рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Продовження таблиці 4.1

Продовження таблиці 4.1 - раздел Транспорт, АВТОМАТИЗАЦІЯ СКЛАДАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ 1 2 3...

1 2 3 4
МЛД1 вгору час
МЛД1 вниз час
МГП – ротація вліво час
МГП – ротація вправо час
МЗ затиснутий час
МЗ розтиснутий час
МГП правий – назад датчик
МГП вперед датчик
МГП – поворот вліво датчик
МГП – поворот вправо датчик
МЛД2 вгору час
МЛД2 вниз час
МГП – ротація вліво час
МГП – ротація вправо час
МЗ затиснутий час
МЗ розтиснутий час
Модуль підйому – вниз датчик
Модуль підйому – вгору датчик

 

Формат та вигляд програми наведені на рис. 4.4.

 

 

Рис. 4.4 – Формат та вигляд програми

 

Код слова з 1 по 11-й розряд (координати) формується у вузлі навчання. Код слова з 12 по 18-й розряд (команди) формується у вузлі обробки режимів різання.

Код слова з 19 по 22-й розряд формується у вузлі навчання 2. Тут же формуються службові ознаки – ознака слова (23-й розряд), кінець циклу (24-й розряд), покажчик зайнятості (25-й розряд).

Для зменшення кількості міжплатних з’єднань обмін інформацією між вузлами, які формують слово при навчанні та ЗП, що видають інформа­цію при переході в режим автоматичної роботи, здійснюється за єдиною інформаційною магістраллю, що реалізується на елементах з відкритим колектором.

Сформований код у вузлі навчання надходить у модуль пам’яті і на ву­зол координат та після посилення поступає на електропневматичні клапани МА. Сформований у вузлі обробки режимів роботи, код числа 12–18-го розрядів надходить на вузол видачі команд, посилюється та подається на вузол реле команд.

Перед навчанням ЗП знищується одночасним натисканням кнопок “СТИРАНИЕ” та “ЗАПИСЬ”, на початку навчання оператор натискує кнопку “Начало цикла” на панелі керування (вузол завдання програми) та вузол навчання 2 формує в 19–22-му розрядах номер вивченої програми та ознаку слова, яка дорівнює 1 в 23-му розряді. При натисканні кнопки “ЗАПИСЬ” сформоване слово записується в модулі пам’яті. Наступне навчання проводиться без натискання кнопки “Начало цикла” та в 19–22-му розрядах записується витримка МП в точці. При навчанні останнього переходу оператор натискує кнопку “Конец цикла” та вузол навчання 2 формує в 24-му розряді ознаку кінця циклу (дорівнює 1).

У автоматичному режимі роботи інформація обчислюється із ЗП та надходить на відповідні вузли СУ.

Алгоритм автоматичної роботи.Для переводу СУ в автоматичний режим оператор вмикає на панелі кнопку “АВТОМАТ”. При цьому СУ автоматично знаходить в ЗП програму, запрошену обладнанням. У випадку, якщо обладнання не запитує жодну з програм, записаних в пам’яті СУ, шукається програма, задана на панелі керування. Пошук програми в ЗП відбувається наступ­ним чином: опитуються всі записані слова ЗП до збігу ознак адресного слова та номера програми заданому. Адреса слова з заданим номером програми запам’ятовується для циклічного відтворення програми.

Команда закінчення відпрацювання кадру (одного переходу) програми визначається закінченням відпрацювання складових його координат та команд витримки. Команду закінчення відпрацювання за координатами, виконує вузол порівняння та вузол відпрацювання орієнтовних координат. Команду закінчення відпрацювання кадру виробляє вузол відпрацювання команд. Команду закінчення відпрацювання витримки виробляє вузол адреси, в якому знаходиться програмований таймер.

Сигнал кінця відпрацювання частин кадру надходить у вузол відпрацювання програми. Якщо у відпрацьованому кадрі не була записана ознака кінця циклу, то проводиться опитування із модуля пам’яті наступного кадру.

Якщо у відпрацьованому кадрі була записана ознака кінця кадру, то після його відпрацювання у вузлі вибору програми відбувається аналіз сигналів обладнання на запитання програми. У результаті аналізу програма або відпрацьовується ще раз або вузол відпрацювання програми запускає вузол пошуку програми для пошуку у ЗП програми, запитаної обладнанням.

 

 

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

АВТОМАТИЗАЦІЯ СКЛАДАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ

АВТОМАТИЗАЦІЯ... СКЛАДАЛЬНИХ ПРОЦЕСІВ Методичні вказівки до лабораторних робіт...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Продовження таблиці 4.1

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

Хмельницький 2006
  Автоматизація складальних процесів. Методичні вказівки до лаборатор­них робіт для студентів спеціальності “Технологія машинобудування” / Р.І. Сілін, Я.Ф. Стаднік, В.В. Третько. – Хм

Загальні положення
Принцип дії електроконтактних датчиків полягає у перетворенні переміщень вимірювального штока в замикання чи розмикання електричних контактів. Датчики відносяться до групи елементів автоматики, що

Порядок виконання роботи
  1. Вивчити схеми і конструкції електроконтактних датчиків за схемами і моделями, що є в лабораторії, вивчити конструкцію лабораторного стенда. 2. Установити на стенді датчи

Таблиця 1.1 – Результати вимірювань
№ п/п Показник мікрометричного гвинта, мм Переміщення вимірювального стрижня, мкм Відхилення

Контрольні питання
  1. Принцип дії та характеристики електроконтактних датчиків. 2. Конструктивні особливості датчика моделі 228. 3. Відмінність граничних датчиків від амплітудних.

Загальні положення
БЗП являє собою групу механізмів, що приймають заготовки навалом і видають їх орієнтованими у просторі і часі на верстат. У загальному випадку БЗП складається з наступних основних вузлів:

Порядок виконання роботи
  1. Визначити частоту обертання захоплювального органа, карманчикового та крючкового БЗП (рис. 2.1, 2.2). 2. Визначити кількість захоплювальних органів

Загальна будова РТК
РТК складається з вузлів, виконаних у вигляді самостійних конструк­цій (рис. 4.1). 1. Блок електропневматичних клапанів (БЕК); 2. Модуль горизонтального переміщення, лівий (МГП

Технічні дані робота РФ-202М
  1. Робот працює при живленні електрострумом напругою 220 ± 15 В, частотою 50 ± 1 Гц та тиском пневмомережі 0,4–0,6 МПа (4–6 кГ/см2). 2. Потужність, що споживаєть

Будова та робота системи керування СУ-202М
СУ призначена для керування роботою РТК в таких режимах роботи. 1. У режимі навчання, СУ забезпечує: - керування та програмування рухом рухомих ланцюгів МА. Максимальна кількість

Порядок роботи
1. РТК може працювати в наступних режимах: режим навчання і режим автоматичної роботи. 2. Режим навчання характеризується послідовним записом в СУ інформації про відтворені в МА рухи.

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги