рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Клавіатура служить для введення інформації в комп’ютер. На клавіатурі можна виділити основні групи клавіш: алфавітно-цифрові клавіші

Клавіатура служить для введення інформації в комп’ютер. На клавіатурі можна виділити основні групи клавіш: алфавітно-цифрові клавіші - раздел Философия, Теоретична Довідка До Пр №1 ...

Теоретична довідка до ПР №1

Клавіатура комп’ютера

Клавіатура служить для введення інформації в комп’ютер. На клавіатурі можна виділити основні групи клавіш: алфавітно-цифрові клавіші; функціональні клавіші; клавіші управління курсором; цифрова клавіатура; спеціальні (управляючі) клавіші; індикатори режимів.

Алфавітно-цифрові клавіші

Крім символьних клавіш в цій частині клавіатури є спеціальні клавіші, натиснення на які змінює значення інших клавіш. Саме тому ці клавіші називають… Якщо на клавіші намальовані два символи для однієї і тієї мови, то при… Якщо потрібно багато великих букв, то натискати з ними клавішу Shift незручно. Зафіксувати режим великих букв можна за…

Функціональні клавіші

При натисненні функціональних клавіш комп’ютер виконує дії, які визначаються програмою, яка в даний момент виконується на комп’ютері. Функціональними клавішами вважають клавіші F1, F2, …, F12. Ці клавіші не мають… Клавіші управління курсором

Цифрова клавіатура

Клавіша NumLock, розташована у верхньому ряду цифрової клавіатури, є клавішею-перемикачем між режимом управління курсором і режимом роботи з…

Спеціальні клавіші

Щоб залишити між словами або символами один або кілька пропусків, використовується клавіша пропуск. Слова відокремлюються одне від одного одним або… Для вилучення неправильно набраного символу використовують клавіші BackSpace… Натиснення клавіші Delete в тексті призводить до видалення символу з позиції справа від курсора і переміщення тексту,…

Переведення числа з десяткової системи числення в двійкову

а) ціле десяткове число ділиться порівну на основу 2, потім на 2 діляться послідовно всі частки від цілочисельного ділення, доки частка не стане… 22710= 111000112;  

Переведення числа з двійкової системи числення в десяткову

Переведення числа з двійкової системи числення в десяткову можна здійснювати для цілої і дробової частин числа по одному алгоритму шляхом обчислення суми добутку цифр двійкового числа на вагу її знакомісця:

11100011,101000112 = 1 • 27 + 1 • 26+ 1 • 25 + 0 • 24 + 0 • 23 + 0 • 22 + 1 • 21 + 1 •20 +1 • 2-1 + 0 • 2-2+ 1 • 2-3 + 0 • 2-4 + 0 • 2-5 + 0 • 2-6+ + 1 • 2-7 +1 • 2-8 = 128 +

+64 + 32 + 2 + 1 +0,5 + 0,125 + 0,0078 + 0,0039 = 227,6367

Вісімкова та шістнадцяткова системи числення

Двійкова система числення незручна для використовування людиною, тому програмісти використовуютьвісімкову (m=8, символи, що використовуються, 0¸7) і шістнадцяткову (m=16, символи, що використовуються, 0¸9, A¸F) системи числення (табл. 1).

Табл. 1 Співвідношення між числами у різних системах числення

Десяткова Двійкова Вісімкова Шістнадцяткована
А
B
C
D
Е
F
           

Кожна трійка двійкових розрядів відповідає одній вісімковій цифрі (див. таб.А), а кожна четвірка двійкових розрядів — шістнадцятковій цифрі (див. таб.Б). Звідси випливає правило переведення з двійкової системи у вісімкову і шістнадцяткову системи числення. Відокремлювати розряди у записі двійкового числа слід справа наліво. Якщо початкова кількість цифр не кратна 3 (при переведенні числа у вісімкову систему числення) або 4 (при переведенні числа у шістнадцяткову систему числення), дописуються нулі зліва.

Наприклад:

a) 111100112= 1111 00112 = F316

b) 1110100112 = 111 010 0112 =7238.

Зворотнє перетворення аналогічне:

a) А916=1010 10012 =101010012

b) 3758=011 111 1012=111111012.

Переведення числа з десяткової системи в m-кову систему числення виконується аналогічно переведенню в двійкову систему шляхом цілочисельного ділення десяткового числа на основу системи числення m до тих пір, поки частка не стане менше за дільник. Так, наприклад, перетворення десяткового числа 572 в шістнадцяткову систему здійснюється таким чином:

Переведення з m-кової системи числення в десяткову виконується шляхом додавання добутків всіх відповідних десяткових еквівалентів символів числа в m-ковій системі на вагу відповідного знакомісця.

Приклад переведення з шістнадцяткової системи числення в десяткову систему:

23С16 = 2·162 + 3·161 + С·160 =2·162 + 3·161 + 12·160 =512+48+l2=57210.

Двійкова алгебра. Форми представлення чисел в ПК

На відміну від десяткової системи в двійковій системі числення відсутні спеціальні символи, що позначають знак числа: додатній (+) або від’ємний… Форма числа зі знаком — старший (лівий) розряд позначається як знаковий і… 1 — число від’ємне;

Правила виконання арифметичних операцій в двійковій системі числення

Віднімання. Оскільки більшість сучасних комп’ютерів має тільки один апаратний… Алгоритм операції віднімання шляхом додавання додаткових кодів:

Представлення цілих і дійсних чисел

2. Дійсні числа, представлені у формі з плаваючою крапкою. Будь-яке дійсне число N можна подати у вигляді N = ±A • m ±p, де А — мантиса,…  

Машинні одиниці інформації

Кодування інформації, при якому використовуються два символи 1 і 0, називається двійковим кодуванням. Мінімальний об’єм інформації, який може бути переданий за допомогою цього… Зазвичай пристрої ЕОМ працюють не з окремими бітами, а з групою бітів відразу. Послідовність, складена з восьми бітів,…

Системи кодування ASCII, Windows 1251, Unicode та інші. Кодування символьної інформації

Кожному символу призначається код — послідовність з фіксованої кількості нулів і одиниць зі взаємно однозначною відповідністю. Використовуючи одну… Для того, щоб весь світ однаково кодував текстові дані, потрібні єдині таблиці… Підтримка виробників устаткування і програм вивела американський код ASCII на рівень міжнародного стандарту, і…

Таблиця 2. Базова таблиця кодування ASCII

Таблиця 3. Кодування Windows 1251

Універсальна система кодування текстових даних UNICODE

Не дивлячись на тривіальну очевидність такого підходу, простий механічний перехід на дану систему довгий час стримувався через недостатні ресурси…

Кодування графічної інформації

Для кодування кольорових графічних зображень застосовується принцип декомпозиції довільного кольору на основні складові. При цьому використовують… Кожному з основних кольорів можна поставити у відповідність додатковий колір,… Якщо зменшити кількість двійкових розрядів, що використовуються для кодування кольору кожної точки, то можна скоротити…

Кодування звукової інформації

Перший напрям базується на методі FM (Frequency Modulation), який полягає в тому, що складний звук можна розкласти на послідовність простих… Другий напрям використовує метод таблично-хвильового (Wave-Table) синтезу і… Теоретична довідка до ПР №2

Структура Головного меню операційних систем Windows

² НИЖНЮ ЧАСТИНУ; ² СЕРЕДНЮ ЧАСТИНУ; ² ВЕРХНЮ ЧАСТИНУ.

Клацнути означає швидко натиснути і відпустити ліву копку Миші. Клацнути на об’єкті – розташувати Покажчик Миші над об’єктом і клацнути. Двічі клацнути – два рази поспіль швидко натиснути і відпістити ліву кнопку Миші. Права кнопка Миші за замовчуванням є кнопкою, натискання якої відкриває контекстне меню.

Меню —прямокутна ділянка екрану монітора з переліком пунктів-команд, з поміж яких одночасно можна обрати тільки одну.

Контекстне меню —це меню, що відкривається при натисканні правої кнопки Миші, являє собою перелік команд, які можна виконати над даним об’єктом.

Кожний різновид об’єктів має свій склад команд контекстного меню.

Перетягнути об’єкт (чи виділені об’єкти) означає змінити координати його положення на Робочому столі чи в якійсь іншій папці. Але ця технологія має більш глибокий зміст і забезпечує зручний спосіб роботи насамперед з файловою системою. При перетягуванні об’єкта на значок певної папки можна виконати його переміщення, чи копіювання, чи створити його ярлик у цій папці. Якщо виконати перетягування документа на значок принтера чи ярлика принтера, то можна здійснити його друкування. Англомовна назва технології перетягування – технологія „Drag &Drop” („Перенести і залишити”). Перетягувати об’єкт можна лівою або правою кнопкою Миші незалежно від стилю папки. За технологією виконання перетягнути – розмістити Покажчик Миші над об’єктом, потім натиснути та утримувати натиснутою ліву (або праву) кнопку Миші і перемістити в потрібне місце. Якщо перетягування виконується правою кнопкою Миші, то відкриється контекстне меню, в якому потрібно клацнути на команді Переместить, Копировать, Создать ярликчи Отменить в залежності від бажаної дії. Команда Отменить означає, що дія відміняється.

Технологія перетягування використовується і для обміну даними між документами шляхом перетягування виділеного з одного вікна в інше та для створення файлу-фрагменту на Робочому столі.

Перетягування лівою кнопкою Миші об’єкта чи виділених об’єктів на значок папки означає переміщення, якщо папка початкового місцезнаходження об’єкта і папка призначення знаходяться на одному фізичному чи логічному диску. Якщо ж вказані папки знаходяться в файлових структурах різних дисків, то це буде копіювання. Для того, щоб при перетягуванні лівою кнопкою Миші було виконане не переміщення, а копіювання, потрібно утримувати клавішу Ctrl.

Щоб видiлити якийсь об’єкт на Робочому столі чи в іншій папці, треба клацну­ти на ньому при класичному стилі папки або розташувати над ним і трохи затримати Покажчик Миші при стилі Web. Для зняття виділення об’єкта чи об’єктів досить клацнути на вільному від значків місці Робочого столу чи папки. Виділення використовують також, щоб вибрати пункт меню, кнопки, перемикача тощо.

Для відкриття об’єкта (відкриття папки чи документа, за­пускання програми на виконання тощо) треба двiчi клацнути на ньому при класичному стилі Робочого столу чи папки або клацнути на ньому при стилі стилі Web. Можна відкрити об’єкт і правою кнопкою Миші, вибираючи з контекстного меню команду Открыть. Відкритий об’єкт відображається у вікні, що являє собою обмежену прямокутну частину екрана монітора. Саме за допомогою вікон відбувається робота в Windows.

Якщо Миша має три кнопки, то клацання середньою замiнює подвiйне клацання лiвою кнопкою.

У зв’язку з тим що Миша є головним засобом керу­вання дiями у Windows, її можна настроїти так, щоб врахувати особливостi користувача (змiнити швидкiсть пе­ремiщення; помiняти мiсцями лiву та праву клавiшi для лiвшi; змiнити iнтервал мiж клацаннями при подвiйному клацаннi, вигляд Покажчика Мишi; ввiмкнути режим шлейфа Мишi для рiдкокристалiчного екрану портативного ПК, що дасть змогу краще стежити за пере­мiщенням Покажчика. Настроїти Мишу можна, використавши об’єкт Клавіатура системної папки Панель управления.

Виділення групи об’єктів на Робочому столі чи у будь-якій папці

Виділення групи суміжних об’єктів. Існують два способи, які можна виконати з використанням Миші.

1. Виділити перший об’єкт. Натиснути і утримувати натиснутою клавішу Shift. Виділити останній об’єкт групи. Відпустити клавішу Shift.

2. Виділити перший об’єкт. Утримуючи натиснутою ліву кнопку Миші і переміщуючи Мишу, охопити рамкою потрібні об’єкти.

Виділення несуміжних об’єктів.

1. Виділити перший об’єкт. Натиснути і утримувати натиснутою клавішу Ctrl. Виділити по черзі необхідні об’єкти. Відпустити клавішу Ctrl.

Виділена група об’єктів має своє контекстне меню, кожна команда якого виконується відносно всіх виділених об’єктів.

Виділення всіх об’єктів.

Існують такі способи.

1. У вікні папки (крім Робочого столу): Меню Правка, Выделить всё.

2. Одночасно натиснути Ctrl+A.

Виділення об’єктів з використанням команди „обратить выделение”.

Пошук довідкової інформації у середовищі ОС Windows Для отримання додаткової інформації про роботу в ОС Windows ХР користувач може…

Теоретична довідка до ПР №3

ОС Windows крім основного призначення - забезпечувати взаємодію людини, обладнання і програм, має обмежений набір прикладних програм, за допомогою… До стандартних прикладних програм належать: Калькулятор, Блокнот, WordPad,… ПрограмаКалькулятор

Звичайний режим

При роботі з програмою можна використовувати наступні кнопки:   Backspace вилучає останню цифру числа … Операції роботи з пам’яттю доцільно використовувати у випадках обчислення виразів, що містять дужки.

Інженерний режим

  Mod Обчислює остачу від ділення першого числа на друге Int Відкидає дробову частину числа … При обчисленні тригонометричних функцій число інтерпретується як градуси,… Наприклад, щоб обчислити значення виразу ln (5*8)+cos(pi/7), необхідно виконати наступну послідовність команд:

Основні операції з зображенням

Щоб зберегти поточне зображення у зовнішньому файлі графічного типу (*.bmp, *.gif, *.jpg), потрібно скористатися послугою Файл→Сохранить,після… Щоб завантажити зображення з зовнішнього графічного файлу, потрібно… ПрограмаБлокнот

Створення, збереження та завантаження тексту

Слід пам‘ятати, що при завантаженні або створенні нового документа текст, що був набраний у вікні редактора, втрачається, тому потрібно у разі… Під час редагування тексту можна використовувати наступні клавіші та їх… Програма WordPad

Створення, збереження, завантаження та друк тексту

При завантаженні редактора автоматично створюється новий документ з назвою Документ.RTF. Як і у редакторі Блокнот, для створення, збереження та завантаження документів призначено послуги Файл→Создать, Файл→Сохранить, Файл→Сохранить как… та Файл→Открыть. Друк документу здійснюється послугою Файл→Печать.

Вставка у текст графічних зображень

Для обміну даними між програмами використовують різні способи, а саме: · Перетягування об’єкта за допомогою миші (копіювання або переміщення); · Обмін даними через буфер обміну командою Правка→Вставить;

Створення нового вбудованого об’єкта

1. Клацнути в документі місце, куди слід помістити вбудований об’єкт.

2. Вибрати команду Объект в меню Вставка, а потім — закладинку Создание.

3. В списку Тип объекта виберіть тип об’єкта.

4. Для відображення вбудованого об’єкта у вигляді значка (це зручно, якщо документ призначений для перегляду у електронному виді) встановіть прапорець В виде значка.

Створення зв’язаного або вбудованого об’єкта з існуючого файлу

2. Вибрати команду Объект в меню Вставка, а потім — закладинку Создание из файла. 3. В полі Имя файла введіть ім’я файла, із якого буде створений зв’язаний або… 4. Для створення зв’язаного об’єкта установіть прапорець Связь с файлом.

Програми командного рядка

TIME – команда виведення на екран дисплея системного часу, яка одночасно дає можливість його зміни [< години: хвилини >] DATE – команда виведення на екран дисплея системної дати, яка одночасно дає… VER – команда виведення на екран дисплея версії ОС.

Теоретична довідка до ПР №4

Спільне використання папок в локальній комп’ютерній мережі (ЛКМ)

Будь-який комп’ютер можна підключити через локальну мережу до інших комп’ютерів організації і через глобальну мережу Інтернет - до комп’ютерів всієї земної кулі. Доступ до інших комп’ютерів локальної комп’ютерної мережі (ЛКМ) університету здійснюється через системну папку Сетевое окружение на Робочому столі. Всі комп’ютери ЛКМ розділені на робочі групи: за територіальною ознакою, за спільною метою, за використанням спільних мережевих ресурсів, відповідно до адміністративної структури університету і т.д. Кожна робоча група має своє ім’я. У вікні папки Сетевое окружение відображені всі доступні комп’ютери робочої групи. Спеціальна папка Вся сеть дозволяє встановити зв’язок з комп’ютерами інших робочих груп.

Типи доступу до даних

- доступ на рівні ресурсів - доступ на рівні користувачів. Доступ на рівні ресурсів припускає, що кожен ресурс захищений паролем і до ресурсу має доступ будь-який користувач,…

Хмарні технології

Сервіс SkyDrive дозволяє зберігати до 7 ГБ інформації (або 25 ГБ для користувачів, які мають право на безкоштовне оновлення) у впорядкованому за… Для зображень передбачено попередній перегляд у вигляді ескізів, а також… Кожен місяць файли завантажують біля 17 млн. користувачів.

Поради щодо SkyDrive

У SkyDrive ви отримуєте 7 ГБ безкоштовного сховища у хмарі для збереження конспектів, фотографій та інших матеріалів. Доступ до файлів можна отримати на сайті SkyDrive.com у будь-якому браузері. Ви також зможете отримувати доступ до будь-яких файлів, які зберегли на домашньому комп’ютері. Таким чином, вам не доведеться хвилюватися, якщо забудете взяти із собою якийсь документ.

Тепер отримувати доступ до своїх матеріалів стало ще легше завдяки програмі SkyDrive для телефону Android, iPhone або Windows Phone

http://www.skydrive.com.ua/

Реєстрація на SkyDrive

https://skydrive.live.com

SkyDrive в Інтернеті

Ваші файли більше не обмежені у просторі! Ви можете отримувати доступ до своїх фотографій і файлів, зберігати їх і обмінюватися ними в Інтернеті з… Усе важливе прямо під рукою: 1. Ви можете налаштувати відображення вашого вмісту SkyDrive в Інтернеті.

Теоретична довідка до ПР №5

Організація роботи пошукових систем

Перш за все зазначимо, що на відміну від бібліотеки, де для полегшення пошуку інформації надходження кожної книги належним чином реєструється у… Каталоги пошукової системи організовані аналогічно систематичним каталогам… Перевагою каталогів є більш чітка і впорядкована структурна організація, проте ведення каталогів вимагає значних…

Пошук інформації

Для ефективного пошуку за кількома ключовими словами потрібні спеціальні команди, які дозволяють пов’язати окремі слова між собою. Ці команди в… Кожна індексна пошукова система використовує свою власну мову запитів, тому…

Команди простого пошуку

2. Пошук словоформ. У зв’язку з тим, що в українській та російській мовах слова змінюються за відмінками, важливою властивістю пошукової системи є… 3. Роль великих літер. Загальне правило для більшості пошукових систем полягає… 4. Пошук однокореневих слів. Більшість пошукових систем знаходить документи, які містять слова однокореневі з…

Команди мови запитів

1. Оператор І.За допомогою цього оператора об’єднують два чи більше слів таким чином, щоб вони всі були в документі, наприклад Ейнштейн І теорія І… 2. Оператор АБО. Оператор забезпечує пошук за будь-яким словом з групи,… 3. Логічні дужки. Дужки застосовуються, коли необхідно управляти порядком дій логічних операторів, наприклад, пошук за…

Перегляд результатів пошуку

Результати пошуку виводяться сторінками. Кожна з них містить інформацію приблизно про 10-15 знайдених документів. Для переходу до наступної чи… Нагадаємо, що інформація про знайдені документи може виводитись у короткій… Знайшовши сторінку в Інтернеті, часто буває необхідно віднайти на ній потрібний текст. Для цього можна скористатися…

Ефективна організація пошуку

· Включіть посилання на пошукові системи, якими ви часто користуєтесь, до складу папки Избранное, панелі інструментів Ссылки, або навіть встановіть… · Пишіть ключові слова з великої літери тільки тоді, коли це власні імена.… · Завжди намагайтесь віднайти такі ключові слова, які з найбільшою ймовірністю зустрічаються у потрібній вам…

Теоретична довідка до ПР №6

Службові програми ОС Windows для роботи з дисками

Форматування, або ініціалізація диску, представляє процес розбивки диску на сектори і доріжки. Перевірка диску на наявність різних помилок і сбоїв забезпечується спеціальною… У процесі роботи комп’ютера відбувається переміщення вмісту файлів у різні області простору диску. Як правило файли не…

Програми- архіватори

Архівний файл — це спеціальним чином організований файл, що містить у собі один чи кілька файлів у стисненому вигляді і службову інформацію про… Архівація - переміщення (завантаження) вихідних файлів в архівний файл. Розархівація - процес відновлення файлів з архіву точно в такому ж вигляді, який вони мали до завантаження в архів.…

Комп'ютерні віруси та антивірусні програми

Ознаки прояву вірусів: припинення роботи чи неправильна робота програм, що раніше успішно функціонували; повільна робота комп'ютера; … Для виявлення, видалення і захисти від комп'ютерних вірусів розроблено кілька… Розрізняють наступні види антивірусних програм : детектори або монітори; доктора чи фаги; програми-ревізори; …

Основні заходи для захисту від вірусів

використовуйте антивірусні програми для вхідного контролю усіх файлів, що отримуються з комп'ютерних мереж.   [1] Ця частина Інтернету має неофіційну назву Рунет (ru – домен Росії в URL, net – мережа).

– Конец работы –

Используемые теги: Клавіатура, служить, Введення, інформації, комп, ютер, клавіатурі, можна, виділити, Основні, групи, клавіш, алфавітно-цифрові, клавіші0.163

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Клавіатура служить для введення інформації в комп’ютер. На клавіатурі можна виділити основні групи клавіш: алфавітно-цифрові клавіші

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Тема: Ознайомлення з апаратним забезпеченням комп’ютера. Техніка безпеки роботи за комп’ютером
Тема Ознайомлення з апаратним забезпеченням комп ютера Техніка безпеки роботи за комп ютером... Мета Ознайомитись з апаратними засобами забезпечення персонального... Оснащення робочого місця апаратне забезпечення ЕОМ типу Pentium IV периферійні пристрої програмне забезпечення...

Лекція № 4 Тема: Структура комп’ютера та характеристики компонентів комп’ютера
Тема Структура комп ютера та характеристики компонентів комп ютера... План Основні функціональні вузли комп ютера та зв язки між ними...

Методи та засоби збереження інформації в КІТ. Накопичувачі інформації на магнітних дисках
Методи та засоби збереження інформації в КІТ Накопичувачі інформації на магнітних дисках Принципы построения системы... Задание... Изучить принципы функционирования системы позиционирования жесткого диска Вычертить структурную схему системы...

Методи та засоби обробки мовної інформації інформації в КІТ. Перетворення аналогового сигналу в цифровий і навпаки
Методи та засоби обробки мовної інформації інформації в КІТ Перетворення аналогового сигналу в цифровий і навпаки... Аналоговый сигнал представляет собой непрерывный во времени и по амплитуде...

З ДИСЦИПЛІНИ КОМП’ЮТЕРНА ЕЛЕКТРОНІКА ЧАСТИНА II Обслуговування комп’ютерних систем та мереж
Молоді та спорту України... Рада директорів ВНЗ І ІІ р а Херсонської області... Херсонський політехнічний коледж...

ВВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ДАТЧИКІВ
ВВЕДЕННЯ ІНФОРМАЦІЇ З ДАТЧИКІВ ФОРМУВАННЯ СИГНАЛІВ УПРАВЛІННЯ В технічних системах... Введення інформації від двійкового датчика і... Секція заголовка...

Основні складові системи комп’ютерної графіки
На сайте allrefs.net читайте: "Основні складові системи комп’ютерної графіки"

На тему: Продаж комп’ютерів Для виконання розрахункового завдання я обрав інформаційну систему Дилер , а саме її частину – Продаж комп’ютерів
Національний технічний університет Харківський політехнічний інститут... Розрахункове завдання...

UNIX та Internet: робота з віддаленим комп’ютером
За час свого існування система UNIX витримала значні зміни, стала потужнішою, складнішою і зручнішою. Найбільш важливі версії: Перша редакція 1971 … Ліцензія на цю версію була куплена фірмою Microsoft, яка розробила на її… За оцінюванням одного зі створювачів UNIX, Денніса Рітчі, система на мові С мала на 20-40% більший розмір, а…

0.028
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам