рефераты конспекты курсовые дипломные лекции шпоры

Реферат Курсовая Конспект

Методичні вказівки До виконання дипломної роботи (проекту) освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра За напрямом підготовки 6.090103 «Лісове і садово-паркове господарство»

Методичні вказівки До виконання дипломної роботи (проекту) освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра За напрямом підготовки 6.090103 «Лісове і садово-паркове господарство» - раздел Домостроительство, Мелітопольський Державний Педагогічний Університет Ім. Богдана Хмельниць...

Мелітопольський державний педагогічний університет
ім. Богдана Хмельницького

Хіміко-біологічний факультет

Кафедра ботаніки І садово-паркового господарства

Методичні вказівки

До виконання дипломної роботи (проекту) освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра

За напрямом підготовки

6.090103 «Лісове і садово-паркове господарство»

Мелітополь 2013

УДК 378. 147:712.4   Наведені методичні вказівки до виконання дипломної роботи (проекту) з врахуванням специфіки підготовки дипломних робіт…

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Дипломна робота (проект) є самостійною роботою студента, яка виконана відповідно до вимог освітньо-кваліфікаційної характеристики випускника вищого… Дипломна робота бакалавра – це дослідження проблемного питання, яке має… Таблиця

Для різних освітньо-кваліфікаційних рівнів

  До виконання дипломної роботи (проекту) допускаються студенти, які виконали… Дипломна робота (проект) виконується на основі всебічного вивчення наукової літератури зі спеціальності (монографій,…

ОРГАНІЗАЦІЯ І КЕРІВНИЦТВО

ДИПЛОМНОЮ РОБОТОЮ (ПРОЕКТОМ)

За рішенням кафедри за дипломником закріплюється керівник дипломної роботи (проекту) із числа висококваліфікованих фахівців (професорів, доцентів) кафедри ботаніки і садово-паркового господарства. Керівник дипломної роботи (проекту):

- видає студенту завдання на дипломний проект, яке затверджується завідувачем кафедри та деканом факультету, із зазначенням термінів виконання запланованих видів робіт;

- надає допомогу у розробці календарного плану-графіка роботи на весь період із зазначенням черговості виконання окремих етапів;

- надає методичну допомогу щодо організації експериментальних досліджень та рекомендує студенту необхідну наукову літературу, довідникові та архівні матеріали, типові проекти та інші джерела відповідно до теми роботи (проекту);

- надає студенту систематичні консультації;

- перевіряє якість виконання роботи (проекту) за етапами і в цілому.

Завдання для виконання дипломної роботи

Завідувач кафедрою ботаніки і садово-паркового господарства встановлює строки періодичного звіту по виконанню дипломної роботи (проекту) студентом… Керівник дипломної роботи (проекту), у разі необхідності, має право… Консультантами із окремих розділів дипломної роботи (проекту) можуть призначатися професори, доценти (викладачі) і…

Тематика та напрям

Тематика дипломних робіт (проектів) повинна відповідати змісту освітньо-кваліфікаційної характеристики та освітньо-професійної програми підготовки… Спрямування тем дипломних робіт (проектів) бакалавра може бути технологічним,… Технологічне спрямування

Планування дослідження

На початковому етапі виконання дослідження доцільно скласти так званий чорновий план. Після попередніх експериментів (спостережень) тема зазнати… Підготовчі роботи і подальше проведення наукового дослідження складаються з… • накопичення наукової інформації з теми;

Накопичення результатів

Для будь-якої наукової роботи виключне значення має фіксація результатів дослідів і спостережень. Лише запротокольований факт має наукову цінність,… Документація досліду повинна бути повною за змістом, об'єктивною, точною,… Основу складає первинна документація - щоденник. В ньому день за днем у хронологічній послідовності, за відповідними…

Структура дипломних робіт технологічного та наукового спрямування

Існує певний стандарт викладання дипломної роботи (проекту) бакалавра, який забезпечує найбільшу зручність логічного подання матеріалу та полегшує… Робота складається з ряду розділів, що змінюють один одного у визначеній… Дипломна робота складається із таких структурних частин:

Зміст розділів дипломної роботи

Обсяг дипломної роботи

Як правило, дипломна робота повинна становити 50 сторінок друкованого тексту, включаючи рисунки, таблиці, список літератури.

Назва роботи

Природно бажання дипломника відбити у назві роботи всі аспекти вивчення питання, однак назва не повинна бути довгою. Назва у 3 - 4 рядки вже не…

Титульна сторінка

Обов'язковою структурною частиною дипломної роботи є титульна сторінка із зазначенням повної назви вищого учбового закладу, кафедри та теми роботи без будь-яких скорочень та лапок, прізвища, ім'я та по батькові студента із зазначенням курсу та форми навчання, прізвища, ініціалів, наукового ступеня та вченого звання керівника. На титульному аркуші вказуються дати надходження дипломної роботи на кафедру. Зразок титульної сторінки наведено у додатку Б.

Зміст

Зміст містить у собі відомості про всі розділи та їх розташування у дипломній роботі (проекті). З чергового рядка друкуються назви всіх розділів та підрозділів. Проти кожної назви друкується номер сторінки, на якій починається у тексті вказаний розділ. Назви розділів у тексті та змісті повинні бути однаковими. Номера сторінок, на які вказує зміст, друкуються недалеко від правого поля, всі на однаковій відстані від краю сторінки. Слово «зміст» друкується заголовними літерами і розташовується посередині аркуша.

Вступ

Актуальність теми. Вступ обґрунтовує актуальність проблеми, пояснює причину проведення даної роботи (для того, щоб підтвердити результати попередніх робіт, перевірити припущення, дослідити нові питання і т.д.).

Вступ повинен бути написаний стисло, наповнений змістом. Не слід робити вказівки на наукові статті та наповнювати його літературними даними. Обсяг цієї частини робот не перебільшує 2-3-ох сторінок.

Аргументацією необхідності роботи не може бути посилання на доручення, розпорядження, завдання. Так, виконання даної роботи у зв'язку із планом наукової роботи кафедри не є підставою важливості розробки теми.

Мета і завдання дослідження. Мету виконання роботи необхідно сформулювати чітко. Те, що зрозуміло для того, хто пише роботу, не означає зрозумілості для читачів, не ознайомлених із змістом роботи. Далі повинні стояти задачі, які необхідно розв'язати для досягнення поставленої мети. Через те, що у значній мірі студент сам вибирає собі тему, розробляє її та формулює задачі, що стоять перед ним, невірно було б підкреслювати, що перед ним були поставлена певні задачі. Краще писати: «Для досягнення мети ми поставили перед собою такі завдання». Надалі треба розкрити такі положення:

- предмет дослідження

- об’єкт дослідження

- методи дослідження

- наукова новизна одержаних результатів (для робіт науково-технологічного спрямування)

- практичне значення одержаних результатів

Доречно висловити подяку тим, хто сприяв виконанню робити. Вступ краще відшліфувати в останньому варіанті тоді, коли буде завершена вся робота.

Огляд літератури з теми

Мета огляду літератури - дати чітке уявлення про сучасний стан питання, яке вивчається. Він служить обґрунтуванням виправдання вибору теми.… Часто цей розділ дипломної роботи називають тематично. Наприклад,… 1.Роль, задачі, класифікація сучасних розсадників і їх структура.

Умови проведення досліджень

У цьому розділі дають стислу характеристику господарства, вказується площа ділянок, зайнятих під вирощування декоративних культур. Надається… При виконанні роботи в умовах парку крім зазначених таблиць наводяться… Аналіз кліматичних і погодних умов.

Експериментальна частина

У підрозділі «Характеристика об'єктів дослідження» наводяться назви рослин на українській та латинській мовах, їх систематична належність. Надається… Якщо робота має технологічне спрямування, то у цьому підрозділі надають базову… У підрозділі «Методика проведення роботи» в роботі науковогоспрямування точно і повно описуються варіанти досліду,…

Заходи з охорони праці

Цей розділ пов'язується з темою дипломної роботи (проекту). У ньому відображується питання техніки безпеки у виробництві, які запобігають травматизму машинами та приладами, отруєнню отрутохімікатами тощо. Рекомендується загальний обсяг розділу «Охорона праці» до 4 сторінок. Він може мати такі підрозділи:

1. Аналіз стану охорони праці у визначеному господарстві (підприємстві, об'єкті проектування): дотримання трудового законодавства, паспортизація робочих місць, контроль служби охорони праці, аналіз виробничого травматизму.

2. Пожежна безпека.

3. Аналіз небезпечних та шкідливих виробничих факторів.

4. Пропозиція щодо покращання охорони праці. Пропозиції мають бути стислими, змістовними, придатними до впровадження на підприємстві.

5. Аналіз виробничого травматизму.

6. Вимоги безпеки при виконанні робіт

Охорона навколишнього середовища

Зміст і структура цього розділу визначається темою дипломної роботи (проекту). В ньому розглядаються нормативні заходи, які спрямовані на недопущення забруднення навколишнього середовища при різних агротехнічних заходах пестицидами, добривами, зниження родючості ґрунтів, їх ерозії, тощо.

Ефект від запропонованих рішень

Розрізняють такі види ефекту від рішень задач дипломної роботи (проекту) (проектних рішень): економічний, фінансово-економічний, науковий,… - Економічний ефект відображає результат перевищення доходів від розв'язання… - Фінансово-економічний ефект поряд з економічним передбачає покращення кінцевого стану організації з точки зору її…

Висновки

Обсяг тексту із висновками у дипломній роботі проекті неповинен перебільшувати 1-1,5 сторінок. Висновки мають певну автономію, вони повинні бути зрозумілі і без читання тексту роботи. Кожен висновок має свій порядковій номер (арабськими цифрами) та викладається в межах одного абзацу.

У висновках не прийнято робити посилання на таблиці, рисунки, інший ілюстративний матеріал, роботи інших авторів.

Оскільки висновки відбивають у стислій формі основні положення роботи, їх не повинно бути як дуже мало (1 - 2), так і багато (10 - 15). У протилежному разі вони не виконують свого основного призначення.

Текст висновків повинен бути лаконічним. Неприпустимі загально відомі положення, пусті фрази, розпливчасті формулювання. Не слід включати до висновків різні констатації, які не є результатом наукового аналізу положень даної роботи. Висновки повинні логічно випливати зосновних положень дипломної роботи (проекту).

Пропозиції виробництву

Пропозиції повинні бути обґрунтованими, тобто базуватися на інформації, яка має достатню достовірність.

Додатки

При викладенні експериментальних даних значна частина матеріалу може не використовуватись в основному тексті, оскільки має допоміжне значення. Однак і ці результати є цікавими для оцінки умов та більш глибокого аналізу досліджень, ілюстрації отриманих результатів. Цей матеріал переносять у додатки. Додатки мають заголовки і загальну з текстам роботи наскрізну нумерацію сторінок. Позначають додатки послідовно, великими літерами українського алфавіту (Додаток А, Додаток Б, тощо). На всі додатки роблять посилання в тексті роботи. Якщо декілька додатків можна поєднати під однією тематичною назвою, їх нумерують великою літерою якою позначена загальна назва і арабською цифрою: А1, А2 або В1, В2 тощо.

Склад дипломної роботи проектного спрямування

Загальні положення

При розробці проектів озеленення необхідно враховувати сучасні тенденції садово-паркового будівництва: • творчо використовувати спадок вітчизняного та зарубіжного садово-паркового… • виявляти архітектурно-ландшафтну індивідуальність даного об'єкту;

Структурні частини дипломного проекту

Дипломна робота проектного спрямування складається з текстової частини і графічного матеріалу.

Титульний аркуш

Зміст

Вступ

Огляд літератури.

УРБОЕКОЛОГІЧНИЙ ТА ЛАНДШАФТНИЙ АНАЛІЗ ОСНОВНИХ ФАКТОРІВ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ОЗЕЛЕНЕННЯ ТА БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ ОБ'ЄКТУ.

ПРОЕКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ З РЕКОНСТРУКЦІЇ, КОНСЕРВАЦІЇ, ВІДНОВЛЕННЯ, ФОРМУВАННЯ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ ТА БЛАГОУСТРОЮ ТЕРИТОРІЙ ОБ'ЄКТУ.

ЕКОЛОГІЧНЕ ОБҐРУНТУВАННЯ ПРОЕКТНИХ РІШЕНЬ.

ОХОРОНА ПРАЦІ ТА ТЕХНІКА БЕЗПЕКИ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ САДОВО-ПАРКОВИХ РОБІТ.

Висновки

рекомендації виробництву

Список використаних джерел

Додатки.

Графічні матеріали

Зміст розділів дипломної роботи проектного спрямування

Вимоги до оформлення титульного аркуша, змісту та написання вступу і огляду літератури, такі ж, як і при написанні дипломної роботи технологічного і наукового спрямування.

Урбоекологічний та ландшафтний аналіз основних факторів, що впливають на озеленення та благоустрій території об'єкту.

Характеристика природно-кліматичних умов району Аналіз кліматичних і погодних умов: середня мінімальна температури повітря за… Характеристика ґрунтів: належність ґрунтів до існуючої класифікації, коротка характеристика із вказанням вмісту…

Екологічне обґрунтування проектних рішень

Вплив проектного рішення на трансформацію довкілля. Пропозиції щодо оптимізації створеної екосистеми. Формування екологічної культури населення.

Охорона праці та техніка безпеки

Викладаються матеріали з охорони праці та техніка безпеки при проведенні запланованих робіт з реалізації проектних рішень та при догляді за зеленими насадженнями і за об'єктами благоустрою.

Інші розділи пишуться так само, як і у роботах наукового і технічного спрямування.

Список використаних джерел.

Додатки. У додатках проекту наводяться: фотографії об'єкту планування і його окремих елементів, математичні розрахунки тощо.

Графічні матеріали

Графічний і цифровий матеріал виконується на креслярському папері формату А1 (594x841мм). За необхідністю допускається використовувати інші 32… Кожний аркуш графічної частини повинен мати основний напис за формою… Усі креслення виконуються у масштабі згідно з ДЕСТ 2.302 - 688. розрізняють масштаби зменшення - 1:2; 1:2,5; 1:4;…

Ситуаційний план

Ситуаційний план визначає місце об'єкту проектування в плані міста, селища або комплексної зеленої зони міста. План виконується в масштабі 1:2000 - 1:5000 і являє собою викопіровку з плану міста чи району, де показані межі об'єкту, вулиці, магістралі, червоні лінії, прилеглі забудови, існуючі зелені насадження, на схемі визначається сучасне або майбутнє використання території.

Опорний план

Опорний план виконується на топогеодезичній основі. На ньому зображуються менші ділянки, прилеглі вулиці, рельєф в горизонталях, озера, річки, будівлі та споруди, дорожно-стежкова мережа, групові посадки, окремо стоячі дерева, кущі, квітники, підземні комунікації. На опорному плані повинен бути напис «Опорний план ...», роза вітрів, масштаб, експлікація, умовні позначення, кутовий штамп.

Генеральний план

Генплан може виконуватися за допомогою хроматичних і ахроматичних засобів. Найкращий генплан у будь-якій техніці за допомогою акварельних і гуашевих…       Рис. 1 Приклад графічного…  

Розгортки ландшафтного об'єкту

Проект вертикального планування Проект вертикального планування складається на основі генерального плану,… На схемі вказується проектне зображення поверхонь ділянок, доріжок, підпорок стінок, укосів, сходів, терас. На полях…

Роздріблене креслення

Для розробки креслення з генплану знімається копія на кальку без проектованих зелених насаджень та горизонталей. На копію наносять межі об'єкту,… До розбивних осей креслення методом прямокутних координат прив'язую всі… Для квітників простого рисунку роздрібнене і посадкове креслення розташовують на одному кресленні, яке ділять на дві…

Посадкове креслення

Місця посадок поодиноких екземплярів чи групових посадок вказують відповідними умовними позначками: для дерев - кружечками діаметром 3 мм. Місця… Місця посадки дерев і кущів прив'язують до базисних ліній або до існуючих чи… Запроектовані масиви виділяють умовними позначеннями та вказують схему посадки дерев і кущів.

Редакційні вимоги

Робота повинна бути надрукована на одному боці білого паперу формату А4 (210 х 297мм) через 1,5 інтервали. Допускається друкування через 2… Нумерація сторінок, повинна бути наскрізною, першою сторінкою є титульна… Кожен розділ роботи слід починати з нової сторінки. щоб відокремити назву розділу (підрозділу). Розділи повинні мати…

Основні написи у дипломній роботі проектного спрямування

Основні написи згідно ДЕСТ 2.104-68 призначені для креслень і схем: ■ для першого або заголовного аркушу текстових конструкторських… ■ для наступних аркушів креслень, схем і аркушів текстових конструкторських документів;

Складання цифрових таблиць

Таблиці у стислій формі наглядно показують результати кількісних спостережень. На усі таблиці повинні бути посилання в тексті. Слово таблиця пишуть… Кожна таблиця повинна мати свій номер. Номер таблиці складається із номеру… Усі таблиці будуються за одним і тим же принципом. У їх складі розрізняють шапку, бокові рядки та графи (табл.3).

Подання ілюстрацій

У випадку, коли на одному графіку зображені дві чи більше функціональні залежності, допускається позначення цих залежностей різними видами ліній:… На фотографіях та картах повинні бути відомості про масштаби зображення, якщо… Наводити рисунки, діаграми, графіки, що повторюють таблиці, неможна. При вирішенні того, на чому слід зупинитися,…

Формули

Найбільш концентрованою формою подачі інформації є математичні моделі між вивченими явищами, що зображуються у вигляді формул. їх одержують у результаті проведення статистичного аналізу інформації. Під кожною формулою подають у стовпчик розшифровку її символіки в послідовності літературних позначень, в якій вони наведені у формулі. Нумерують формули арабськими цифрами в дужках в обсязі всієї роботи.

Наприклад, У = а + вх, (1)

Де У - квіткова продукція при застосуванні добрив, шт./м2;

а - квіткова продукція без застосування добрив, шт./м2;

в - приріст квіткової продукції від внесення 1 кг/га мінеральних добрив, шт./м2;

х - доза мінеральних добрив, кг/м2.

Посилання у тексті на порядкові номера формул дають у дужках, наприклад: у формулі 1.

Складання списку літератури

У процесі бібліографічного опису застосовуються такі умовні розділові знаки: . - (крапка і тире) передує кожній області бібліографічного описання, крім… Згідно ДСТУ умовній розділовій знак крапки та тире можна замінювати крапкою;

ПІДГОТОВКА ДО ВИСТУПУ НА ЗАСІДАННІ ДЕК

Підготовка до захисту роботи починається з розробки виступу за результатами у формі усної доповіді, яка покликана розкрити сутність, теоретичне і практичне значення результатів проведеної роботи, яку сукупно характеризує зміст проведеного дослідження.

Структура доповіді на захисті

Студент готує доповідь заздалегідь. Доповідь необхідно вивчити напам'ять або майже напам'ять. Її час становить 10 хв. Краще скласти доповідь на 1 -… Можна рекомендувати так розподілити час доповіді: ■ Актуальність, мета та задачі роботи, об'єкт і предмет захисту, матеріали дослідження, наукова новизна та…

Календарний план

  Студент _________ ______________________ (підпис) (прізвище та ініціали)

Пояснювальна записка

  (освітньо-кваліфікаційний рівень)  

Відомість інвентаризації насаджень

    Вказується вид рослинного угрупування – масив, куртина, група, алея, гай, живопліт, зелена стіна та ін..

Асортимент квіткових рослин

 

 

 

№п/п Вид, сорт Колір Строки цвітіння Кількість
шт./м м2 Всього, шт
             

 

Додаток Є

Відомість асортименту газонних трав

  Категорія газону Вид злаку Норма висіву на м2 в чистому вигляді Вмісту суміші, % Норма …    

Техніко-економічні показники об’єкту

Додаток Ж

Розрахунок рекреаційного навантаження об'єкту

П=К«Н, де К - коефіцієнт одночасного відвідування; Н - перспективна кількість жителів міста в тис. чол.

Таксаційно-фітоценотична шкала естетичної оцінки фітоценозу

  Таксаційно-фітоценотичні Група в межах Кількість балів ознаки ознаки   …   Додаток І

Емоційна шкала естетичної оцінки фітоценозу

  Показники   Подобається (3) Байдуже (2) Не подобається (1) 1. Фітоценоз в цілому…   Додаток К

Експлікація будинків, споруд, майданчиків, малих

  №п/п Назва елементу Примітка (матеріал, тощо) 1.     …    

Обсяг земляних робіт

    Обсяг земляних робіт  
Ділянка № Насип, м Виїмка, м3 Баланс, м Примітки
1.        
2.        
3.        

 

Додаток Н

Асортиментна таблиця проектних деревних рослин

  Назва Кількість, Вік, Розмір Умовні Примітки рослини шт. роки …

Використана література

1. Бессонова В.П., Пересипкіна Т.М. Виконання та оформлення курсових та дипломних робіт студентами біологічного факультету / Навчальний посібник. - Запоріжжя, 1999. - 70 с.

2. ГОСТ 2.004.-88 Оформление текстових и графических документов на злектронно-внчеслительннх машинах.

3. ГОСТ 2.104-68 Основные надписи чертежей и схем.

4. ГОСТ 2.106-95 Единая система конструкторской документации.

5. ГОСТ 2.106-68 Ведомость пояснительной записки технического проекта.

6. ГОСТ 2.302-68 Масштаб основних надписей чертежей и схем.

7. ГОСТ 2.303-68 Дополнительные графы основних надписей чертежей и схем.

8. ГОСТ 13.1002-80 Машинописные текстове документи

9. ГОСТ 20503-74 Подписи. и контроль основних надписей чертежей и схем.

10.ГОСТ 7.9-77 Реферат пояснительной записки проекта.

11.ГОСТ 7.12-77 Аббревиатуры в технической документации.

12. ГОСТ 7.110-88 Сокращения слов в технической документации.

13.ДСТУ ДЕ СГ 7.1.: 2006 Система стандартів і інформації бібліотечної і видавничої справи. Бібліографічний опис. Загальні вимоги та правила складання.

14.Дипломне проектування у вищих навчальних закладах мінагрополітики України /Т.Д. Іщенко, І.М. Бендера. - К.: Аграрна освіта, 2006. -256 с.

15.Загальні вимоги до випускної роботи бакалаврів, бакалаврів і магістрів / Гірок В.В. - ЗДУ, 2001. - 13с.

Іб.Ємельянов І.Г., Браненський Л.П., Михайлович О.А. Методичні рекомендації щодо підготовки, написання та оформлення курсових та дипломних робіт. - Київ.

17.Крижановськая Н.Я. Основи ландшафтного дизайна. - Харьков: Константа, 2002.-214с.

18.Кучерявий В.П. Озеленення населених місць. - Львів: Світ, 2008. – 456 с.

19. Ландшафтне та садово-паркове будівництво. Методичні вказівки для

дипломного проектування для дипломного проектування для студентів спеціальності 7.092.10 «Місце будівництво та господарство» / Тирнов А.Д., Войко Н.Ю. - К.: КНУБА, 2001. - 48с.

20.Методичні вказівки до написання випускної роботи освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за напрямком 1301 - «Агрономія» / І.Х. Узбек, М.О. Рябченко, О.О. Мицик та ін. - Дніпропетровськ: ДДАУ, 2004. - 27с.

21.Методичні вказівки для розробки випускної кваліфікаційної роботи для студентів спеціальності 6.13040 - Садово-паркове господарство / Укладач: Шукель І.В. - Львів: НЛУУ, 2006. - 44с.

22.Методичні вказівки до дипломного проектування для студентів спеціальності «Садово-паркове господарство» 7.1304.02 / Кушнір А.І., Жирнов А.Д. - К.: Видавничий центр НАУ, 2004. - 43с.

23.Лихолат Ю.В., Свинцицкая А.В. Озеленение городской территории. -Днепропетровск: Изд-во ДГУ, 1992. - 76 с.

24.Олександр Р., Бетстоун К. Дизайн саду. Професійний підхід .... Кладезь- Букс. -135с.

25.Остапенко Б.Ф., Жирнов А.Д. Методические указания по ландшафтному проектированию зелених насаждений городов. - К.: Редакционно-издательский отдел Харьковского СХИ, 2002. - 135с.

 

– Конец работы –

Используемые теги: методичні, вказівки, виконання, дипломної, роботи, проекту, освітньо-кваліфікаційного, рівня, бакалавра, НАПРЯМОМ, підготовки, 090103, Лісове, садово-паркове, гос, арство0.171

Если Вам нужно дополнительный материал на эту тему, или Вы не нашли то, что искали, рекомендуем воспользоваться поиском по нашей базе работ: Методичні вказівки До виконання дипломної роботи (проекту) освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра За напрямом підготовки 6.090103 «Лісове і садово-паркове господарство»

Что будем делать с полученным материалом:

Если этот материал оказался полезным для Вас, Вы можете сохранить его на свою страничку в социальных сетях:

Еще рефераты, курсовые, дипломные работы на эту тему:

Регіональне лісівництво Методичні вказівки до виконання курсової роботи Для студентів спеціальності 30401 – «Лісове господарство»
Харківський національний аграрний університет... імені В В Докучаєва...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ до виконання курсового проекту з дисципліни Автомобілі для студентів спеціальності 8.090258 Автомобілі та автомобільне господарство усіх форм навчання.
Міністерство освіти і науки України... Черкаський державний технологічний університет...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ для самостійної підготовки та виконання лабораторних робіт з дисципліни «Економічна інформатика» на тему: «Робота в середовищі табличного процесора Microsoft Excel. Засоби створення презентацій»
Київський національний торговельно економічний університет... Вінницький торговельно економічний інститут... Кафедра економічної кібернетики та інформаційних систем...

Методичні вказівки Для підготовки до державної атестації та оцінки якості підготовки фахівців ОКР бакалавр
УМАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ САДІВНИЦТВА... Інженерно технологічний факультет...

Методичні вказівки до виконання дипломних робіт галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» напряму підготовки 7.03050801 «Фінанси і кредит»
УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ФІНАНСІВ... ТА МІЖНАРОДНОЇ ТОРГІВЛІ... Кафедра фінансів і кредиту...

НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНІ МАТЕРІАЛИ Для студентів 5-К-Н курсу підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за напрямком підготовки «Право»
Навчально науковий інститут заочного навчання... ЮРИДИЧНО ПСИХОЛОГІЧНИЙ Факультет...

Методичні вказівки дають можливість виконання курсового проекту № 1 з курсу Залізобетонні конструкції
Методичні вказівки до курсового проекту з курсу Залізобетонні та кам яні конструкції для студентів спеціальності Промислове та цивільне... Методичні вказівки дають можливість виконання курсового проекту з курсу Залізобетонні конструкції Приведені...

МЕТОДИЧНІ ВКАЗІВКИ До виконання розділу «Охорона праці та безпека в надзвичайних ситуаціях» В дипломних роботах
УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ ТА ПРАВА КРОК... В В Морозов В О Хрутьба В О Кузнецов А С Хрутьба...

До виконання курсового проекту з дисципліни Автомобілі Автомобілі та автомобільне господарство
Житомирський державний технологічний університет... Методичні вказівки до виконання курсового проекту з дисципліни Автомобілі...

0.025
Хотите получать на электронную почту самые свежие новости?
Education Insider Sample
Подпишитесь на Нашу рассылку
Наша политика приватности обеспечивает 100% безопасность и анонимность Ваших E-Mail
Реклама
Соответствующий теме материал
  • Похожее
  • По категориям
  • По работам