рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА - раздел Образование, ...

АСПИРАНТУРА НТУ «ХПІ»

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Інститут аспірантури у навчальних закладах УРСР було створено в 1922 р. відповідно до «Положення про порядок підготовки наукових робітників при… У Харківському Технологічному інституті (раніше практичний технологічний… На час організації аспірантури в Харківському Технологічному інституті значилося 5 аспірантів, зарахованих за…

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ про аспірантуру

 

1.1. Це положення про аспірантуру розроблено відповідно до “Положення про підготовку науково-педагогічних і наукових кадрів ”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 березня 1999 року № 309 із змінами і доповненнями, внесеними згідно з Постановами КМУ № 960 від 14.06.2000 та №1124 від 27.08.2004.

Аспірантура при Національному технічному університеті «ХПІ» веде підготовку науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації за 65 спеціальностями ( додаток 1).

1.3. Відкриття й закриття аспірантури, науково-методичне керівництво та контроль за її діяльністю здійснює Міністерство освіти та науки України.

Аспірантура відкривається з відривом від виробництва та без відриву від виробництва.

1.4. Підготовка в аспірантурі здійснюється за рахунок:

– коштів Державного бюджету України – за державним замовленням для роботи у державних установах, закладах, наукових інститутах тощо;

– коштів юридичних та фізичних осіб – на умовах контракту – для роботи у державному й недержавному секторах народного господарства.

– іноземців та осіб без громадянства на підставі міжнародних договорів України; загальнодержавних програм; договорів, укладених вищими навчальними закладами, науковими установами з юридичними та фізичними особами).

1.5 Взаємозобов'язання аспірантів, підготовка яких здійснюється за державним замовленням, визначаються в угоді, якою передбачається своєчасне закінчення роботи над дисертацією, працевлаштування після закінчення аспірантури, забезпечення відповідних умов праці тощо та відповідальність сторін у разі невиконання умов цієї угоди.

1.6 Підготовка аспірантів понад державне замовлення здійснюється на підставі контрактів, укладених між НТУ «ХПІ» та вступниками до аспірантури (установами, організаціями та підприємствами, що направили їх на навчання), якими передбачається повне відшкодування витрат на їх підготовку.

1.7. Особи, які раніше пройшли повний курс навчання в аспірантурі за державним замовленням, а також відраховані з неї достроково за вчинення протиправних дій або невиконання індивідуального плану, не мають права повторного вступу до аспірантури за державним замовленням.

1.8. Проекти річних і перспективних планів прийому до аспірантури за державним замовленням розробляються кафедрами НТУ» ХПІ» і відповідно до чинного законодавства України доводяться до МОН України.

1.9. Кількість аспірантів, підготовка яких здійснюється поза державним замовленням, визначається щорічно з урахуванням можливостей забезпечення кваліфікованого наукового керівництва.

1.10 Відповідальність за рівень організації наукової підготовки в аспірантурі покладається на проректора з наукової роботи НТУ «ХПІ».

ТЕРМІН НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ

 

2.1. Термін навчання в аспірантурі з відривом від виробництва не перевищує трьох років, а без відриву від виробництва – чотирьох років.

2.2. До терміну навчання в аспірантурі не включається період хвороби (тривалістю понад один місяць), знаходження у відпустці у зв'язку з вагітністю та пологами, по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, а також відсутність з інших поважних причин, передбачених законодавством України. Вчена рада НТУ«ХПІ» оцінює обставини, що позбавили можливості працювати над дисертацією, і визначає термін, протягом якого продовжується навчання в аспірантурі (як правило, не більше одного року).

2.3. Аспірант, який успішно захистив дисертацію до закінчення терміну навчання в аспірантурі, вважається таким, що повністю виконав індивідуальний план роботи, і відраховується з аспірантури з дня захисту дисертації.

 

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДО АСПІРАНТУРИ

3.1 Прийом документів до аспірантури починається не пізніше ніж за 3 місяці до початку вступних іспитів до аспірантури. Термін подачі документів… 3.2. До аспірантури на конкурсній основі приймаються особи, які мають вищу… 3.3 Вступники до аспірантури подають такі документи:

ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДО ДОКТОРАНТУРИ

  4.2. Критерії прийому до докторантури відповідають критеріям підбору кадрів,…  

ВИБІР ПЕРЕДБАЧУВАНОГО НАУКОВОГО КЕРІВНИКА ТА ПІДГОТОВКА РЕФЕРАТУ ЗА СПЕЦІАЛЬНІСТЮ. ОБОВ’ЯЗКИ НАУКОВОГО КЕРІВНИКА.

5.1. Надходженню в аспірантуру в більшості випускники магістратури. Майбутні аспіранти ще в студентські роки навчаючи - обхідних документів у… При навчанні в магістратурі майбутні аспіранти знайомляться з науковими… Можливий також варіант, коли передбачуваний науковий керівник призначається завідувачем кафедрою, до якої вступає…

ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ АСПІРАНТІВ

1) користування навчально-виробничою та науковою базою НТУ«ХПІ» 2) отримання всіх видів відкритої наукової інформації і наукового… 3) участь у науковій діяльності відповідного наукового структурного підрозділу;

ПОРЯДОК ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАННЯ В АСПІРАНТУРІ

Науковий керівник аспіранта здійснює наукове керівництво роботою над дисертацією, контролює виконання затвердженого ним індивідуального плану та… Кількість аспірантів, прикріплених до наукового керівника – доктора наук, не… На здійснення наукового керівництва відводиться щороку 50 академічних годин на одного аспіранта.

ЗДОБУВАЧІ НАУКОВОГО СТУПЕННЯ КАНДИДАТА НАУК, ЯКІ ПРАЦЮЮТЬ НАД ДИСЕРТАЦІЯМИ ПОЗА АСПІРАНТУРАЮ

8.1. Самостійна робота над дисертацією на здобуття наукового ступеня кандидата наук є однією з форм підготовки науково-педагогічних кадрів.   8.2. Здобувачами наукового ступеня кандидата наук, які працюють над дисертаціями поза аспірантури ( далі здобувач) ,…

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КАНДИДАТСЬКИХ ІСПИТІВ

9.2. Кандидатські іспити складаються з філософії, іноземної мови та української мови і спеціальності. Кандидатський іспит з іноземної мови може складатися з англійської, німецької,… 9.3. Здобувач, який має вищу освіту із спеціальності, що не відповідає галузі науки, з якої підготовлено дисертацію,…

За відсутності в університеті типової програми з відповідної спеціальності прийом кандидатського іспиту не допускається.

Університет має право приймати кандидатські іспити тільки за тими спеціальностями, за якими в університеті відкрита аспірантура або функціонують спеціалізовані вчені ради.

9.11. Здобувач, який має вищу освіту зі спеціальності, що не відповідає галузі науки, з якої підготовлена дисертаційна робота, на підставі рішення відповідної спеціалізованої вченої ради складає два додаткові кандидатські іспити із наукової спеціальності відповідної галузі науки за Переліком спеціальностей наукових працівників. Повідомлення встановленого зразка про приймання цих іспитів надсилається до ВАК України на бланку установи, при якій функціонує спеціалізована вчена рада, за підписом голови спеціалізованої вченої ради та з печаткою установи за місяць складання іспиту.

9.12. До складу комісії з приймання кандидатського іспиту із спеціальності повинно входити не менше ніж три фахівці, два з яких мають бути докторами наук, третій – кандидатом наук з цієї спеціальності. З метою об’єктивної оцінки знань здобувача при формуванні комісії для прийому кандидатських іспитів зі спеціальності Міністерством освіти і науки та ВАК України рекомендовано обмежувати участь наукових керівників аспірантів, а також розширювати склад комісії якщо науковий керівник входить до її складу, до 5 фахівців, переважно з числа докторів наук.

9.13. До складу комісії з приймання кандидатського іспиту з філософії повинно входити не менше ніж два фахівці, один з яких має бути доктором філософських наук, а інший – кандидатом філософських наук.

9.14. До складу комісії з приймання кандидатського іспиту з іноземної мови повинно входити не менше ніж два викладачі кафедри іноземних мов, а також викладач спеціальної кафедри або науковий співробітник, який має науковий ступінь із спеціальності здобувача наукового ступеня кандидата наук і вільно володіє відповідною іноземною мовою. До спеціальних кафедр належать ті, профільні кафедри педагогічної та науково-дослідної діяльності яких повністю або в основному відповідають профілю дисертаційної роботи аспіранта (здобувача).

Аспірантам та здобувачам, які складатимуть кандидатський іспит з іноземної мови, необхідно погодити з науковим керівником дисертаційної роботи фахову літературу з іноземної мови, яка повинна стосуватися тематики дисертаційних досліджень, і за якою складатиметься кандидатський іспит.

9.15. На кафедрі іноземних мов необхідно погодити із завідувачем кафедри обсяг літератури для перекладу: для аспірантів з відривом від виробництва – 750 тис. друк. знаків; для аспірантів без відриву від виробництва та здобувачів – 375 тис. друк. знаків, а також отримати картку обліку складання поза аудиторного читання і перекладу науково-технічної літератури з іноземної мови за фахом. У картці повинні бути вписані прізвище аспіранта (здобувача), місце роботи, посада, наукова спеціальність, за якою він навчається в аспірантурі або прикріплений здобувачем, прізвище викладача іноземної мови. В цю картку викладач записує обсяг складеної аспірантом (здобувачем) фахової літератури. Додається картка обліку до реферату, що друкується українською мовою на 8-10 стор. Та анотації до реферату іноземною мовою на 2-3 стор.

9.16. До іспиту допускаються аспіранти (здобувачі), які склали повний обсяг науково-технічної літератури за фахом, написали реферат та анотацію і підготували викладений іноземною мовою короткий огляд за тематикою дисертаційного дослідження. Списки аспірантів та здобувачів, допущених до складання кандидатського іспиту, викладач подає на ім’я завідувача кафедри іноземних мов за три тижні до початку сесії. Завідувач кафедри на протязі двох днів подає загальні списки аспірантів та здобувачів, допущених до сесії, у відділ аспірантури для підготовки наказу.

9.17. Кандидатські іспити за рішенням комісій проводяться з використанням екзаменаційних білетів, або за переліком екзаменаційних питань, розроблених за типовою програмою профілюючою кафедрою та затверджених вченою факультету.

На кандидатських іспитах можуть бути присутні члени відповідної спеціалізованої вченої ради вищого навчального закладу, наукової установи, де складається кандидатський іспит, керівник, заступник керівника, представники Міносвіти, Вищої атестаційної комісії, Національної академії наук, міністерств, інших органів, до сфери управління яких належать вищі навчальні заклади, наукові установи, галузевих академій наук.

При складанні кандидатського іспиту зі спеціальності позитивна оцінка ставиться у тому випадку, якщо аспірант (здобувач) виявив глибокі знання у межах основної програми. Якщо хоч одне з двох-трьох запитань, поставлених аспіранту (здобувачу) за цією програмою, не одержують належного висвітлення, то аспірант (здобувач) отримує незадовільну оцінку та іспит припиняється. Оцінки «відмінно» та «добре» ставляться тільки у випадку вичерпаних відповідей на запитання яз за основною, так і додатковою програмою.

9.18. До складу комісії з приймання кандидатського іспиту з української мови повинно входити не менше двох викладачів кафедри української мови, а також викладач спеціальної кафедри або науковий співробітник, який має науковий ступінь із спеціальності здобувача наукового ступеня кандидата наук. До спеціальних кафедр належать ті профільні кафедри педагогічної та науково-дослідної діяльності, які повністю або в основному відповідають профілю дисертаційної роботи аспіранта (здобувача).

На кожного аспіранта (здобувача) комісією заповнюється протокол кандидатського іспиту. До протоколу вносяться прізвища тільки тих членів комісії, які були присутні на іспитах з обов’язковим зазначенням їх наукового ступеня, вченого знання, посади, шифру і назви спеціальності за діючою номенклатурою наукових працівників (шифр і назва спеціальності вказується тільки у протоколі кандидатського іспиту зі спеціальності).

Протоколи іспитів разом з екзаменаційними листками подаються головою комісії у відділ докторантури і аспірантури для реєстрації та затвердження ректором (проректором) у день прийому іспиту і зберігаються на протязі десяти років.

9.19. Кандидатські іспити за рішенням приймальної комісії проводяться з використанням екзаменаційних білетів. Для підготовки до відповіді використовуються екзаменаційні листки, що зберігаються після іспиту протягом року.

Рівень знань здобувача оцінюється за чотирибальною системою: "відмінно", "добре", "задовільно", "незадовільно".

Протоколи засідання комісій з приймання кандидатських іспитів зберігаються за місцем складання кандидатських іспитів протягом десяти років.

9.20. Допуск здобувачів до складання кандидатських іспитів здійснюється за наказом керівника (заступника керівника) вищого навчального закладу, наукової установи.

Вищий навчальний заклад, наукова установа, де приймаються кандидатські іспити, повідомляють осіб, зазначених у наказі, про допуск до складання кандидатського іспиту, про час і місце проведення кандидатського іспиту не пізніше ніж за місяць до його проведення.У разі неявки здобувача на іспит з поважних причин він може бути допущений керівником ВНЗ до складання кандидатського іспиту протягом року.

9.21. Для своєчасного повідомлення у Міністерство освіти і науки України про розклад прийому кандидатських іспитів та внесення до наказу про допуск до екзаменаційної сесії всієї кількості аспірантів та здобувачів необхідно сурова дотримуватись термінів запису на кандидатські іспити:

· Запис на кандидатські іспити здійснюється у відділі докторантури і аспірантури згідно з поданими заявами

· На весняну сесію з 01 березня і до 15 квітня

· На осінню сесію з 01 серпня і до 01 вересня.

9.22. В аспірантуру на конкурсній основі приймаються особи, що мають вищу професійну освіту. Навчання в аспірантурі здійснюється за очною і заочною формами.

9.23. Особи, які раніше пройшли повний курс навчання в аспірантурі, не мають права повторного навчання в аспірантурі за рахунок державного бюджету.

Кандидатські іспити приймаються організацією два рази на рік у формі сесії. У НТУ «ХПІ» весіння сесія починається з 15 травня і триває до 15 червня. Осіння – з 5 жовтня до 5 листопада.

Розклад прийому кандидатських іспитів подається до Міністерства освіти і науки України не пізніше, ніж за місяць до початку сесії.

До складання кандидатських іспитів допускаються аспіранти, здобувачі прикріплені до кафедр університету за наказом.

9.24. Після складання кожного кандидатського іспиту видається посвідчення встановленої форми, а за місцем складання останнього кандидатського іспиту ці посвідчення замінюються на єдине посвідчення. Якщо усі іспити складались в НТУ «ХПІ» єдине посвідчення видається у разі завершення роботи.

9.25. Керівникам вищих навчальних закладів складати іспити за місцем основної роботи не дозволяється.

9.26 . Відповідальність за дотримання встановленого порядку проведення кандидатських іспитів несе голова відповідальної приймальної комісії керівник ВНЗ.

9.27. Кандидатські іспити,прийняти з порушенням вимог цього Положення вважаються недійсними.

Додаток 1

 

Перелік спеціальностей, з яких проводиться набір та підготовка спеціалістів вищої кваліфікації

  Шифр Галузь науки, спеціальність
  01.00.00 ФІЗИКО-МАТЕМАТИЧНІ НАУКИ
01.01.02 Діфференциальні рівняння  
01.02.01 Теоретична механіка
01.02.04 Механіка деформівного твердого тіла
01.04.01 Фізика приладів, елементів і систем
01.04.03 Радиіофізика
01.04.07 Фізика твердого тіла
01.04.13 Фізика металів Фізика металів
01.05.02 Математичне моделювання та обчислювальні методи
  02.00.00 ХІМІЧНІ НАУКИ
02.00.01 Неорганічна хімія  
02.00.02 Аналітична хімія Аналітична хімія
02.00.03 Органічна хімія
02.00.04 Фізична хімія
02.00.05 Електрохімія  
  03.00.00 БІОЛОГІЧНІ НАУКИ
03.00.16 Екологія  
03.00.20 Біотехнологія  
  05.00.00 ТЕХНІЧНІ НАУКИ
05.01.01 Прикладна геометрія, інженерна графіка
05.02.02 Машинознавство
05.02.08 Технологія машинобудування
05.02.09 Динаміка та міцність машин
05.03.01 Процеси механічної обробки, верстати та інструменти
05.03.05 Процеси та машини обробки тиском
05.05.03 Двигуни та енергетичні установки
05.05.05 Піднімально-транспортні машини
05.05.13 Машини та апарати хімічних виробництв
05.05.14 Холодильна, вакуумна та компресорна техніка, системи кондиціювання
05.05.16 Турбомашини та турбоустановки
05.05.17 Гідравлічні машини та гідропневмоагрегати
05.09.01 Електричні машини й апарати
05.09.0333 Електротехнічні комплекси та системи
05.09.05 Теоретична електротехніка
05.09.12 Напівпровідникові перетворювачі електроенергії
05.09.13 Техніка сильних електричних та магнітних полів
05.11.05 Прилади та методи вимірювання електричних та магнітних величин
05.11.13 Прилади і методи контролю та визначення складу речовин
05.11.17 Біологічні та медичні прилади і системи
05.12.02 Телекомунікаційні системи та мережі
05.13.03 Системи та процеси керування Системи та процеси керування
05.13.05 Комп’ютерні системи та компоненти
05.13.06 Інформаційні технології
05.13.07 Автоматизація процесів керування
05.14.02 Електричні станції, мережі і системи
05.14.06 Технічна теплофізика та промислова теплоенергетика
05.14.14 Теплові та ядерні енергоустановки
05.16.01 Металознавство та термічна обробка металів
05.16.04 Ливарне виробництво
05.17.01 Технологія неорганічних речовин
05.17.03 Технічна електрохімія
05.17.04 Технологія продуктів органічного синтезу
05.17.06 Технологія полімерних і композиційних матеріалів
05.17.07 Хімічна технологія палива і паливно-мастильних матеріалів
05.17.08 Процеси та обладнання хімічної технології
05.17.11 Технологія тугоплавких неметалічних матеріалів
05.17.14 Хімічний опір матеріалів та захист від корозії
05.18.06 Технологія жирів, ефірних масел і парфюмерно-косметичних продуктів  
05.22.02 Автомобілі та трактори
05.22.07 Рухомий склад залізниць та тяга поїздів    
  07.00.00 ІСТОРИЧНІ НАУКИ
07.00.01 Історія України
07.00.07 Історія науки й техніки
  08.00.00 ЕКОНОМІЧНІ НАУКИ
08.00.01 Економічна теорія та історія економічної думки мысли  
08.00.03 Економіка та управління національним господарством
08.00.04 Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)
  13.00.00 ПЕДАГОГІЧНІ НАУКИ
13.00.04 Теорія і методика професійної освіти
  19.00.00 ПСИХОЛОГІЧНІ НАУКИ
  19.00.03 Психологія праці; інженерна психологія (технічні)
  20.00.00 ВІЙСЬКОВО-СПЕЦІАЛЬНІ НАУКИ
20.02.14 Озброєння і військова техніка  
  21.00.00 НАЦІОНАЛЬНА БЕЗПЕКА
21.06.01 Екологічна безпека  
  22.00.00 СОЦІОЛОГІЧНІ НАУКИ
22.00.04 Спеціальні та галузеві соціології

 

*Підготовка докторів наук із спеціальностей 13.00.04 не ведеться

 

ДОДАТОК 2

Зразок оформлення заяви до вступу до аспірантури

Ректору НТУ «ХПІ»

проф………………………...

випускника 20… . року

кафедри………факультету…

прізвище, ім’я, по батькові

 

 

ЗАЯВА

Прошу допустити мене до складання вступних іспитів та участі у конкурсі зі спеціальності (шифр та назва спеціальності) до аспірантури з відривом ( або без відриву) від виробництва у 20…..році.

 

Підпис дата

 

Виза завідуючого кафедри, де вказано місце працевлаштування після закінчення аспірантури з відривом від виробництва.

ДОДАТОК 3

Зразок подання плану прийому до аспірантури та докторантури

(ПОДАЄТЬСЯ У ВІДДІЛ ПІДГОТОВКИ СПЕЦІАЛІСТІВ ВИЩОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ ДО 20 ГРУДНЯ )

 

Проректору НТУ «ХПІ»

з наукової роботи

проф. ………………….

ПЛАН

Прийому до аспірантури та докторантури на 20…. навчальний рік

по факультету ……………

Шифр наукової спеціальності Кафедра Завід. Каф. П.І.П П.І.П. кандидата Місце навчання (магістр, спеціаліст) роботи, Денна/заочна Плануємий науковий керівник
             
             

Затверджено на засіданні Вченої ради факультету…………………..

Протокол № ….від

Декан факультету

Секретар

 

Завідувачі кафедр несуть повну відповідальність за виконання плану прийому!!!

ДОДАТОК 4

Зразок оформлення звіту аспірантів за результатами поетапного контролю (травень-червень) аспірантів очного та заочного форм навчання

 

ВИТЯГ

З протоколу №……засідання кафедри…..

Присутні….осіб

Слухали звіт аспіранта n-го року навчання очної (заочної) форми

Іванова Івана Івановича

Тема дисертаційній роботи Керівник Що планувалось Виконання
       
   
   

УХВАЛИЛИ:приймаючи до уваги 100% плану аспірантської підготовки за навчальний рік, за звітний період аспірант виконав ……..%. Кафедра рекомендує ухвалити звіт. (Якщо є зауваження, то вказаним які).

……………………………………………………………

Зав. кафедри _________________

(науковий ступінь, вчене звання)

Звіт затверджено на засіданні Вченої ради факультету № від

 

Декан факультету ____________________

(науковий ступінь, вчене звання)

Вчений секретар _____________________

ДОДАТОК 5

Зразок оформлення титульної сторінки додаткової програми

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Національний технічний університет «ХПІ»

Затверджено Вченою радою факультету

Від « » , протокол № _____

Голова ради________________________­­­­

Вчений секретар ради_______________

ДОДАТКОВА ПРОГРАМА

Кандидатського іспиту зі спеціальності

(шифр і назва спеціальності)

здобувача__________________________________________

(прізвище, ім’я по батькові)

Тема дисертаційної роботи _____________________________________________________________

Запитання:

1.

2.

10.

Література: (5-10 джерел)

Додаткова програма розроблена: _

 

 

Харків - 20--- ..р.

ДОДАТОК 6

Допуск до вступних іспитів до аспірантури Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»

ВІДГУК МАЙБУТНЬОГО НАУКОВОГО КЕРІВНИКА

(Прізвище, ім’я та по батькові) Та за результатами співбесіди, вважаю, що можна допустити його до вступних…  

РЕКОМЕНДАЦІЇ ВЧЕНОЇ РАДИ

(ПІБ вступника) Заслухано на засіданні Вченої ради факультету протокол №….від ……………… Декан факультету ДОДАТОК 7 КАРТКА ОБЛІКУ СПІВРОБІТНИКІВ НТУ «ХПІ», ЩО ЗАКІНЧИЛИ АСПІРАНТУРУ …

ДОДАТОК 8

Подання до зарахування до аспірантури

______________________________________________________________ (вказати по конкурсу, до цільової аспірантури або на контрактній підставі) Кафедра ________________________________ на підставі заяви і Положення про… (прізвище, ім’я, по батькові)

ДОДАТОК 9

Довідка про наукову діяльність для надання права наукового керівництва роботою аспірантів

 

ПОЛОЖЕННЯ

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 1.03. 1999 р. за № 309 «Про затвердження Положення про підготовку науково-педагогічних і… Клопотання про надання кандидату наук права наукового керівництва роботою… 1. Виконання докторської дисертації на 30%, а також наявність теми та плану дисертаційної роботи на здобуття…

ДОДАТОК 10

Список наукових праць

за спеціальністю _____________________________________________ (шифр і назва спеціальності за Переліком спеціальностей) (прізвище, ім'я, по батькові здобувача)

ДОДАТОК 11

Зразок ВИТЯГ

З протоколу № засідання кафедри технології жирів

Від 2 вересня 2011 р.

Присутні: _____ членів кафедри

СЛУХАЛИ:про надання права наукового керівництва роботою аспірантів і здобувачів за спеціальністю 05.17.07 - Технологія продуктів бродіння кандидатові технічних наук, доценту кафедри технології жирів Яремків Л.С.

До відома членів кафедри доведено, що к.т.н., доцент Яремкін Л.С. у 1991 році захистив кандидатську дисертацію; працює на викладацькій роботі з 1992 року, а з 1998 року на посаді доцента кафедри ТЖ. Після захисту дисертації активно займається науково-дослідною роботою в напрямку ефективного використання промислових мікроорганізмів і ферментних систем цільового призначення у бродильних виробництвах. Бере участь у наукових роботах за держбюджетною НДР. Має понад 60 наукових публікацій і 2 патенти. Після захисту кандидатської дисертації опубліковано 26 робіт у фахових журналах, результати наукової роботи представлялися на 5 Міжнародних та 13 національних конференціях, отримано 1 патент. Щорічно керує магістерськими кваліфікаційними роботами зі спеціальності «Технологія бродильних виробництв і виноробства». Активно працює над докторською дисертацією на тему «Розробка науково-теоретичних основ інтенсифікації процесів одержання продуктів бродіння». Має претендента на вступ до аспірантури у поточному році.

 

УХВАЛИЛИ: Враховуючи результати активної наукової роботи, значний доробок у підготовці докторської дисертації к.т.н., доцента Яремкіна Л.С. порушити клопотання перед вченою радою НТУ «ХПІ» про надання йому права наукового керівництва роботою аспірантів і здобувачів за спеціальністю 05.18.07 Технологія продуктів бродіння.

Зав. кафедри ТЖ д. т. н., проф. ………

Секретар кафедри ……………..

ДОДАТОК 12

ВИТЯГ

З протоколу № 3 засідання Вченої ради факультету Т

Від 8 листопада 2011 р.

Присутні: ______осіб із ___

СЛУХАЛИ:подання завідувача кафедри технології органічних продуктів, доктора хімічних наук, професора Пуха З.Г. про надання права наукового керівництва роботою аспірантів і здобувачів за спеціальністю 05.18.07 Технологія продуктів бродіння кандидатові хімічних наук, доценту кафедри технології органічних продуктів Яремкіну Леоніду Степановичу.

УХВАЛИЛИ:Враховуючи результати активної наукової роботи, значний доробок у підготовці докторської дисертації к.т.н., доцента Яремкіну Л.С, наявність претендентів на вступ до аспірантури у поточному році, порушити клопотання перед вченою радою університету про надання йому права наукового керівництва роботою аспірантів і здобувачів за спеціальністю 05.18.07 Технологія продуктів бродіння.

Голова Вченої ради факультету ТОР

к.т.н., професор ……………

Вчений секретар ради ……………………

 

ДОДАТОК 13

Довідка

Про наукову діяльність для надання права наукового керівництва роботою аспірантів

 

Прізвище, ім’я, по батькові  
Місце роботи, кафедра  
Шифр, назва спеціальності, за якою буде здійснюватись наукове виробництво  
Кількість публікацій усього/після захисту дисертації  
Рік захисту дисертації  
Наявність претендентів для вступу до аспірантури (П.І.П)  
Кількість наукових керівників аспірантів за відповідною спеціальністю на кафедрі  
Керівництво НДР чи іншими хоздоговіриними темами  

Завідувач кафедри ____________

Декан факультету ____________

ДОДАТОК 14

Довідка

Проректор з науково-педагогічної роботи

Марченко Андрій Петрович 700-40-34

Відділ підготовки спеціалістів

Вищої кваліфікації

(аспірантура, докторантура)

Начальник Степанова Ірина Ігорівна 707-62-05

Відділ 24-03

Ректорський корпус, кімната 21

Вчена рада

Вчений секретар Зайцев Юрій Іванович 707-66-56

Група атестації 707-65-72

Ректорський корпус, кімната 20.

 

 

ЗМІСТ

Аспірантура НТУ «ХПІ». Історична довідка

1. Правові і організаційні підстави діяльності аспірантури НТУ «ХПІ»

Загальні положення

2. Термін навчання в аспірантурі

3. Порядок прийому до аспірантури

4. Порядок прийому до докторантури

5. Вибір передбачуваного наукового керівника та підготовка реферату за спеціальністю

6. Права та обов’язки аспірантів

7. Порядок проходження навчання в аспірантурі

8. Здобувачі наукового ступеня кандидата наук, які працюють над дисертаціями поза аспірантурою

9. Порядок проведення кандидатських іспитів

10. Додатки:

Додаток 1. Перелік спеціальностей по яким проводиться набір та підготовка спеціалістів вищої кваліфікації

Додаток 2. Зразок оформлення заяви до вступу до аспірантури

Додаток 3. Зразок подання плану прийому до аспірантури

Додаток 4. Зразок оформлення звіту аспірантів за результатами поетапного контролю

Додаток 5. Зразок оформлення титульної сторінки додаткової програми

Додаток 6. Допуск до вступних іспитів до аспірантури

Додаток 7. Подання до зарахування до аспірантури

Додаток 8. Картка обліку співробітників НТУ «ХПІ», що закінчили аспірантуру

Додаток 9

Додаток 10

Додаток 11

Додаток 12

Додаток 13

Додаток 14

 

 

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

 

 

НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

«ХАРКІВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ»

 

ДОВІДНИК

Докторанта та аспіранта

НТУ «ХПІ»

Затверджено

редакційно-видавничою

радою університету,

протокол №___від 2012р

 

 

Харків НТУ «ХПІ» 2012

УДК 378.2 (083)

ББК 74.58е22

С-79

 

Рецензент

Ю.І. Зайцев, проф. , вчений секретар НТУ «ХПІ»

 

Степанова І.І.

Довідник докторанта та аспіранта НТУ «ХПІ» /:І.І. Степанова, . за ред. проф. А.П. Марченко. – Х.: НТУ «ХПІ», 2012.- с.

 

ISBN

У довіднику наведена кратка історична довідка, що відбиває основні етапи розвитку та становлення університету за роки його існування. Подані такі матеріали, як перелік спеціальностей, з яких ведеться підготовка аспірантів та докторантів у НТУ «ХПІ», основні етапи та форми цієї підготовки. Наведені зразки оформлення основних документів, а також документи, що пояснюють порядок проходження вступних та кандидатських іспитів.

Призначено для докторантів та аспірантів НТУ «ХПІ».

УДК 378.2 (083)

 

ББК 74.58е22

 

 

ISBN С-79 І.І.Степанова,2012

 

 

 

Довідкове видання

 

 

Довідник докторанта

та аспіранта НТУ «ХПІ»

 

Роботу до видання рекомендував

доктор тех .наук, проф. Тошинський В.І.

 

Редактор В.В. Полянська

 

 

лан 2012р., поз.

Підп. до друку . . . Формат 60*84 1\169. Папір друк. №2.

Друк – ризографія. Гарнітура Times New Roman. Ум. друк. арк. .

Наклад прим. Зам № . Ціна договірна.

 

Видавничий центр НТУ «ХПІ»

Свідоцтво про державну реєстрацію ДК № 3657 від 24.12.2009р.

61002, Харків, вул. Фрунзе, 21

 

 

Довідкове видання

 

 

Довідник докторанта

та аспіранта НТУ «ХПІ»

 

Роботу до видання рекомендував

доктор тех .наук, проф. Тошинський В.І.

 

Редактор В.В. Полянська

 

 

лан 2012р., поз.

Підп. до друку . . . Формат 60*84 1\169. Папір друк. №2.

Друк – ризографія. Гарнітура Times New Roman. Ум. друк. арк. .

Наклад прим. Зам № . Ціна договірна.

 

Видавничий центр НТУ «ХПІ»

Свідоцтво про державну реєстрацію ДК № 3657 від 24.12.2009р.

61002, Харків, вул. Фрунзе, 21

 

 

 


 

 


– Конец работы –

Используемые теги: Історична, довідка0.052

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: ІСТОРИЧНА ДОВІДКА

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Характеристика бази практики. Історична довідка та коротка характеристика бази практики. Схема управління підприємством
Вступ... Характеристика бази практики... Історична довідка та коротка характеристика бази практики...

Історична, економічна та вартісна сутність фінансів
Фінанси як наука відноситься до числа екон наук Фінанси це екон наука яка вивчає ту сферу екон відносин яка пов яз з розподілом і... Призначення та зміст розподільної функції фінансів...

Теоретична довідка до ПР №8 Побудова інфологічної моделі бази даних. Створення таблиць бази даних
Постановка задачі... Побудувати працездатну базу даних Облік товару для вирішення облікової задачі... Особливості СУБД Access...

Історична школа Володимира Антоновича
Без аналізу якраз змістовної сторони знання неможливо відрізнити дійсний розвиток історичної науки від псевдонаукових кон’юнктурних “шкіл”. Відомо,… Сьогодні історична наука, щоб бути дійсно наукою, повинна зайнятися розробкою… Згодом Київська наукова традиція відроджується в наукових і академічних осередках у ХІХ ст без огляду на…

0.027
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам