рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Підсилювач потужності

Работа сделанна в 2008 году

Підсилювач потужності - раздел Связь, - 2008 год - Електроніка Та Мікросхемотехніка” Харків 2008 Зміст Вступ 1 Попередні...

Електроніка та мікросхемотехніка” Харків 2008 Зміст Вступ 1 Попередній розрахунок підсилювача 1.1 Типова структурна схема підсилювача 1.2 Попередній розрахунок вихідного каскаду 1.3 Попередній розрахунок вхідного і проміжного каскадів 1.4 Розподіл спотворень по каскадах 2 Вибір схеми і розрахунок кінцевого каскаду 2.1 Розрахунок схеми на комплементарних транзисторах 2.2 Особливості розрахунку схеми на складених транзисторах 3 Розрахунок вхідного і проміжного каскадів 3.1 Розрахунок каскаду по постійному струму 3.2 Розрахунок резисторного каскаду з ЗЕ 3.3 Розрахунок каскадів на мікросхемах 4 Розрахунок узагальнюючих параметрів і схеми НЗЗ 4.1 Розрахунок якісних показників підсилювача 4.2 Розрахунок електричних параметрів підсилювача Висновок Список літератури Вступ У наш час однією із самих швидко розвиваючих і перспективних галузей науки та техніки є електроніка. Зараз практично неможливо знайти яку-небудь галузь промисловості у якій би не використовувалися електронні вимірювальні прилади, пристрої автоматики й обчислювальної техніки. Але всього цього не було б без винаходу напівпровідних пристроїв, у тому числі транзисторів і діодів, які є тими елементарними цеглинками, з яких і будується сучасний будинок електроніки. Спочатку, транзистор був розроблений саме як підсилювальний прилад, покликаний замінити громіздкі електронні лампи, а вже пізніше став використовуватись як основний елемент логічних схем. З тих пір практично всі електронні підсилювачі виконуються на основі транзисторів. Пристрій, призначенний для підсилення вхідного сигналу за рахунок енергії джерел живлення називається підсилювачем.

Важливим типом підсилювача є підсилювач потужності. Будучи або самостійними пристроями, або частиною більш складних апаратів, підсилювачі знайшли широке застосування в радіомовленні, звуковому кіно, техніці звукозапису, телебаченні, радіолокації й радіонавігації, ядерній фізиці, медицині й біології, системах автоматики й т.д. У даному курсовому проекті зроблений розрахунок підсилювача потужності на транзисторах і мікросхемі. 1 Попередній розрахунок підсилювача 1.1 Типова структурна схема підсилювача Як вхідний каскад підсилювача використовують резистивний підсилювач на мікросхемі ОП. З метою одержання основного підсилення сигналу, яке здійснюється проміжним каскадом, використовують схему на транзисторі за схемою ЗЕ, отже саме він володіє найбільшим коефіцієнтом підсилення.

З метою забезпечення в навантаженні необхідної потужності , в якості вихідного каскаду підсилювача використовуємо безтрансформаторну двотактну схему, яка володіє малими габаритами і широким діапазоном частот.

– Конец работы –

Используемые теги: Підсилювач, потужності0.047

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Підсилювач потужності

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

РОЗРАХУНОК ЕЛЕКТРИЧНИХ НАВАНТАЖЕНЬ В МЕРЕЖІ НАПРУГОЮ 0,38 кВ. ВИЗНАЧЕННЯ ПОТУЖНОСТІ ТА КІЛЬКОСТІ ТРАНСФОРМАТОРІВ ЗНИЖУВАЛЬНИХ ПІДСТАНЦІЙ
Міністерство аграрної політики України... Таврійський державний агротехнологічний університет...

Розрахунок потужності електродвигуна головного приводу верстата
Загальні положення В Методичних рекомендаціях дані методика основних розрахунків і необхідні довідникові... S n...

Розробка підсилювача
По типу підсилювальних елементів підсилювачі діляться на транзисторні, лампові, параметричні, магнітні, квантові та інші. Найбільш універсальними і… Тому такі підсилювачі є лінійними. В підсилювачах сильних сигналів…

Аперіодичний підсилювач безперервних коливань
Сф –з’еднує колектор по змінному струму з загальним дротом.Особливістю даного каскаду, визначаючою всі його властивості є те, що напруга підсиленого… Коефіцієнт підсилення напруги: Kuеп= Uвих/Uвх≈Uвх-Uбе/Uвх=1-Uбе/Uвх… Тобто ЕП (повторювач напруги) має наступні властивості: • Не змінює фазу сигналу, підведеного до цого входу; • Не…

0.025
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам