УРОК 1 . - Конспект, раздел Философия, ТЕМА: Я і музика Тема Уроку :Пісні Твого Краю.
...
ТЕМА УРОКУ :Пісні твого краю.
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характеризувати їх ;
- познайомити з життям і творчістю М. Леонтовича,
М. Лисенка ;
-Визначення національної специфіки музики,форм
прояву в музиці історичних подій, життєвих ситу-
ацій, характерів людей, відображення станів природи
( емоційно – образного змісту музичних творів) ;
- тональність ;
- закріплювати набуті знання і вміння учнів.
Виховна :- виховувати любов до класичної му –
зики, і музики рідного народу ;
- виховувати здатність співпереживати зміст ро- зучених пісень та почутих музичних творів
Розвиваюча :- розвивати музичні здібності учнів
їх творчі задатки ;
- розвивати вокально – хорові навички;
- розвивати слух, ритм.
Корекційні завдання:корекція дикційно – співацького апарату та фонематичного слуху;
- Корекція правильної постави під час співу;
- Корекційний розвиток моторних функцій і дихання;
- Корекційний розвиток особистості дитини із ЗПР.
ТЗН:магнітофон
ХІД УРОКУ :
I . Організація учнів до уроку.
Музичне вітання.
Музика чарівне диво, звідки ти така грайлива
Чи надовго ? Назавжди! Чи не зникнеш ти куди?
Буду завжди панувати, і в серцях і в кожній хаті
Щоб лунало на весь світ здрастуй музико,
Здрастуй музико, здрастуй музико – Привіт !
Вступне слово вчителя :
Вч. Музика настільки багатоманітна, наскільки одна людина відрізняється від іншої. Кожен народ, навіть кожен край має свої особливості піснескладання.
В українській музиці народна музична творчість, зокрема народна пісня, несе в собі первинні національні ознаки і є ґрунтом для професійного українського мистецтва. Музична творчість народу огорнула піснею не тільки життя окремої людини, але й життя всієї нації у всіх проявах та змінах історії. Народні пісні, створені у давні часи, звучать і нині : їх відроджують, зберігають і виконують як звичайні люди, так і професійні виконавці.
I I . Слухання музики
Вч. За переказами пісня „Віють вітри, віють буйні” створена легендарною пісняркою з Полтавщини Марусею Чурай. Її співає головна героїня п'єси видатного українського письменника Івана Котляревського
УРОК 2 .
ТЕМА УРОКУ :Як жартує музика .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти
I I . Слухання музики
Вч . Музика , в якій є краса і правда , гумор і веселий жарт , може прикрасити життя , збагатити духовний світ людини , додати бадьорості та наснаги. Такою є музика Йоганна Себастіа
УРОК 3 .
ТЕМА УРОКУ :Весняна казка .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти хар
УРОК 10.
ТЕМА :Я і музика .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характеризув
Завдання. Слухання музики
Прослухайте музичний уривок, визначте його автора та назву
Вч . Розгляньмо схему-узагальнення. Поміркуйте: які настрої та почуття може викликати музика, які риси людини від
УРОК 11 .
ТЕМА :Світ дитинства .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характер
УРОК 12 .
ТЕМА :Перлина вокальної музики .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміт
УРОК 13
ТЕМА :Цвіт землі .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характеризув
УРОК 14 .
ТЕМА :Король вальсів .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характер
УРОК 16 .
ТЕМА :Троїсті музики .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характер
V . Висновок.
Вч. Народна інструментальна музика — це складова частина музичного фольклору України. Основу української народної музики становлять пісенні та інструментальні мелодії. Спочатку народне мистецтво бу
УРОК 17 .
ТЕМА :Духовна музика .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характер
УРОК 18.
ТЕМА :Вічне джерело .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вміти характери
УРОК 18 .
ТЕМА :Музика – джерело почуттів .
МЕТА УРОКУ :
Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-
ри вмі
Слухання музики. Завдання
Прослухайте музичний твір і визначте його автора та назву.
Виберіть правильне твердження
Романс – це музичний твір для виконання голосом (солістом
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Новости и инфо для студентов