рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Облік і аудит в галузях апк

Облік і аудит в галузях апк - раздел Образование, Міністерство Аграрної Політики України Миколаївський Державний Аграр...

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

МИКОЛАЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

 

 

Кафедра бухгалтерського обліку

 

Облік і аудит в галузях апк

    Миколаїв – 2010

ЗМІСТ

Загальні положення
Тема 1. Суть та значення господарського обліку. Предмет і метод бухгалтерського обліку
Тема 2. Бухгалтерський баланс. Система рахунків бухгалтерського обліку та подвійний запис
Тема 3. Облік грошових коштів, розрахункових та кредитних операцій
Тема 4. Облік необоротних активів
Тема 5. Облік розрахунків за виплатами працівникам
Тема 6. Облік витрат і виходу продукції рослинництва. Обчислення собівартості продукції рослинництва
Тема 7. Організація обліку у фермерських господарствах
Список рекомендованої літератури

 

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 

Метою методичних рекомендацій є формування системи знань з теорії та практики ведення бухгалтерського обліку на підприємствах; поглиблене засвоєння студентами методологічних основ та найважливіших принципів бухгалтерського обліку в галузях АПК; оволодіння та вироблення навичок використання методичних прийомів і техніки складання первинних документів та регістрів бухгалтерського обліку в практичній роботі; застосування облікових даних для контролю і аналізу господарської діяльності з метою прийняття управлінських рішень.

Методичні рекомендації передбачають самостійне виконання студентами практичних та тестових завдань, а також вивчення методів раціональної організації і ведення бухгалтерського обліку підприємствами різних форм власності на основі національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку; набуття навичок опрацювання і використання облікової інформації в управлінні. Виконання завдань базується на матеріалах лекційного курсу з бухгалтерського обліку, що начитується студентам протягом семестру, а також на вивченні рекомендованих навчально–методичних матеріалів.

Найменування підприємств, цифрові та інші дані, що приведені в завданнях, є умовними.

Тема 1. Суть та значення господарського обліку. Предмет і метод бухгалтерського обліку

Методичні рекомендації Господарський облік - це облік господарської діяльності підприємства, суспільства загалом, тобто це спостереження,…

Рис.1.1. Склад господарських засобів підприємства

Усі засоби підприємства формуються за рахунок певних джерел: власних та залучених (рис.1.2).

Джерела господарських засобів

       
   
 

 


Рис.1.2. Склад джерел господарських засобів

Господарська діяльність складається з окремих процесів: постачання, виробництва, реалізації. Всі процеси взаємопов’язані, постійно змінюють один одного, що зумовлює безперервний кругообіг господарських засобів.

 

Господарські процеси

Процес постачання   Процес виробництва   Процес реалізації (збуту)   Інші процеси

 

Рис.1.3. Господарські процеси

Практичні завдання

На підставі наведених умовних даних (табл.1.1) визначте господарські засоби та джерела їх утворення. Виконання завдання потребує того, щоб наведені…   Таблиця 1.1

Тести для самоконтролю

а) Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16 липня 1999 року № 996-ХІV (зі змінами і доповненнями); б) Закон України „Про аудиторську діяльність” від 22 квітня 1993 року (зі… в) Порядок подання фінансової звітності, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2000 року №…

Тема 2. Бухгалтерський баланс. Система рахунків бухгалтерського обліку та подвійний запис

  Методичні рекомендації  

Тести для самоконтролю

а) таблиця, яка складається з двох частин: ліва – дебет, права – кредит; б) звіт про фінансовий стан підприємства, який відображає на певну дату його… в) звіт про зміни, що відбулися у грошових коштах підприємства та їх еквівалентах за звітний період;

Тема 3. Облік грошових коштів, розрахункових

Та кредитних операцій

Методичні рекомендації Грошові кошти — це готівка, кошти на рахунках у банках та депозити до запитання.

Тести для самоконтролю

а) Інструкції „Про безготівкові розрахунки в Україні”, затвердженої постановою Правління НБУ від 21 січня 2004 року № 22; б) Положення про ведення касових операцій у національній валюті в Україні,… в) Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 3 “Звіт про фінансові результати”, затвердженого Наказом Міністерства…

Тема 4. Облік необоротних активів

Методичні рекомендації Необоротні активи — це матеріальні та нематеріальні ресурси, які має в своєму… У процесі виробництва необоротні активи втрачають свою споживчу вартість і переносять її на створюваний продукт. Тому…

Тести для самоконтролю

а) П(С)БО 9; б) П(С)БО 8; в) П(С)БО 16;

Тема 5. Облік розрахунків за виплатами працівникам

  Методичні рекомендації Відповідно до чинного законодавства з оплати праці робітників і службовців здійснюють утримання таких податків,…

Розв’язок

1. Розрахунковий період – 6 місяців (березень - серпень): за графіком роботи підприємства було 124 робочі дні. Головний бухгалтер відпрацювала 103… 2. База для розрахунку (виплати, які враховуються при обчисленні середнього…  

Тести для самоконтролю

а) винагорода за виконану роботу відповідно до встановлених норм праці (норми часу, виробітку, обслуговування, посадові обов’язки); б) винагорода за працю понад установлені норми, за трудові успіхи та… в) форма оплати праці, при якій заробітна плата прямо залежить від кількості виконаної роботи і розміру розцінки за її…

Тема 6. Облік витрат і виходу продукції рослинництва.

Обчислення собівартості продукції рослинництва

Законодавчо-нормативна база: Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку біологічних активів, затверджені наказом Міністерства фінансів України…    

Продовження таблиці 6.1

    2. Визначають загальну кількість повноцінного зерна: , де - загальна кількість повноцінного зерна, - кількість отриманого повноцінного зерна від урожаю. 3. Розраховують собівартість 1 ц повноцінного зерна: , де - собівартість 1 ц повноцінного зерна, - загальна сума витрат на вирощування і збирання зернових культур. - вартість соломи.
Зернові відходи 4. Розраховують собівартість 1 ц зерновідходів: , де - собівартість 1 ц зерновідходів.
    У разі вирощування насіння зернових культур загальна сума витрат, включаючи додаткові витрати, безпосередньо пов'язані з одержанням насіннєвого зерна відповідних репродукцій (без вартості рядового зерна та зерновідходів), розподіляється між цими класами насіння (супереліта, еліта, I і II репродукції) пропорційно його вартості за реалізаційними цінами. Собівартість центнера насіння визначається діленням суми витрат, віднесених на насіння відповідного класу, на його масу після доробки. Собівартість центнера зерна кукурудзи визначається шляхом ділення витрат на вирощування і збирання продукції (без вартості кукурудзиння) на масу сухого зерна повної стиглості: , де - собівартість 1 ц зерна кукурудзи, - загальна сума витрат на вирощування і збирання кукурудзи, - вартість кукурудзиння, - маса сухого зерна повної стиглості. Перерахунок качанів кукурудзи повної стиглості в сухе зерно здійснюється за фактичним виходом зерна з качанів, який визначається хлібоприймальними пунктами шляхом обмолоту середньодобових зразків з врахуванням базової вологості зерна в качанах (базова вологість зерна в качанах кукурудзи береться на рівні 14 відсотків). Перерахунок качанів кукурудзи повної стиглості в сухе зерно, залишених на кінець року в підприємстві, та

Продовження таблиці 6.1

    перероблених для внутрігосподарських потреб, виконується за середнім відсотком виходу зерна базової вологості, який встановлюється за даними реєстрів накладних на прийняте покупцями зерно. При потребі додатково розраховується фактична собівартість центнера кукурудзи в качанах.
Соняшник на зерно Насіння , де - собівартість 1 ц насіння соняшнику, - загальна сума витрат на вирощування і збирання соняшнику, - вартість соняшничиння та кошиків у оцінці за нормативно-розрахунковими цінами, - фізична маса насіння соняшнику після доробки.
Льон-довгунець, коноплі Насіння, соломка Для визначення собівартості продукції льону та конопель витрати на їх вирощування розподіляються між насінням та соломкою пропорційно до їх вартості за діючими цінами реалізації. Собівартість соломки визначається діленням витрат на фізичну масу. Собівартість трести льону-довгунця чи конопель включає вартість соломки і витрати на її розстилання, перегортання, підняття із стелищ тощо.
Буряки цукрові (фабричні, маточні) Коренеплоди , де - собівартість 1 ц цукрових буряків, - загальна сума витрат на вирощування і збирання цукрових буряків, - вартість гички, оціненої за нормативно-розрахунковими витратами, - фізична маса буряків, визначена шляхом зважування. , де - собівартість 1 ц буряків-маточників, - загальна сума витрат на виробництво буряків-маточників, - вартість гички, оціненої за нормативно-розрахунковими витратами, - вартість забракованих буряків, - витрати на доочищення буряків, кагатування і догляд за кагатами в звітному році, - фізична маса буряків, закладених в кагати.
Висадки-насінники буряків Насіння Вирощене насіння цукрових буряків та кормових буряків калькулюється в порядку, передбаченому для продукції зернових культур.

Продовження таблиці 6.1

Тютюнова сировина, продукція лікарських та ефіроолійних культур Листя свіже, плоди, насіння, коріння Витрати на вирощування відповідних культур розподіляються між окремими видами одержаної продукції пропорційно її вартості за реалізаційними цінами.
Картопля Картопля , де - собівартість 1 ц картоплі, - загальна сума витрат на вирощування і збирання картоплі, - вартість картоплі, яка згодована худобі, що оцінюється за собівартістю кормових буряків з урахуванням поживності, - фізична маса повноцінної продукції (картоплі).
Овочеві культури відкритого і закритого ґрунту Овочі Собівартість центнера продукції овочівництва відкритого і закритого ґрунту визначається діленням витрат (без вартості побічної продукції) на фізичну масу основної продукції. Побічною вважається бадилля і продукція, яка не реалізована, згодована худобі і оцінена за собівартістю кормових буряків з врахуванням поживності. При веденні обліку витрат по групі овочевих культур розраховується середня собівартість продукції цих культур. Для визначення собівартості продукції окремої культури витрати на групу культур розподіляються між окремими видами продукції пропорційно її вартості за реалізаційними цінами. Між окремими культурами, що вирощуються в теплицях, витрати розподіляються пропорційно вартості одержаної продукції за реалізаційними цінами.
Баштанні продовольчі культури Плоди, насіння Усі витрати діляться на кількість оприбуткованої продукції. При цьому фактичні витрати на вирощування баштанних культур розподіляються між видами продукції пропорційно їх вартості за реалізаційними цінами. Собівартість центнера насіння овочевих та баштанних культур визначається діленням витрат на їх вирощування, збирання, сушіння та сортування (без вартості відходів та побічної продукції за цінами можливого використання) на кількість одержаної продукції.
Гриби Гриби На підприємствах, які вирощують гриби, виробництво складається з двох переділів. Продукцією першого переділу є компост, собівартість якого визначається діленням загальної сум витрат на кількість отриманого компосту:

Продовження таблиці 6.1

    , де - собівартість компосту, - загальна сума витрат на компост, - кількість отриманого компосту. Основною продукцією другого переділу є товарний гриб, собівартість якого визначається сумою витрат включаючи собівартість закладеного компосту за мінусом вартості використаної побічної продукції, діленням на кількість отриманих грибів: , де - собівартість товарних грибів, - сума витрат на виробництво грибів, включаючи собівартість закладеного компосту, - вартість використаної побічної продукції, - кількість отриманих грибів. Використаний компост та корінці розглядають як побічний продукт.
Кормові культури Коренеплоди, сіно, насіння, зелена маса Витрати на вирощування та збирання кормових культур становлять собівартість одержаної продукції (зеленої маси, сіна та ін.).
Силосування, сінажування Силос, сінаж , де - собівартість 1 ц силосу (чи сінажу), - вартість закладеної зеленої маси, - витрати на транспортування, закладання в силосну споруду, трамбування (включаючи вартість використаної плівки, консервантів та інших компонентів), - фізична маса одержаного готового силосу (чи сінажу). Побічна продукція, використана для силосування чи виготовлення сінажу (коренеплоди, солома, капустяне листя, кошики соняшнику тощо), списується на виробництво силосу (сінажу) за їх вартістю.
Однорічні сіяні трави Сіно, насіння, зелена маса Витрати на вирощування і догляд за однорічними сіяними травами, поліпшеними і природними сіножатями, культурними пасовищами, які використовуються для одержання одного виду продукції, повністю відносяться на її собівартість. При одержанні кількох видів продукції (зеленої маси, включаючи і випас, та сіна) витрати на їх вирощування розподіляються пропорційно площам, використаним для одержання відповідного виду продукції, а витрати

Продовження таблиці 6.1

    на збирання, транспортування, доробку певного виду продукції відносяться безпосередньо на її собівартість.
Багаторічні сіяні трави Сіно, насіння, зелена маса Витрати на вирощування багаторічних трав розподіляються на витрати минулих років та витрати поточного року. При збиранні з однієї і тієї площі кількох видів продукції витрати минулого і поточного року розподіляються між ними пропорційно площі збирання, до яких додають прямі витрати на збирання, що і буде становити собівартість продукції.
Багаторічні насадження (плодові, ягідні культури та виноградники) Плоди, ягоди, 1 тис. штук живців Із загальної суми витрат поточного року виключається вартість живців, відсадків, паростків, вусів, оцінених за реалізаційними цінами, та падалиці, оціненої за цінами можливого використання. Собівартість центнера плодів, ягід, винограду визначається діленням загальної суми витрат на вирощування певної культури (а при потребі - за її видами та сортами) на кількість одержаної продукції. У неспеціалізованих підприємствах витрати обчислюються в цілому по садівництву і калькулюється середня собівартість одержаної продукції. При потребі визначення собівартості кожного виду продукції витрати розподіляються між видами продукції пропорційно до вартості за реалізаційними цінами.
Саджанці 1 тис. штук , де - собівартість 1000 викопаних саджанців, - загальна сума витрат на вирощування саджанців, - витрати на викопування саджанців, - кількість викопаних саджанців.
Квітникарство відкритого і захищеного ґрунту Квітки зрізані, бульбоцибулини, кореневище, живці, саджанці, квітки в горщиках, розсада У спеціалізованих підприємствах облік витрат на вирощування квітів ведеться за культурами, а собівартість продукції розраховується діленням витрат на її кількість. У разі вирощування кількох культур на одній площі (в одній теплиці) сума витрат розподіляється між видами одержаної продукції пропорційно її вартості за реалізаційними цінами. Неспеціалізовані підприємства облік витрат на вирощування квітів ведуть в розрізі відкритого і закритого ґрунту; окремий рахунок відкривають для обліку витрат на вирощування насіння. Між видами продукції сума витрат розподіляється пропорційно її вартості за реалізаційними цінами.

 

Завдання 1

Комісія в складі головного агронома Іванченка П.В., бухгалтера матеріального відділу Чернової Л.С. провела списання використаних мінеральних добрив і засобів захисту рослин під урожай поточного року з підзвіту бригадира рослинницької бригади Шевченко В.І.

Призначення і спосіб внесення добрив — основне, внесено перший раз на незрошуваних землях. До Акта додаються лімітно-забірні картки за № 186, 193, 199, 205 на одержання матеріальних цінностей (ф. № ВЗСГ-1), за якими здійснювалась доставка добрив і засобів захисту рослин зі складу до місць використання (табл. 6.2).

Таблиця 6.2

Вихідні дані для складання Акта про використання мінеральних, органічних та бактеріальних добрив і засобів хімічного захисту рослин

Назва добрив, засобів захисту рослин Відсоток діючої речовини Одиниця вимірювання Номер поля, назва культури
Підживлення озимої пшениці Під сівбу цукрового буряка Під сівбу соняшника
внесено на площу, га кількість (фізична маса), кг в перерахунку на діючу речовину внесено на площу, га кількість (фізична маса), кг в перерахунку на діючу речовину внесено на площу, га кількість (фізична маса), кг в перерахунку на діючу речовину
Аміачна селітра 34,5 кг 3116,4 - - - - - -
Суперфос-фат 19,5 кг - - - - - -
Амофос 11,7 кг - - - -     527,5
Протруюва-чі: Фурадан Вітавак     х х     л л   х     14,1   х х   х   х 76,5   х х   х   37,5 х   х х

 

Необхідно за наведеними даними скласти Акт № 26 про використання мінеральних, органічних та бактеріальних добрив і засобів хімічного захисту рослин (ф. № ВЗСГ-3).

Завдання 2

Комісія в складі головного агронома Іванченка П.В., бухгалтера матеріального відділу Чернової Л.С. 24 квітня 20__р. провела списання саджанців горіхів з підзвіту бригадира рослинницької бригади Шевченко В.І.

Призначення і спосіб посадки — рядковий, на богарних землях.

Інформація щодо площі та витрати садивного матеріалу наведено в табл.6.3.

Таблиця 6.3

Вихідні дані для складання Акта витрати насіння і садивного матеріалу

 

Назва садивного матеріалу Номер поля Площа, га Витрати садивного матеріалу
на 1 га, шт. на всю площу, шт. ціна, грн сума, грн
Саджанці горіхів ? 80,36 ?
? 80,36 ?
13,7 ? 80,36 ?

Необхідно за наведеними даними скласти Акт № 17 витрати насіння і садивного матеріалу (ф. № ВЗСГ-4).

Завдання 3

Валовий збір зерна озимої пшениці у бункерній вазі склав 11050 ц з площі посіву 959 га. Планова собівартість 1 ц зерна озимої пшениці -70 грн. Загальні фактичні затрати на вирощування, збирання і доробку ос­новної, супутньої і побічної продукції озимої пшениці склали 941000 грн. Установлена загибель посівів від стихійного лиха (пожежі) на площі 100 га в сумі фактичних затрат - 70000 грн. Допущене псування посівів приват­ною особою на площі 0,5 га, що за балансовою вартістю становить 1000 грн.

Після доробки і сушки зерна отримані зернові відходи в кількості 910 ц, які, за даними лабораторного аналізу, містять 40 % повноцінного зерна; невикористовувані відходи та усихання - у кількості 10 ц. Закладено до насіннєвого фонду 2000 ц зерна озимої пшениці і реалізовано 8130 ц.

Крім того, отримано 14050 ц соломи. Фактичні затрати на збирання, транспортування і скиртування соломи склали 491750 грн.

Визначити собівартість 1 ц зерна, зерновідходів, соломи озимої пшениці.

 

Завдання 4

Витрати на вирощування картоплі за звітний рік становлять 87640 грн. Отримано від урожаю: стандартної картоплі 430 ц, нестандартної – 65 ц (0,3 корм. од.), стебел для силосування – 401 ц в оцінці за розрахунково-нормативними витратами на їх заготівлю на суму 3853 грн. Середня собівартість кормових буряків, вирощених у господарстві, складає 15,46 грн., а їх поживність – 0,12 кормових одиниць. Визначити собівартість 1 ц стандартної і нестандартної картоплі.

Примітка. Нестандартну картоплю використовують на корм худобі й оцінюють по собівартості кормових буряків з урахуванням поживності.

 

Завдання 5

Витрати на вирощування огірків становлять 190400 грн. Отримано від урожаю 1980 ц товарних огірків і 420 ц забракованих, які відправлені на ферму великої рогатої худоби. Собівартість 1 ц кормових буряків становить 15,46 грн. У 1 ц огірків міститься 0,06 ц корм. од., а в 1 ц коренеплодів – 0,12 ц корм. од. Визначити собівартість 1ц товарних огірків.

Примітка. Забраковані овочі оцінюються за собівартістю кормових буряків з урахуванням кормових властивостей.

Завдання 6

На виробництво силосу використано 45035 ц зеленої маси кукурудзи, собівартість якої становила 976780 грн. Крім того, витрати на силосування становлять 104916 грн. Після ферментації одержано готового силосу 35120ц.

Визначити собівартість 1 ц силосу.

 

Завдання 7

Витрати на вирощування саджанців насіннячкових порід склали 178500 грн. Викопано для реалізації 30 тис. штук саджанців та залишилося в ґрунті для дорощування 26 тис. штук. Витрати на викопування становили 9160 грн.

Визначити собівартість 1 тис. штук викопаних саджанців.

 

Завдання 8

Фактичні витрати на вирощування і зберігання кукурудзи на силос і зелений корм склали 154160,3 грн. Вихід зеленої маси 6574 ц, у т.ч. використано на виробництво силосу 2306 ц, згодовано тваринам 4268 ц. Інші витрати на силосування зеленої маси становили 34945,55 грн.

Через 20 днів (після ферментації зеленої маси) по закінченні силосу­вання зеленої маси кукурудзи комісія визначила вагу силосу 1845 ц.

Визначити собівартість 1 ц зеленої маси і силосу.

 

Завдання 9

Валовий збір коренеплодів цукрового буряку (фабричного) становив 10500ц.

Загальні фактичні витрати на вирощування і збирання цукрового буряку становили 1630000 грн. Валовий збір гички становив 1250 ц, а витрати з її збирання і транспортування - 2500 грн.

Визначити собівартість основної і побічної продукції.

 

Завдання 10

За даними виробничого звіту загальна сума витрат на озиму пшеницю становить 641890 грн., у тому числі на збирання та скирдування соломи 51351 грн. Одержано 8798 ц зерна та 140 ц зернових відходів (вміст повноцінного зерна в яких складає 60 %), 11180 ц соломи. Визначити фактичну собівартість кожного виду продукції (зерно, зерновідходи, солома).

Завдання 11

Витрати по вирощуванню пшениці на насінницьких посівах склали 769500 грн. Після доробки одержано: супереліта – 1100 ц, еліта – 650 ц, 1 репродукція – 520 ц, 2 репродукція – 340 ц. Крім того, одержано 2500 ц соломи, розрахунково – нормативні витрати на збирання соломи 80000 грн. Ціна реалізації 1 ц пшениці дорівнює 120 грн., сортові надбавки в залежності від репродукції становлять : супереліта – 250 %, еліта – 150 %, 1 репродукція – 80%, 2 репродукція – 70 %. Визначити фактичну собівартість кожного виду продукції (зерно, солома).

 

 

Тести для самоконтролю

а) загальну суму витрат на вирощування культур; б) загальну суму витрат за вирахуванням вартості побічної продукції; в) загальну суму витрат за вирахуванням витрат на оплату праці;

Тема 7. Організація обліку у фермерських господарствах

Законодавчо-нормативна база: Закон України “Про фермерське господарство” від 19.06.2003 р. № 973; Закон України “Про фіксований…  

Тести для самоконтролю

а) Закон України “Про акціонерні товариства”; б) Закон України “Про підприємництво”; в) Закон України “Про підприємства в агропромисловому комплексі”;

– Конец работы –

Используемые теги: Облік, Аудит, галузях, АПК0.071

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Облік і аудит в галузях апк

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Ізюмська О.М. Методичні вказівки та завдання для практичних занять і самостійної роботи з дисципліни "Облік ЗЕД" для студентів спеціальності "Облік і аудит"
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... Кафедра бухгалтерського обліку...

Зюмська О.М., ПанченкоЛ.О. Завдання для самостійної роботи з курсу Облік ЗЕД для студентів спеціальності Облік і аудит. –Луганськ, -2010
Кафедра бухгалтерського обліку...

Облік і аудит
ВОЛИНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ... ФІНАНСОВИЙ ОБЛІК І...

Робоча програма і короткий конспект лекцій до самостійного вивчення курсу Економетрія 7.050106 Облік і аудит і 7.050107 Економіка підприємств
Харківська національна академія... міського господарства Робоча програма і короткий конспект лекцій...

Методичні рекомендації до самостійної роботи з обліку нематеріальних активів з навчальної дисципліни «Фінансовий облік-І» для студентів напряму підготовки «Облік і аудит» усіх форм навчання
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... Методичні рекомендації до самостійної роботи з обліку нематеріальних активів з навчальної дисципліни Фінансовий...

Проведение выборочных исследований в аудите, аудит расходов предприятий
Некоторые Российские аудиторы до сих пор склонны думать, что выборочная проверка является сугубо академическим изобретением, а на самом деле надо… В 1997 году ситуация с выборочным тестированием при аудите резко изменилась,… В стандарте перечислены факторы, которые должен учитывать аудитор в процессе составления и отбора аудиторской выборки…

КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ навчальної дисципліни АУДИТ Теоретичні та організаційні основи аудиту
ОДЕСЬКА НАЦІОНАЛЬНА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ... КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ навчальної дисципліни АУДИТ...

Облік та аудит
ОДЕСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до самостійної робити студентів з дисципліни...

Практичних завдань з навчальної дисципліни ОБЛІК У ГАЛУЗЯХ ВИРОБНИЦТВА І ПОСЛУГ
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ... Методичні рекомендації до виконання...

КОНСПЕКТ ЛЕКЦІЙ облік і аудит
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА... Василевська Н Є...

0.032
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам
  • Методичні вказівки та завдання з дисципліни “Облік і аудит ” Технічний коледж... Тернопільського національного технічного університету... імені Івана Пулюя...
  • Методика аудита затрат предприятий торговли (Методика аудиту витрат пiдприемств торгiвлi на матерiалах СП "ПОЛIСЕРВIС") У звязку з економічною кризою більшість заводів, фабрик, виробничих підприємств Львівщини, як і України взаглі, або припинили своє існування або… Правильність обліку витрат має ваелике значення. Дані про витрати використовуються для визначення собівартості товарів, обчислення податків та визначення фінансових…
  • АПК Подведомственность, являясь основой для определения места арбитражных судов в системе правосудия, определяет уровень значимости последних,… Подведомственностью называется круг дел, отнесенных федеральным законом к… В статьях 4 и 5 ФКЗ «Об арбитражных судах в РФ» арбитражные суды могут осуществлять правосудие путем разрешения…
  • Наука природопользования. Экологический контроль и аудит В целом же природопользование — это воздействие людей на природную среду в процессе их хозяйственного использования; это также и научная дисциплина,… Природопользованием можно считать особый вид человеческой деятельности, прямо… Общее природопользование не требует какого-либо специального разрешения. Оно осуществляется гражданами в силу…
  • УЧЕТ И АУДИТ. Конспект лекций Конспект лекций для специальности УЧЕТ И АУДИТ...