рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Причини неуспішності учнів та шляхи їх розв’язання

Работа сделанна в 2007 году

Причини неуспішності учнів та шляхи їх розв’язання - Курсовая Работа, раздел Педагогика, - 2007 год - Министерство Образования И Науки Украины Краматорский Экономико-Гуманитарный ...

Министерство образования и науки Украины Краматорский экономико-гуманитарный институт Константиновский филиал Научно-исследовательвкая работа на тему Причины неуспеваемости учеников и пути их разрешения Причини неуспішності учнів та шляхи їх розвязання Курсовая работа по курсу Дидактика студентка группы ПН-05-2з Бабак Е.С. Специальность Начальное обучение Руководитель Борисова С.В. Константиновка 2007 г. Зміст 1. Вступ 2. Структура проблемного навчання 1. Пояснювально-ілюстративний метод навчання 2. Репродуктивний метод навчання 3. Практичні методи 3. Уміння -діяльність учня 1. Розгляд учіння на основі сприймання 3.2. Діяльнісний характер учіння 4. Підтримання і розвиток пізнавального інтересу до навчання 5. Принцип зв язку теорії з практикою 1. Принципи єдності навчання, виховання і розвитку 6. Знання - як категорія вираження цілей навчання 6.1. Відчуття 1. Зорові відчуття 2. Слухові відчуття 3. Нюхові відчуття 6.1.4. Вібраційні відчуття 5. Смакові відчуття 6.2. Сприймання 3. Уявлення 4. Поняття 1. Конкретні й абстрактні поняття 5. Умовиводи 6. Теорія. 7. Уміння і навички як категорії вираження цілей навчання 7.1. Уміння 2. Навички 1. Формування навичок 3. Знання 8. Характеристики особистості як категорії вираження цілей навчання 1. Особистість і її структура 2. Характеристики особистості 9. Підсумок 10. Література 1. Вступ. Сьогодні педагоги і вчителі зустрічаються з проблемою вихованням дітей. Проблема полягає в тому, що один матеріал, діти розуміють по-різному.

Процес навчання - єдиний, цілісний процес.

У центрі цього цілого стоїть особистість учня, його активна, пізнавальна діяльність. У ході навчання в учнів відбувається перебудова раніше сформованого досвіду, розвиток його пізнавальних сил, формування і розвиток особистості в цілому, забезпечується єдність освіти, виховання і розвитку.

Розглядаючи учіння як діяльність, треба знати в учінні відбуваються два процеси перший - власне учіння, як діяльність і виконання дії другий - процес перетворення досвіду суб єкта учіння. Виконання дії, що пов язане з перетворенням деякого об єкта певної конкретної предметної галузі дійсності, а процес засвоєння полягає у перетворенні суб єкта учіння, як такого, який цією дією не володів у суб єкта, який нею володіє. Зв язок дидактична система - учень означає, що середовище вимагає індивідуалізувати систему навчання.

Ця вимога зауважена у принципі врахування індивідуальних особливостей учнів, їхніх вікових відмінностей та закономірностей розвитку та у принципі систематичності і послідовності. Зв язок учень - учитель передбачає постійне отримання учителем об єктивної інформації про навчальні досягнення учня, на основі досягнення цілей навчання.

Керування навчальним процесом на основі оцінки ступеня досягнення мети навчання є необхідним атрибутом навчального процесу як з погляду учителя, так і з погляду та в інтересах учня. Цей принцип навчання має назву принципу контролю і корекції знань учнів. Принцип єдності навчання і самонавчання, виховання і самовиховання, розвитку і саморозвитку охоплює такі вимоги 1. Ніякої роботи ніколи не виконувати за учня, якщо він може виконати її сам. 2. Учитель повинен оволодіти умінням планувати та організовувати самостійну роботу учнів. 3. Учитель повинен вчити учнів самостійно визначати цілі діяльності, розробляти способи діяльності. 4. Учитель повинен дуже вимогливо ставитися до визначення обсягу домашніх завдань. 5. Учитель повинен стимулювати пробудження в учнів до самоаналізу та самопізнання Метою пізнання світу є його перетворення відповідно до потреб людини.

Розвиток продуктивних сил був і є рушієм наукового прогресу.

Водночас при вивченні низки предметів є можливість показати такий стан розвитку науки, коли теоретична думка у своєму розвитку випереджає практику, створити добру основу для формування глибокого інтересу до навчання, до свого предмета як запоруки і необхідної умови ефективного навчання.

В цьому і полягає роль, функція і значення принципу зв язку навчання з практикою.

Але повноцінне засвоєння матеріалу передбачає вміння оперувати ним під час розв язування різноманітних теоретичних і практичних завдань. Для досягнення цього є певні види вправ у розв язуванні завдань із застосуванням знань, що веде до формування відповідних умінь і навичок, а також до глибшого осмислення знань. Ця робота і спрямована на оволодіння матеріалом. Особистість - це результат біологічного і соціального розвитку людини в їх єдності. Темперамент накладає відбиток на темп і ритм діяльності та поведінки, інтенсивність психічних процесів, Властивості темпераменту, як і властивості нервової системи, не є абсолютно незмінними, вони проявляються не з моменту народження, а розвиваються в певній послідовності. Темперамент - сукупність індивідуальних особливостей особистості, які характеризують динамічний та емоційний боки її діяльності і поведінки. Виділяють такі типи темпераменту флегматик, холерик, меланхолік, сангвінік. Основними компонентами темпераменту є загальна психічна активність, моторика, емоційність. 2.

Структура проблемного навчання

. До того ж, розв язання проблем, виявлених самими учнями, відбувається ... Отже, підсумуємо всі характерні особливості пояснювально- ілюстративно... З точки зору того, що дії учителя і дії учнів спрямовані на засвоєння ... повернення до проблемної ситуації.

Репродуктивний метод навчання

Людина сприймає часові та просторові форми, величини і відношення пред... Таким чином, на перше місце у процесі засвоєння знань ставиться аналіз... Без відчуттів неможливе сприймання, однак, крім відчуттів, сприймання ... Уявлення відображають переважно зовнішні боки, зв язки і відношення, о... Крім індукції і дедукції, ми користуємося ще такою формою умовиводу, я...

Формування навичок

Переконання - важливий осмислений мотив поведінки, який надає всій дія... Однією з категорій, в якій виражаються цілі навчання, є знання. У свою... Белозерцев Е.П. Урок в сучасній школі питання теорії і практики Кн. Перминоева Л.

– Конец работы –

Используемые теги: чини, неуспішності, учнів, шляхи, розв, язання0.08

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Причини неуспішності учнів та шляхи їх розв’язання

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Загальний та частковий розв’язки системи. Базисні та опорні розв’язки. Розв’язок системи методом Гаусса та Жордана –Гаусса
На сайте allrefs.net читайте: "Серед відомих методів розв’язку систем лінійних рівнянь слід відзначити метод виключення Гаусса та його модифікації"

Розв’язання задач з охорони праці
Розв язання задач з охорони праці В дипломних... Таблиця Варіанти завдань для розрахунку бокового природного освітлення Варіант Вид бокового...

Тематичні індивідуальні завдання та приклади розв’язання типових завдань з курсу „Вища математика
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧУВАННЯ... ТА ТОРГІВЛІ...

Лекція № 2 ЧИСЕЛЬНІ МЕТОДИ РОЗВ’ЯЗАННЯ СИСТЕМ ЛІНІЙНИХ АЛГЕБРАЇЧНИХ РІВНЯНЬ НА ЕОМ
На сайте allrefs.net читайте: Лекція № 2.

Рух системи матеріальних точок. Методика розв`язання задач про зіткнення. Закон збереження повної механічної енергії
Для визначення констант інтегрування застосуємо початкові умови це початкова швидкість руху кінця мотузки яка виникає внаслідок падіння муфти...

Причины и виды безработицы в условиях рыночной экономики
Очевидно, что при неполном использовании имеющихся ресурсов рабочей силы экономическая система работает, не достигая границ своих производственных… Безработица – это нечто большее, чем бедствие, это социальная катастрофа.… Она охватывает как рынок рабочей силы, так и ее непосредственное использование в общественном производстве.На рынке…

Расчеты платежными требованиями. Причины создания и развития Центральных Банков. Функции ЦБР. Контокоррентный кредит».
Денежный оборот страны, отражая движение денег, состоит из их обращения между: центральным банком и коммерческими банками; коммерческими банками;… В зависимости от формы функционирующих в денежном обороте денег его принято… Безналичные денежное обращение. Оно преобладает во всех странах и обслуживается чеками, кредитными карточками,…

Выявление причин отсутствия необходимого спроса на услуги кафе "Кэт"
Цель исследования: Выявление причин отсутствия спроса на услуги кафе «Кэт», необходимого для получения желаемой прибыли.Задачи: Определить целевую… Методы исследования: Наблюдение, эксперимент, опрос и глубинное интервью для… Критерий выборки: реальные клиенты (потенциальных отбрасываем, так как они не могут оценить деятельность кафе (знают…

Глобальные проблемы, причины их возникновения и основные признаки. Классификация глобальных проблем
Философское осмысление глобальных проблем — это изучение процессов и явлений, связанных с проблемами общепланетарной цивилизации,… Философия анализирует причины, которые привели к появлению или обострению… В современной философии сложились основные подходы к пониманию глобальных проблем: 1. все проблемы могут стать…

Причины кризиса в Кыргызстана и идеи по выходу из него
Однако, я вижу ни конституция и ни парламент не смогли помочь вам. Поэтому, надо усилить подотчетность власти народу. Например, объязать каждого… Директор Центра “Знание без границ” Даниэл Зарецкий из Нью Йорка предлагает… По его мнению, “невозможно довести до совершенства человеческую природу, но можно максимально улучшить обстоятельства,…

0.027
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам
  • Межэтнические конфликты: причины возникновения и способы урегулирования Межэтнический конфликт специфическая форма проявления социального конфликта, где стороны или одна из сторон мобилизуются, действуют или притесняются… А. Ямсков определяет этнический конфликт через описание коллективных действий,… По его мнению другого определения дать невозможно, потому что этнический конфликт в чистом виде вычленить нельзя.…
  • Нефроптоз. Причины и симптомы В этой стадии опущенную почку можно прощупать через переднюю брюшную стенку на вдохе, на выдохе почка уходит в подреберье (в норме почку можно… Иногда возникают периодические тупые, ноющие боли в поясничной области. Чаще… Это приводит к уменьшению доставки к почке артериальной крови (ишемии) и затруднению оттока от почки крови венозной…
  • Творчий шлях Володимира Сосюри Навколо вітер непереможний реве й ґуля 1 1923 Чуєте озоновану вічністю молоду красу цього поривання? Володимир Сосюра народився 6 січня 1898 р. на… Батько, Микола Володимирович, за фахом кресляр, був людиною різнобічно… Татко нагадував мені похмурого козацького орла, а мама - якусь смугляву птицю, що їй не сидиться на місці і все вона…
  • Приспособленность организмов к среде обитания, ее причины Но и в этих условиях она относительна. Белая куропатка а солнечный день выдает себя тенью. Заяц-беляк, незаметный на снегу, хорошо виден на фоне… На популяцию в- природе действует мутационный процесс, происходят колебания… Экологическое видообразование относится к симпатрическому происходит в тех случаях, когда популяции одного вида…
  • Истинные причины возникновения мирового экономического кризиса Этого контроля реально не имеет и правительство США. Таким правом обладает только ФРС США. Федеральная Резервная система США иными словами… О выгодах владельцев ФРС мы скажем чуть позже, а к числу выгод США относится… Если пересчитать по общим правилам, то с 20 этот показатель уменьшится примерно до 15 . Ну да ладно, пусть будет 20 .…