рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Наочне та документальне забезпечення

Наочне та документальне забезпечення - раздел Образование, Зміст курсу, його зв’язок з іншими дисциплінами 1.митний Кодекс України . 2. Постанова Кабінету Міністрів України Ві...

1.Митний Кодекс України .

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 № 1461 “Про внесення змін до Порядку митного оформлення імпортних товарів продукції”, що підлягають обов’язковій сертифікації”.

3.Постанова Кабінету Міністрів України від 13.04.2005 № 269 “Про здійснення попереднього документальної контролю товарів у пунктах пропуску через державний кордон України ”.

4.Інструкція з організації здійснення попереднього документального контролю товарів, що ввозяться на митну територію України від 31.08.2005 р.

5.Лист ДМСУ від 17.05.2004.№ 25/2-9-16/6196-ЕП

6.Лист ДМСУ від 30.05.2005р № 11 /5 –18/6179-ЕП.

7.Методи і технічні засоби митного контролю. Методичні рекомендації : К К НМЦ “Укоопосвіта”,2001 р.

8.Методичні і технічні засоби митного контролю. Опорний конспект лекцій- К : НМЦ “Укоопосвіта ”,2003 р.

 

Завдання 1Вивчення основних вимог Законодавства України щодо взаємовідносин митних органів з іншими органами державної влади, які здійснюють контроль під час переміщення товарів через митний кордон України.

Методичні рекомендації

Вивчення цього питання слід розпочати з детального ознайомлення зі статтею 27 Митного Кодексу України, іншими законодавчими актами, які вказані в завданні, і усвідомити, що переміщення через митний кордон України дозволено лише тих товарів ,які за своїми технічними, фармакологічними, санітарними, фітосанітарними, ветеринарними та екологічними характеристиками не порушують встановлених умов відповідних стандартів та вимог, що діють на території України. Тому як зазначено в стаття 27 МКУ, крім митного контролю проводяться інші види контролю відповідними органами державної влади ,у взаємодії з митними органами.

З метою створення сприятливих умов і спрощення процедури контролю товарів під час їх переміщення через державний кордон України Кабінету Міністрів України у квітн6і 2005 року прийняв Постанову за № 269 “Про здійснення попереднього документального контролю у пунктах пропуску через державний кордон України”, а Держмитслужба затвердила відповідну Інструкцію з організації здійснення такого контролю.

Далі слід також засвоїти, що для здійснення зовнішньоекономічних операцій суб’єктові ЗЕД необхідно насамперед пройти процедуру отримання дозвільних документів від відповідних державних органів влади, що являють собою дозвільну систему України. Розгляд системи дозвільних документів дає загальні напрямки про методи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності.

Користуючись вищесказаними законодавчими і нормативними документами та методичними рекомендаціями , дайте відповіді на запитання і законспектуйте в зошит для практичних занять.

1. Яким видом контролю, крім митного, підлягають товари та інші предмети, що переміщуються через державний кордон України?

2. Яка мета здійснення контролю органами державної влади за товарами, що ввозяться системи України у здійсненні?

3. Яка роль дозвільної системи України у здійсненні зовнішньоекономічних операцій суб’єктами ЗЕД?

4. До яких методів нетарифного регулювання можна віднести дозвільну систему України.

5. З якою метою здійснюються попередній документальний контроль товарів у пунктах пропуску через державний кордон України .

6. У чому полягає суть здійснення попереднього контролю товарів у пунктах пропуску та завершення контролю відповідними державними органами після доставки імпортних товарів в митний орган призначення?

7. У чому полягає суть сертифікації імпортних товарів (продукції) і які документи надаються до митного оформлення підконтрольного товару?

8. Що являє собою гемологічний контроль які документи необхідні для митного оформлення підконтрольного товару?

9. Назвіть особливості нетарифного регулювання експортно-імпортних операцій з алкогольними напоями і тютюновими виробами ?

Завдання 2.Вирішення ситуацій.

1. На митну територію України ввозиться товар , який підпадає під екологічний контроль. Такий контроль проводиться на прикордонному пункті пропуску, про що робляться відповідні відмітки у товаросупровідних документах. Чи необхідно вимагати митним органам дозвіл Державної екологічної інспекції Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки при проведенні митного оформлення товару у вільний обіг на території України ?.

2. Чи може бути встановлено з одного товару одночасно групові та індивідуальні квоти?

3. Якщо до митного оформлення олії декларантом надаються документи без фітосанітарного сертифікату . які дії інспектора митниці?

4. Якщо у виданій ліцензії зазначена митниця оформлення – Дніпропетровська регіональна митниця, то чи може бути здійснено митне оформлення товару за цією ліцензією у Київській регіональній митниці?

5. На митну територію України ввозиться товар (люстри для житлових приміщень - код за УКТ-ЗЕД 9405 10 910).Які дозвільні документи нетарифного регулювання необхідно надати митним органам для митного оформлення такого товару.?

6. На митну територію України ввозиться товар (пшениця - товарна група за УКТ ЗЕД 1001). Які дозвільні документи нетарифного регулювання необхідно надати митним органам для митного оформлення такого товару.?

Після виконання завдань студенти повинні :

Знати –Основні вимоги законодавства України щодо здійснення контролю державних органів влади за переміщенням товарів через митний кордон України.

Вміти - користуватися нормативно-правовими актами

 

 

Семінарське заняття №1.

Тема: Участь України в міжнародному співробітництві з питань митної справи.

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Зміст курсу, його зв’язок з іншими дисциплінами

Навчальна дисципліна Основи митної справи являється однією з провідних навчальних дисциплін у професійній підготовці спеціалістів з митної... Предметом вивчення дисципліни Основи митної справи є митна політика і митна... Основною метою викладання курсу Основи митної справи є надання студентам знань із питань митної політики та митної...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Наочне та документальне забезпечення

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Тема 7. Нетарифне регулювання ЗЕД
Відповідно до чинного законодавства України дозволено переміщення через митний кордон України лише тих товарів, які за своїми технічними, фармакологічними, санітарними, ветеринарними та екологічним

Практичне заняття № 1.
Тема: Вивчення типової структури митниці” Мета заняття: вивчити систему митних органів України, типову структуру митниці, набути вмін

Практичне заняття № 2 .
Тема: Вивчення Закону України “ Про зовнішньоекономічну діяльність” Мета заняття: Засвоїти основні положення Закону України “Про зовнішнь

Реферати
1.Організація служби в митних органах України. 2.Проходження служби в митних органах України. 3.Заборони та обмеження для посадових осіб. Ключові поняття:

Питання.
1.Визначення основних термінів і понять, що застосовуються в митній справі. 2. Законодавство України з питань митної справи. 1.Визначення основних термінів і понять, що за

Питання
1.Митні відносини в Київській Русі. 2.Митна політика в Україні в період польсько-литовської доби. 3.Митна політика козацької держави. 4.Митна справа і митна політика Росі

Додаток1
Хронологічна таблиця подій з історії митної справи та митної політики в Україні № з/п Дата події Подія

Питання
1.Мета створення митниці 2. Основні функції митниці 3.Розташування митниці. 1.Мета створення митниці Безпосереднє здійснення митної справи в Укр

Генеральна рада
    Рис 1. Структура органів

Додаток 1
Базисні умови поставки товару   № з/п Умови Інкотермс Інкотермс український еквівалент Умова Зоб

Порядок укладання договору.
ЕТАПИ УКЛАДАННЯ ЕКСПОРТНОЇ УГОДИ. Порядок укладання договору регулюється статтями 14-24 Віденсь

Питання.
1.Підготовка,перепідготовка і підвищення кваліфікації працівників митної служби України. Система підготовки та підвищення кваліфікації працівників митної служби України за

Предмети - це
а) будь-яка переміщувана через митний кордон України продукція, не призначена для купівлі, продажу або обміну; б) предмети особистого користування, зокрема транспортні засоби індивідуально

Зона митного контролю - це
а) визначена на митному кордоні України територія , в межах якої митниця здійснює митний контроль; б) визначена на митному кордоні України або в інших місцях територія , в межах якої митни

Митне забезпечення -це
а)надання охорони під час супроводження підакцизних товарів між митницями; б)надання охорони під час переміщення стратегічних товарів через митний кордон України; в)накладення пло

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги