рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Работа с запросами в MS Access 97

Работа с запросами в MS Access 97 - раздел Программирование, Змст Вступ 1. Створення Запитв На Вибрку Даних 2. Виконання Обрахункв В Запи...

Змст Вступ 1. Створення запитв на вибрку даних 2. Виконання обрахункв в запитах 3. Перехресн запити 4. Запити на змну даних 5. Безпека прац. Вимоги до виробничого освтлення робочого мсця 6. Характеристика з мсця проходження практики 7. ЛтераАркушАркушвПе ревр. Н.контрЗатвер.ВСТУП Програмне забезпечення для роботи з базами даних використовуться на персональних комп ютерах досить давно.

Взагал, база даних це набр записв файлв, як органзован спецальним чином. В комп ютер, наприклад, можна збергати прзвища адреси друзв або клнтв. Можливо, збергати вс сво листи, вони згрупован по адресатам, або набр файлв з даними по фнансовим справам отриман або виставлен рахунки, витрати по чековй книжц або балансам. Один з типв баз даних це документи, як набран за допомогою текстових редакторв згрупован за темами. Другий тип файли електронних таблиць, як об днан в групи по характеру х використання.

Щоб керувати даними, як розкидан по сотням таблиць файлв використовуються системи керування базами даних СКБД. Microsoft Access 97 саме такою системою. Майже вс сучасн системи побудован на реляцйнй модел керування базами даних. Назва реляцйна пов язана з тим, що кожний запис в такй баз даних ма нформацю, яка вдноситься тльки до одного конкретного об кту. В реляцйнй СКБД вс дан представлен в вигляд таблиць. нформаця про об кти визначеного виду представляться в табличному вигляд в стовпчиках таблиц мстяться рзн характеристики об ктв атрибути наприклад, адреси клнтв, а рядки призначен для опису величин всх атрибутв окремого об кта наприклад, дан про конкретного клнта.

В випадку, коли використовуються функц СКБД для вибору нформац з одн або деклькох таблиць виконуться запит, що темою дано дипломно роботи, результат представляться у вигляд таблиц. Бльше того, можна виконати запит з використанням результатв ншого запиту. Можна об днати нформацю з деклькох таблиць або запитв.

Система керування базами даних да можливсть контролювати структуру опис даних, роботу з ними органзацю колективного користування нформацю. СКБД також суттво збльшу можливост полегшу каталогзацю ведення великих об мв нформац, яка збергаться в численних таблицях. СКБД включа в себе три основних типа функцй визначення даних, х обробка й керування даними. Ус ц функцональн можливост в повнй мр реалзован в Microsoft Access. В баз даних Access основними об ктами таблиц, запити, форми, звти, макроси модул.

Таблиця об кт, який використовуться для збереження даних. Таблиця складаться з полв стовпчикв, в яких збергаються рзн дан, записв рядкв. В записи збрана вся нформаця про деякий об кт. Запит об кт, який дозволя користувачу отримати потрбн дан з одно або деклькох таблиць. Для створення запиту можна використовувати бланк QBE запит по зразку або нструкцю SQL. Можна створювати запити на вибрку, поновлення, видалення або додавання даних. За допомогою запитв також можна створювати нов таблиц, використовуючи дан з одно або деклькох снуючих таблиць.

Форма об кт, призначений в основному для вводу даних, вдображення х на екран або керування роботою додатку. Звт об кт, призначений для створення документа, який в подальшому може бути роздрукований або включений в документ ншого додатку. 1. СТВОРЕННЯ ЗАПИТВ НА ВИБРКУ ДАНИХ Запити дають широк можливост для вибору, сортування обчислення з використанням даних одн таблиц. Дуже важливо вмти використовувати дан з повязаних таблиць, допомага будувати багатотабличн запити майстер запитв.

Запит на вибрку можна використовувати не тльки для вдбору даних, але для х поновлення. Запит на вибрку ма ряд властивостей, як можна використовувати для змни роботи запиту. В режим таблиц доступн сам рзн операц з даними - огляд, сортування, фльтраця, поновлення друк. Але достатньо часто приходиться проводити обчислення огляд даних з деклькох таблиць. Вдобразити потрбн дан можна за допомогою запитв.

Псля виконання запита на вибрку який вдбира нформацю з таблиць нших запитв бази даних, в той час як при виконанн запиту на змну дан вставляються, поновлюються або видаляються Microsoft Access створю набр записв, як мстять вдбран дан. В бльшост випадкв з набором записв можна працювати так само, як з таблицею можна проглянути вдбрати нформацю, роздрукувати поновити дан. Але на вдмну вд реально таблиц, цей набр записв фзично не сну в баз даних. Access створю набр записв з даних таблиць тльки пд час виконання запиту. Якщо змнити дан в набор записв, Access внесе вдповдн змни в таблицю, на баз яких побудований запит.

При вивченн форм звтв виявляться, що запити найкращим способом видлення даних, необхдних для виршення визначеного завдання. Запити можуть слугувати джерелами даних таких елементв керування, як список поле з списком, що спрощу введення даних. Щоб вдкрити вкно нового запиту в режим конструктора, вкн бази даних потрбно перейти на вкладку Запрос натиснути кнопку Создать, яка мститься з правого боку вд списку запитв.

Access вдкри вкно далогу Новый запрос. В нас вибр створити запит самостйно в режим конструктора або скористатися допомогою майстра для створення одного з деклькох типв запитв. Щоб вдкрити снуючий запит в режим конструктора, треба видлити його мя на вкладц Запрос натиснути кнопку Конструктор. Запит вдкриваться в режим Конструктор. В верхнй частин вкна запиту знаходяться списки полв назви стовпчикв таблиц, в нижнй частин - бланк запиту.

Вибр даних з одн таблиц Одна з переваг запитв те, що вони дозволяють достатньо швидко вдбрати необхдн дан з деклькох повязаних таблиць. Але запити корисн при робот з одною таблицею. Вс методи, як використовуються для роботи з диною таблицею, пдходять для складних багатотабличних запитв. Найкраще за все створити запит на основ одно таблиц так вдкрити вкно бази даних, вибрати потрбну таблицю, розкрити список кнопки Новый объект на панел нструментв вибрати пункт Новый запрос натиснути кнопку ОК якщо рядок Имя таблицы не виводиться в бланку запиту, слд вибрати команду ВидИмена таблиц.

Вдкриваться вкно конструктора, воно роздлене на дв частини мал. 1. В верхнй частин знаходяться списки полв таблиць або запитв, на пдстав яких створються новий запит. В нижнй розмщений бланк QBE Query By Example - запит по зразку, в якому виконуться вся робота по створенню нового запиту. Кожний стовпчик бланку представля одне поле, яке використовуться в запит. Поле може просто належати однй з таблиць, бути обчислюваним його значення розраховуться на основ одного або деклькох полв таблиц, або пдсумковим, яке використову одну з вбудованих функцй Microsoft Access.

Мал. 1. Вкно бланка запиту Полям запиту можна надавати мена, як будуть вдображатися заголовках стовпчикв при виведенн набору записв запиту, а для генерац обчислюваних полв можна використовувати вирази любого ступеню складност. В зв язку з тим, що була виконана команда ВидИмена таблиц, в даному рядку бланка запиту Access виведе м я таблиц, з яко вибране поле. В третьому рядку бланка можна задати, чи потрбно виконувати сортування по вибраному або обчислюваному полю. Прапорц в бланку Вывод на екран вдповдають за вивд на екран полв в набор записв.

По замовчуванню Access виводить на екран вс поля, як мстить бланк запиту. Але деяк поля включаються в запит тльки для вдбору потрбних записв, а виводити х на екран зовсм не обовязково. Щоб виключити таке поле з набору записв, треба зняти його прапорець в рядку Вывод на екран.

Для введення умов вдбору записв використовуться рядок Условие отбора рядок или. Першим кроком при створенн запиту вибр полв, як включаються в набр записв. Це можна зробити, просто перетягнувши поле в потрбний стовпчик бланка з списку полв в верхнй частин вкна. При перетягуванн поля вказвник мишки перетворються в маленький прямокутник. Якщо потрбно включити в запит вс поля таблиц, то достатньо перетягнути значок з списку полв в бланк QBE. нший спосб ввести в запит вс поля таблиц - це двч клацнути на заголовку списку полв в верхнй частин вкна таким чином видляються вс поля таблиц.

Потм перетягнути видлен поля в рядок Поле бланка запиту. Вказвник миш перетвориться в значок з зображенням деклькох прямокутникв, який показу, що перетягуються деклька полв. Коли вдпускаться кнопка миш, Access помстить в бланк запиту вс поля таблиц. Встановлення властивостей полв В загальному випадку поля, як виводяться в набор записв запиту, наслдують властивост для вдповдних полв таблиц.

Можна задати нш значення наступних властивостей Описание нформаця, яка виводиться в рядку стану вкна запита в режим таблиц, коли поле ста поточним, Формат поля представлення даних на екран, Число десятичных знаков для числових даних, Маска ввода Подпись заголовок стовпчика. Щоб задати властивост деякого поля, потрбно клацнути на любй чарунц вдповдного стовпчика в бланку запита натиснути кнопку Свойства на панел нструментв або вибрати команду ВидСвойства. Введення умов вдбору Якщо потрбно вдбрати записи з конкретним значенням поля, треба ввести його чарунку Условие отбора цього поля. Текстове значення, яке використовуться в якост умови вдбору, повинне бути вмщене в лапки.

В випадку, якщо нас цкавить деклька значень, вводяться в рядок Условие отбора роздляються логчним оператором OR. Коли вводяться умови вдбору для деклькох полв, то вс вирази в рядку Условие отбора або в рядку или повинн приймати значення стина для любого запису, який включаться в набр записв запиту.

Це означа, що Access викону логчну операцю AND над умовами вдбору, як знаходяться в одному рядку. Щоб результат операц AND мав значення стина, умови повинн бути стинними тльки в цьому випадку запис вдбираться запитом. Наприклад, ми вибирамо записи з таблиц, в якй знаходяться дан про робтникв. Умовою вдбору обрано поле Загальний стаж його значння 10 AND 20 Це означа, що будуть вдбран тльки т записи з даними про робтникв значення яких вдповда обом умовам в рядку Условие отбора стаж бльше 10 рокв, але не перевищу 20. Вс нш записи в таблицю запиту не попадуть.

Коли задаються для деякого поля деклька умов вдбору, як з днан логчним оператором OR, то для того, щоб запис був вдбраний запитом, стинним повинна бути хоча б одна з них. два способи задати деклька пов язаних оператором OR умов для одного поля. Можна ввести вс умови в одну чарунку рядка Условие отбора з днати х оператором OR. Наприклад, з таблиц про поставникв продукц запис в чарунц Условие отбора Кив OR Внниця, означа, що будуть вдбран вс записи про поставникв, що знаходяться в мстах Кив Внниця. нший варант введення кожно умови в окрему чарунку рядка или. При використанн деклькох рядкв или для вдбору запису достатньо виконання всх умов в одному з рядкв или. Окрм звичайних операторв порвняння Access пропону три спецальних оператора, корисних для вдбору даних, як виводяться в набор записв запиту.

BETWEEN. Визнача дапазон значень. Between 10 означа те саме, що вираз And 20 10 And 20. IN. Зада список значень, що використовуться для порвняння.

Вираз INКив,Внниця означа те саме, що вираз Кив OR Внниця. LIKE. Оператор, корисний для пошуку зразкв в текстових полях. В зразок пошуку можна включити символи шаблона, замня любий символ в данй позиц, а означа любу кльксть символв в данй позиц. Символ вказу, що в данй позиц повинна бути цифра. Умови вдбору для дат часу Microsoft Access зберга значння дат часу як числа з плаваючою комою з подвйною точнстю. Значння з лвого боку вд десятково коми вдповда дат, а дробова частина числа представля час доби. Щоб повдомити Access про те, що вводиться дата час, значення вмщуться в символи числа. Наприклад, 10 Квтень 2003 100403 визначають одну ту саму дату. Access да деклька функцй, як можна використовувати при завданн умов вдбору для дат часу Day дата. Поверта значення дня мсяця в дапазон вд 1 до 31. Month дата. Поверта значення мсяця року в дапазон вд 1 до 12. Year дата. Поверта значення року в дапазон вд 100 до 9999. Weekday дата. Поверта значення чисел вд 1 Недля до 7 Субота, як вдповдають дням тижня.

Hour дата. Поверта цле число вд 0 до 23, як представляють значення часу. DatePart нтервал, дата. Поверта номер кварталу або номер тижня в залежност вд того, який код нтервалу задаться q - для визначення кварталу, ww - для визначення порядкового номера тижня в роц. Date. Поверта поточну системну дату. Використання параметрв запиту До сих пр ми вводили умови вдбору безпосередньо в бланк запиту в режим конструктора.

Але на етап створення запиту на завжди можна визначити, як значння повинен вдшукувати Access.

Потрбно включити в запит параметр, при кожному виконанн запиту Access буде вимагати конкретн умови вдбору. Щоб визначити параметр, потрбно ввести в рядок Условие отбора замсть конкретного значення м я або фразу, яка вмщена в квадратн дужки. Те, що вмщене всередин квадратних дужок, Access розгляда як м я параметра. Воно виводиться в вкн далогу при виконанн запиту, тому в якост мен параметра розумно використовувати змстовну фразу.

В одному запит можна задати деклька параметрв, при цьому м я кожного параметру повинно бути ункальним нформативним. Для кожного параметра запиту можна вказати тип даних. Access використову цю нформацю для переврки введеного значення. Наприклад, якщо визначено параметр як числовий, Access вдкине лтерн символи в значенн параметра. З мовчазно згоди Access нада параметрам запиту текстовий тип даних. Якщо потрбно змнити тип даних, треба вибрати команду ЗапросПараметры, Access виведе на екран вкно далогу Параметры запроса.

В цьому вкн далогу вводиться м я кожного параметра, тип якого ми хочемо визначити, в стовпчик Параметр в такому вигляд, в якому воно було вказане в бланку запиту, але без квадратних дужок. В стовпчику Тип данных треба встановити потрбний тип даних, який вибираться з списку, що розкриваться. Псля визначення всх параметрв натискамо кнопку ОК. При виконанн запиту Access попросить ввести почергово значення для кожного з параметрв, використовуючи вкно далогу.

Багатотабличн запити Розглянувши можливост запитв, як основан на однй таблиц, на баз отриманих знань легко органзувати перегляд об днаних даних з деклькох пов язаних таблиць. Здатнсть запитв вдбирати дан з деклькох таблиць особливо корисна при створенн форм звтв. Розглянемо приклад, в якому об днуться нформаця з двох таблиць. В вкн бази даних треба перейти на вкладку Запросы натиснути кнопку Создать. В вкн далогу Новый запрос вибрати Конструктор натиснути кнопку ОК. Access вдкри вкно нового запиту в режим конструктора виведе на екран вкно далогу Добавление таблицы.

Вкно далогу дозволя вибрати таблиц запити, як будуть базовими для нового запиту. Вибираються дв таблиц закриваться вкно. Якщо зв язок мж базовими таблицями був ранше визначений, то верхня частина вкна запиту в режим конструктора буде виглядати так, як показано Мал. 2. Конструктор запиту на мал. 2. Access пов язу використовуван в запит таблиц на основ нформац про зв язок, яка задана при х створенн.

Access зв язок в вигляд лн, яка з дну первинний ключ одно таблиц з вдповдним полем ншо. Якщо зв язок мж таблицями не визначений, Access сам прийме ршення, встановивши зв язок мж полями з однаковими менами спвпадаючими типами даних. Користувач включа в бланк запиту необхдн поля з двох таблиць. Побачити результат запиту можна, переключившись у режим таблиц. Як уже згадувалося, вкн режиму таблиц можна виконувати з набором записв запиту майже вс д, як доступн для звичайних таблиць.

Одним з найцкавших аспектв багатотабличних запитв можливсть змни даних вихдних таблиць прямо в набор записв. Створення запиту на основ ншого запиту При створенн запита в режим конструктора вкно далогу Добавление таблицы дозволя вибрати в якост джерела даних для нового запиту не тльки таблиц, але запити. Дйсно, побудова одного запиту на основ ншого - це ще один спосб роботи з даними з деклькох таблиць спочатку створються один запит, за допомогою якого виршуться визначене коло задач вдбираться сукупнсть даних з деклькох таблиць, а потм на його основ будуться нший для отримання кнцевого набору записв.

Використання майстра запитв 1. В вкн бази даних перейти на вкладку Запросы натиснути кнопку Создать. 2. В далоговому вкн Новый запрос вибрати майстра Простой запрос мал. 3. Натиснути ОК. 3. В далоговому вкн мал. 4, що з явилося, вказати м я таблиц або запита, на якому буде збудований новий запит. Потм вибрати поля, з яких повинн бути вдновлен дан. Мал. 4. Створення простого запиту Якщо необхдно, вказати додатков таблиц або запит, а потм вибрати з них поля, як повинн бути використан. 4. Закнчивши роботу в цьому далоговому вкн, натиснути ОК. Потрбно слдувати нструкцям, як виникають в наступних далогових вкнах майстра.

В останньому далоговому вкн користувачу пропонуться вибр виконати запит або продивитися його структуру в режим конструктора. Якщо отриманий запит не вдповда вимогам, можна знову звернутися до майстра або внести змну в запит в режим конструктора.

Вдкриття, копювання, збереження, перейменування видалення запитв Користувач може вдкрити в режим конструктора рзн запити запит на вибрку, перехресний запит запит на змну. Запит на вибрку перехресний запит також можна вдкрити в режим таблиц для огляду результатв. Можна створити ярлик для вдкриття об кта бази даних, яка знаходиться або на комп ютер користувача, або на файловому сервер мереж або в директор для спльного доступу. В Microsoft Windows можна створити ярлик, перемстивши за допомогою миш об кт з вкна бази даних в робочий стл або папку. нший спосб клацнути правою кнопкою миш потрбний об кт запит, наприклад вибрати команду Создать ярлык.

Щоб створити ярлик не на робочому стол, треба ввести новий шлях в поле Размещение. Для копювання вибираться об кт натискаться кнопка Копировать на панел нструментв. Пд час копювання об кта в ншу базу даних, закриваться поточна база вдкриваться та, в яку потрбно вставити об кт. При вдкритому вкн бази даних натиснути кнопку Вставить на панел нструментв.

Збереження запиту вдбуваться шляхом натискання кнопки Сохранить на панел нструментв. Для збереження коп об кта бази даних з новим м ям або в ншому файл, при умов що об кт вдкритий або видлений, потрбно вибрати команду Сохранить какЭкспорт в меню Файл. Щоб зберегти об кт в поточнй баз даних, треба вибрати параметр В текущей базе данных в далоговому вкн Сохранение объекта, ввести м я об кта натиснути ОК. Для перейменування запита потрбно впевнитися, що об кт бази даних закритий. Дал в вкн бази даних вибрати вкладку Запросы, яка мстить потрбний об кт. Натиснути кнопку миш на мен об кта, а потм знову натиснути кнопку миш, щоб змнити м я, ввести нове м я. Для видалення об кта видлити його натиснути кнопку Delete.

Оптимзаця запитв сну ряд способв прискорення виконання запитв - Стискати бази даних - ндексувати поля - Вибирати типи даних мнмального розмру - При створенн запиту не додавати лишн поля в запит. Зняти прапорець Вывод на экран для полв, змст яких не виводиться в запит - Використовувати для умов вдбору вирази, як дозволяють оптимзувати запит 2.

Виконання обрахункв в запитах

Створювач виразв В верхнй частин цього вкна мститься пуста область вве... Вдповд на так питання да пдсумковий запит. По цй причин не можна змнити дан в пдсумковому або перехресному запит. Але якщо розробляться запит для використання в форм, потрбно, щоб вс п... Перед поновленням запису в базовй таблиц або запит Access робить копю ...

Безпека прац. Вимоги до виробничого освтлення робочого мсця

Вимоги до виробничого освтлення робочого мсця. Люмнесцентн свтильники повинн включатись рядами. Перегорл лампи повинн свочасно замнюватись новими по мр виходу з ладу. Мрою захисту вд прямо близькост ма бути зниження яскравост видимо част... ЛТЕРАТУРА 1.

приложения.

Лекции и упражнения. К ДиаСофт. 2000, -512 с. 5. Збрник нормативних документв з безпеки життдяльност. Витяг з державних сантарних правил норм Пд редак. проф. Сачкова Л.С Кив 2000 с.738-739. 6. Романов Г.М. Человек и дисплей.

Ленинград 1989. 7. Сибаров Ю.Г.Охрана труда в вычислительных центрах. Москва 1990. ВИСНОВКИ В данй дипломнй робот була розглянута система керування базою даних СКБД Access, а власне органзаця запитв, рзних за формою змстом. Було доведено, що запити гнучкий зручний нструмент обробки даних. Конструктор запитв в Access дозволя створити практично любий запит. Конструктор дозволя проглядати запит трьома рзними способами безпосередньо конструктор, режим SQL в робот не розглядався набр даних таблиця.

Слд враховувати, що запит не зберга дан. Якщо необхдно зберегти промжн дан, то робити це необхдно в новй таблиц, скопювавши вставивши стару таблицю. В частин 1 було розглянуто створення запитв на вибрку даних х поновлення. Звичайно, для побудови запиту використовуться конструктор, в якому розмщений бланк запиту QBE Query By Example - запит по зразку. Саме тут виконуться вся робота по створенню нового запиту. В кожний рядок бланка записуються рзн умови вибр полв, сортування, умови вдбору.

Умови вдбору даних рзномантн за конкретним значенням поля, за допомогою спецальних операторв OR, AND, BETWEEN, IN, LIKE. Також розглянут умови вдбору для дати часу, використання параметрв запиту з вдповдним типом даних, згаданий спосб створення запиту на основ ншого запиту. Вс можливост запитв, як основан на однй таблиц, вдповдають створенню багатотабличних запитв. Ц запити здатн вдбирати дан з деклькох таблиць, що особливо корисно при створенн таких компонентв систем керування базами даних, як форми звти. Для полегшення роботи користувача, особливо початквця, рекомендоване створення запиту за допомогою майстра запитв.

В частин 2 розглянута можливсть обчислення будь-яких полв таблиц створення нового поля таблиц на основ обчислюваного виразу. Обчислюван вирази будуються за допомогою арифметичних операцй над полями таблиц. Для побудови складних виразв використовуться Построитель выражений.

Особлива увага придляться створенню пдсумкових запитв пдсумков функц Access, як результатом по групам даних. В частин 3 розглянутий такий тип пдсумкових запитв, як перехресн запити. Вони дозволяють побачити обчислюван значення в вигляд перехресно таблиц, яка нагаду електронну. В частин 4 показан запити на змну даних, як допомагають зручно змнювати дан одразу в деклькох записах. Також можна створювати нов таблиц, запити на додавання з нших баз даних в нашу. Запити такого типу допомагають видаляти записи, групи записв.

В частин 5 розглянут питання безпеки прац вимоги до виробничого освтлення робочого мсця.

– Конец работы –

Используемые теги: работа, запросами, MS, Access, 970.078

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Работа с запросами в MS Access 97

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Задания для выполнения контрольной работы и лабораторной работы для самостоятельной работы студентов Менеджмент и маркетинг
На сайте allrefs.net читайте: "Задания для выполнения контрольной работы и лабораторной работы для самостоятельной работы студентов Менеджмент и маркетинг"

Понятие воспитательной работы. Роль и место воспитательной работы в системе работы с кадрами
Это, в свою очередь, требует повышения уровня воспитательной работы с личным составом, выделения приоритетов в системе воспитания личного состава,… Вместе с тем в современных условиях принимаемые меры воспитательного… Коллегия МВД России на заседании 23 декабря 1998 г рассмотрев состояние работы с кадрами в системе кадровой политики…

Организационный этап выполнения курсовой работы 2.1 Примерная тематика курсовой работы . 3 Основной этап выполнения курсовой работы 3.1.1 Назначение и место ученого предмета дисциплины
стр Введение... Введение Реформирование национальной системы высшего образования связанное с введением нового перечня специальностей общегосударственного классификатора...

ТЕОРЕТИЧЕСКИЕ ОСНОВЫ ТЕХНОЛОГИИ СОЦИАЛЬНОЙ РАБОТЫ. ОБЩИЕ ТЕХНОЛОГИИ СОЦИАЛЬНОЙ РАБОТЫ. МЕЖДИСЦИПЛИНАРНЫЕ ТЕХНОЛОГИИ И МЕТОДИКИ СОЦИАЛЬНОЙ РАБОТЫ
Учебник подготовлен коллективом авторов... гл канд искусствовед наук проф Т В Шеляг гл д р... наук проф П Д Павленок...

Контрольная работа МЕТОДИЧЕСКИЕ УКАЗАНИЯ Для самостоятельной работы и к выполнению контрольной работы для студентов заочного обучения всех специальностей
Информатика... Контрольная работа... Для направлений бакалавриата Землеустройство и кадастры...

Операционная система MS DOS. Основные принципы хранения информации на магнитных дисках в MS DOS. Файловая система MS DOS
Размер Кластера NРазмерСектора N 512 байт, где N 2,4,8 и т.д. FAT - Таблица размещения файлов НАКОПИТЕЛИ НА МАГНИТНЫХ ДИСКАХ Магнитные диски… Для работы с Магнитными Дисками используется устройство, называ- емое… Контроллер дисковода вставляется в один из свободных разъемов сис- темной платы IBM PC MotherBoard. Дисковод содержит…

Операционная система MS DOS. Приглашение MS DOS. Диалог Пользователя с MS DOS
Запуститьпрограмму на выполнение - значит загрузить программу вОЗУ,передать ей если необходимо информацию в виде параметров вкомандной строке MS… Описаниепрограммы-оболочки Dos-Shell выходит за рамки даннойТемы .Эта… Пользователь,за эту простоту, платит тем,что знания егодолжны быть столь обширны в области внутреннихи внешних…

Отчет по практической работе "Изучение MS Windows & MS Word 4 Windows 2.0"
К слову сказать, в то же время центр Xeroxпосетил и Стив Джобс. Вначале работы над Windows программистам из Microsoft был доступен лишькомпьютер… Официально днем рождения Windows можно считать выставкуComdex, проходившую в… Производительностьверсии 1.3 была значительно повышена за сч т поддержки расширенной памяти LIM ,спецификация которой…

Об утверждении перечня тяжелых работ и работ с вредными или опасными условиями труда
На сайте allrefs.net читайте: "Об утверждении перечня тяжелых работ и работ с вредными или опасными условиями труда"

Страницы доступа к данным СУБД MS Access
На сайте allrefs.net читайте: "Страницы доступа к данным СУБД MS Access"

0.034
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам