рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Самостійна робота

Самостійна робота - раздел Юриспруденция, Права та кримінології Творчо- Аналітичне Завдання  ...

Творчо- аналітичне завдання

 

Студентам треба звернути увагу на об’єкт вищевказаних злочинів, їх предмет, від точного встановлення яких залежить правильність кваліфікації.

Крім того, студентам повинні добре засвоїти, що наркотичні засоби – це включені до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів речовини природного чи синтетичного походження, препарати, рослини, які становлять небезпеку для здоров’я населення.

Також студентам необхідно пам’ятати поняття контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів або прекурсорів (ст.305 КК), а також знати, що злочини, які передбачені розділом ХІІІ Особливої частини КК, скоюються з прямим умислом.

Для закріплення теоретичних питань студентам пропонується скласти схему, таблицю системи (видів) вищевказаних злочинів.

Перед розв’язанням задач студентам пропонується розкрити наступні питання для самоконтролю:

1.Кримінально-правова характеристика складів злочину:

- незаконне публічне вживання наркотичних засобів;

- спонукання неповнолітніх до застосування допінгу;

- схиляння неповнолітніх до вживання одурманюючих засобів;

- порушення правил боротьби з епідеміями;

- порушення правил поводження з мікробіологічними або іншими біологічними агентами чи токсинами;

-заготівля, перероблення або збут радіоактивне забруднених продуктів харчування чи іншої продукції.

 

Студентам пропонується дати кримінально-правову характеристику складів злочину: незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів; посів або вирощування снотворного маку чи конопель; викрадення, привласнення, вимагання прекурсорів або заволодіння ними шляхом шахрайства або зловживання службовим становищем.

Студентам треба звернути увагу на об’єкт вищевказаних злочинів, їх предмет, від точного встановлення яких залежить правильність кваліфікації.

Крім того, студенти повинні добре засвоїти, що наркотичні засоби – це включені до Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів речовини природного чи синтетичного походження, препарати, рослини, які становлять небезпеку для здоров’я населення.

Також студентам необхідно пам’ятати поняття контрабанди наркотичних засобів, психотропних речовин їх аналогів або прекурсорів (ст.305 КК), а також знати, що злочини, які передбачені розділом ХІІІ Особливої частини КК, скоюються з прямим умислом.

Для закріплення теоретичних питань студентам пропонується скласти схему, таблицю системи (видів) вищевказаних злочинів.

Розв'язати наступні задачі:

ЗАДАЧА№1

Тарасенко на базарі купив у невстановленої слідством особи 2,5 кг. макової соломи, яку приніс додому, подрібнив і шляхом хімічної обробки одержав екстракційний опій, який потім вживав.

Варіант: Тарасенко зробив це для збуту.

Кваліфікуйте дії Тарасенка. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№2

Топчій у невстановленої слідством особи придбав на базарі 0,42 ацетильованого опію, який привіз додому і вживав.

Варіант 1: Топчій увів дозу ацеттильованого опію своїй дружині, яка спала. Варіант 2: Топчій придбав 0,25 г. ацетильованого опію.

Кваліфікуйте дії Топчого. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№3

Заводський у себе на городі виростив мак. Зерна маку він використав для приготування харчових страв, а із стебел та головок виготовив 2 кг. висушеної макової соломи, яку мав намір споживати сам і продавати.

Кваліфікуйте дії Заводського. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№4

Жухівський та Кузьменко за попередньою домовленістю придбали ЗО г. екстракційного опію, який вживали. Через місяць вони придбали 1 кг висушеної макової соломи, яку привезли до себе в гуртожиток і деякий час зберігали, поки цей факт не став відомим правоохоронним органам, які її вилучили.

Варіант 1: Жухівський і Кузьменко звернулись до поліклініки, бажаючи вилікуватись від наркотичної залежності, а макову солому спалили.

Варіант 2: Жухівський і Кузьменко припинили вживання наркотиків, у зв’язку з чим макову солому продали П отецькому,

Кваліфікуйте дії вказаних осіб. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№5

Григорович, громадянин України, на території Казахстану в степу з метою наступного збуту зібрав мішок стебел, листя та насіння коноплі, привіз їх у Чимкент, де через кілька днів з привезеного виготовив 175 г. гашишу, 1,5 кг. маріхуани та 430 г. сировини для виготовлення гашишу. Все це він привіз у Запоріжжя, де і був затриманий.

Варіант: Григорович є громадянином Російської Федерації.

Кваліфікуйте дії Григоровича. Відповідь обґрунтуйте.

 

ЗАДАЧА№6

Майзенберг купив у невстановленої слідством особи мішок макових голівок, автомашиною привіз їх додому, де один-два рази на місяць виготовляв екстракційний опій, який споживав. При обшуку у нього було вилучено 110 г. висушеної макової соломи, 10 г. екстракційного опію і предмети для його виготовлення і споживання.

Кваліфікуйте дії Майзенберга. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№7

Киричок кілька разів у різних осіб на базарі купував гашиш та макову солому, яку привозив на квартиру своєї близької знайомої Оксень, шість разів виготовляв екстракційний опій. Наркотики Киричок вживав сам, а також разом зі своїми знайомими, серед яких був і 17 - річний Ірчук. На квартирі Оксень були вилучені гашиш, макова солома, екстракційний опій, предмети, призначені для виготовлення і вживання наркотиків.

Кваліфікуйте дії вказаних осіб. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№8

Оксень під час допиту визнала, що знала про вживання Киричком наркотиків у її квартирі. Спочатку вона заперечувала проти цього, але Киричок переконав її, що без прийняття наркотиків не зможе жити. Тому вона дозволила готувати і вживати наркотики у своїй квартирі Киричку і його знайомим, а сама виходила на цей час до іншої кімнати.

Кваліфікуйте дії вказаних осіб. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№9.

В гаражі громадянина Босака було вилучено 36,6 кг. подрібненої макової соломи: в одному мішку - 19 кг., в іншому - 3,4 кг., в рюкзаку - 1,4 кг., в двох целофанових кульках -1,4 кг. і 1,6 кг., в господарській сумці - 2,3 кг., в 16 пакунках із газети - від 160 г. до 650 г. у кожному.

Як розповів Босак, він придбав макову солому за три рази протягом двох місяців для власного споживання, подрібнив і зберігав у гаражі. У справі встановлено, що Босак не хворіє на наркоманію. Босак ніде не працює, споруджує будинок для сім'ї сина.

Кваліфікуйте дії Босака. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№10

Вага, приїхавши в с. Глузди на Чернігівщині до своєї родички Пойди, знайшов у неї 3 кг. коробочок маку, які таємно вивіз своєю автомашиною до м. Києва. Дома Вага коробочки подрібнив, маючи на увазі виготовити з них концентрат опію. Пойда пояснила, що вирощувала мак для своїх господарських потреб, а коробочки збиралась спалити.

Варіант: Вага планував концентрат опію продати. Пойда мала на увазі коробочки маку продати заїжджим наркоманам.

Кваліфікуйте дії Ваги. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№11

Тарасенко на базарі купив у раніше незнайомого йому Маринкевича 1,5 кг. висушеної макової соломи, приніс додому і сховав, щоб пізніше перепродати. Маринкевич взяв макову солому на полі радгоспу як пожнивні залишки після збирання врожаю маку.

Варіант: Маринкевич стебла маку зрізав на городі сусідки Городецької, яка вирощувала мак для випічки пиріжків.

Кваліфікуйте дії вказаних осіб. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№12

Гробовенко на базарі “Чоколовський" у м. Києві купив у незнайомого раніше Смоктала 300 пігулок діоніну (по 10 г.) для власного споживання. Споживаючи куплене, Гробовенко з'ясував, що половина його була пігулками аспірину.

Кваліфікуйте дії вказаних осіб. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№13

Корчевий в с. Демидове під Києвом купив у мешканки села Прив'ялої 0,5 кг. висушеної макової соломи, яку привіз до Києва. 270 г. соломи він перекрутив на м'ясорубці і почав піддавати хімічній обробці, щоб одержати екстракційний опій, але його діям було покладено край працівниками міліції.

Кваліфікуйте дії Коревого. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№14

Мікенас і Юдіцкас, які приїхали з м. Каунаса до м. Києва у комерційних справах, зібрали в яру під Києвом головки дикоростучого олійного маку вагою 1,7 кг., а також молодим соком маку в кількості 1,6 г. просочили марлеві бантики, які сховали в мильницю. В електричці Київ-Меронівка вони були затримані. Юдіцкас півтора роки тому був судимий у Литві за виготовлення наркотичних засобів для власного вживання. Кваліфікуйте дії Корчевого. Відповідь обґрунтуйте.

Кваліфікуйте дії вказаних осіб. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№15

Карасик 7 жовтня на базарі у невстановленої слідством особи купив 1 кг. висушеної макової соломи, з якої вдома виготував екстракційний опій. який вживав. Три роки тому Карасик засуджувався до виправних робіт за місцем роботи строком на два роки. Кваліфікуйте дії Карасика. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№16

Мазалвцев з метою придбання 0,05 кг. ефедрину підробив відповідний документ, але в момент подання його до установи був викритий.

Варіант. Мазальцеву вдалося придбати ефедрин який він неодноразово використовував для виготовлення метамфтаміну. Метамфтамін Мазальцев продав.

Кваліфікуйте дії Мазальцева. Відповідь обґрунтуйте.

ЗАДАЧА№17

Теньчук викрав з державного підприємства 0,004 кг. ергометрину, маючи намір використовувати для виготовлення лізергіду (ЛСД), а останній збувати. Кваліфікуйте дії Теньчука. Відповідь обґрунтуйте.

Теми рефератів:

1. Кримінальна відповідальність за незаконне публічне вживання наркотичних засобів.

2. Порушення правил боротьби з епідеміями.

 

Методичні рекомендації.

Під час вивчення теми слід звернути на наступні питання:

Відповідно до ст. 49 Конституції України кожний має право на охорону здоров’я. Держава забезпечує санітарно-епідемічне благополуччя населення. Злочини, передбачені розділом XIII Особливої частини КК, посягають на здоров’я населення, яке є родовим об’єктом цих злочинів. Він охоплює собою безпеку біофізіологічного та психічного стану, що фактично склався, невизначеного кола осіб від незаконного обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів, отруйних, сильнодіючих речовин і одурманюючих засобів, біологічних агентів і токсинів, радіоактивно забрудненої продукції, а також від поширення епідемій.

Поняття та ознаки перших чотирьох видів вказаних предметів даються в Законі України «Про обіг в Україні наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів і прекурсорів» в редакції від 8 липня 1999 р. При цьому всі ці предмети (крім аналогів) передбачені Переліком наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі - Перелік), який складений відповідно до законодавства і міжнародних зобов’язань України і затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 6 травня 2000 р. №770. Перелік складається з чотирьох таблиць (Таблиця І, II, III і IV), кожна з яких включає Список №1 і Список №2, а Таблиця І - ще й Список №3. Ці списки містять перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, обіг яких в Україні або взагалі заборонений (наприклад, Списки №1 і 2 Таблиці І), або обмежений, але щодо якого встановлюються заходи контролю різної суворості.

.

Таким чином, злочини проти здоров’я населення - це передбачені кримінальним законом винні, суспільно небезпечні діяння, які створюють загрозу заподіяння шкоди або заподіюють фактичну шкоду здоров’ю невизначеного кола осіб.

Злочини, передбачені розділом ХІІІ Особливої частини Кримінального кодексу України, посягають на здоров’я населення, яке є родовим об’єктом цих злочинів. Обов’язковою ознакою злочинів, що розглядаються (за винятком порушення правил роботи з епідеміями – ст..325 КК), є наявність предметів, що становлять підвищену небезпеку для здоров’я людей. Вони виступають як предмети або як засоби здійснення цих злочинів. Такими предметами є:

1)наркотичні засоби (ст.ст.305-309, 313-320 КК)

2)психотропні речовини (ст.ст. 305-309, 313-314, 315, 317-320 КК)

3)прекурсори (ст.ст. 305, 306, 311, 312, 318, 320 КК)

4)аналоги наркотичних засобів та психотропних речовин (ст.ст. 305-309, 313-315, 317, 320 КК)

5)спотворений мак і конопля ст.310КК)

6)отруйні і сильно діючи речовини (ст.321 КК)

7)одурманюючі засоби (ст.ст.322, 324 КК)

8)мікробіологічні та інші біологічні агенти (ст.326 КК)

9)токсини (ст.326 КК)

10)допінг (ст.323 КК)

11)радіоактивно забруднені продукти та інша продукція (ст.327 КК)

Злочини проти здоров’я населення – це передбачені кримінальним законом винні, суспільно небезпечні діяння, які створюють загрозу та заподіюють фактичну шкоду здоров’ю невизначеного кола осіб.

Залежно від безпосереднього об’єкта, особливостей предмету та об’єктивної сторони, злочини, вказані вище, можна поділити на такі групи:

1)злочини, пов’язані з незаконним обігом наркотичних засобів та інших предметів, небезпечних для здоров’я населення (ст.ст.305-307, 309-311, 320, 321 КК)

2)злочини, пов’язані з незаконним заволодінням наркотичними засобами а також обладнанням призначеним для виготовлення (ст.ст. 308, 312, 313, 318, 319 КК)

3)злочини, пов’язані з незаконним вживанням наркотичних і одурманюючих засобів, а також допінгу (ст.ст. 314-317, 322-324 КК)

4)інші злочини проти здоров’я населення (ст.ст.325-327 КК)

 

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

Права та кримінології

ОДЕСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ВНУТРІШНІХ СПРАВ... Навчально науковий інститут фінансово економічної безпеки і права...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Самостійна робота

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

ОДЕСА – 2011
Пояснювальна записка Методичні матеріали з Кримінального права (Особливої частини) підготовлені з урахуванням специфіки діяльност

Самостійна робота
Творчо-аналітичне завдання:   1.Використовуючи Кримінальний кодекс України, студенти повинні знайти різні види норм кримінального права та розібратися, чому вони відно

Методичні рекомендації.
При підготовці до даної теми необхідно звернути увагу на те, що Особлива частина кримінального права захищає весь комплекс (сукупність) суспільних відносин які склалися у суспільстві, керуючись Кон

Контрольні запитання
1.Дайте поняття Особливої частини кримінального права України. 2.В чому полягає взаємозв’язок та взаємодія Особливої та Загальної частин кримінального права? 3.Дайте поняття дивер

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання ЗАДАЧІ: 1.Ревнуючи дружину, Корнієнко вирішив з нею розправитись.У себе на квартирі він облив її окропом, щ

Контрольні запитання
1.Дайте поняття вбивству та його видам. 2.Класифікуйте тілесні ушкодження за ступенем тяжкості. 3.Дайте характеристику побоям,мордуванням та катуванням. 4.В чому полягає

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання 1.Складіть схему системи злочинів, які передбачені ІІІ розділом --Особливої частини Кримінального кодексу України. 2.Прокоментуйте цю схему, зв

Контрольні запитання
Студентам необхідно акцентувати увагу на наступні питання: 1. Поняття незаконного позбавлення волі та викрадення людини. Відмінність цих злочинів. 2.Особливості кваліфікації вищев

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Розв’язати задачі: 1.Самусенко познайомився з Мажевською і запросив її до се­бе в гості. Пізно ввечері

Методичні рекомендації.
Одним із показників набуття Україною ознак сучасної цивілізованої держави є нормативне визначення пріоритетів в ієрархії тих соціальних цінностей, які становлять основу життєдіяльності людського су

Контрольні запитання
1.Дайте поняття статевих злочинів та охарактеризуйте їх. 2.Систематизуйте ці злочини. 3.Визначте ознаки зґвалтування та вкажіть на їх зміст. 4.Дайте поняття розбещення не

Методичні рекомендації.
При вивченні даної теми певну увагу необхідно приділяти уясненню загальної характеристики злочинів проти виборчих, трудових та інших особистих прав та свобод людини і громадянина та безпеки виробни

Контрольні запитання
1.Дайте загально кримінально-правову характеристику та систематизуйте злочини проти виборчих та інших особистих прав і свобод людини та громадянина. 2.Дайте характеристику порушення недото

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання 1.Студенти повинні засвоїти відмінність безпосереднього об'єкту викрадання та предмета викрадання, а також уяснити, які речі та предмети матеріального св

Методичні рекомендації
При вивченні теми необхідно звертати увагу на те, що у КК 2001 р. відповідальність за злочини проти власності визначена в одному самостійному розділі VІ “Злочини проти власності”. При цьому рівним

Контрольні запитання
1. Поняття та система злочинів проти власності. Значення цього питання у правозастосовчій діяльності ОВС. 2. Родове поняття викрадення майна. Значення цього питання для кваліфікації.

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Для закріплення вказаних питань треба уяснити соціально-економічну характеристику господарських злочинів та задачі правової боротьби з цими діяннями. Слі

Методичні рекомендації.
Об’єднуючи в самостійний розділ Особливої частини КК (VII розділ) злочини, які вчиняються у сфері господарської діяльності, законодавець виходить із спільності їх родового об’єкта, яким є су

Контрольні запитання
1.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів у сфері господарської діяльності. 2. Значення боротьби зі злочинами у сфері господарської діяльності. 3. Кримінально-

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання 1.Студентам треба визначити види складів екологічних злочинів за критерієм їх закінчення. 2.Необхідно визначити вид суб’єкта цих злочинів та зве

Контрольні запитання
1.Кримінально-правова характеристика складів злочинів проти довкілля . 2.Порушення ветеринарних правил. 3.Умисне знищення або пошкодження територій, взятих під охорону держави, та

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студентам пропонується розв’язати задачі 1. Брати Володимир та Георгій Коровіни, Петрушко і Щекальов вбили працівника міліції Шаронова і заволод

Контрольні запитання
1.Поняття та загальна характеристика злочинів проти громадської безпеки. 2.Система злочинів проти громадської безпеки. 3.Створення злочинної організації. Аналіз складу злочину. Оз

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студентам пропонується розв’язати задачі 1.Бригадир комплексної бригади сільськогосподарського під­приємства Тинчук, відповідальний за додержанн

Контрольні запитання
1.Поняття і види злочинів проти безпеки виробництва. 2.Кримінально-правова характеристика злочинів у сфері безпеки праці. 3.Кримінально-правова характеристика інших злочинів у сфе

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Для закріплення матеріалу студентам пропонуються задачі ЗАДАЧА №1 Шиманський, рухаючись на технічно справном

Контрольні запитання
1.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів проти безпеки руху та експлуатації транспорту (транспортних злочинів). 2.Транспортні злочини, пов’язані з порушенням правил бе

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання 1. Вкажіть об’єктивну сторону злочину – створення або утримання місць розпусти, і звідництво. (ст.302 КК) 2. Вкажіть

Контрольні запитання
1.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів проти громадського порядку та моральності. 2.Злочини проти громадського порядку. 3.Групове порушення громадського пор

Контрольні запитання
1.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів у сфері обороту наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів та інших злочинів проти здоров’я населення.

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студентам пропонується скласти схему системи злочинів, які вивчаються та прокоментувати її. Крім того, студенти повин

Контрольні запитання
  1.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів у сфері охорони державної таємниці, недоторканності державних кордонів, забезпечення призову та мобілізації. 2

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студентам пропонується розв'язати задачі, які виконуються письмово в окремих зошитах з практичних занять з кримінального права. Рішення задач повинне бут

Контрольні запитання
1.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів проти авторитету органів державної влади, органів місцевого самоврядування та об’єднань громадян. 2. Відмінність цих злочинів

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студентам пропонується розв’язати задачі: 1.Іванченко, співробітник ТОВ "Темп", з хуліганських мотивів запровадив у к

Контрольні запитання
1.Поняття та види злочинів у сфері використання електронно-обчислювальних машин (комп’ютерів), систем та комп’ютерних мереж і мереж електрозв’язку. 2.Кримінально-правова характеристика скл

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студентам пропонується письмово розв’язати задачі, проаналізувати склади злочинів та обґрунтувати рішення. ЗАДАЧА №1 Інженер Сухий прац

Методичні рекомендації.
При підготовці до заняття необхідно підкреслити, що традиційно доктрина кримінального права при створенні Особливої частини КК виходить з відповідної системи об’єктів злочину, У цьому розумінні слу

Контрольні запитання
1.Конституція України про регламентацію діяльності службових (посадових) осіб. 2.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів у сфері службової діяльності (посадових злочині

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студенти повинні систематизувати злочини проти правосуддя з метою відокремлення різних видів злочинів проти правосуддя, визначити характеристику окремих

Методичні рекомендації.
При підготовці до заняття необхідно підкреслити, що традиційно доктрина кримінального права при створенні Особливої частини КК виходить з відповідної системи об’єктів злочину. Злочини прот

Контрольні запитання
1.Конституція України про здійснення правосуддя. 2.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів проти правосуддя. 3.Злочини проти правосуддя, що вчиняються службови

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студентам пропонується розв’язати задачі 1.Книш і Рак, які були у відпустці, вирішили до місця військо­вої служби не повертатись. Вони виїхали д

Теми рефератів.
1. Поняття військового злочину 2. Законодавство про кримінальну відповідальність за військові злочини в історії України. Методичні ре

Контрольні запитання
1.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів проти встановленого порядку несення військової служби (військові злочини). 2.Кримінально-правова характеристика складу злочині

Самостійна робота
Творчо- аналітичне завдання Студенти повинні чітко визначати родовий та безпосередній об’єкти вищевказаних злочинів, та вміти їх відрізняти від злочинів, передбачених іншими розділа

Контрольні запитання
1.Поняття, загальна характеристика та система (види) злочинів проти миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку 2.. Кримінально-правова характеристика складів злочинів: пропаганда в

ТЕМАТИКА РЕФЕРАТІВ
1.Кваліфікація злочину як логічна форма юридичної оцінки. 2. Роль психічного та фізичного примусу для кваліфікації злочинів. 3. Поняття та форми диверсії. 4. Бандитизм та

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги