рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

УРОК 7.

УРОК 7. - Конспект, раздел Философия, ТЕМА: Розвиток музики Тема :Інтонаційно – Мелодичний Розвиток Музики . &n...

ТЕМА :Інтонаційно – мелодичний розвиток музики .

 

МЕТА УРОКУ :

 

Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-

ри вміти характеризувати їх ;

- Біографія Ф. Шопен ;

- способи розвитку музики : виконавські , динамічні ,

жанрові, мелодичні , темпові , темброві

- виконання пісень різного змісту і характеру.

- Ступені звукоряду ;

- закріплювати набуті знання і вміння учнів.

Виховна :- виховувати любов до класичної му –

зики, рдного народу ;

- виховувати здатність співпереживати зміст ро- зучених пісень та почутих музичних творів .

Розвиваюча :- розвивати музичні здібності учнів

їх творчі задатки ;

- розвивати співацькі навики ;

- розвивати слух, ритм.

Обладнання :Інструменти, магнітофон, диск із запи –

сом твору, папки із теорією , портрет компози-

тора, наочні матеріали.

Методи і прийоми: словесні ( розповідь, бесіда), наоч-

ні ( використання папок портрету композитора

де монстраційний матеріал малюнок ) власний показ вчителя аналіз музичного твору, метод порівняння, спів групами та індивідуально .

 

ХІД УРОКУ :

I .Організація учнів до уроку.

Музичне вітання :

Добрий день вам дітки

Я вітаю вас.

Добрий день.

 

Вступне слово вчителя :

 

Вч . Ми продовжимо розмову про розвиток музики, розглянемо композиторську та народну музику.

Щоб поглибити знання принципів розвитку музики, ми звернемося до творчості вже відомого вам польського композитора Фрідеріка Шопена, який був також геніальним піаністом. На відміну від своїх попередників і сучасників Шопен писав музику виключно для фортепіано. Він не залишив жодної опери чи симфонії за винятком кількох камерних творів. Перлиною творчості Фрідеріка Шопена є його прелюдії.

 

Прелюдія – це вступ до твору або невеликий інструментальний музичний твір.

 

Вч . У Шопена прелюдія – це фортепіанний твір невеликого розміру. Не зважаючи на мініатюрність, прелюдії мають завершену думку.

Послухайте дві вже знайомі нам прелюдії і визначте принцип розвитку цих творів.

Спробуйте почути інтонацію, з якої виростає твір, і визначити характер твору та рух мелодії до її вершини (кульмінацію).

– Конец работы –

Эта тема принадлежит разделу:

ТЕМА: Розвиток музики

КОНСПЕКТИ УРОКІВ... З МУЗИЧНОГО МИСТЕЦТВА ДЛЯ КЛАСІВ...

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: УРОК 7.

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным ля Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Все темы данного раздела:

УРОК 1 .
ТЕМА УРОКУ :Інтонаційний розвиток музики.   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музи

I V . Розучування пісні Л. Кніпер «Чому ведмідь взимку спить » .
Вч . Слухання. Л. Кніппер. „Чому ведмідь взимку спить” Поміркуйте, про що розповідається в пісні. Уч. Відповіді. Вч. Зі скількох куплетів вона складається? Уч. В

УРОК 2 .
ТЕМА УРОКУ :Прийоми розвитку музики .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні

УРОК 3 .
ТЕМА УРОКУ :Прийоми розвитку музики . Жанровий та симфонічний розвиток .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :

I I I. Виконання музичної розспівки.
Ця розспівка налаштовує учнів на характер пісні, яку вони будуть вчити на уроці. - виконання розспівки за співом учителя ; - виконання розспівки в характері .  

УРОК 4 .
ТЕМА :Розвиток музики та розвиток образу .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати муз

I I I. Виконання музичної розспівки .
  Проспівайте вправу « Хто у лісі » на два голоси . Створіть перегук : 1 – голосно, 2 – тихо . Навчіться співом створювати динамічний контраст музики .  

УРОК 5.
ТЕМА :Розвиток музики та розвиток образу .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати муз

II .Слухання та аналіз п’єси Едварда Гріга .
Вч Розвиток музики характерний і для наступного музичного твору. Послухайте його і спробуйте в уяві намалювати те, що композитор хотів передати звуками.   Вч .Прозву

Відомості про С. Гулака - Артемовського .
На початку своєї творчої діяльності Семен Степанович Гулак-Артемовський був відомий як прекрасний співак. Саме через спів відбулося його знайомство з великим російським композитором Михайлом І

I I I. Виконання музичної розспівки . Теорія.
Вч . Поділіть на такти уривок пісні . Визначте темп і динаміку . Проспівайте уривок нотами , а потім – із словами

УРОК 8.
ТЕМА :Ладо – гармонійний розвиток музики .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати муз

УРОК 9 .
ТЕМА :Ой весна , весна , днем красна .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні

УРОК 9 .
ТЕМА :Розвиток музики ( узагальнення )   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні

УРОК 10.
ТЕМА :Будова ( форми) музики .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-

УРОК 11 .
ТЕМА :Двочастинна будова музики .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-

I I I. Виконання музичної розспівки . Теорія.
  Вч. Відстань між звуками у звукоряді може бути більшою чи меншою . Найм

УРОК 12 .
ТЕМА :Три частинна будова музики .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво

I I I. Виконання музичної розспівки . Теорія.
Вч. Заспівайте вправи та визначте лад кожної з них . Лад –це

УРОК 13 .
ТЕМА :Рондо .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво- ри вміти х

Графічне зображення нової форми
Вч .А тепер погляньте на графічне зображення створеної нами будови музики. Головна тема повторюється тричі. Наш твір побудований наче у формі кола. Таку будову музики називають рондо.

УРОК 14 .
ТЕМА :Рондо . Варіації .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-

II . Прослухайте наступний музичний твір. Поміркуйте, чи знайомі вам його інтонації. Зверніть увагу на його будову. Варіації .
  Вч. У цій музиці ми почули мелодію знайомої нам пісні. Композитори дуже люблять писати варіації на тему народних пісень. Не є винятком і геніальний австрійський композитор Вольфганг

I I I. Виконання музичної розспівки . Теорія.
  Вчіться співати з камертоном. Уважно прислухайтесь до цього звука. Це—звук ля.  

УРОК 15 .
ТЕМА :Три основні групи побудови .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво

УРОК 16 .
ТЕМА : :Рондо . Варіації .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-

УРОК 17 .
ТЕМА :Будова ( форми) музики .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні тво-

УРОК 18 .
ТЕМА :Стежками музичного мистецтва .   МЕТА УРОКУ :   Навчальна :вчитиучнів уважно слухати музичні т

Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • Популярное
  • Облако тегов
  • Здесь
  • Временно
  • Пусто
Теги