією. У 80-ті роки характерно значне зниження ставок прибуткового податку у більшості розвинутих країн. Так, у США замість 14 ставок податку від 11 до 50 % за результатами податкової реформи 1986—1988 рр. введені дві ставки: 15 та 28 %, причому 4/5 платників сплачують мінімальну ставку. У Великобританії встановлені дві ставки: 25 і 40 %, тоді як наприкінці 70-х років вони коливались від 33 до 83 %.

Питома вага прибуткового податку у сукупних доходах сімей у середньому значна: в США та Великобританії — близько 30 %, у ФРН — понад 35 %, Японії — близько 15 % (для самітних). Надходження прибуткового податку в доходах центрального бюджету країн значно різняться. В США цей податок дає близько 45 % податкових надходжень федерального бюджету, у Франції — близько 20 %.

Другим за значенням прямим податком є податок на прибуток корпорацій. Ним обкладаються юридичні особи за податковою декларацією. Система оподаткування прибутку в зарубіжних країнах в цілому побудована за єдиною схемою:

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Бюджетно-податкова політика

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... Т Ф Куценко Бюджетно податкова політика...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: РІВНІ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНОЇ ПОЛІТИКИ В КРАЇНАХ ОЕСР

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Методичні поради до вивчення теми
Спочатку необхідно з’ясувати суть бюджетно-податкової політики як однієї зі складових фінансової політики держави. Політика взагалі охоплює всі напрями діяльності держави. Залежно від сфер

ФІНАНСОВА ПОЛІТИКА
    У вузькому розумінні поняття У широкому розумінні поняття    

ЗВЕДЕНИЙ БАЛАНС ФІНАНСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ, тис. грн.
Показники 1999 р. 2000 р. Напрями формування фінансових ресурсів Ресурси бюджетів

ДЕРЖАВНІ ОРГАНИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ
Органи Основні функції згідно з чинним законодавством Міністерство фінансів України   Рахунк

ЗАКОНОДАВЧЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЮДЖЕТНО-ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ
Законодавчий акт Дата прийняття Стаття чи розділ Зміст основних положень Конституція України &n

Тестові завдання
1. До негативних наслідків бюджетно-податкового регулювання держави належать: а) довготривала економічна криза; б) надмірна інфляція; в) негативний вплив бізнесу н

Методичні поради до вивчення теми
Насамперед необхідно розрізнити два основні елементи бюджетної політики — бюджетну стратегію та бюджетну тактику як способи її формування та реалізації, а далі розглянути способи розробки бюджетної

Економічні показники України
Показники Роки

ПОТРЕБИ У БЮДЖЕТНИХ АСИГНУВАННЯХ НА 1999 РІК І МОЖЛИВОСТІ ЇХ ФІНАНСУВАННЯ
Стаття видатків Запити міністерств, які базуються на чинному законодавстві, млрд грн. Оцінка Мінфіну, виходячи з можливостей фінансування, млрд г

ЯКІСТЬ БЮДЖЕТНОГО ПЛАНУВАННЯ В УКРАЇНІ
Показники Роки Доходи зве

Методичні поради до вивчення теми
Розгляд та засвоєння основних положень даної теми має націлити студентів на вивчення бюджетного механізму як реального втілення бюджетної політики. Вивчаючи загальні тенденції розвитку економіки та

МЕХАНІЗМ ФОРМУВАННЯ БЮДЖЕТНИХ РЕСУРСІВ
Адміністративні та економічні важелі Методи · Розробка та аналіз бюджетних запитів · Використання системи бюджетних обмежень · Про

РОЗМЕЖУВАННЯ ВИДІВ ВИДАТКІВ МІЖ МІСЦЕВИМИ БЮДЖЕТАМИ
Група Фінансове спрямування Рівень бюджету, з якого здійснюються видатки І група видатки на фінансування бюд

РОЗМЕЖУВАННЯ ДОХОДІВ МІЖ РІВНЯМИ БЮДЖЕТІВ
Вид податку (відповідно до Закону «Про систему оподаткування в Україні») Роки

Бюджетне фінансування
    ¾

Основні види соціально-економічного моніторингу за об’єктами досліджень
Вид Об’єкт Споживач результатів Міждержавний Процеси соціально-еко­номічних зв’язків між державами

Основні показники бюджетної політики
Група Вид Показники, їх зміст І група — дер­жавні квоти Фінансові квоти ¾ частка

Завдання та запитання для самоперевірки
1. Поясніть, як функціонує та з яких підсистем складається бюджетний механізм в Україні. 2. Перелічіть основні важелі та методи формування, розподілу та використання бюджетних ре

Методичні поради до вивчення теми
Податкова політика — невід’ємна складова загальної економічної політики держави. Оскільки її реалізація насамперед пов’я­зана з наповненням дохідної частини Державного бюджету, том

ДОДАТКОВІ ЕЛЕМЕНТИ ОПОДАТКУВАННЯ
Елементи Зміст 1. Податкові пільги · умови, що створює держава з метою стимулювання економічної діяльності

ХАРАКТЕРИСТИКА ПЕРЕКЛАДНОСТІ РІЗНИХ ВИДІВ ПОДАТКІВ
Ступінь перекладності Види податків Неперекладні податки Податок на ренту, прибутковий податок, податок на предмети моноп

Завдання та запитання для самоперевірки
1. Сформулюйте головну мету податкової політики. Чим визначається її характер? 2. Які елементи включає податковий механізм? Від яких чинників залежить його ефективність?

Тестові завдання
1. Якою за характером буде податкова політика держави, якщо оподаткування виступає лише як система забезпечення соціальних програм: а) активною; б) пасивною; в) не

Методичні поради до вивчення теми
Стан забезпечення платоспроможності держави залежить від багатьох факторів, але насамперед — від способів, форм і методів реалізації бюджетно-податкової політики, її елементів і складових, від ступ

ОСНОВНІ ВИДИ БЮДЖЕТНИХ ЗМІН ЗА ПРИЧИНАМИ ВИНИКНЕННЯ
Вид змін Зміст змін Формула, за якою обчислюється масштаб змін Структурний дефіцит (

ФОРМИ РЕАЛІЗАЦІЇ
Політика коригування Державного бюджету Стабілізаційна політика вирівнювання економічного циклу Політика фінансування дефіциту Державного бюджету

Основні фінансово-економічні фактори та індикатори бюджетної безпеки
Фактор Показники Індикатори Величина бюджету ü Обсяг доходів бюджету ü Обсяг видатків бюджету

РОЗРАХУНОК ПРИХОВАНОГО БЮДЖЕТНОГО НАДЛИШКУ
Показники Величина показників 1. Бюджетний дефіцит 6196,4 млн грн. 2. Сума податків на одного пра

ПОКАЗНИКИ ВИЗНАЧЕННЯ РІВНЯ ЗОВНІШНЬОГО БОРГУ КРАЇНИ
Показник Надмірний рівень заборгованості (критичне значення показника) Помірний рівень заборгованості (критичне значення показника)

СТАН БОРГОВОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
Показник боргової безпеки Порогові значення показників (помірний рівень) Фактичний стан (1999 р.) Співвідношення фактичного і порого

Завдання та запитання для самоперевірки
1. Що означає бюджетна безпека? Які основні її індикатори? 2. Опишіть категорії державних видатків і способи їх фінансування. Як збільшення державних видатків, що фінансується за

Тестові завдання
1. Методом управління державним боргом є: а) обмін облігацій за регресивним співвідношенням; б) відстрочка погашення; в) податкова координація та гармонізація;

Методичні поради до вивчення теми
Вивчаючи дану тему студентам слід ознайомитися з бюджетним устроєм та бюджетною системою країн ринкової економіки, що дає змогу зробити деякі порівняння з Україною, зрозуміти особливості і націонал

ДЖЕРЕЛА ФОНДУ ПБТ У РІЗНИХ КРАЇНАХ
Країна Види ПБТ Джерела ПБТ ФРН Додаткові дотації 2 % суми ПДВ Допомога

МЕТОДИ РОЗПОДІЛУ БЮДЖЕТНИХ ДОТАЦІЙ
Країна Види дотацій Методи розподілу ФРН Додаткові дотації Частина річного бюджету у розмірі су

КРИТЕРІЇ ФІНАНСОВОЇ КОНВЕРГЕНЦІЇ
Грошово- кредитні 1) інфляція в країні-учасниці не може перевищувати середній з трьох найнижчих темпів інфляції у ЄВС більше ніж на 1,5 % 2) відсоткова став

ПОДАТКОВА ГАРМОНІЗАЦІЯ В ЄС
Етапи І етап — досягнення згоди відносно типу податку, що підлягає гармонізації

ОСОБЛИВОСТІ БЮДЖЕТНО-ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ В ЗАРУБІЖНИХ КРАЇНАХ
Країна Загальний курс економічної політики Особливості бюджетно-податкового регулювання 90-ті роки з 2000 р.

Тема 6. Бюджетно-податкова політика: досвід зарубіжних країн
(2 години) 1. Особливості бюджетного устрою та бюджетної системи зарубіжних країн. 2. Специфіка структури державного бюджету в розвинутих ринкових країнах. 3. Бюдж

Індивідуальні та групові комплексні завдання
  Кожний студент протягом семестру зобов’язаний розв’язати два комплексних розрахункових завдання, які охоплюють основні теми дисципліни. Головна мета завдань — надати студентам

Етап 3. Розрахувати обсяги міжбюджетних трансфертів до бюджету адміністративно-територіальної одиниці.
Для цього необхідно здійснити: 1) розрахунок трансферту вирівнювання, який може формуватися у двох формах: а) як дотація вирівнювання, коли обсяг видатків загального фонду місцево

Постановка завдання
Розділ І. Аналіз виконання бюджету за минулий бюджетний рік 1. Загальний огляд ситуації в бюджетно-податковій сфері за минулий бюджетний рік. Оцінити резул

Перелік розрахунково-аналітичних завдань
· Ключові макроекономічні показники, покладені в основу бюджету: ü зміна реального ВВП до попереднього року (%), ü зміна середнього рівня споживчих цін (%), &uu

Перелік розрахунково-аналітичних завдань
· Обсяги місцевих бюджетів, їх зіставлення з прогнозними показниками та фактичним виконанням попереднього року: ü обсяг видатків загального і спеціального фондів місцевих бюджетів;

Умови завдання
Студенти академічної групи мають самостійно поділитися на чотири умовні групи експертів-аналітиків, кожна з яких має виконати певну частину розрахунково-аналітичної роботи комплексного завданн

Загальні положення
1. Цей Порядок розроблено на виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2001 рік» з урахуванням окремих положень проекту Бюджетного Кодексу України, прийнятого Верховною Радою Україн

Розрахунок прогнозного обсягу доходів зведеного бюджету Автономної Республіки Крим, бюджетів областей та бюджетів мм. Києва і Севастополя
7. Прогнозний обсяг дохідної частини зведеного бюджету Автономної Республіки Крим, бюджетів областей та бюджетів мм. Києва і Севастополя формується з надходжень загальнодержавних податків та зборів

Розрахунок обсягу доходів, закріплених за зведеним бюджетом Автономної Республіки Крим, бюджетами областей та мм. Києва і Севастополя
8. Обсяг доходів, закріплених за зведеним бюджетом Автономної Республіки Крим, бюджетами областей та мм. Києва і Севастополя (Di zak), визначається за такою формулою: D

Розрахунок обсягу власних доходів зведеного бюджету Автономної Республіки Крим, бюджетів областей та мм. Києва і Севастополя
12. Обсяг власних доходів зведеного бюджету Автономної Республіки Крим, бюджетів областей та бюджетів мм. Києва і Севастополя (Divl) визначається за такою формулою: Di vl

Розрахунок обсягу видатків загального фонду зведеного бюджету Автономної Республіки Крим, бюджетів областей та мм. Києва і Севастополя
26. Розрахункові обсяги видатків місцевих бюджетів визначаються окремо для кожної галузі виходячи із загальних ресурсів зведеного і місцевих бюджетів та першочерговості соціальних виплат. Загальний

РОЗМІР КОРИГУЮЧОГО КОЕФІЦІЄНТА ДЛЯ МІСТ РЕСПУБЛІКАНСЬКОГО (АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ) І ОБЛАСНОГО ЗНАЧЕННЯ
Чисельність наявного населення на 1 січня 2000 р. (тис. чоловік) Коригуючий коефіцієнт(Ky1) Понад 1500 0,64

Розрахунок обсягу видатків на освіту
40. Розрахунковий обсяг видатків на освіту визначається залежно від загального обсягу ресурсів місцевих бюджетів на освіту, розрахункового нормативу видатків на одного учня, приведеного контингенту

Розрахунок обсягу видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення
46. Обсяг видатків на соціальний захист та соціальне забезпечення визначається виходячи з обсягів ресурсів бюджету на цю мету та контингентів отримувачів соціальних послуг за такою формулою:

Розрахунок обсягу видатків на фізичну культуру і спорт
65. Розрахунковий обсяг видатків на фізичну культуру і спорт (Vf) визначається з урахуванням чисельності наявного населення адміністративно-територіальної одиниці та питомої ваги зазначе

Розрахунок обсягу видатків на житлово-комунальне господарство
68. Розрахунковий обсяг видатків на капітальний ремонт житлового фонду та благоустрій населених пунктів (Vbi) для зведеного бюджету Автономної Республіки Крим, бюджету області, м. Києва,

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ ТРАНСФЕРТУ ВИРІВНЮВАННЯ ДО БЮДЖЕТУ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ на 2001 рік
Адміністративно-територіальна одиниця Обсяг доходів загального фонду (Di) Обсяг видатків загального фонду (без урахування видатків, що

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ ДОХОДІВ, ЗАКРІПЛЕНИХ ЗА БЮДЖЕТОМ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ, на 2001 рік
Адміністративно-територіальна одиниця Чисельність наявного населення (тис. чоловік) Коши

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ НАДХОДЖЕННЯ ПРИБУТКОВОГО ПОДАТКУ З ГРОМАДЯН на 2001 рік
Адміністративно-територіальна одиниця Чисельність наявного населення (тис. чоловік) Обсяг фактичних надходжень (тис. чоловік) Індекс

ОБСЯГ ВЛАСНИХ ДОХОДІВ БЮДЖЕТУ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОДИНИЦІ на 2001 рік
(тис. гривень) Адміністративно-територіальна одиниця Обсяг кошика власних доходів бюджету адміністративно-територіальної одиниці на

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ ВИДАТКІВ НА ОХОРОНУ ЗДОРОВ’Я на 2001 рік
Адміністративно-територіальна одиниця Кількість населення адміністративно-територіальної одиниці на 1 січня 2000 р., тис. чоловік (Nui)

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ ВИДАТКІВ НА ОСВІТУ на 2001 рік
Адміністративно-територіальна одиниця Приведений контин­гент учнів і вихованців навчальних закладів та установ освіти, одиниць Норматив видатків

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ ВИДАТКІВ НА ДОДАТКОВІ ВИПЛАТИ НАСЕЛЕННЮ (СУБСИДІЇ) НА ПОКРИТТЯ ВИТРАТ ПО ОПЛАТІ ТВЕРДОГО ПАЛИВА
Адміністративно-територіальна одиниця Кількість отримувачів субсидій на покриття витрат по оплаті твердого палива, чоловік (Qi2) Серед

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ ВИДАТКІВ НА ПІЛЬГИ ВЕТЕРАНАМ ВІЙНИ І ПРАЦІ
Адміністративно-територіальна одиниця Кількість ветеранів війни та праці на 1 січня 2000 р., тис. осіб Частка ветеранів війни та праці в їх загал

КІЛЬКІСТЬ ОТРИМУВАЧІВ ДОПОМОГИ СІМ’ЯМ З ДІТЬМИ
(осіб) Адміністративно-територіальна одиниця Допомога на дітей віком до 16 (учнів 18) років Допомога по догляду за дити

КІЛЬКІСТЬ УЧНІВ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКИХ СПОРТИВНИХ ШКІЛ, ЩО ПЕРЕДАЮТЬСЯ НА ФІНАНСУВАННЯ ДО МІСЦЕВОГО БЮДЖЕТУ у 2001 році
(осіб) Адміністративно-територіальна одиниця Кількість учнів (Upi) Автономна Республіка Крим

ФІЗИЧНІ ПОКАЗНИКИ, ВРАХОВАНІ ПРИ ВИЗНАЧЕННІ РОЗРАХУНКОВОГО ОБСЯГУ ВИДАТКІВ НА КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ ТА БЛАГОУСТРІЙ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ
Адміністративно-територіальна одиниця Загальна площа житлового фонду, тис. кв. метрів (Sbi) Площа вулиць і доріг з капітальним і полег

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ ВИДАТКІВ НА НАДАННЯ ПІЛЬГ НАСЕЛЕННЮ НА ОПЛАТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ПРИРОДНОГО І СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Адміністративно-територіальна одиниця Кількість ветеранів війни та праці на 1 січня 2000 р. (тис. чоловік) Частка ветеранів війни та праці в їх з

РОЗРАХУНОК ОБСЯГУ ВИДАТКІВ НА НАДАННЯ СУБСИДІЇ НАСЕЛЕННЮ НА ОПЛАТУ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ, ПРИРОДНОГО І СКРАПЛЕНОГО ГАЗУ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Адміністративно-територіальна одиниця Кількість отримувачів субсидії на житлово-комунальні послуги, осіб (Qi1) Середньоміся

Про Основні напрямки бюджетної резолюції
Відповідно до Конституції України та Закону України «Про бюджет­ну систему України», з метою своєчасного складання проекту Закону України про Державний бюджет України на 2002 рік Верховна Рада Укра

Бюджетна політика у сфері доходів
2.1. Доходи бюджету формуються відповідно до законодавства України з урахуванням проведення податкової реформи, скорочення неефективно діючих пільг та розширення податкової бази за рахунок легаліза

Бюджетна політика в сфері видатків
3.1. З метою забезпечення ефективної державної політики у сфері бюджетних видатків удосконалити мережу закладів та установ, які фінансуються з державного бюджету і місцевих бюджетів, для підвищення

Напрями розвитку міжбюджетних відносин
5.1. Удосконалити розподіл податкових надходжень між Державним бюджетом України, бюджетом Автономної Республіки Крим та місцевими бюджетами. Перевести на власну дохідну базу місцеві бюджети із закр

Окремі доручення
6.1. Кабінету Міністрів України при формуванні бюджету на 2002 рік: · 1) до 1 липня 2001 року подати до Верховної Ради Україні законопроекти про внесення змін до законодавчих актів України

МЕТОДИ РОЗРАХУНКІВ ПОКАЗНИКІВ ЗА СТАТТЯМИ БЮДЖЕТУ
Позначення показника № рядка Алгоритм розрахунку показників бюджету Умовні позначення ПН

ПОДАТКИ ТА ОБОВ’ЯЗКОВІ ПЛАТЕЖІ (ЗБОРИ) В УКРАЇНІ
1. Загальнодержавні податки, збори та інші обов’язкові платежі 1.1. Внески до бюджетів 1.1.1. Податки на доходи, податки на прибуток

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги